חפש מאמרים:
שלום אורח
25.10.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

האם לימודי הנדסה מתאימים לי?

מאת: EMS-seoלימודים אקדמאיים27/01/2014584 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

הנדסה היא תחום רחב מאוד עם סוגים שונים של עבודות הנדסיות הנעים בין המקצועות המסורתיים כמו הנדסת חשמל, תעופה, מכאנית, אזרחית וכימית, כמו גם תחומים לא מסורתיים או חדשים אחרים כמו מחשבים, תוכנה, הנדסת ביוטכנולוגיה, הנדסה ביו רפואית וסביבתית.

לפני שאתה מחליט אם לבחור או לא לבחור בלימודי הנדסה, עליך להבין תחילה מה היא הנדסה באמת?. מה מהנדסים עושים? האם יש לך "משיכה" לאחד מן התחומים? להיכן תוכל להגיע עם לימודי ההנדסה? במה הנדסה שונה ממדע או מתמטיקה? האם תוכל למצוא עבודה? ועוד ועוד.

במסגרת לימודי ההנדסה תגלה כי ללא קשר לתחום ההנדסה שתלמד, הלימודים ישלבו ידע מתמטי ומדעי מתקדם כדי לפתור בעיות בעולם האמיתי. בסופו של דבר, מהנדסים הם פותרי בעיות. הם אלו שהופכים את חיי האנושות לחיים נוחים יותר. למשל, הבית או הבניין בו אתה מתגורר, המכונית בה אתה נוהג, מערכת כיפת ברזל, מערכת GPS שתדריך אותך להגיע למקום המבוקש כולם תוכננו על ידי צוות של מהנדסים.

ניתן גם לברר על תחומי ההנדסה השונים על ידי חיפוש ברחבי ??האינטרנט(יש שפע של מידע ), בקרו במוסדות השונים ללימודי ההנדסה ובקשו לחומרי מידע על התחומים השונים בלימודי ההנדסה, כמו כן ניתן לקרוא מגזינים מדעיים וכו'.

כדי להתקבל לעבודה הנדסית הנך חייב להחזיק לפחות בתואר ראשון בהנדסה באחד מהמוסדות להשכלה הגבוהה בארץ ואשר מאושרות ע"י המועצה להשכלה גבוהה. בלימודי הנדסה כרוכים נושאים קשים כמו חדו"א, פיסיקה, אלגברה מורכבת, משוואות דיפרנציאליות ומגוון רחב של קורסים אחרים הקשורים לתחום ההנדסה אותו תרצה ללמוד. אל תתייאש מקושי הלימודים ואל תאפשר לקשיים אלה כדי למנוע ממך להצליח בלימודים. כל עוד תתמיד בלימודים ותשמור על משמעת עצמית אתה מסוגל להצליח.לימודי ההנדסה יעזרו לך לבנות את האופי והחוסן להם תדרש בהמשך הקריירה שלך.

תואר ראשון בהנדסה יפתח עבורך דלתות שונות, כמו למשל, תוכל להחליט להמשיך לתואר שני או דוקטורט ולהיכנס למחקר ופיתוח או לתחום ההוראה בתחום ההתמחות שלך. תוכל להתחיל את הקריירה שלך על ידי ההצטרפות לשוק העבודה שבו תוכל לעבוד כמעט בכל ענף לגדול ולהתפתח בתוכו, אפשרויות פתוחות כמו, תכנון ועיצוב, תחזוקה, ניהול פרויקטים, ייצור, ניהול, וכו '.

חלק מהמהנדסים יעבדו מהמשרד וחלקם מחוץ למשרד, שאל את עצמך, האם אתה מעדיף עבודה במשרד או מחוץ למשרד או שילוב של שניהם יחדיו (למשל: מהנדס בניין).

זכור דבר חשוב: בוחרים את סוג התואר בהנדסה על פי משיכה/עניין ולא על פי דרישות השוק!!!

שיהיה בהצלחה

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

EMS-seo

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת EMS-seo

מאת: EMS-seoלימודים אקדמאיים27/01/14737 צפיות
הנדסת בניין מקיפה אותנו בכל מקום, אם כאשר פתחת את ברז המים במקלחת או נסעת על מחלף/גשר, בקרת בנמל תעופה או המבנה בו הנך נמצא. בכל אחד מאלו ורבים אחרים השתמשת בפרויקטים שמהנדס בניין עזר לתכנן ולבנות. ענף הבנייה, הוא גורם מרכזי בכלכלת המדינה.

מאת: EMS-seoלימודים אקדמאיים27/01/14706 צפיות
הנדסת אלקטרוניקה היא האחד הענפים הגדולים והמהירים ביותר בצמיחה. תחום זה מכסה מגוון רחב של יישומים בם אנו משתמשים מדי יום, ואשר הופכים את החיים שלנו לקלים ומהנים יותר, כגון טלביזיה, רדיו, מחשבים, תקשורת וכו. הם עוזרים לנו לראות, לשמוע ולתקשר על פני מרחקים עצומים ולעשות דברים מהר יותר. לאלקטרוניקה יש תפקיד מרכזי בשיפור פריון בתעשיות כמו נפט, אנרגיה, חקלאות ומגזרים נוספים אחרים של משק.

מאת: EMS-seoלימודים אקדמאיים27/01/14682 צפיות
מהנדס כימיה מיישם את העקרונות של הכימיה וזאת כדי לפתור בעיות הקשורות לייצור או שימוש בכימיקלים והביוכימיה. כמו כן עוסק מהנדס הכימיה בשיטות ובבדיקות שונות של מוצרי תעשייה ומוצרי לוואי בטיפול, ומפקח על הייצור.

מאת: EMS-seoלימודים אקדמאיים27/01/14665 צפיות
הנדסה תעזור לך לגדול ולפתח דרכי מחשבה שלך. להיות מהנדס יכריח אותך לעבוד על מיומנויות רבות, כגון פתרון בעיות וחשיבה ביקורתית. במסגרת הלימודים באקדמיה תוכל ללמוד מגוון רחב של נושאים, כמו קורסים במדעים ,הנדסה, ואפילו אומנויות ושפות

מאת: EMS-seoלימודים אקדמאיים27/01/14628 צפיות
מקצוע ההנדסה היה תמיד פופולרי ונחשב לאחד המקצועות המבוקשים ביותר עם אפשרויות רבות ומגוונות של קריירה. עם מספר תחומי ההתמחות, למהנדסים תמיד יהיה ביקוש רב. עם מסחור פורח וכלכלה העולמית, הביקוש יהיה גבוה בהרבה בשנים הקרובות. הנה כמה מהאפשרויות הפופולריות של ההנדסה:

מאת: EMS-seoלימודים אקדמאיים27/01/14593 צפיות
אנו מצויים בעידן בו הטכנולוגיה מתקדמת בקצב מסחרר, דבר המצריך הכשרה של הטובים ביותר להבנתה ויישומה.

מאת: EMS-seoלימודים אקדמאיים27/01/14585 צפיות
כישוריו של מהנדס, כגון חשיבה לוגית, פתרון בעיות ושליטה טובה במספרים, הם כישורים מאוד רצויים במגזרים עסקיים רבים ואחרים. ה-IT, בנקאות, פיננסים וייעוץ הם רק כמה מהאפשרויות. עם זאת, אתה לא צריך לעזוב את ההנדסה כדי לחקור הזדמנויות עסקיות, פיננסיות וניהול. תוכל להשתלב באחד מהתחומים הבאים: ניהול תפעול, ניהול מסחרי, מכירות טכניות, כספים, רכש ורכש, ניהול שרשרת אספקה ולוגיסטיקה וכו'.

מאמרים נוספים בנושא לימודים אקדמאיים

מאת: tiloniלימודים אקדמאיים10/04/19934 צפיות
לא כל יום אנו נדרשים לכתוב עבודה אקדמית, אך כאשר מגיע הצורך לעשות זאת, כדאי לעשות זאת על הצד הטוב ביותר. המשיכו לקרוא על-מנת להבין את היסודות לכתיבת סמינריון מוצלח.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים24/06/181718 צפיות
הנדסאי בניין לימודי בוקר, הוא מסלול לימודים שיש במספר מכללות טכנולוגיות בארץ. הנדסאים לומדים במכללות טכנולוגיות, שנקראות גם בשם: בתי ספר להנדסאים.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים03/06/181522 צפיות
בית ספר להנדסאים בשכונת נאות אפקה (בתל אביב), נוח להגעה עבור תושבי תל אביב. מומלץ ללמוד בבית ספר, שקבלתם עליו המלצות, מאנשים שאתם סומכים עליהם. לימודי הנדסאים, מתאימים עבור אנשים, שנמשכים לתחומים טכנולוגיים.

מאת: רועי כץלימודים אקדמאיים05/02/18914 צפיות
ברשת האינטרנט ניתן למצוא לא מעט עבודות אקדמיות בתשלום, אולם, חרף המחירים המפתים, לא מומלץ להשתמש ב'בנק' הזה היות שהוא לא מבטיח לכם בלעדיות על העבודה. ממש כפי שאתם קניתם לעצמכם עבודה כך גם שכנכם לספסל הלימודים עלול לרכוש את אותה העבודה בדיוק, מה שעלול להביא את שניכם לעמוד בפני צעדים משמעתיים במוסד האקדמי שבו אתם לומדים.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים23/01/18846 צפיות
הנדסאי מכונות מעולה, יכול לעבוד בעבודה מספקת מאוד. הנדסאי המכונות, יכול להשתלב בתעשיית הטכנולוגיה המתקדמת, או בתעשייה המסורתית. לימודי הנדסאי מכונות, מתקיימים בבתי ספר להנדסאים.

מאת: ליאורלימודים אקדמאיים20/12/17650 צפיות
הנדסאי מכונות בעל ניסיון, יכול לעבוד בתעשייה הישראלית. לימודי הנדסאים, מתאימים לבחורות ולבחורים, שנמשכים לתחומים טכנולוגיים.

מאת: אבי בכרלימודים אקדמאיים16/12/171036 צפיות
מאמר זה דן בסוגיית ההשכלה הגבוהה בקרב נשים בישראל כאשר ההתייחסות מנסה להקיף את כלל המגזרים בפסיפס המורכב של החברה בישראל אם כי עקב המורכבות החברתית הקשורה לסוגיה זו באשר לנשים משכילות מהמגזר הערבי בישראל בכללותו (נוצריות, מוסלמיות, בדואיות ובסייגים מסוימים גם דרוזיות) המיקוד במאמר יהיה בנשים משכילות בחברה הישראלית. כלומר, מצב ההשכלה או מקומה של ההשכלה בהוויה הישראלית בקרב הנשים בישראל. הדיון מתייחס לנשים בישראל מהמגזרים השונים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica