חפש מאמרים:
שלום אורח
28.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

זכיינות למכירה - הדרך החדשה לעשות עסקים

מאת: שלום כהןעסקים - כללי22/10/2015465 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

זכיינות למכירה- הצלחה עסקית בטוחה

ישנן הרבה רשתות, המציעות זכיינות למכירה. רשתות אלה, בעצם מאפשרות לאנשים פרטיים, להקים סניף של הרשת וליהנות מהיתרונות של הקמת עסק על בסיס קיים, של הרבה וותק, מוניטין והצלחה בטוחה. אין צורך, כי בעלי עסקים יסכלו עצות, בכדי שהעסק שלהם יפעל – הם מקבלים עסק עובד ופועם. שיטת העבודה, הפרסום והמיתוג, כבר פרושים תחת רגליהם של הזכיינים החדשים, מה שאינו מסכן את ההון שהם השקיעו, על רכישת הזכיינות. ישנן הרבה מסעדות, הפועלות בשיטת זכיינות למכירה. במקרה זה, שני הצדדים נהנים מרווח, גם הזכיינים וגם הרשתות המזכות. יש לנהל את הסניף, על פי תורת הניהול של העסק, הכוללת גם רכישת סחורה מספקים קבועים של הרשת.

גם הרשת מרחיבה את פעילותה וגם הזכיין זוכה לנתח רווחים נאה

רשתות שונות המציעות זכיינות למכירה, מעוניינות להרחיב את הרשת ולפתוח סניפים נוספים של עסקים ידועי שהם מותג ידוע בקרב הצרכנים השונים. תחום הזכיינות אינו מוגבל, ניתן למצוא זכיינות בתחום ההסעדה, הביגוד, הנדל"ן ואפילו תחום הביטוח אטו הקוסמטיקה. העלות של התחזוקה וההקמה של הסניף, תהיה כמובן באחריות הזכיין. הרשת המזכה, מציעה לקדם את מכירות הרשת גם לצורך שמירה על המוניטין ועל קהל היעד שלה. כאשר חותמים על חוזה של זכיינות, חשוב כי החוזה יהיה לטוח ארוך, כך שהזכיין גם יחזיר את סכום ההשקעה שלו בסניף של אותה רשת מזכה ואף יוכל ליהנות מנתח רווחים נאה, כל תקופת הזיכיון. זכיינות, היא קרן אור לנתונים הקשים שמראים, כי 50% של העסקים הקטנים נסגרים במהלך השנה הראשונה לקיומם, בשנה השנייה לקיומם, על פי הסטטיסטיקה, נסגרים כ-17% מכלל העסקים, עדיין, בתי עסק חדשים נפתחים והרבה אנשים מחפשים הזדמנויות אטרקטיביות לפתיחת עסקים חדשים.

למזער סיכונים בפתיחת עסק חדש- זכיינות מכירה

התשובה של ללכת על עסק בטוח, טמונה בעסקי הזכיינות של רשתות ידועות, היא פשוט לרכוש עסק מזכיינות של רשת ידועה. למרות זאת, חשוב לבצע את הבדיקות הדרושות, לפני שחותמים על חוזה הזכיינות ומתחילים בהוצאות על פתיחת הסניף החדש. בדיקה מקיפה, חיונית לפתיחת כל עסק, אפילו של זכיינות, כך שתהיו בטוחים, כי כל הקלפים משחקים לטובתכם.

 תגיות המאמר: זכיינות למכירה


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

שלום.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שלום כהן

מאת: שלום כהןתיירות ונופש - כללי09/03/20609 צפיות
כולנו אוהבים לטייל בצפון, אשר הוא חבל ארץ יפיפייה, המשאיר לנו טעם של עוד, כאשר אנחנו מבקרים בו, משום שיש בו אינספור מסלולי טיול יפים ומרהיבים וחוויה בלתי נשכחת. המיוחד באזור הצפון הוא בעצם הנחלים שיש בו, אשר אזור זה מוצף בנחלים מרהיבים ובמסלולי טיול מרתקים. טיול ג'יפים בצפון הינה חוויה ייחודית, המתאימה גם למשפחות עם ילדים. ניתן לטייל בג'יפים עם ילדים, כמו כן ניתן גם לטייל כזוג, אך חשוב לדעת כי יש מסלולי ג'יפים המתאימים לכל ימות השנה ויש כאלו שניתן לראות דווקא בחורף,אז במאמר זה נבחן את העונה ה

מאת: שלום כהןתיירות ונופש - כללי09/03/20609 צפיות
טיולי ג'יפים מאפשרים לכם לחוות חוויה מעניינת במיוחד, וכך תוכלו להגיע אל מקומות נידחים בארץ ובעולם.

מאת: שלום כהןתיירות ונופש - כללי02/12/191016 צפיות
בישראל ישנה תרבות המעודדת צעידה בשטח ובמסלולים השונים הפרושים ברחבי הארץ, והאמת? בצדק. קשה למצוא מקומות אחרים בעולם שהנוף בהם מגוון כל כך, ולא בכדי היא מושכת אליה מאות אלפי תיירים מדי שנה. עם זאת, עבור הרבה מאד אנשים המעוניינים לבקר בטבע מסלולי ההליכה הללו אינה בהכרח מתאימה או אפשרית, אם בשל תנאי דרך קשים, אם בשל מצב בריאותי או מורכבות טכנית לערוך טיול למשפחה גדולה - וגם כמובן הרצון הפשוט לערוך טיול בטבע במסגרת שונה ומאתגרת בדרכה שלה. במיוחד במקרים בהם רוצים לגמוע שטח רב ולהכיר חלקים בארץ שלא הכ

מאת: שלום כהןתיירות ונופש - כללי06/03/192011 צפיות
ישראלים הם בהחלט עם שאוהב לטייל ברחבי העולם וגם בארץ, ומעידים על כך אינספור המסלולים שיש במדינה הקטנה שלנו. בימים בהם אתם לא צריכים לעבוד ואין לכם חובות אחרות, אחת הדרכים הטובות ביותר למצות את החופש היא באמצעות טיולים ברחבי הארץ, כמו טיולי ג'יפים בצפון, שיראו לכם את הנופים המרהיבים בחלקה הצפוני של ישראל.

מאת: שלום כהןטיולים בארץ05/02/191758 צפיות
אזור הגולן מלא בקיבוצים נפלאים, נופים טבעיים, וכן אתרים היסטוריים שניתן לטייל ביניהם במשך השנה. בין היישובים הקהילתיים בגולן ניתן לטייל בנופים של נחל הירמוך, אזור הכנרת, נהר הירדן, גבול סוריה, ואזורים רבים אחרים הכוללים שלל סוגי נופים המושלמים לטיולים. עבור אלו שרוצים לטייל באזור הזה, אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא עם טיולי ג'יפים בגולן המאפשרים לכם לעבור שלל הרפתקאות בין נופי ישראל.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי23/01/19700 צפיות
בימינו החשיבות של חדר ממ"ד בבית הינה ברורה לכולם ומהווה פרמטר חשוב במכירה או השכרה של דירה בעיקר באזור דרום הארץ וצפונה אשר קרובים לגבול וידועים כאזורי פורענות ואי יציבות ביטחונית.

מאת: שלום כהןבניין ואחזקה - כללי25/12/18658 צפיות
במציאות הישראלית המורכבת שלנו, אין ילד שלא מכיר את המילה ממ"דים, או בשמם הרשמי "מרחבי מיגון דירתיים". היום זה אולי נשמע קצת תמוה, אך החדרים הממוגנים שאנו מכירים היטב אינם קיימים מאז ומעולם:

מאמרים נוספים בנושא עסקים - כללי

מאת: kereninaעסקים - כללי15/09/2055 צפיות
תקנות הגנת הפרטיות חלות על כל עסק שמנהל לקוחות או רשומות אחרות המנהל בעצם מאגר מידע. האם אתם יודעים מה הם כוללות ועל מי הן חלות?

מאת: kereninaעסקים - כללי08/09/2090 צפיות
מדוע חברות צריכות לקחת בודק שכר מוסמך ואיך הוא יכול לתרום להם? כל התשובות במאמר

מאת: עוזי פלגעסקים - כללי10/05/20403 צפיות
ניתוח עפ"י מודל שרשרת הערך מסייע לזהות היכן נוצר הערך ומה ערכו במונחי עלות מימושו. צריך לזכור ששרשרת הערך טרם יצירתה בעסק, נוצרה בשלב מוקדם יותר כשרשרת ערך אצל ספקים שונים בשלבים קודמים, ועשויים להתווסף אליה שרשרות ערך נוספות של ספקים נוספים עד לסיכומה הסופי אצל הלקוח הסופי.

מאת: עוזי פלגעסקים - כללי03/05/20384 צפיות
גישת ניהול בצועים עסקיים באמצעות ניהול ובקרת מדדי בצוע מרכזיים הינה גישה ניהולית, המאפשרת לפקח ולבקר את ביצועי העסק ברמה שוטפת. הבקרה היא של יעדים שהוגדרו כמייצגים והשגתם תאפשר לממש את מטרות העסק.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי07/03/20319 צפיות
בודקים סקר שכר הייטק בכדי להבין את המצב שלכם ביחס לשוק? עומדים לפני ראיון עבודה ורוצים להיות בטוחים כי התשובה שלכם לשאלת ציפיות השכר תהיה נכונה? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

מאת: Daniel.Bעסקים - כללי26/02/20351 צפיות
חקירות פרטיות - אמון הוא מצרך בסיסי ונחוץ מאוד בחיים שלנו כבני אדם חברתיים. אנו מעוניינים לתת אמון בסובבים אותנו, ולבטוח במה שבני המשפחה או העמיתים בעבודה אומרים לנו.

מאת: שלום כהןעסקים - כללי26/01/20462 צפיות
בתחום ההייטק חיפוש העבודה מתמקד פעמים רבות לא רק במשרה עצמה, בתנאי השכר וכדומה, אלא גם בחברה עצמה. כיום ישנן חברות מובילות אשר רבים חושקים בעבודה בהן, חברות אשר מובילות את רשימת החברות המבוקשות בזכות תנאי עבודה מעולים שהן מציעות לעובדים, סביבת עבודה גמישה ואיכותית יותר, אופציות קידום נרחבות ועוד.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica