חפש מאמרים:
שלום אורח
26.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אולפנת גבעת ושינגטון זכתה בפרס החינוך כבית הספר מצטיין לשנת התשע"ד

השבוע, (יום א' , יב' בשבט תשע"ה,  1.2.2015), התקיים טקס פרסי החינוך לשנת תשע"ד של המנהל לחינוך התיישבותי, פנימייתי ועליית הנוער. הפרס הוענק ל-10 בתי ספר, פנימיות ואנשי חינוך המייצגים עשייה חינוכית במיטבה, איכות ומצוינות בחינוך.

ד"ר בני פישר, מנהל המינהל לחינוך התיישבותי העניק את תעודת פרס החינוך ליו"ר הנהלת קריית החינוך, בנצי דל; מנכ"ל קריית החינוך גבעת ושינגטון, יקי סעדה, ולראש האולפנה, הרב אריה גברא. ד"ר פישר בטקס:  "אתם, הזוכים, משתייכים לקבוצה איכותית של אנשי חינוך ומוסדות חינוך מעוררי השראה המציגים מודל של מנהיגות, נתינה והצלחה בהישגים לימודיים, בהנחלת ערכים, בטיפוח אקלים חברתי ובגיבוש צוות מקצועי מסור".

אחת הסיבות למתן הפרס היא החיבור והשילוב בין קבוצות אוכלוסייה מגוונות. אולפנת גבעת ושינגטון, מאגדת תחתיה פרויקטים ייחודיים, החל מפרויקטי הצטיינות ועד לפרויקטים מגזריים היוצרים קיבוץ גלויות מרחבי העולם- עשרות בנות מצרפת שהוריהן נשארו בחו"ל או עלו בשנה האחרונה, עשרות בנות מחבר העמים, עשרות בנות מארה"ב, עשרות בנות מאתיופיה ועוד. לאורך השנה, יוצרת האולפנה שלל פעילויות משותפות להכרת התרבויות שונות ותחומי העשרה לתלמידות.

בנצי דל, יו"ר הנהלת קריית החינוך גבעת ושינגטון: "כפר הנוער גבעת ושינגטון הוקם לצורך קליטת יתומים ניצולי שואה. הכפר קולט במשך עשרות שנות קיומו עליה של בני נוער מארצות שונות. בשנה הקרובה אנו צופים ונערכים לגידול משמעותי בעליה מצרפת ומקדמים את הבנות בברכה. שערי המוסד פתוחים בכל עת שיש צורך חינוכי פנימייתי לילדים המגיעים מארצות שונות ונמשיך לספק סביבה חינוכית משמעותית שתצמיח הצלחות והישגים נוספים."

יקי סעדה, מנכ"ל קריית החינוך גבעת ושינגטון: "אנו מודים למינהל לחינוך התיישבותי בראשותו של ד"ר בני פישר, על הבעת ההערכה וההוקרה על עבודתנו המסורה למען התלמידות שלנו. קריית החינוך מהווה בית לקיבוץ גלויות מרחבי העולם ושילוב אוכלוסיות ותרבויות מגוונות בחברה הישראלית. הקריה, על כל מוסדותיה, מהווה קרקע פוריה להעשרת התלמידות בתחומים שונים ובנות האולפנה שואבות ממנה חוויית חינוך מפרה שתלווה אותן כל חייהן".

סיבה נוספת למתן הפרס, אשר מושכת אל האולפנה תלמידות רבות, היא יצירת חברה מגובשת ותומכת והשקעה במינוף היכולות של התלמידות. סגל האולפנה מעניק לתלמידות יחס אישי חם ואוהב , תוך הקפדה על העשרת חיי החברה והתרבות במגוון חוגים ופעילויות חברתיות .מתוך אמונה ביכולתה של כל תלמידה ותלמידה, משקיעה האולפנה בהעלאת יכולותיה של כל אחת מהתלמידות כדי שתסיים לימודיה עם תעודת בגרות מלאה, המכשירה אותה ללימודי המשך. רוב הבנות שמסיימות את האולפנא ממשיכות לשירות לאומי. האולפנה מלווה ומעודדת את הבוגרות להמשיך למסגרת לימודים אקדמאיים אשר מכשירה אותם לעשייה ולהשתלבות בחיי המעשה.

הרב אריה גברא, ראש אולפנת גבעת ושינגטון: "לא בכדי זכתה אולפנת גבעת ושינגטון בפרס החינוך. אחד האלמנטים הייחודיים לאולפנה הוא חיבור בין אוכלוסיות ותרבויות מגוונות וחינוך לקבלת האחר והשונה. בנוסף, מלבד לימודי הליבה והשאיפה המתמדת להצלחה בבגרויות, הצוות החינוכי משקיע רבות בהעשרת סביבת הלימודים של הבנות הן מבחינה חברתית והן מבחינת חשיפת התלמידות לתחומים מגוונים. זאת, תוך שיתוף פעולה עם המוסדות המובילים שעוטפים אותנו בקריית החינוך.  כל אלה, יוצרים אווירת לימודים חווייתית ומפרה עבור הבנות, המאפשרת להן לשאוב מתחומים מעניינים במיוחד, שאינם קיימים במסגרת תיכונית רגילה".

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת גבעת ושינגטון

מאת: גבעת ושינגטוןמוסיקה25/06/151092 צפיות
קונצרט חגיגי לציון סוף השנה הראשונה של החוג למוזיקה במכללת גבעת ושינגטון יתקיים ביום ראשון הקרוב, 28 ליוני, בשעה 19:00 בהיכל התרבות של מכללת גבעת וושינגטון.

מאת: גבעת ושינגטוןהודעות לעיתונות - כללי15/01/152891 צפיות
בטקס חגיגי רב משתתפים שנערך במכללת גבעת ושינגטון חולקו פרסים ומלגות לעשרות תלמידות ותלמידים ממוסדות חינוך על יסודיים ברחבי הארץ, מטבריה עד אילת, על הצטיינותם במעשי חסד והתנדבות בשנת תשע"ד.

מאת: גבעת ושינגטוןהודעות לעיתונות - כללי04/01/152358 צפיות
החודש, זכתה קריית חינוך גבעת וושינגטון, זו השנה ה-18ברציפות, בחמישה כוכבי יופי בתחרות "קריית חינוך יפה ומקיימת בישראל יפה" מטעם המועצה לישראל יפה ומרכז המועצות האזוריות בישראל.

מאת: גבעת ושינגטוןתרבות ובידור01/12/142631 צפיות
מחר, יום שלישי, י' בכסלו (2.12) עורכת "אמונה" בקמפוס קריית החינוך גבעת ושינגטון את הפסטיבל ה-3 לאמנויות הבמה, ובו תינתן שוב ההזדמנות ללהקות המחול הדתיות להביא לידי ביטוי את השילוב בין קודש ל(מ)חול, ואת החיבור שבין התנועה והאמנות לבין עבודת הבורא והאמונה.

מאת: גבעת ושינגטוןלימודים30/10/143483 צפיות
"פרדס" - בית הספר הגבוה לאמנות חזותית ב"גבעת ושינגטון" חתם על שיתוף פעולה עם הפקולטה לאמנויות "המדרשה" במכללה האקדמית בית ברל, המוסד המוביל בארץ בלימודי אמנות. זאת, על מנת לאפשר לבוגרי "פרדס" לרכוש תואר אקדמי באמנות ובהוראת אמנות – תואר ראשון B.Ed.F.A ותעודת הוראה.

מאת: גבעת ושינגטוןמוסדות לימוד29/10/141517 צפיות
בתפקידו האחרון כיהן כדיקאן הסטודנטים באוניברסיטת בר אילן. פרופ' שלמה מרגל מחליף בתפקידו את פרופ' כרמי הורוביץ שכיהן כנשיא המכללה ב 4 השנים האחרונות.

מאמרים נוספים בנושא מוסדות לימוד

מאת: ליאורמוסדות לימוד13/09/181867 צפיות
הנדסאי מכונות עם ניסיון, מסוגל להשתלב היטב, בשוק העבודה הישראלי. הנדסאים לומדים בבתי ספר להנדסאים, שמפוזרים ברחבי הארץ.

מאת: ליאורמוסדות לימוד19/08/181974 צפיות
הנדסאי בניין במרכז, יכול לעבוד בתחום ההנדסה האזרחית. במרכז הארץ, מתקיימים כל העת, פרויקטים של בנייה ותשתיות. הנדסאי הבניין, לומד במכללה טכנולוגית. ישנן מכללות טכנולוגיות ללימודי הנדסאים, בכל מיני ערים ברחבי מדינת ישראל.

מאת: ליאורמוסדות לימוד23/07/182086 צפיות
הנדסאי תעשייה וניהול, משתלב בתעשייה הישראלית. הוא לומד, במכללה טכנולוגית ללימודי הנדסאים. מומלץ ללמוד במכללה טכנולוגית, ללימודי הנדסאים, אשר קבלתם עליה המלצות.

מאת: ליאורמוסדות לימוד01/04/181538 צפיות
בית ספר להנדסאים עם יחס אישי, הוא מקום שכדאי ללמוד בו. בבתי הספר להנדסאים, מוכשרים הנדסאי העתיד של ישראל. ההנדסאים תורמים לרמה הטכנולוגית הגבוהה, של ישראל.

מאת: ליאורמוסדות לימוד04/03/181234 צפיות
הנדסאים חרוצים, משתלבים בתפקידים שונים, בתעשייה המסורתית, ותעשיית הטכנולוגיה המתקדמת. ההנדסאים לומדים, במכללות טכנולוגיות (בתי ספר להנדסאים).

מאת: ירון כהןמוסדות לימוד15/02/181156 צפיות
אם גם אתם מרגישים שהשעות בבית הספר לא מעניקות מספיק ידע לילדים שלכם, אתם לא לבד. העומס הגדול בכיתות בהחלט משפיע ולא כל תלמיד מקבל את היחס הראוי לו על מנת שיוכל באמת ללמוד כמו שצריך, לשם כך קיימת תכנית לימודים נוספת.

מאת: דוד דרומרמוסדות לימוד07/03/172518 צפיות
לבני נוער (בנים) גילאי 14-16 תושבי נתניה, חדרה, אור עקיבא, פרדס חנה, כרכור, קדימה והמושבים של המועצה האזורית עמק חפר.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica