חפש מאמרים:
שלום אורח
21.05.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

שירה בציבור

מאת: רויטל ל להקות אירועים02/09/20141949 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אירוע גיבוש חברה

חברות רבות מארגנות אירועים לעובדיהם, המשימה מוטלת בדרך כלל על חברת הפקות או על אחד או יותר מעובדי החברה, אירוע חברה יאתגר את העובדים  וייתן להם סיבה  נוספת להישאר ולהמשיך ולרצות לעבוד בה,  מנהל החברה לומד ומשכיל לדעת שאירוע מגבש לעובדים ייתן תחושה של עניין והתפתחות קשרים מעבר לקשרי עבודה.

ארגון אירוע

כשניצב מולנו אתגר כלשהו, כמו בחיים כך גם כשמתכננים אירוע, גם זהו אתגר, אמנם שונה מעט מן המיומנויות אליהן אנו רגילים ומנוסים, כאשר נתכנן אירוע נמצא עצמנו נשאבים לתוך הפעולות המגוונות אותן נאלץ לעשות, חלקן בקלות וחלקן מורכבות יותר, נכון , אנו עומדים בפני אתגר ובו כמה וכמה משימות, מורכבות ומורכבות פחות, רשימה מסודרת של משימות ומטרות, תעשה לכם סדר בבלגאן, כך שבסופו של יום ובסופו של אירוע תמצאו עצמיכם בתחושת סיפוק גדולה אשר תלווה אתכם זמן רב אחריו, אחת ההבנות המשמעותיות ביותר בתחום האירועים בכלל ובתחום אירועי שירה בציבור בפרט, הינה שניהול אירוע ותכנון נכון חשוב לא פחות מרשימת השירים.

הנחיה

חשבו לרגע מהו ההבדל המרכזי בין אירוע ללא הנחיה לבין אירוע המונחה על ידי זמר מקצועי, ההבדל המרכזי הוא שבאירוע אותו תנחה או ינחה זמר שירה בציבור מקצועי, אתם תוכלו להתפנות לאורחיכם, ובנוסף כל אחד ואחת באירוע ימצא את עצמו וייהנה מכל רגע. מנחה שירה בציבור יתייחס לכולם לרצונות ולאהבות של כולם באירוע, על זמרת שהזמנתם להביא איכותיות

האיכות והמקצועיות אותה תביא לאירוע זמרת מקצועית, תדע למקסם ולהביא את הקבוצה והאורחים באירוע למקסימום תוצאה וכמובן הנאה לכולם. היום נהוג להזמין כמעט לכל אירוע איזשהו אמן, או תכנית, על האמן עצמו גם אם זוהי זמרת שירה בציבור לדוגמא, עליה להבין את דרישות וצרכי האירוע ברמה האישית, להתאים את סגנון השירים לכל אורח ואורח בהתאם לתכנית כמובן לבקשת הלקוח המזמין, תוך הסתכלות תמידית במהלך האירוע על האווירה והבקשות המיוחדות.

שיתוף הקהל

התכונה העיקרית של שירה בציבור היא שיתוף הקהל, ערב שירה בציבור יכול כל אחד ואחד מהמשתתפים להביא לידי ביטוי את כשרונו בשירה, אם מוכשר ואם מוכשר פחות, וזאת למען מטרה קבוצתית ולמען ההנאה והשימחה באירוע.

עידן של תוצאות

אנשים רבים הגיעו לידי הבנה שעל מנת לערוך אירוע מוצלח, רצוי להזמין איזושהי תכנית, אם זו תכנית אמנותית, אם זו תכנית יצירתית, העיקר שתיתן תוכן לאירוע, מסיבה זו שירה בציבור מתאימה מאוד, שירה בציבור מפעילה, מגבשת, ומעבירה שימחה, זאת אומרת מצאנו כי שירה בציבור הינה דרך טובה ואפקטיבית ליצירת אירוע מוצלח וכמובן להשיג תוצאות מצוינות.

שיחה מוקדמת בה ימסרו כמה שיותר פרטים לזמרת מצד הלקוח, תביא לפוטנציאל גדול ושיפור ההנאה של כל האורחים. התוצאות המדידות בתחום האירועים מבוסס כמובן על אותם טלפונים אשר יגיעו לאחר האירוע מהאורחים. זמרת ומנחה שירה בציבור תפעיל את הידע הרב והניסיון אשר נצברה עם השנים בהם עוסקת בתחום, ותיעזר בכם הלקוחות וגם בכם האורחים ליצירת הנאה ושימחה, אנרגיות והנחיה הם שם המשחק באותם ערבי שירה בציבור.

הדרך והמטרה

כאמור, ישנו קשר ישיר בין האנרגיות אותן תביא עימה זמרת שירה בציבור לאנרגיות של הקהל באירוע עצמו, וכמובן קשר ישיר לתוצאות והצלחת הערב. כך שקיים קשר ישיר בין הנאתם של האורחים, זאת אומרת אותה "הדרך" הנמשכת לאורך כל הערב, לבין התוצאה הסופית.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

רויטל - שירה בציבור

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רויטל ל

מאת: רויטל ל מוסיקה02/12/204868 צפיות
אחת מצורות הבילוי הפופולריות בשנים האחרונות היא הקריוקי אשר מקורו במדינת יפן ופרושו "תזמורת ריקה". אנשים מסתבר מאוד אוהבים לשיר, ולכן כל אירוע בו תהיה הפעלה אקטיבית, כזו שהאורחים יוכלו להביע עצמם ולהתבטא בשירה, יהפוך למשהו מוצלח.

מאת: רויטל ל תקליטנים29/11/204659 צפיות
אם יש משהו ברור שכולנו יודעים ורוצים זה שאירוע הוא דבר שמח, משמח ומרגש. את זה תבטיחו לי שאתם לא מפספסים את מה שיעשה לכם את הערב, זו התכנית שתעזור לכם להרים את הערב בו הזמנתם את האהובים לכם מכל לביתכם להתרגש איתכם ולשמוח.

מאת: רויטל ל בר ובת מצווה28/09/141001 צפיות
מארגנים אירוע ? אתם בטח שואלים את עצמכם, איזה הרכב או זמר או זמרת או צמד כדאי לי להזמין לאירוע שאני מתכנן לערוך לכבוד פרישת אחד העובדים בחברה? איך לפעול? ומה לעשות קודם? למצוא מקום? לקבוע תאריך,להזמין את האורחים? ובכן, בהמשך אסביר ואמליץ על השלבים הנכונים אחד אחד וכך לאט יתחילו הדברים להסתדר ויפוג הערפל..

מאת: רויטל ל מסיבות10/09/142621 צפיות
אחת הדרכים הטובות ביותר להפיק אירוע לוועד עובדים, היא להזמין תכנית של שירה בציבור, המושכת את הקהל לשירה ולפעולה, שרה בציבור תיתן מענה מושלם לאירוע חברה, או אירוע לוועד עובדים כלשהו ומומלצת ביותר..

מאת: רויטל ל בר ובת מצווה10/05/142143 צפיות
שיריה של נעמי שמר נחשבים לנכס צאן ברזל בתרבות הישראלית, בערבי שירה בציבור אשר אני עורכת אני משלבת ושוזרת בתכנית באופן קבוע את שיריה היפים של נעמי שמר, שירים כמו :סרנדה לך, אהבת פועלי בנין,איילת אהבים,לילה בחוף אכזיב,אהבה בת עשרים,אני גיטרה,החגיגה נגמרת,הללויה,ירושלים של זהב,מחר,על כל אלה,עוד לא אהבתי די,על כנפי הכסף,שלג על עירי,שיר השוק,שלגיה,שיר סיום ועוד ועוד..

מאת: רויטל ל מסיבות20/03/141037 צפיות
זה לא מפתיע כי תכנית שירה בציבור והזמנת זמרי שירה בציבור אולטימטיבית ועושה את העבודה בכל אירוע שתארגנו, גם כתכנית העיקרית בערב וגם אם תבחרו שתהיה חלק ממנו. שימוש במוסיקה לאירועים וגם באמן/זמרת לאירוע ניתן לומר שיהיה די קריטי וחשוב להצלחתו של האירוע, של,הדבר חשוב במיוחד כאשר מדובר באירועים רב משתתפים בהם ייתכן מצב של חוסר היכרות בין האנשים ולכן גם חוסר תקשורת ויכול להיווצר מצב בו יהיה חלל ריק.

מאת: רויטל ל להקות אירועים29/01/147446 צפיות
זה לא מפתיע , שירה בציבור "עושה את העבודה" בכל אירוע שתארגנו, גם כתכנית העיקרית בערב וגם אם כחלק ממנו. שימוש במוסיקה לאירועים וגם באמן/זמרת לאירוע ניתן לומר שיהיה די קריטי וחשוב להצלחתו של האירוע, של,הדבר חשוב במיוחד כאשר מדובר באירועים רב משתתפים בהם ייתכן מצב של חוסר היכרות בין האנשים ולכן גם חוסר תקשורת ויכול להיווצר מצב בו יהיה חלל ריק.

מאמרים נוספים בנושא להקות אירועים

מאת: שלומי ששתלהקות אירועים29/01/171585 צפיות
www.shshet.co.il חצוצרן שלומי ששת הטוב מכולם לאירוע מושלם!!! חתונה | בר מצוווה | אירועים | בריתה | ועדי עובדים טלפון להופעות: : 050-5748282מאת: נינה כהןלהקות אירועים01/02/161911 צפיות
השיקולים שמביאים להחלטה חיובית

מאת: נינה כהןלהקות אירועים01/02/161702 צפיות
חגיגה חסרת פשרות לבני גילאים שונים

מאת: נינה כהןלהקות אירועים01/02/161783 צפיות
זה הזמן להחליף קידומת בסטייל

מאת: נינה כהןלהקות אירועים01/02/161739 צפיות
מזמינים את החברים למסיבה אחרת

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica