חפש מאמרים:
שלום אורח
06.08.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

חשיבות התרגול במהלך לימודי אנגלית

מאת: נינה כהןלימודי שפות27/11/2016658 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

העברת מידע תיאורטי אינה מספקת

מי שרוצה ללמוד אנגלית מבין בצורה די מהירה עד כמה הוא חייב להפנים חומר לימוד רב על מנת שיוכל לשלוט בשפה חשובה זו בצורה רצינית. אך כשאנו מדברים על לימודי אנגלית עלינו להבין שעם כל הכבוד לחומר לימוד עיוני יש חשיבות רבה מאוד גם לעניין התרגול. זאת גם אם מדובר על מורים מקצועיים לעילה ולעילה שמעבירים כל נושא בחומר הלימוד בצורה רצינית, מדויקת, אחראית, ונכונה בכל שיעור.

נראה כי לא נצטרך לעשות סקר יסודי או משאל מקיף בין אלו שלמדו אנגלית במדינת ישראל במסגרת של מוסדות לימוד שונים על מנת לזהות את החשיבות של התרגול. כל מי שזכה לתרגול רציני במהלך לימודי אנגלית עסקית או במסגרת חשובה מאוד של לימודי אנגלית למבוגרים, יכול לספר על התרגולים השונים שעזרו לו להפנים את המידע הרב בדרך לניהול שיחה מדויק, כתיבה נכונה, וקריאה ברורה.

דימוי שיחה תורם רבות לכל תלמיד

אחד הדברים בהם יש לעסוק כשאנו מדברים על תרגול בשיעורי אנגלית מסוימים הוא דימוי השיחה בין שני אנשים או יותר. ברגע שמנסים לנהל שיחה במסגרת לימודי אנגלית רואים כיצד הידע התיאורטי חשוב להמשך שיפור הידע בשפה. כלומר, לאחר שמוסבר לכל תלמיד כיצד צריך להגות מילה מסוימת וכיצד יש לחבר משפט מסוים, ניהול השיחה בקול מדגיש את הבנתו של התלמיד ואת השימוש הנכון בידע באנגלית.

חשוב להבין שבסופו של דבר אנו לומדים שפות זרות על מנת לתקשר עם אנשים וגורמים נוספים לעתים בארץ ולרוב ברחבי עולם. לכן לימודי אנגלית בישראל שבמסגרתם תהיה התייחסות לתרגול איכותי יביאו לשימוש טוב יותר בשפה זו. היום גם אלו שבוחרים בשיטה של לימודי אנגלית און ליין יכולים ליהנות מתרגול בהתאם לחומר הנלמד על מנת שהם יוכלו לדבר בשפה זו מבלי לחשוש או לדבר בצורה לא מובנת.

שילוב בין אלמנטים הוא דבר הכרחי

כמובן שתרגול הוא דבר חשוב שיש לו ערך רב בלימוד של שפה זרה. זאת במיוחד אם אנו מדברים על לימודי אנגלית בישראל שהפכו להיות דבר נדרש ע"י רבים. אך נראה כי אסור להתעלם מעובדה חשובה שמצביעה על צורך בשילוב בין מספר אלמנטים אם רוצים באמת להביא כל אדם לרמת שליטה מספקת באנגלית. שילוב זה כולל לא רק את התרגול עצמו ולא רק את החומר שמועבר בצורה תיאורטית לתלמידים.

מדובר גם על שיעורי בית אותם צריכים לעשות התלמידים גם אם מדובר על לימודי אנגלית לילדים וגם אם מדובר על לימודי אנגלית למבוגרים. בנוסף, מבחנים יכולים להיות כאלו שיביאו למדידת התקדמותו של כל תלמיד, כשהדבר שונה מאשר מבחנים שנעשים בבתי ספר יסודיים או תיכוניים כדי לתת ציון בתעודה. כל אלו יראו כיצד לימודי אנגלית יהיו מושלמים מכל הבחינות בזכות מחשבה על כל מה שהתלמיד צריך.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אקנה

אקנה הינה תופעה שכיחה בעיקר בקרב בני הנוער, תופעה הגורמת להם להתעסק עם עור הפנים ולעיתים אף לגרום לנזק בלתי הפיך,חשוב לגעת שאקנה ניתנת לטיפול יעיל ונכון. חשוב להקפיד לבצע את הטיפולים המתאימים אצל מומחים כיוון שטעויות בטיפול נאות עלולות להוביל לסימנים וצלקות בעור הפנים,אקנה עלולה להופיע גם אצל נשים שכבר אינן בגיל התבגרות ,עקב שינוי הורמונים בגוף.

אקנה יכולה להופיע בדרגות שונות, הראשונה שבהן היא הקלה ביותר ומאופיינת בנקודות שחורות ונקודות לבנות שומניות. במקרה זה, מומלץ לנקות את עור הפנים בסבון עדין ולעשות פילינג שיפתח את בלוטות החלב. לא מומלץ לשטוף את הפנים יותר מפעמיים ביום ולא לחטט בעור הפנים.

אקנה בדרגה שנייה, מאופיינת בפצעים אדומים ושטוחים ובנקודות שחורות ולבנות. מטרת הטיפול היא להפחית כמות החיידקים בעור ולמנוע החמרת הפצעים. מומלץ לנקות את עור הפנים בסבון עדין ולהשתמש באנטיביוטיקה מקומית שהותאמה על ידי מומחה, כמו כן כדאי להרחיק את השיער מאזור הפנים ולא למרוח בו חומרים שומניים אשר עלולים להגיע לעור הפנים.

אקנה בדרגה שלישית מופיעה על רוב שטח הפנים על ידי פצעים אדומיים ומוגלתיים. הטיפול מחסל חיידקים ומפחית את הדלקות בעור. גם כאן חשוב להשתמש בסבון פנים עדין ובאנטיביוטיקה מעט אגרסיבית. יש להקפיד לשטוף את הפנים במים פושרים ולא חמים מידי.

דרגה חמורה של אקנה תופיע בשילוב ציסטות עמוקות ותצריך טיפול מאסיבי יותר, על מנת להפחית את הדלקתיות בעור והקטנת כמות בלוטות החלב. הטיפול בסוג זה של אקנה יהיה משולב משחות אנטיביוטיות, סטרואידים, וגלולות (כאשר מדובר בנשים). חשוב להמעיט חשיפה לשמש, להרבות בספורט ולהשתמש בפילינג קילוף עור, עפ"י המלצת מומחה.

.

אתר שאפשר למצוא בו קוסמטיקאיות. מומלצות המטפלות באקנה.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת נינה כהן

מאת: נינה כהןמחשבים ניידים20/05/182958 צפיות
מחשבים ניידים הפכו בשנים האחרונות לחכמים ומסובכים ביותר. בניגוד למחשבים הנייחים, האנשים אשר מתכננים את המחשבים הניידים צריכים להתחשב במשקל ובגודל של כלל המערכת

מאת: נינה כהןרכב20/05/18833 צפיות
מהי פריקה עמוקה? איך פריקה עמוקה משנה את שיטת הפעולה של מצברים? איך מתחזקים ומנקים את המצבר במהלך ההפעלה?

מאת: נינה כהןמחשבים ניידים20/05/182957 צפיות
מחשבים ניידים הפכו לכלי העבודה העיקרי במאה העשרים ואחת ואף על פי שהניידות שלהם נוחה לנו, היא שמה אותם בסכנה. הרכיבים הדחוסים בתוך המחשב

מאת: נינה כהןמחשבים נייחים20/05/182956 צפיות
המטרה העיקרית של ממיר מתח היא להתאים את הזרם החשמלי למוצרי האלקטרוניקה שברשותך.

מאת: נינה כהןמחשבים ניידים20/05/182503 צפיות
מי מספק מטענים חלופיים למחשבים ניידים? מה היא העלות של מטען מקורי למחשב נייד? בכל כמה זמן מומלץ להחליף מטען לטאבלטים ומחשבים ניידים? היכן מומלץ לרכוש מטענים למחשב?

מאת: נינה כהןרכב20/05/18740 צפיות
היכן ניתן למצוא בוסטרים להתנעת הרכב?

מאת: נינה כהןרכב15/01/18604 צפיות
איזה סוגים של מצלמות יכולים להתאים לרכב פרטי? איך בוחרים את המצלמה המושלמת? ממי אפשר לקבל המלצות על מצלמות איכותיות

מאמרים נוספים בנושא לימודי שפות

מאת: Daniel.Bלימודי שפות30/01/191166 צפיות
בעידן הגלובלי שבו אנו חיים, כמעט בלתי אפשרי להתקדם מקצועית מבלי ללמוד לדבר אנגלית ברמה גבוהה ביותר. תכניות הטלוויזיה שבהן אנו צופים, משחקי המחשב שאנו משחקים וכמובן, האינטרנט שבו אנו גולשים חלק ניכר משעות היממה משפרים באופן משמעותי את האנגלית שלנו - אך לא מספיק כדי לשדרג אותה לרמה שתאפשר לנו להתחרות בדוברי אנגלית כשפת אם במשרות המחייבות כישורים מסוג זה.

מאת: נינה כהןלימודי שפות13/02/172304 צפיות
העברת מידע תיאורטי אינה מספקת

מאת: נינה כהןלימודי שפות13/02/172008 צפיות
הטכנולוגיה מאפשרת לנו ללמוד מחוץ לכיתות

מאת: נינה כהןלימודי שפות13/02/172086 צפיות
לעתים ניהול שיחה בסיסית הוא דבר מספק

מאת: נינה כהןלימודי שפות13/02/171672 צפיות
השוק הישראלי גדול יותר מבעבר

מאת: נינה כהןלימודי שפות13/02/171120 צפיות
עלות הלימודים מעניינת רבים

מאת: נינה כהןלימודי שפות13/02/171009 צפיות
לימוד מיושן אינו חייב להיות אופציה

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica