חפש מאמרים:
שלום אורח
08.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

נוטריון

מאת: אופירחוק ומנהל31/01/2016941 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

מיהו הנוטריון שניתן לעבוד מולו בראש שקט

במדינת ישראל פועלים לא מעט  נוטריונים שמספקים שירותים משפטיים שונים בערים רבות בארץ. מדובר על תואר חשוב מאוד אותו נושא איש מקצוע שקיבל מהמדינה רישיון לספק אישורים חשובים ושירותי משפט אחרים. אך כמובן שיהיו כאלו שיגידו בצדק כי יש נוטריונים שקצת קשה לקבל מהם שירות ברמה גבוהה שתענה על הציפיות של לקוח פרטי או מסחרי כאחד, ויש אנשי מקצוע שכל פנייה אליהם היא תחילתה של דרך מוצלחת להשיג מטרות שונות, ליהנות מתוצאה חיובית, לקדם עניינים משפטיים שונים, ולפתור בעיה משפטית מורכבת ככל שתהיה.

הרישיון שמאפשר מתן שירות אמין

נתחיל מכך שמי שמציע את שירותיו כנוטריון חייב להיות בעל רישיון מטעם מדינת ישראל. אחרי הכול, גם אם מדובר על עורך דין מנוסה מאוד או אמין מאוד, הרי שהוא לא יכול לבצע פעולות של נוטריון מבלי שהמדינה בדקה את נתוניו (כמו הסמכתו, שנות ניסיונו וכד'). עורך דין כזה שקיבל רישיון מהמדינה וכבר סיפק לא מעט פעמים שירותי ייצוג, תרגום וייעוץ עבור לקוחות רבים, הוא אדם מקצועי מאוד שניתן לעבוד מולו ללא כל חשש ולזהות כיצד בכל רגע ובכל שלב של השירות הוא עושה את כל מה שצריך על מנת לעמוד לצדו של כל לקוח שרוצה לקדם את מטרותיו השונות.

עבודה עם מגוון רחב של גופים

יש עוד נקודה חשובה שמראה עד כמה ניתן להיות רגועים כשבוחרים נוטריון מקצועי. איש מקצוע שמציג עבודה נרחבת עם מגוון גדול של גופים הוא כזה שיש לו יתרון עצום על פני מתחריו בתחום העיסוק שלו. במילים פשוטות אנו יכולים להבין עד כמה איש עסקים ישמח לעבוד מול מי שיש לו המון ניסיון בדיני עבודה, תאגידים, משפט מסחרי וכיו' בזכות כך שהנוטריון מספק שירותים לחברות ולעסקים במגוון רחב של דרכים רלוונטיות. כך ניתן ליהנות מליטיגציה מסחרית, מסיוע בעסקאות נדל"ן בהתאם לחוק, ומכל דבר שהנוטריון האיכותי יכול לספק.

 תגיות המאמר: נוטריון


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אופיר

מאת: אופירתרגום משפטי06/10/16976 צפיות
פעמים רבות אנחנו עלולים למצוא את עצמנו נדרשים לשירותי תרגום נוטריון לאנגלית, בעיקר כאשר מדובר בתרגום של מסמכים רשמיים מרשויות החוק, מוסדות לימוד, חוזים עסקיים ועוד. התרגום הנוטריוני לאנגלית שונה במהותו מתרגום רגיל, מאחר והוא מעניק לו את האסמכתא המשפטית כי מדובר בתרגום מאומת, המכיל בתוכו את כלל הפרמטרים הנדרשים על מנת שהצד השני יוכל לאשרר את העובדה כי כל הכתוב בו הינו נכון, הן מבחינת רוח הדברים והן מבחינה חוקית.

מאת: אופירתרגום משפטי06/10/16946 צפיות
ישנם מיקרים בהם עולה הצורך לבצע תרגום נוטריוני אל השפה הצרפתית. במקרים אלו, חשוב מאוד לפנות אל נוטריון בעל רישיון, אשר יוכל להעניק לכם את התרגום המבוקש ולאשרר לחוקיותו של התרגום.

מאת: אופירתקשורת06/10/16896 צפיות
הצגה של מסמך הנדרש על ידי מוסד מעבר לים, או רשות מעבר לים, פעמים רבות יצריך מכם לפנות אל נוטריון לצורך הגשת תרגום נוטריוני אל אותו גוף או ממסד. תרגום נוטריון לרוסית או לכל שפה אחרת הינו הכרחי במקרים אלו, והוא מתבצע אצל נוטריון אשר יש לו את הרישיון לספק את אותו אישור תרגום נוטריוני.

מאת: אופירשירותים לעורכי דין02/09/161229 צפיות
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

מאת: אופירייעוץ משפטי02/09/161183 צפיות
לנוטריון יש מגוון תפקידים. בין היתר הוא צריך לאשר ולאמת מגוון מסמכים, ולו על מנת שאלו יהיו קבילים להוות ראיות בבית המשפט- אם בארץ ואם בחו"ל.

מאת: אופירחוק ומשפט - כללי02/09/16995 צפיות
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

מאת: אופירתקשורת02/09/161025 צפיות
אין זה משנה אם אתם לפני לימודים בחו"ל ונדרשים להמציא מגוון מסמכים מאושרים וחתומים, צרכים לתרגם את תעודת הזהות שלכם, מחזיקים ברישיון מקצועי ויש צורך לאשר את התוקף שלו, או שאתם פשוט מבקשים להשתתף במכרז בחו"ל ולוודא שהוא תקף- בכל מקרה יש צורך לעבור דרך משרד נוטריונים ולהשיג את האישור המיוחל חתום.

מאמרים נוספים בנושא חוק ומנהל

מאת: עידן שלומןחוק ומנהל21/01/191211 צפיות
מתי פעם האחרונה בדקת את חיוב הארנונה שקיבלת? סביר להניח שלא ממש בדקת אותו, כמו מרבית הישראלים. התרגלנו כבר לקבל את החשבון בדואר ולשלם אותו לפי הסכום שכתוב. בלי שאלות ובלי בדיקות. חבל מאוד שזה המצב.

מאת: אדיר בנימיניחוק ומנהל14/08/18768 צפיות
ראשי עיר בישראל עושים שימוש במופעי בידור על מנת לקדם את מועמדותם סמוך מאוד למועד הבחירות. כמות האירועים הולכת וגוברת ככל שמתקרב מועד הבחירות. שופטי בית המשפט העליון שעמדו בראש ועדת הבחירות המרכזית ביקרו קשות תופעה זו.

מאת: אופירחוק ומנהל07/06/16935 צפיות
תחום המשפטים הוא תחום מורכב וכולל לא רק עורכי דין שמייצגים לקוחות בבתי משפט או בתי דין, אלא גם בעלי תפקידים נוספים שעבודתם נגזרת מכוח החוק. אחד מבעלי התפקידים הללו הוא נוטריון בתל אביב. עבודתו של הנוטריון נוגעת בעיקר לאישורים ולאימות של מסמכים בעלי תוקף משפטי כמו צוואות או הסכמי ממון וגם לתחומים נוספים כמו מקרקעין, אימוץ, תרגום ועוד.

מאת: אופירחוק ומנהל23/02/161029 צפיות
המושג נוטריון הוא מושג שאדם במשך חייו הבוגרים נתקל לא לפעם ואפילו נדרש במהלך חייו הבוגרים. מה זה אומר?

מאת: אופירחוק ומנהל18/10/151570 צפיות
אם בדיוק סיימתם את השירות הצבאי שלכם או שהחלטתם לעשות שינו באמצע החיים, יש לכם לא מעט אפשרויות. האפשרויות הללו נעות בין לימודים אקדמאיים לכאלו שאינם אקדמאיים אך מקצועיים ויכולים להביא לא פחות פרנסה, ואחת האפשרויות שיעלו על השולחן מן הסתם יהיו לימודי משפטים.

מאת: אדיר בנימיניחוק ומנהל18/04/151275 צפיות
לרשות מנהלית מובהקת הפועלת בשם הרשות המבצעת, יכולה להיות עמדה אחת בלבד המחייבת אותה מבחינה משפטית (בדבר הדין הקיים); זו העמדה של היועץ המשפטי שלה. עובד הרשות ו/או נבחר ציבור מטעמה יכולים להיות להם עמדה נוגדת או שונה (בין אם משפטית ובין אם פוליטית), אך זו אינה משקפת את עמדת הרשות כלפי גוף שיפוטי או מעין-שיפוטי.

מאת: ירון כהןחוק ומנהל30/11/141247 צפיות
עבודת בית המשפט היא עבודה לא פשוטה, הצגת ראיות, הבאת עדים, חקירתם והגעה למסקנה כלשהיא אשר היא תהיה בסופו של דבר הכרעת בית המשפט.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica