חפש מאמרים:
שלום אורח
04.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

עכברים בבית!

מאת: אסי קלייןהדברה09/09/2013528 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

עכברים חיים כל השנה, בדרך כלל רואים אותם בחורף וחילופי עונות. הם רזים מאוד אין להם שומן על הגוף ולכן הם מחפשים מקלט אצלנו בבתים. יש סוג אחד של עכברים ושני סוגים של חולדות. עכברים הם יונקים וחיים בקבוצות יש להם חושים מפותחים מאוד. הם קטנים בדרך כלל וצבעם אפור ברוב המקרים. כאשר הם נכנסים אלינו לבית העכבר מסמן את השטח כדאי לקרוא לשאר המשפחה שלו. דבר זה קורה אחרי הזנחה של תקופה. לכן כאשר רואים עכבר יש לבצע מייד הדברת עכברים.

עכברים חיים במחילות, מחסנים סגורים, מקלטים, פחים של אשפה, היכן שיש מזון גלוי כמו ירקות או דגנים. עכברים לא אוכלים בשר רק ירקות, דגנים וביצים. חולדות הם אוכלים הכל בשר וכל דבר. עכברים מאוד אוהבים לכרסם נייר וקרטון. ''היה לי מקרה שבעל חנות השאיר בתוך קופסת נעליים את הפדיון השבועי כסף מזומן, שיקים וניירות של ויזה וישרכארט, עכבר נכנס ואכל לו את כל הפדיון השבועי.'' כמובן שהוא מייד הזמין אותי לוכד עכברים לצערי היה מאוחר מדיי, העכבר נלכד אבל הנזק כבר נעשה.

מומלץ כאשר רואים עכבר או רואים סימן לעכבר כמו גללים של צואה בגודל אורז ורואים כרסומים בכל מיני מקומות יש לבצע הדברת עכברים. יש שלוש שיטות לביצוע הדברת עכברים- מלכודות, רעלים והדברה אלקטרונית.

חשוב גם להבין מהיכן הוא נכנס לסגור חורים ולבדוק מה קורה בסביבה בחוץ. מדביר עכברים מקצועי ידע לבצע את כל הפעולות הללו בצורה המקצועית ביותר.

חולדות ההבדל בין חולדה לעכבר הוא קודם כל בגודל העכבר קטן והחולדות גדולות יותר. חולדה קופצת גבוה יותר וחייה בתוך הביבים. יש שני סוגים של חולדות חולדת החוף וחולדת העליות או בשמה השני חולדה מצוייה. הם שונים במראה ובאים ממקומות שונים. בדרך כלל חולדת העליות חייה בגגות ובעצים. חולדת החוף חייה בתוך הביובים. הדברת עכברים דומה לביצוע הדברת חולדות. צריך לזהות מהיכן הם החולדות הגיעו לדעת את המסלול שלהם ואז לבצע הדברת עכברים נגדם.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

http://www.hadbara-polish.com/

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אסי קליין

מאת: אסי קלייןהדברה09/01/14647 צפיות
ביום בהיר ללא שום הכנה מראש הגיעו נמלים לביקור. אז מה עושים? במאמר זה יש המון טיפים למניעת נמלים.

מאת: אסי קלייןהדברה17/12/13498 צפיות
פרעושים עוקצים בעיקר במותן או ברגליים. טיפים לבעיית פרעושים.

מאת: אסי קלייןהדברה01/12/13604 צפיות
יש רעשים בגג, רואים סימנים של צואה בבית כנראה עכבר הגיע מה עושים נגדם? ומה המחיר כל זה נגלה במאמר.

מאת: אסי קלייןהדברה03/11/13839 צפיות
המחלות המועברות על ידי עכברים, איך המחלה עוברת ומה השמות שלהם.

מאת: אסי קלייןהדברה10/07/13783 צפיות
הדברה ירוקה שונה ממה שזוכרים מביצוע הדברה רגילה,גם המחיר...

מאת: אסי קלייןהדברה25/06/13735 צפיות
טיפים לפתרון בעיית עש, ישנם שני מינים של עש עש הבגדים ועש המזון.

מאת: אסי קלייןהדברה18/06/13524 צפיות
נמלים הם מסוג החרקים החכמים ביותר, מה עושים יותר חכם מהם כדאי שלא יכנסו אלינו... טיפים וכדומה.

מאמרים נוספים בנושא הדברה

מאת: נט מדיה- בניית אתריםהדברה12/03/19874 צפיות
חברת הדברה תדאג שהבית יהיה נקי מכל האורחים הלא רצויים בין אם מדובר בתיקנים, עכברים או פשפש המיטה. אבל על מנת שאכן כך יקרה חשוב לבחור חברת הדברה מקצועית.

מאת: דוד לוקשביץהדברה22/02/18521 צפיות
הדברת פרעושים בחצר היא חלק בלתי נפרד מכל מבצע הדברה של פרעושים. אל החצר נכנסים בעלי חיים זרים, הם עלולים להיות נשאים של פרעושים. כאשר הפרעושים הנמצאים בחצר יזהו פונדקאי מתאים הם ינתרו לעברו ייטפלו אליו וימצצו את דמו. הפרעושים אוהבים לחיות בסביבה עם תנאי לחות גבוהים הקיימים בדרך כלל בין מצבורי אשפה במחילות ובמאורות של בעלי החיים. חשוב לנקות את החצר ולמנוע תנאים שיזמינו את הפרעושים.

מאת: דוד לוקשביץהדברה22/02/18447 צפיות
פשפשי המיטה כיום בישראל מהווים נזק אדיר ומטרד גדול לאדם. כאשר בסוף יום עבודה אנו שמחים ללכת לישון אין אנו מדמיינים בנפשנו ולא לרגע אחד כי יש לנו שותפים למיטה, מדובר בחרק המתפשט מהר ביותר ואלוף במחבואים, פשפשי המיטה גורמים לנו לגירודים עזים אלרגיות קשות היכולות אף להגיע לבתי חולים. הטיפול בו חייב להתבצע אך ורק על ידי מדביר בעל רישיון והיתר הדברה בפועל אל תתביישו לבקש היתר הדברה.

מאת: דוד לוקשביץהדברה21/02/18444 צפיות
הפשפשים והפרעושים שניהם חרקים שונים לחלוטין אחד ממשנהו, אך עדיין רבים מהאנשים מתבלבלים ביניהם. הפרעושים הם חרקים זעירים ביותר קטנים ואלופי העולם בניתור למרחק, לעומת גודל גופם הזעיר. נדבקים בכוח לפונדקאי. הפשפשים לעומתם מהלכים כרגיל ללא יכולת ניתור לגובה ובעל מראה מאוד תמים ובלתי מזיק, יכולתם להתחבא בסדקים צרים עד שיבוא הטרף. המכנה המשותף בין שניהם הוא הבוקר של אחרי המלווה בעקיצות רבות בכל הגוף, מגדרות ומאוד מכוערות, מהם דרכי ההדברה נגד שניהם.

מאת: דוד לוקשביץהדברה13/02/18482 צפיות
פרעושים הם סוגי חרקים. הפרעושים מונים בקירוב למעלה מאלפיים סוגים, אך בישראל מצויים רק כארבעים סוגים של פרעושים והפרעוש הנפוץ ביותר הוא "פרעוש החתול". הפרעושים אינם טפילים מסוכנים אך הם עלולים לעקוץ ולהטריד,

מאת: דוד לוקשביץהדברה13/02/18483 צפיות
כת הטבע החדשה שמאיימת על ישראל היא גדולה בסכנתה, אבל קטנה מאוד במימדים: נמלת האש האדומה גודלה פחות משני מילימטרים, אך היא מסוכנת לבעלי החיים ומכאיבה לבני האדם. היא התפשטה ברחבי הארץ מצפון ועד דרום, ופתרון לבעיה - אין.

מאת: דוד לוקשביץהדברה13/02/18459 צפיות
כת הטבע החדשה שמאיימת על ישראל היא גדולה בסכנתה, אבל קטנה מאוד במימדים: נמלת האש האדומה גודלה פחות משני מילימטרים, אך היא מסוכנת לבעלי החיים ומכאיבה לבני האדם. היא התפשטה ברחבי הארץ מצפון ועד דרום, ופתרון לבעיה - אין.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica