חפש מאמרים:
שלום אורח
06.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

החיים אחרי קורס אנגלית

מאת: נינה כהןלימודי שפות31/07/2016536 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

לקחתם קורס אנגלית והצלחתם לשפר את האנגלית שלכם בזמן קצר? מזל טוב, עכשיו העבודה האמיתית מתחילה. מחקרים בבלשנות מראים כי שפה שלא נרכשה בגיל צעיר איננה יכולת שנשמרת לאורך זמן, ויש לתרגל אותה באופן מתמיד על מנת לשמור על יכולת השימוש בשפה. לצורך העניין, גם אם לא נדבר אותה שנים אנו ילידי הארץ תמיד נדע עברית. לעומת זאת, מי שלקח קורס אנגלית ורכש את השליטה בשפה עלול לאבד אותה ככל שיחלוף זמן הוא אינו עושה שימוש ביכולת שרכש. כאן נציע לכם מספר עצות לשימור הכושר שלכם אחרי קורס אנגלית.

קריאה, כתיבה ודיבור

השימוש שלנו בשפה הוא גם מילולי וגם כתוב, וקשור בתהליכים של הבנה מצד אחד וביטוי מצד שני. את כל ההיבטים הללו של שימוש בשפה יש לתרגל לאחר קורס אנגלית על מנת לשמר אותם. חשוב מאוד למצוא הזדמנות לתרגל את כל ההיבטים של שימוש בשפה, שכן יש אנשים רבים שלקחו קורס אנגלית והקפידו להחשף לאנגלית אך לא לדבר אותה או לכתוב בה. התוצאה היא אנשים שמבינים היטב מה נאמר או נכתב אך לא מסוגלים להוציא מילה מהפה או על הדף באנגלית. קריאת עיתונים, כתיבה לעצמכם או לאחרים ומציאת אנשים עימם אתם יכולים לדבר מעט באנגלית הן הדרך הטובה ביותר לשמור על כשירות לשונית.

צפייה בסרטים ותוכניות טלביזיה

סרטים ותוכניות טלביזיה הן מקור מעולה לא רק לתרגול הבנת האנגלית שלכם אלא גם להתעדכנות באופנות הדיבור כיום וסלנג. כידוע, סרטים ותוכניות רבים מגיעים עם תרגום אך מי שלא רוצה לעשות לעצמו את החיים קלים ומעוניין לשמור את הכשירות שהוא רכש על ידי קורס אנגלית יכול לבחור לצפות בתכנים שלו ללא תרגום, מה שידרוש ממנו קשב ומאמץ ויתרגל את יכולות ההבנה שלו באנגלית. החיסרון הבולט של שיטה זו הוא כמובן הפסיביות שלה והעבודה שאתם לא מתרגלים את האנגלית באופן פעיל, ועל כן יש להשלים את הצפייה בסרטים או תוכניות טלביזיה גם באיזה שימוש פעיל בשפה.

קורס אנגלית נוסף

קורס רענון אחת לכמה זמן הוא דרך טובה לשמור על הכושר שלכם באנגלית גם אם אין לכם הזדמנות לעשות בה שימוש באופן שוטף. תמיד יש לאן לשפר את האנגלית שלכם ודרך קורס אנגלית נוסף, הפעם מתקדם יותר, תוכלו לא רק לשמור על כושר השימוש שלכם בשפה אלא אף לשפר את הידיעות שלכם ולהעמיק את ההכרות שלכם עם דרכי ההתבטאות, הדקדוק והתחביר ואוצר המילים באנגלית. הפעם הקורס לא חייב להיות ארוך ולעיתים מספיק קורס רענון קצר בין כמה שבועות על מנת לשמור על יכולת השימוש שלכם בשפה. עם זאת, אם כבר טרחתם ונרשמתם אל קורס אנגלית נוסף אולי תרצו להשקיע את המאמץ הנוסף גם בכדי ללמוד משהו חדש ולא רק לשמור על כושר.

 





 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אקנה

אקנה הינה תופעה שכיחה בעיקר בקרב בני הנוער, תופעה הגורמת להם להתעסק עם עור הפנים ולעיתים אף לגרום לנזק בלתי הפיך,חשוב לגעת שאקנה ניתנת לטיפול יעיל ונכון. חשוב להקפיד לבצע את הטיפולים המתאימים אצל מומחים כיוון שטעויות בטיפול נאות עלולות להוביל לסימנים וצלקות בעור הפנים,אקנה עלולה להופיע גם אצל נשים שכבר אינן בגיל התבגרות ,עקב שינוי הורמונים בגוף.

אקנה יכולה להופיע בדרגות שונות, הראשונה שבהן היא הקלה ביותר ומאופיינת בנקודות שחורות ונקודות לבנות שומניות. במקרה זה, מומלץ לנקות את עור הפנים בסבון עדין ולעשות פילינג שיפתח את בלוטות החלב. לא מומלץ לשטוף את הפנים יותר מפעמיים ביום ולא לחטט בעור הפנים.

אקנה בדרגה שנייה, מאופיינת בפצעים אדומים ושטוחים ובנקודות שחורות ולבנות. מטרת הטיפול היא להפחית כמות החיידקים בעור ולמנוע החמרת הפצעים. מומלץ לנקות את עור הפנים בסבון עדין ולהשתמש באנטיביוטיקה מקומית שהותאמה על ידי מומחה, כמו כן כדאי להרחיק את השיער מאזור הפנים ולא למרוח בו חומרים שומניים אשר עלולים להגיע לעור הפנים.

אקנה בדרגה שלישית מופיעה על רוב שטח הפנים על ידי פצעים אדומיים ומוגלתיים. הטיפול מחסל חיידקים ומפחית את הדלקות בעור. גם כאן חשוב להשתמש בסבון פנים עדין ובאנטיביוטיקה מעט אגרסיבית. יש להקפיד לשטוף את הפנים במים פושרים ולא חמים מידי.

דרגה חמורה של אקנה תופיע בשילוב ציסטות עמוקות ותצריך טיפול מאסיבי יותר, על מנת להפחית את הדלקתיות בעור והקטנת כמות בלוטות החלב. הטיפול בסוג זה של אקנה יהיה משולב משחות אנטיביוטיות, סטרואידים, וגלולות (כאשר מדובר בנשים). חשוב להמעיט חשיפה לשמש, להרבות בספורט ולהשתמש בפילינג קילוף עור, עפ"י המלצת מומחה.

.

אתר שאפשר למצוא בו קוסמטיקאיות. מומלצות המטפלות באקנה.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת נינה כהן

מאת: נינה כהןמחשבים ניידים20/05/182802 צפיות
מחשבים ניידים הפכו בשנים האחרונות לחכמים ומסובכים ביותר. בניגוד למחשבים הנייחים, האנשים אשר מתכננים את המחשבים הניידים צריכים להתחשב במשקל ובגודל של כלל המערכת

מאת: נינה כהןרכב20/05/18800 צפיות
מהי פריקה עמוקה? איך פריקה עמוקה משנה את שיטת הפעולה של מצברים? איך מתחזקים ומנקים את המצבר במהלך ההפעלה?

מאת: נינה כהןמחשבים ניידים20/05/182799 צפיות
מחשבים ניידים הפכו לכלי העבודה העיקרי במאה העשרים ואחת ואף על פי שהניידות שלהם נוחה לנו, היא שמה אותם בסכנה. הרכיבים הדחוסים בתוך המחשב

מאת: נינה כהןמחשבים נייחים20/05/182795 צפיות
המטרה העיקרית של ממיר מתח היא להתאים את הזרם החשמלי למוצרי האלקטרוניקה שברשותך.

מאת: נינה כהןמחשבים ניידים20/05/182461 צפיות
מי מספק מטענים חלופיים למחשבים ניידים? מה היא העלות של מטען מקורי למחשב נייד? בכל כמה זמן מומלץ להחליף מטען לטאבלטים ומחשבים ניידים? היכן מומלץ לרכוש מטענים למחשב?

מאת: נינה כהןרכב20/05/18694 צפיות
היכן ניתן למצוא בוסטרים להתנעת הרכב?

מאת: נינה כהןרכב15/01/18548 צפיות
איזה סוגים של מצלמות יכולים להתאים לרכב פרטי? איך בוחרים את המצלמה המושלמת? ממי אפשר לקבל המלצות על מצלמות איכותיות

מאמרים נוספים בנושא לימודי שפות

מאת: Daniel.Bלימודי שפות30/01/191127 צפיות
בעידן הגלובלי שבו אנו חיים, כמעט בלתי אפשרי להתקדם מקצועית מבלי ללמוד לדבר אנגלית ברמה גבוהה ביותר. תכניות הטלוויזיה שבהן אנו צופים, משחקי המחשב שאנו משחקים וכמובן, האינטרנט שבו אנו גולשים חלק ניכר משעות היממה משפרים באופן משמעותי את האנגלית שלנו - אך לא מספיק כדי לשדרג אותה לרמה שתאפשר לנו להתחרות בדוברי אנגלית כשפת אם במשרות המחייבות כישורים מסוג זה.

מאת: נינה כהןלימודי שפות13/02/172270 צפיות
העברת מידע תיאורטי אינה מספקת

מאת: נינה כהןלימודי שפות13/02/171977 צפיות
הטכנולוגיה מאפשרת לנו ללמוד מחוץ לכיתות

מאת: נינה כהןלימודי שפות13/02/172051 צפיות
לעתים ניהול שיחה בסיסית הוא דבר מספק

מאת: נינה כהןלימודי שפות13/02/171631 צפיות
השוק הישראלי גדול יותר מבעבר

מאת: נינה כהןלימודי שפות13/02/171083 צפיות
עלות הלימודים מעניינת רבים

מאת: נינה כהןלימודי שפות13/02/17978 צפיות
לימוד מיושן אינו חייב להיות אופציה

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica