חפש מאמרים:
שלום אורח
12.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

פיתוח מנהלים – שיחות משוב

מאת: אוהד ז.צרכנות19/08/2013543 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

שיחת משוב תקופתית בין העובד למנהלו, היא כלי נפוץ מאודבמקומות עבודה רבים. בעולם המודרני של הערכות, מדידות וציונים כל עובד ומנהל מצפה למשוב מהממונים עליו. בייחוד מאחר שלפעמים נקשר המשוב עם תוספת שכר. אחד מן הדברים שעליהם עובדים עם המנהלים בקורסים של פיתוח מנהלים הוא עריכה נכונה ויעילה של שיחות משוב תקופתיות כאלו.

מדוע מנהלים נרתעים מקיום שיחות משוב?

· שיחות משוב נתפסות כמביכות עבור המנהלים, בייחוד  אם השיחה כוללת הבעה של  אי שביעות רצון מהביצועים של העובד. בנוסף  השיחה עלולה להיתפס כמאיימת על העובד, אשר ינסה להדוף את הטענות נגדו ולהגן על עצמו. פיתוח מנהלים יעזור למנהל להעצים את האסרטיביות שלו ויעזור לו לגרום לעובד שלו להבין את נחיצותה.

· יש מנהלים שמאמינים שאי אפשר "לתקן" אנשים, בייחוד לא את העובדים המבוגרים בארגון, ולפיכך חבל לבזבז זמן ומאמצים, ולחבל אולי ביחסים הבין-אישיים. פיתוח מנהלים יעזור להם להבין שאין הדבר כך. אפשר לשפר את הישגיהם של כל עובד ועובד.

· מנהלים נוהגים להעיר ולבקר את העובדים שלהם במהלך כל השנה. המנהלים עושים את זה בצמוד לאירועים, והם מאמינים שהעיתוי והדרך היעילים ביותר לשיפור העובד היא אכן הערה בצמידות לאירוע רלוונטי שנעשתה בו טעות על ידי העובד. פיתוח מנהלים יעזור למנהלים להבין שהשיטה הכי טובה היא לקבץ את כל ההערות והטענות לשיחה אחת.

שיחת משוב - עצירה למטרת התבוננות

שיחת המשוב הינה עצירה של המרוץ למטרת התבוננות. השיחה צריכה להתקיים כדיאלוג בין העובד למנהל ולא כמונולוג של המנהל. ראוי להתייחס לשיחת המשוב כהזדמנות נינוחה לבחינת ההרגשה התפקוד וההתקדמות של העובד. בנוסף השיחה מהווה הזדמנות להשפיע על המוטיבציה של העובד ועל ההישגים העתידיים שלו. פיתוח מנהלים יספק  למנהלים כלים טובים איך לנהל בצורה נכונה שיחה כזו. השיחה צריכה להתייחס גם להשתלבות החברתית של העובד בין העובדים האחרים, לשאיפות המקצועיות והאישיות שלו, ולגורמים שמעכבים את ההתפתחות שלו. שיחה כנה וחשיבה משותפת, תשפר את התקשורת בין המנהל לעובד ותגרום להגברה של הנאמנות והמחויבות של העובד לארגון, ולשיפור של הביצועים שלו.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים של בניית אתר קופונים ו – בניית חנות וירטואלית

 תגיות המאמר: פיתוח מנהלים


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

בן 33 גר בגבעתיים. נשוי 8 חודשים. בעל תואר ראשון בלוגיסטיקה וכלכלה מאוניברסיטת בר אילן. מתעסק כיום בתחום הביטוח בסוכנות מבטח סיימון ולומד קידום אתרים במכללת האקר יו . שפת האם שלי היא אנגלית .אימי עלתה מארה"ב כשהיתה בת 17 .נושא אזרחות אמריקאית (וישראלית כמובן) . נושא החינוך ו"העברת השרביט לדור הבא " מעניין אותי מאוד על אף שלא עסקתי בו רבות בעבר . הניסיון הצנוע שלי כולל הדרכת ילדים בטיסנאות (תחום אותו אהבתי מאוד כילד ) . והדרכת טיולים. יש לי 3 אחים הגדולה בת 36 האמצעי בן 33 (תאום) והצעירה בת 24

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אוהד ז.

מאת: אוהד ז.בית חכם20/12/15711 צפיות
כיום על ידי שימוש בטכנולוגיה מתקדמת אפשר להפעיל כל החשמל בבית במתג אחד בלבד, וזאת בהתאם לשעה ביום. לדוגמא אם אתם מחכים לאורחים בשעות אחה"צ וברצונכם להפעיל מזגן לא יהיה כל צורך לגשת למתג המזגן אלא ללחוץ על מתג ההפעלה היחיד בבית. מערכת smart home תבחר את הטמפרטורה לפי מזג האוויר בחוץ, ובאותה העת גם תכבה או תדליק אורות בבית בהתאם לצורך, באמצעות חיישנים שיש בה.

מאת: אוהד ז.אדריכלות פנים17/12/151269 צפיות
כיום על ידי שימוש בטכנולוגיה מתקדמת אפשר להפעיל כל החשמל בבית במתג אחד בלבד, וזאת בהתאם לשעה ביום. לדוגמא אם אתם מחכים לאורחים בשעות אחה"צ וברצונכם להפעיל מזגן לא יהיה כל צורך לגשת למתג המזגן אלא ללחוץ על מתג ההפעלה היחיד בבית. מערכת smart home תבחר את הטמפרטורה לפי מזג האוויר בחוץ, ובאותה העת גם תכבה או תדליק אורות בבית בהתאם לצורך, באמצעות חיישנים שיש בה.

מאת: אוהד ז.צרכנות13/11/143350 צפיות
המסור השולחני המשוכלל של דיוולט מדגם DEWD27107 הוא מסור מקצועי ביותר החותך מגוון רב של חומרים, ומשמש נגרים, בתי מלאכה קבלנים ועוד. מסור שולחני זה מתגאה במנוע שיש לו הספק אדיר של 2000 וואט ומהירות סיבוב להב מקסימלית של 4000 סל"ד.

מאת: אוהד ז.צרכנות26/10/141039 צפיות
מברגה בוש מדגם Bosch PSR 14.4 היא מברגה נטענת במתח עבודה של 14.4 VOLT, וכמו כן מברגה בוש חזקה זו מגיעה עם סוללה במתח של 14.4 VOLT, ומעולה עבור עבודות לבית.

מאת: אוהד ז.צרכנות23/10/14778 צפיות
אם קיבלת החלטה לעבוד בגינתך ואתה רוצה לבצע את העבודה של הגינון בעצמך, אתה צריך כלי עבודה טובים. יש מספר כלי עבודה שיכולים להפוך את עבודתך בגינה לנוחה וטובה, ואחד מכלים אלה הוא מסור שרשרת. במאמר הבא נרחיב על האופן שבו מומלץ לרכוש מסור שרשרת בנזין או חשמלי.

מאת: אוהד ז.צרכנות19/10/141079 צפיות
אטמי אוזניים נגד רעש מדגם 1271 הם בעלי איכות הגנת שמיעה ברמה גבוהה ובנוסף הם גם נוחים, קלים, ומתאימים לשימוש בעבודות מסחריות ותעשייתיות. דגם מצוין זה של אטמים לאוזניים מומלץ לשימוש בעוצמה בינונית של רעש ברמת עד 95 דציבל.

מאת: אוהד ז.צרכנות15/10/14686 צפיות
בשונה מחברות אחרות של כלי עבודה, מתמקצעת מקיטה כלי עבודה בהרבה תחומים, ושלל כליה מגיע לאלפי דגמים של כלי עבודה. כלי עבודה מקיטה מיוצרים בארבעה מפעלים גדולים בעולם הנמצאים בסין, ארצות הברית, יפן וברזיל, והם מופצים ע"י יבואנים מקומיים.

מאמרים נוספים בנושא צרכנות

מאת: Daniel.Bצרכנות10/02/20538 צפיות
הרכוש שלנו יקר לנו. אנחנו משקיעים משאבים בלתי מבוטלים בהגנה ובאמצעי ביטחון למניעת נזקים שעלולים להתרחש. זה נכון באשר לבתי מגורים וכמובן גם לבתי עסק או משרדים. כל אחד חושש מגורמים מפוקפקים ואנשים עם כוונות זדון שעלולים לעשות פעולות אשר לא ייעשו.

מאת: SEONET קידום אתריםצרכנות12/04/191693 צפיות
אנו מגיעים לפקוד את הקבר אחת לשנה, לרוב ביום השנה, לעיתים אנו הולכים לקבר שקשה לנו, שאנו מתגעגעים או רוצים להתייחד עם היקר לנו. בחרנו מצבה יפה שתכבד את הנפטר אבל לאחר בחירת מצבה חשוב לשמור על המצבה ולדאוג לניקיונה ולתחזוקתה

מאת: רוני הכהןצרכנות12/02/192067 צפיות
העולם של הצבע מספק ציפוי חכם שגם מכיל גוון וגם מכיל את המענה לתכלית אשר לשמה הצבע הזה נרכש.

מאת: אבי דוידיצרכנות02/01/192262 צפיות
בקצרה על צביעה בתנור תוך סקירת היתרונות הרבים של השיטה.

מאת: רוני הכהןצרכנות18/11/181998 צפיות
גם רכישה של מזרון זול בעלות שהיא באופן משמעותי יותר נמוכה מביאה אל תפקוד נהדר, אם רק עושים בחירה נכונה.

מאת: shiritצרכנות12/11/181890 צפיות
מעוניינים ליצוק בעסק שלכם הרגשה ביתית שתגרום לעובדים ולאורחים שלכם לאהוב כל יום בעבודה? אתם זקוקים למכונת קפה לעסק!

מאת: Shaiצרכנות09/09/181946 צפיות
איך בוחרים מקלחונים? על מה חשוב להקפיד בעת ביצוע ההזמנה? כל מה שרציתם לדעת על החלק החשוב ביותר בחדר המקלחת.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica