חפש מאמרים:
שלום אורח
10.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מתכננים חתונה

מה הם הדברים שאתם חייבים לדעת כשאתם מתכננים חתונה שנה מראש? הכנו לכם מדריך שמסדר את הזמנים עם המשימות. לגזור ולשמור!

6 חודשים (ומעלה) לפני החתונה

מזמינים מקום: אולמות וגני אירועים פופולאריים, במיוחד בתקופת הקיץ, מתמלאים מהר מאוד ולפעמים יש רשימת המתנה של שנה.

מכינים רשימת אורחים: אפשר להכין את הרשימה בגיליון אלקטרוני של גוגל דוק שפתוח לבני המשפחה משני הצדדים, כך שהם יכולים לגשת לרשימה ולעדכן במידת הצורך.

אירוסין / מסיבת חינה: מחליטים אם מקיימים מסיבה כזאת ואם כן, מי מארגן ואיך ונערכים בהתאם.

בוחרים ספקים: בוחרים צלם, די ג'יי או להקה, קייטרינג, מעצב אירועים ו/או מעצב פרחים. חשוב לבקש המלצות, לראות אילו אירועים ערכו הספקים שלכם וגם לבקר באירועים שהם מקיימים כדי להתרשם מהם.

ההזמנה לחתונה: ככל שתיערכו יותר זמן מראש, כך תוכלי לחשוב על תמונה משותפת שלכם שתופיע בהזמנה או איור. אתם יכולים להצטלם במיוחד להזמנה ויכולים גם לעצב קולאג' תמונות זוגיות שלכם.

מזמינים שמלת כלה: עיצוב שמלת כלה יכול לקחת כמה חודשים, במיוחד אם את בוחרת בשמלה מותאמת אישית.

מזמינים מעצב/ת שיער ומאפר/ת: לאחר שהזמנת את השמלה שלך, זה רעיון טוב להתחיל לחשוב על מראה היופי שלך. אם אתה עושה את השיער שלך ואיפור, הקפד לבדוק כמה סגנונות עם כמה כוח העמידה רציני. כמו כן, אם אתה הולך לקבל airbrush שיזוף, אני מציע בדיקה החוצה כמה מקומות שונים. ברגע שאתה מוצא את שיזוף שמתאים לך, להזמין מינוי החתונה שלך לפחות 48 שעות לפני כלולותיך בפועל יתקיימו.

3 חודשים לפני החתונה

הזמנת אורחים מחו"ל: אם יש לכם אורחים שמגיעים ממקומות רחוקים, אורחים מחו"ל וכדומה, רצוי להודיע להם מוקדם ככל האפשר על מועד החתונה שלכם, כדי שיידעו להיערך, להזמין טיסה ולהשתתף ביום המאושר שלכם.

מתכננים ירח דבש: זה הזמן להחליט לאן אתם רוצים לנסוע לאחר החתונה, לאסוף פרטים ולהתחיל להתכונן מבחינת מסלול הטיול והתקציב.

מדידות של שמלת הכלה: באותה הזדמנות זה הזמן לאיפור ניסיון ולהחליט על התסרוקת ביחד עם מעצב / ת השיער שבחרת.

פתיחת תיק נישואין ברבנות: תיק נישואין יש לפתוח לא יאוחר מ-45 ימים לפני הנישואין. כדי לפתוח תיק כל אחד מבני הזוג צריך להוציא תעודת רווקות במקום מגוריו, לא יותר מ-3 חודשים לפני החתונה. רצוי שלא להירשם ברגע האחרון כדי למנוע לחץ מיותר באם יידרשו השלמות של מסמכים או הוכחת יהדות. כמו כן יהיה עליכם לשלם אגרת נישואין ולהביא 2 עדים.

1-2 חודשים לפני החתונה

משלוח הזמנות לאורחים: את ההזמנות לחתונה שולחים בדרך כלל 6-8 שבועות לפני מועד שבועות לפני החתונה, גם אם מדובר בהזמנה מודפסת וגם אם מדובר בהזמנה אלקטרונית.

כתיבת ברכות: בין אם אתם רוצים להקריא אחד לשני נדרים בטקס החתונה ו / או אם אתם רוצים לברך את האורחים, זה הזמן לחשוב על מה שאתם רוצים להגיד ולהתחיל לכתוב. לא כדאי לחכות לרגע האחרון ובטח לא לימים הלחוצים לפני החתונה.

אביזרים משלימים לשמלת הכלה: בחודש-חודשיים שלפני החתונה מדידת שמלת הכלה מגיעה לשלב מתקדם וסופי. זה הזמו המדויק לרכוש את הנעליים המתאימות, התכשיטים ואביזרים נוספים אם הם מתאימים ללוק.

חודש לפני החתונה

מקווה: אם את מתחתנת עם רב, תצטרכי לטבול במקווה. זה הזמן לקבוע תור במקווה שתבחרי.

מדידות אחרונות של שמלת הכלה: כלות רבות מורידות במשקל לפני החתונה וזה הזמן לגלות אם זה קרה גם לך ולהתאים את שמלת הכלה שלך שנמצאת בשלבים הסופיים של הכנתה, תפירתה ועיצובה.

שבוע-שבועיים לפני החתונה

מסיבת רווקות: את מסיבת הרווקות בדרך כלל מתכננות החברות הטובות, לכלה (וגם לחתן במסיבה שלו) נותר לפנות את הזמן ולהגיע למסיבה להנות מערב מהנה עם חברים ומתנות.

מדידת שמלת הכלה הסופית: למדידה זו רצוי להגיע כבר עם האביזרים שקנית. זה הזמן לתיקונים אחרונים. בשבועיים האלה כדאי ללכת מעט בתוך נעלי הכלה שקנית, כדי שהן תתרחבנה מעט ויהיו לך נוחות בערב החתונה.

פגישות מסכמות עם DJ / להקה והצלם: עם הדי ג'י / הלהקה כדאי לסכם סופית את רשימת השירים שאתם רוצים שיושמעו בחתונה, זה הזמן גם לבקשות מיוחדות (למשל: פסדובלה לסבא וסבתא). עם הצלם צריך לקבוע את סדר הזמנים ליום החתונה, היכן מצטלמים בשעות היום, האם הצלם מגיע לסטודיו לכלות וכן הלאה.

הושבת אורחים: כעת יש לסיים את הושבת האורחים תוך התחשבות בבקשות (אם יש) מיוחדות.

טיפולים קוסמטיים: במיוחד הסרת שיער וטיפול לפנים רגישות, טיפולים אשר עלולים להשאיר פצעונים או אדמומיות, כדאי לבצע עד שבועיים לפני החתונה בכדי לתת לעור זמן להירגע ולהיראות במיטבו ביום החתונה.

48 שעות לפני החתונה

מקווה: למקווה הולכים יום או יומיים לכל היותר לפני החתונה. במשפחות רבות נהוג לערוך מייד לאחר הטקס במקווה את מסיבת החינה בבית או באולם. אל תשכחי להביא למקווה את האישורים המתאימים ואת התשלום לטבילה.

מניקור – פדיקור: טיפולי ציפורניים כדאי לעשות קרוב ככל האפשר ליום החתונה, כדי שהם ייראו רעננים וחדשים.

יום החתונה!

היום המאושר הגיע, נסו ליהנות בו כמה שיותר, כי היום יעבור מהר כל כך (כי הזמן עובר כשנהנים). את היום מתחילים בסשן איפור ושיער, אחר כך מגיעים לסלון הכלות, על מנת ללבוש את השמלה. אפשר גם לקחת את שמלת הכלה יום קודם ולהתלבש באופן עצמאי – שתפי את הצוות בסלון הכלות בתוכניות שלך והם יסייעו לך. צפוי לך יום מרגש של צילומים והופ! חופה ואתם נשואים. מזל טוב!

 תגיות המאמר: שמלת כלה, שמלות כלה


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אקנה

אקנה הינה תופעה שכיחה בעיקר בקרב בני הנוער, תופעה הגורמת להם להתעסק עם עור הפנים ולעיתים אף לגרום לנזק בלתי הפיך,חשוב לגעת שאקנה ניתנת לטיפול יעיל ונכון. חשוב להקפיד לבצע את הטיפולים המתאימים אצל מומחים כיוון שטעויות בטיפול נאות עלולות להוביל לסימנים וצלקות בעור הפנים,אקנה עלולה להופיע גם אצל נשים שכבר אינן בגיל התבגרות ,עקב שינוי הורמונים בגוף.

אקנה יכולה להופיע בדרגות שונות, הראשונה שבהן היא הקלה ביותר ומאופיינת בנקודות שחורות ונקודות לבנות שומניות. במקרה זה, מומלץ לנקות את עור הפנים בסבון עדין ולעשות פילינג שיפתח את בלוטות החלב. לא מומלץ לשטוף את הפנים יותר מפעמיים ביום ולא לחטט בעור הפנים.

אקנה בדרגה שנייה, מאופיינת בפצעים אדומים ושטוחים ובנקודות שחורות ולבנות. מטרת הטיפול היא להפחית כמות החיידקים בעור ולמנוע החמרת הפצעים. מומלץ לנקות את עור הפנים בסבון עדין ולהשתמש באנטיביוטיקה מקומית שהותאמה על ידי מומחה, כמו כן כדאי להרחיק את השיער מאזור הפנים ולא למרוח בו חומרים שומניים אשר עלולים להגיע לעור הפנים.

אקנה בדרגה שלישית מופיעה על רוב שטח הפנים על ידי פצעים אדומיים ומוגלתיים. הטיפול מחסל חיידקים ומפחית את הדלקות בעור. גם כאן חשוב להשתמש בסבון פנים עדין ובאנטיביוטיקה מעט אגרסיבית. יש להקפיד לשטוף את הפנים במים פושרים ולא חמים מידי.

דרגה חמורה של אקנה תופיע בשילוב ציסטות עמוקות ותצריך טיפול מאסיבי יותר, על מנת להפחית את הדלקתיות בעור והקטנת כמות בלוטות החלב. הטיפול בסוג זה של אקנה יהיה משולב משחות אנטיביוטיות, סטרואידים, וגלולות (כאשר מדובר בנשים). חשוב להמעיט חשיפה לשמש, להרבות בספורט ולהשתמש בפילינג קילוף עור, עפ"י המלצת מומחה.

.

אתר שאפשר למצוא בו קוסמטיקאיות. מומלצות המטפלות באקנה.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת נינה כהן

מאת: נינה כהןמחשבים ניידים20/05/182903 צפיות
מחשבים ניידים הפכו בשנים האחרונות לחכמים ומסובכים ביותר. בניגוד למחשבים הנייחים, האנשים אשר מתכננים את המחשבים הניידים צריכים להתחשב במשקל ובגודל של כלל המערכת

מאת: נינה כהןרכב20/05/18813 צפיות
מהי פריקה עמוקה? איך פריקה עמוקה משנה את שיטת הפעולה של מצברים? איך מתחזקים ומנקים את המצבר במהלך ההפעלה?

מאת: נינה כהןמחשבים ניידים20/05/182901 צפיות
מחשבים ניידים הפכו לכלי העבודה העיקרי במאה העשרים ואחת ואף על פי שהניידות שלהם נוחה לנו, היא שמה אותם בסכנה. הרכיבים הדחוסים בתוך המחשב

מאת: נינה כהןמחשבים נייחים20/05/182897 צפיות
המטרה העיקרית של ממיר מתח היא להתאים את הזרם החשמלי למוצרי האלקטרוניקה שברשותך.

מאת: נינה כהןמחשבים ניידים20/05/182488 צפיות
מי מספק מטענים חלופיים למחשבים ניידים? מה היא העלות של מטען מקורי למחשב נייד? בכל כמה זמן מומלץ להחליף מטען לטאבלטים ומחשבים ניידים? היכן מומלץ לרכוש מטענים למחשב?

מאת: נינה כהןרכב20/05/18717 צפיות
היכן ניתן למצוא בוסטרים להתנעת הרכב?

מאת: נינה כהןרכב15/01/18573 צפיות
איזה סוגים של מצלמות יכולים להתאים לרכב פרטי? איך בוחרים את המצלמה המושלמת? ממי אפשר לקבל המלצות על מצלמות איכותיות

מאמרים נוספים בנושא שמלות כלה ובגדי חתן

מאת: רוני הכהןשמלות כלה ובגדי חתן07/12/17687 צפיות
איפה מוצאים שמלה שכזו? עבור שמלות ערב תל אביב הוא המקום המושלם, כזה שחוסך הרבה התרוצצויות ברחבי עיר שלמה.

מאת: ניב אבןשמלות כלה ובגדי חתן27/06/171156 צפיות
איך יודעים לבחור את השמלה האחת שתיראה הכי טוב שאפשר על הגוף וגם תהיה נוחה למשך של כמה שעות טובות של אירוע? קראו את הדברים הבאים.

מאת: orya peryשמלות כלה ובגדי חתן03/05/161379 צפיות
חתונה, הינה הזדמנות נהדרת, עבור גברים רבים ללבוש חליפת חתן יוקרתית ולהיראות שונה, מאשר הם נראים במהלך היום יום. מדובר על יום מיוחד ומקודש שבו הם יכולים להראות לכל החברים ובני המשפחה

מאת: orya peryשמלות כלה ובגדי חתן03/05/161316 צפיות
אופנת גברים מתפתחת מדי יום בקצב מהיר, יותר ויותר גברים מקבלים מודעות למראה החיצוני שלהם ומתחילים להשקיע בו זמן וכסף רבים. אם מדובר בחתנים צעירים המחפשים חליפת חתן ייחודית ועשירה, ניתן ללכת דווקא על הסגנון של חליפות שחורות לחתן

מאת: orya peryשמלות כלה ובגדי חתן03/05/161142 צפיות
לא רק לכלה, מגיע ללבוש שמלה מפוארת אלא החצי השני שלה בן זוגה, חייב להיראות מרשים ואלגנטי. בחירה של חליפת חתנים, אינה קלה. יש מבחר רב של חליפות ויש להתאים אותן על פי מבנה גופו וטעמו האישי של החתן. ברים רבים, עשויים להיאבד בתוך שפע של מבחר בתחום החליפות. יש להגיע לחנויות המובחרות שבהן נמצא צוות מיומן של מוכרים שמתמחים באופנת גברים. יש למצוא חנויות שיש בהן הכל מחליפות, חולצות, עניבות, ואפילו חנויות עם נעליים.

מאת: orya peryשמלות כלה ובגדי חתן03/05/161117 צפיות
כיום, על מנת למצוא חליפות חתן זולות, קיימת מספר דרכים מובילות, כגון: חנויות אופנה רבות יוצאות מדי זמן מה, במיוחד בתקופת החגים במבצעי ענק עבור בגדי אופנה לגברים, אם אתם נישאים בתקופת האביב, תוכלו לקחת בחשבון כי בחג פסח תוכלו ליהנות ממגוון רחב של מבצעים והנחות בכל רחבי הארץ.

מאת: orya peryשמלות כלה ובגדי חתן03/05/16985 צפיות
בזמנים המודרניים של היום, ניתן למצוא חליפות גברים שמתאימות לאירועים השונים, אם לעסקים, לעבודה, לאירועים מיוחדים ואפילו חליפות חתן. חליפת גברים, נמדדת באיכות הבד, בהתאמתה למבנה הגוף, וישנן חליפות, המוזמנות בתפירה אישית.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica