חפש מאמרים:
שלום אורח
20.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

קריטריונים לבחירת חברת הסעות

היום אם אנחנו צריכים לשכור רכב הסעות, אין דבר פשוט יותר מזה. היצע חברות ההיסעים גדול ומגוון מאוד וכל שעלינו לעשות זה לבחור את החברה המתאימה לנו ביותר. אם אנו צריכים למצוא רכב הסעות לטובת טיול שנתי בבית הספר, רכבי הסעות לאירועים וכיוצא בזה, ניתן תמיד למצוא חברה מתאימה ובמחיר הוגן וכל מה שצריך זה רק לדעת כיצד לחפש. יש מספר קריטריונים שחייבים להכיר בטרם שוכרים את שירותיה של חברה זו או אחרת.

ראשית, יש לדעת האם לחברת ההסעות יש רכבים המתאימים למספר הנוסעים שאנו מביאים. חברות היסעים גדולות מחזיקות מגוון רכבים בגדלים שונים. זה יכול להיות טרנזיט שמתאים ל10 נוסעים, מיניבוס להשכרה שיכול להכניס עד 20 נוסעים, או הסעות מיניבוסים שמתאימים ל-35 נוסעים ובסופו של דבר יש גם את האוטובוס שיכול להסיע 50 ואף 55 נוסעים (תלוי בדגם). חשוב לציין כי במקרים רבים הנוסעים כוללי את הנהג ולכן צריך לוודא שההתאמה בין מספר הנוסעים וגודל הרכב אופטימאלית. ההתאמה הזו באה בעיקר במסגרת השוואת המחירים. רכב גדול יעלה יותר מרכב קטן ולכן כדאי תמיד לדעת כמה נוסעים יש.

קריטריון נוסף הוא היעד. אנו יודעים שרכבי הסעות אינם אוספים מבתים פרטיים, לרוב, אלא ממקומות מרכזיים, אך השאלה היא היעד. לא כל חברת הסעות יכולה לארגן אוטובוס ממוגן למקומות מעבר לקו הירוק הדורשים זאת ולכן אם הצורך הוא ברכב ממוגן, יש לפנות לחברות הייעודיות. המרחקים הם שיקול מאוד חשוב בתכנון התקציב ואם אנו צריכים לשכור רכב הסעות שיתאים בדיוק לטובת הנסיעה שלנו, התקציב חייב לכלול גם את המרחק ואת פרק הזמן שהרכב יהיה לטובתנו. לכל שיקול יש גם סעיף תקציבי והכל צריך להיכלל גם בהשוואת המחירים וגם בתמחור הסופי מול החברה שתיבחר בסופו של תהליך.

אסור לשכוח גם את הפרטים הטכניים, כמו בדיקת רישיונות רלוונטיים של הנהג ושל הרכב, ביטוח הכולל את כל הזמן שבו הרכב יהיה לטובתנו ועוד. הדרישות הללו צריכות להיות חלק מפעילות שוטפת של כל חברה מקצועית ואמינה.

 תגיות המאמר: השכרת רכב, הסעות, הסעה


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

Mastershop הוקמה על מנת לענות על צורך שקיים בשוק לשירות אמין ואיכותי.אנו מציעים ללקוחותינו שירותי אינטרנט מקיפים בכל התחומים – אפיון, עיצוב בניית אתרים,קידום אורגני, קידום ממומן, התאמת אתרים לסלולר, עיצוב עמודי אוהדיםבפייסבוק, אפליקציות פייסבוק ועוד. בין לקוחותינו נמנים עסקים קטנים עדבינוניים ואף חברות גדולות ורשתות ארציות בתחומים שונים. שמנו לנו לדגל אתשירות הלקוחות וטובת הלקוח עומדת לנגד עינינו בכל שלב. בשילוב של מקצועיות,אמינות ומוצרים איכותיים אנו מאמינים כי ניתן להגיע לתוצאות גבוהות ועל כךיעידו כל לקוחותינו. אנו מציעים לבעלי עסקים קטנים עד בינוניים חבילהעסקית מקיפה לכלל צרכי העסק. המטרה היא לתת אתר מושלם ללקוח ולחסוך ממנו אתהלוגיסטיקה שבהקמת האתר וניהולו. אנחנו מאפיינים, מעצבים, בונים, כותביםתוכן ומספקים מדיה (תמונות ווידאו), מקדמים את האתר ומלווים את בעל העסקבכל שלב. מבחינתנו הלקוח מקבל אתר מלא ועובד, ולא אתר ריק שלא יעבוד בשבילהלקוח. בצורת עבודה זו, כאשר בעל עסק מקבל אתר מושלם, בעל העסק יכול להמשיךלהתרכז בגיוס לקוחות חדשים ופחות בהוצאת זמן על האתר. כמו כן העלויותנוחות ומשתלמות מאוד ביחס לשוק. מעבר לתחרותיות שאנו מציעים במחירים שלנומול השוק, אנו מספקים שירות לקוחות מהרמה הראשונה. לשירות מבחינתנו איןמחיר ואין תחרות.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מאטסר שופ

מאת: מאטסר שופהפקת אירועים25/01/15696 צפיות
כאשר אנו מגיעים לחופש הגדול, השאיפה היא למצוא לילדים שלנו את המסגרת המתאימה ביותר שתוכל להעביר זמן רב ככל הניתן לאורך חודשי הקיץ החמים והארוכים. לכל קייטנה יש את הנישה שלה וכל קייטנה מציעה לילדים את מרבה האטרקציות המעניינות והמהנות ביותר. אחת האטרקציות הבסיסיות ביותר שכל קייטנה יודעת להביא לקייטנים שלה היא מתנפחים. אמנם מדובר על אטרקציה לכאורה שפוטה, אך לא מדובר אך ורק בחוויה שילדים נהנים לשחק בה, אלא מדובר על משמעות שונה לחלוטין מאטרקציות אחרות.

מאת: מאטסר שופחתונות07/08/141487 צפיות
חתונה היא ללא ספק אירע מרשים שיש להתכונן אליו כמספר חודשים טובים וזאת כדי להצליח למלא את כל הפרטים החשובים שיש לחתן וכלה ברשימת הטלות שלהם. כאמור, פרק הזמן האידיאלי להפקת חתונה הוא כ-6 חודשים ובמהלך הזמן הזה צריך לקבל מספר החלטות חשובות.

מאת: מאטסר שופשיפוצים22/06/14465 צפיות
לאינסטלציה בכל בית יש חשיבות עצומה. כאשר אנו כבר חושבים על שיפוץ הבית, אחד הדברים הבסיסיים ביותר הוא שיפוץ מערכת האינסטלציה וזאת משני טעמים מאוד מהותיים. הטעם הראשון היא שחיקת תמידית של המערכת. אמנם מדובר במערכת ביוב המורכבת מחומרים איכותיים מאוד שאמורים להחזיק שנים רבות קדימה, אולם אם לאחר מספר שנים אנו כבר משפצים ומרימים את הבלטות, עדיף יהיה להחליף גם כמה צינורות וקופסאות ביקורת על מנת שזרימת הביוב תמשיך כסדרה.

מאת: מאטסר שופהדברה02/06/14404 צפיות
מרבית האנשים יכולים להתמודד עם נמלה אחת או ג'וק יחיד שנתפסים בשעת הסתובבות בבית בתקופת הקיץ ולא אחת אנו יכולים לזרוק כפכף ולטאטא החוצה.

מאת: מאטסר שופבניין ואחזקה - כללי13/03/14542 צפיות
ללא ספק - מעבר דירה או משרד הוא אחד המהלכים המשמחים ביותר שיש. מדובר על התחלה חדשה ורעננה, על דף חלק ויש גם האומרים שכל מי שמשנה מקום גם משנה מזל. אולם, זהו רק צד אחד של המטבע. צידו השני הוא לחץ מסוים וחשש לפגיעה בכל הרהיטים שיועברו. חברות הובלות בירושלים ובסביבה מציעות שירות אמין, מקצועי ויעיל. למרות זאת, הפחד הכי גדול שלנו הוא שמשהו יקרה ולא אחת אנו מתקשים לסמוך על אנשים אחרים שיעשו את העבודה, אך מכיוון שאלו אנשי מקצוע שיודעים את עבודתם, ניאלץ לסמוך עליהם.

מאת: מאטסר שופפלילי09/01/141767 צפיות
תל אביב היא אחת הערים ההומות ביותר בישראל מבחינה משפטית. מדובר על כרך גדול, שמבחינה סטטיסטית תמיד קיים הצורך בייעוץ משפטי מכל סוג שהוא

מאת: מאטסר שופעסקים - כללי28/11/13525 צפיות
הובלות מומלצות בירושלים הן כאלו אשר מספקות שירות מהיר ואיכותי, עומדות בזמנים שהוגדרו, מספקות אחריות מלאה על התכולה שאותה הן מובילות ומעניקות מחירים אטרקטיביים. איך מוצאים אותן? ובכן לא תמיד פשוט אך בהחלט גם לא מסובך יותר מידי.

מאמרים נוספים בנושא ליסינג והשכרת רכב

מאת: אבי דוידיליסינג והשכרת רכב02/01/20240 צפיות
איזה רכב כדאי לנהג חדש לקנות

מאת: מאיה אהרונוביץליסינג והשכרת רכב24/06/19967 צפיות
כל מה שחשוב לדעת על קניית רכב מחברות ליסינג- יתרונות וחסרונות, דגשים חשובים ועוד.

מאת: orya peryליסינג והשכרת רכב23/11/18476 צפיות
בשנים האחרונות, ישנה מגמה עולמית בקרב יצרניות הרכב השונות לשיפור והעלאת רמת הבטיחות של כלי הרכב השונים. מגמה זו היא מכוונת כמובן גם ליצרנית הונדה שרכביה מאובזרות ומצוידות במערכות רבות לשיפור והעלאת רמת הבטיחות הכוללות מערכות כריות אוויר מהמתקדמות ביותר, מערכת בקרה לסטייה מנתיב, שילדה חזקה ועוד

מאת: רוני הכהןליסינג והשכרת רכב17/02/18581 צפיות
הבחירה של דגם הרכב היא דבר שנתון לשיקול דעת בעלי השמחה והאופן שבו הם מעוניינים לחגוג את האירוע המשמח שלהם, ואם זה אומר כי לימוזינות מרגישות הרכב הכי אידיאלי לאותה הנסיעה אז בהחלט זו הדרך שבה יכולים לפעול כי לימוזינה היא לא כלי רכב אשר מיועד לאנשים עשירים בלבד ובהחלט לא רק עבור חתונה.

מאת: רוני הכהןליסינג והשכרת רכב22/05/172191 צפיות
בארץ ישנם ציי רכב יוקרה שבהן גם רכבים מסוג לימוזינה שיכולים לכבד כל סוג של מעמד ולהציע סוגים נהדרים של פינוק שחייבים לחוות לפחות פעם אחת בחיים האלה.

מאת: רוני הכהןליסינג והשכרת רכב13/03/171660 צפיות
בשביל מה קיימים רכבים מפוארים כדוגמת לימוזינה? רכב כזה ארוך שיש בו אבזורים יוקרתיים ואורך שמזכיר חיבור של שני רכבים יחדיו חייב לספק תוכן שפונה אל אנשים רבים כמענה לרמה כזו של פופולאריות.

מאת: ליאורליסינג והשכרת רכב02/02/161281 צפיות
השכרת רכבים בארץ מאפשרת למי שזקוק לרכב צמוד לתקופת זמן קצרה לקבל את מבוקשו. השכרת רכב בעולם התחילה בשנת 1918 ברחוב צדדי בעיר שיקגו שבארצות הברית. מאז מכוניות הפכו לדבר שכיח ונפוץ וכך גם חברות השכרת רכב.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica