חפש מאמרים:
שלום אורח
16.09.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

האם אפשר להתאהב ממבט הראשון

מאת: Mayaנשים - כללי28/06/2015663 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

האם אפשר להתאהב ממבט הראשון

לעתים קרובות אתה יכול לשמוע מחובבי לווינים שהם אוהבים אחד את השני פעם אחת, במבט חטוף. עם זאת, מדענים אומרים שאהבה זה אין כל קשר עם רגשות האמיתיים ונכונים. במצבים רבים, זה הוא רק הד של האגואיזם שלנו שיש לנו ובכך לטפח אומרו נערות ליווי.

אחד הניסויים, החוקרים, שבו מאות אנשים השתתפו, הראה שאנחנו לרצות מי שנראה לנו בעיניים, ובכך לתת קצת, אבל מחייך, ובכך כביכול מראה לנו "אני אוהב אותך." אם השותף אינו מבטא את דעתו של אהדה, אז אין לי עניין, הוא יתעורר.

כל זה הוא קצת אנוכי, אבל בפועל, אנשים נמשכים לאנשים שמאוד הם נמשכים. אלה אנשים ששמחים ולהסתכל על זה ישירות לתוך העיניים, נראו לנו יותר נלהבים וסקסיים. סימנים אלה מציגים ברמת עניין המינית, לשחק תפקיד חשוב בחיי אדם. זה אפילו לא משנה מה, זה כמה יפה המראה של אדם חשוב שהוא, לדעתו הראה עניין אמיתי.

לא משנה כמה יפה וסקסיים פנים, זה מושך לכיוון מבטו של העם. מתברר שאנחנו פשוט אוהבים, כאשר אנו רוצים ובמיוחד על מה שאנחנו יכולים לשלם חיבה הדדית.

החוקרים גיבשו המסקנה העיקרית: "כדי למשוך גבר שגורר אותנו צריך לעבוד קשה, אבל אם אתה עושה את הדברים האלה בצורה יעילה, מגיעה לי ההסתברות לאותה תשומת לב והעניין של גדול מאוד." נסו להיצמד למבט נלהב!

האטרקטיביות של גברים

בנות רק על ידי הטבע, רק שהם תמיד מנסים להוכיח את ההפך המין השני. כללים מובן בקלות והזנחת אטרקטיביות גברית שאתה לא צריך, לכל כלל יש זמן, הם אומרים נערות ליווי.

היא מרגישה שהגבר שלה רוצה, זה מרגיש כאילו הוא רותח הורמון שגורם לו להיראות כמו אידיוט בעיניה. התנהגות אדישה קסם מושכת אישה, מאותתת לך אותה. הנקודה כאן היא אפילו לא פרומונים או הורמונים, אלא רק בכך שהוא מנסה להיראות אטרקטיבי למי שלוקח את זה באדישות מסוימת.

תכונה ייחודית היא היציבה הגברית שהרירי הנכונה, משום שהיא יוצרת "אווירה" נורמלית, נוחה לתפעול הטבעי של כל האיברים הפנימיים. די אם להתכופף במותניים כדי לאבטח 70% יציבה נכונה. נותר רק לכופף את חזהו ולהפסיק רפויה. הצוואר צריך להיראות חלק, לא מעט נועדו קדימה.

בסקסולוגיה, כמו בכל מדע, יש מושג - מדד . כדי לקבל את זה, אתה צריך למדוד את הרגל מהמותן, ולאחר מכן לשתף את הצמיחה שלהם והשני לראשון. אז, לגברים עם טמפרמנט חזק, אינטימי, מספר זה צריך להיות שווה ל1,99-2. איזו דרך מוזרה הנשים מרגישה את זה. כדי חזותי להתקרב הערך הרצוי, גבר יכול ללבוש ג'ינס, הוארך עד הירכיים.

גבירותיי צריכים אדם אמין. כל שקר או רשלנות בעיניים של הנשים נראית פגם גברי מסוים. במילים פשוטה, לעשות מה שאתה הבטחת ולא מבטיח את מה שלא יכול לעשות. גבר סקסי - זה איש אחראי.

מערכת יחסים פתוחות והיתרונות שלהם

לכל אדם יש את ההבנה שלהם של היחסים ללא מחויבות. עבור חלק, זה אותו הזדמנות לבלות זמן בנפרד עם שותף ולשמור על קשר עם אנשים אחרים. עבור חלק זה הוא דרך לפלרטט עם גבר אחר, ואולי להרים ילדה בצד. אבל בהבנה של רבים מאיתנו, מערכת יחסים פתוחות - הזדמנות לפלרטט ולקיים יחסי מין עם לווינים אחרים, אומרו נערות ליווי .

מערכת יחסים פתוחים - מפגש, בילוי נעים עם בן זוגך, ההדרה של קנאה, תלונות או טענות לאחד את השני המלא. לווינים אלה בחרו לעצמם "הקרבה" האפשרות, לעתים קרובות אחד מהשני לא מצפים לכלום, לא בונה תוכניות למחר, ושבהחלט לא נמשך זה לזה. גברים הם לעתים קרובות יוזמי רגשות כאלה, ונשים, בתורו, יסכימו לתת או כישלון. גם כאן יש הרבה זכויותיהם.

כמו סוגים אחרים של מערכות יחסים, חופשיים מניח מראש כבוד זה לזה מהלוויינים. חופש לספק כל אחד מהצדדים, ואת זה צריך להילקח בחשבון ולהבין את נכונותם צוינה "אופציה". יש אפילו בעדיפות חשובה כגון חירות הלוויינים יחסית זה לזה, שזה הכי חשוב ובסיסי נחשב הלווין, והשאר, בתורו, מאהב / מאהבת קצרה.

בצורה זו של מערכת יחסים יש יתרונות וחסרונות שלה. היתרון העיקרי - הפשטות וקלות, כמו בכל, הנקודה החשובה ביותר, ניתן לעצור יחסים אלה על ידי כל דבר מבלי לציין שאף אחד לא חייבת לי שום דבר לאף אחד ואין לו חובות ללווין. במערכת יחסים פתוחה לא שותפים של כל אחד אחר המבוסס. כל חייו האישיים, כך בפורמט זה לוויני קרבת מושגים זרים כגון הונאה, רמאות או קנאה. במקום זאת, היא מסיבה זו, מערכת יחסים פתוחות, לעתים קרובות יותר, המשיך תקופה ארוכה של זמן, אם כי, פה ושם אין הגבלות כלל במונחים של זמן.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

http://www.escorts.co.il/

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת Maya

מאמרים נוספים בנושא נשים - כללי

מאת: tiloniנשים - כללי23/11/173002 צפיות
(חיפוש בגוגל תמונות, תמונות לא מצונזרות)

מאת: שלום כהןנשים - כללי23/05/175267 צפיות
כמעט אין אדם שלא מכיר את המושג 'קנדידה', גם אם הוא אינו מכיר אותו בשמו. מדובר למעשה בפטריה מסוג שלרוב אינו מזיק, ואף קיים ככל הנראה בגופם של מרבית האנשים, אך במצבים מסוימים היא מביאה לזיהום ואיתו גירוי טורדני או אפילו כאב, ובמקרים נדירים של חולי קשה (כמו מחלות סופניות או כרוניות ספציפיות) היא אף מסכנת חיים. הטיפול בפטריית הקנדידה הוא פשוט, כמו גם אבחנתה, כך שכל עוד מקפידים לבדוק ולטפל, לא נשקפת כל סכנה לאדם הסובל ממנה - וכן מובטחת שמירה על איכות החיים שלו כפי שהיתה קודם לכן.

מאת: sharondan80נשים - כללי14/06/165241 צפיות
ההכנות לחתונה, כל חתונה, נמשכות ברוב המקרים כמה וכמה חודשים, כשמטבע הדברים מקדישות הכלות לעתיד תשומת לב נרחבת לנושא השיער שלהן ביום המרגש ביותר בחייהן.

מאת: רוברטנשים - כללי06/09/151469 צפיות
תוספות שיער - שיער מלא וארוך גם אצלך! למה נשים כל כך אוהבות שיער ארוך? אם יש דבר שעדיין לא הצליח להשתנות מזה שנים על גבי שנים זה היופי בשיער ארוך של אישה. כולם יודעים ששיער ארוך אצל אישה זה אחד מן הסימנים הכי נשיים וסקסיים שיש. לא יעזור שינסו גם כמה גברים להאריך את שיערם ולחשוב שזה מתאים גם להם, מהאישה לא ניתן לקחת את יופי שיערה- זהו הכתר שלה. לכן, יותר ויותר נשים אשר שיערן אינה ארוך במיוחד או שהינו דליל ניגשות לפתרון הנהדר שהטכנולוגיה בתחום של עיצוב שיער מציעה להן- תוספות שיער.

מאת: רועי כץנשים - כללי09/08/151058 צפיות
תוספות שיער מהווה תוספת כח עצום למראה הטבעי שלך בכלל ולבטחון העצמי שלך בכלל. ישנם שיטות שונות להדבקת תוספות שיער. ישנם סוגים שונים של סוגי תוספות שיער, במאמר זה הביא כמה.

מאת: sharondan80נשים - כללי28/07/151033 צפיות
השמש הפציעה ורצית לעשות גיחה לחוף הים, אבל בגד הים מהשנה שעברה כבר לא יושב כל כך יפה? ואולי הוא לא עולה עליך בכלל? נשים רבות חוות את התחושות האלו בכל יום ולכן אספנו עבורכם את השאלות העיקריות על הצרת היקפים וסיפקנו תשובות.

מאת: אביגיל ולרנשים - כללי22/07/151188 צפיות
מצעים לילדים קונים בהמלצת ילדים בלבד. אין כמו הפעוט או המתבגר להסביר לנו באופן שאינו משתמע לשתי פנים על ההדפס של הדמות המצוירת או קבוצת הכדורגל שבלעדיהם אין למצעים רשות להיפרש על מיטתם. אם אצל ההורים המצעים נרכשים רק בחגים כמו ראש השנה ופסח, אצל הילדים הכל תלוי בסדרה המשודרת ובכוכבת המצוירת הבאה. קשה להחליט אם מצעים לילדים הם אלו שנרכשים בעקבות חלומות הילדות או שהם אלו שגורמים לחלומות בלילה להתעורר לחיים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica