חפש מאמרים:
שלום אורח
26.02.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

חיות מחמד מטופחות מידי.?

מאת: נטלי הרוש וטרינריה30/01/20172866 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

חיות מחמד מטופחות מידי.?

חיות מחמד נהפכו לסוג של אייקון, מאין "פריט" שמצטלם נורא יפה לצד בעליו,
אקססורי, רוכשים בעבור חיית המחמד פרטי לבוש ראוותניים במאות שקלים, קולרים  של
מותגים ועוד שלל שאין לו מעצורים..
נציין, אין הכללות כלל אך לפעמים מאבדים את עיקר הרעיון בלאמץ חיית מחמד, לאהוב , באמת לדאוג לה ולטפל בה וקצת יותר מתרכזים בנראות של כל רעיון ה " חיית מחמד ובעליה..
שוב, יש כאלה שיענו על התיאור שציינו תחילה ואינם כאלה כלל אך יש כאלה שעונים על התיאור ואף יותר והם כאלה בדיוק...ופה חשוב לפקוח עיניים!

חיית מחמד בתוך תיק, שיק או צער בעלי חיים?

ובכן, יש המון פנים לדברים..הרבה דברים שתרכשו לחיית המחמד שלכם יכולים
לשדר יופי אך לא נוחות, יכולים לעורר הרבה תהיות במי שמביט מהצד..לפעמים החתלתול או הכלב נראים סובלים..בתיקים קטנטנים טרנדיים וצפופים או למשל ...מקרים לא נחמדים של קולרים מעוצבים בכל מיני אבנים מעוצבות ומנצנצות שלא היו כנראה ראויות לשימוש בהלבשה על בעל חי או בחיבור כקולר, בעת משחק או השתוללות אותם אלמנטים נפלו וגרמו למקרי חנק מסוכנים שלמרבה המזל נמנעו בזמן..
סיפור נוסף שקרה בחול על אישה שמאוד רצתה שהחתול לה יתאים לצבע שהיא רצתה ללבוש לאירוע  מסוים, צבעה את פרוותו לורוד ולאחר מספר שעות החתול מת ככל הנראה מהרעלה בעקבות צביעתו בצבעים אלה..
ורשימת הדוגמאות הינה בלתי פוסקת..
אין הסבר, אין הצדקה לצער בעלי חיים...ניתן לעשות הרבה דברים מקסימים עם חיית המחמד תוך שמירה על בריאותה , לרכוש אבזרים מתאימים ( ניתן להתייעץ עם בית חולים וטרינרי באר שבע ) .

נוחות ובריאות

חשוב לומר, יש השומרים על חיית המחמד שלהם ללא רבב תוך הלבשת חיית המחמד בכל מיני מותגים או תספורות מיוחדות וכו' ואין הדבר פסול , הכתוב מיועד למי שאינו מבחין ככל הנראה שלא במודע שלחיית המחמד לא תמיד נוח עם כל זה והיא עשויה להיפגע מכך ולא רק בעקבות חוסר הנוחות.

להתייעצות, מידע בנושא חיות מחמד , משחקים, אביזרים נלווים לי סוג בעל החיים פרטי לבוש וכ' לחצו כאן מרפאה וטרינרית באר שבע

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אתר מקיף וערכי בנושא לימודי ספרדית...    http://easy-spanish.co.il

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת נטלי הרוש

מאת: נטלי הרוש רכב30/06/192183 צפיות
קונים רכבים לפירוק מציעים לכם שירות קניית רכבים לפירוק ולברזל. הרכבי הנמכרים הינם מגוונים מכל סוג, דגם, מצב וכ'. בהנחה שרכבכם הוא לאחר תאונה, תקלות חוזרות ונשנות שאינן ברות תיקון, הפתרון המעולה של קניית רכבים לפירוק יכולה לתת מענה מצוין עבורכם.

מאת: נטלי הרוש רכב31/05/192338 צפיות
קונים רכבים לפירוק מציעים רכישת רכבים על מגוון סוגיהם ובמצבים שונים. אין משנה דגם הרכב, שנת הרכב וכ', האם הרכב תקין או שהוא במצב המוגדר כ"טוטלוס". בכל מקרה, יהיה ניתן למכור את הרכב לקונה רכבים לפירוק.

מאת: נטלי הרוש רכב31/03/192324 צפיות
אם ברשותכם רכב ללא טסט על שמכם ואין בו כל שימוש בהווה או שימוש ייעודי בעתיד, דעו, זה מתכון לבעיות. מעבר לכך שבזמן הזה הרכב מעלה אבק בחנייה, הוא עשוי להיות מחויב באגרות וקנסות. אז למה שלא תמכרו את הרכב לקונה רכבים לפירוק ותמנעו מהעלויות הללו? נסביר.

מאת: נטלי הרוש רכב28/02/191422 צפיות
אנשים רבים משאירים מאחור בעיות כמו אלה, מה זה אומר? הרכב ישן אז משאירים בחנייה וזה הכל פתרנו את הבעיה. אז זהו..ש..לא. רכבים ישנים מביאים עמם בעיות לא מעטות.. למשל, קנסות בשל גרימת זיהום אוויר פוטנציאלית או ממשית ולכן הזנחה לא באה בחשבון. לטובת הכלל ולטובת בעל הרכב יש לטפל בבעיה. הפתרון הטוב ביותר לרכבים הישנים מהסוג שעתיד בקרוב לצאת מכלל שימוש זה לפנות לקונים רכבים לפירוק.

מאת: נטלי הרוש וטרינריה31/01/193104 צפיות
אם היינו יודעים כמה חתולים וכלבים מומתים כיוון שהתרבותם אינה נעצרת על ידי עיקור וסירוס.. כלבים וחתולים רבים משוטטים ברחובות וחלקם לצערנו עשויים למות באופן טבעי בשל קשיי ההישרדות בחוץ. אם יש לכם כלב או חתול, זו אחת ההמלצות החמות שהיינו מציעים לכם לעשות.

מאת: נטלי הרוש רכב31/01/191516 צפיות
מה אנחנו יודעים על מגרשי פירוק? מבחינת רבים מאתנו, הכינוי המוכר הוא "מגרש גרוטאות". רכבים במצבים לא תקינים מגיעים לשם, רכבים שלמעשה כבר אין שימוש בהם והם הורדו מהכביש מסיבות שונות. במגרשים אלו, מגרשי ה"גרוטאות" ניתן למצוא דווקא אוצרות לא קטנים.. נסביר.

מאת: נטלי הרוש רכב30/01/191253 צפיות
הרכב העייף והישן, זה שבזמן אמת עושה לכם הרבה בושות ועושה בעיות בהנעה, בנסיעה שאינה חלקה, הדלתות חורקות ובאופן כללי הוא לא נראה להיט ורואה מוסך יותר מאשר הוא אמור. אם זה המצב חברים יקרים, אנחנו היינו ממליצים לכם שהנסיעה הבאה שלכם תהיה למגרש פירוק..

מאמרים נוספים בנושא וטרינריה

מאת: נטלי הרוש וטרינריה31/01/193104 צפיות
אם היינו יודעים כמה חתולים וכלבים מומתים כיוון שהתרבותם אינה נעצרת על ידי עיקור וסירוס.. כלבים וחתולים רבים משוטטים ברחובות וחלקם לצערנו עשויים למות באופן טבעי בשל קשיי ההישרדות בחוץ. אם יש לכם כלב או חתול, זו אחת ההמלצות החמות שהיינו מציעים לכם לעשות.

מאת: נטלי הרוש וטרינריה31/12/183226 צפיות
מגוון בעלי חיים יוכלו לתת מענה מעולה לרצון לגדל חיית מחמד בבית. אך מעטות באמת יענו על הצורך של בני הבית שזה דבר עיקרי ולא פחות חשוב מכל פרמטר אחר כאשר מתכוונים להביא חיית מחמד לביתכם.

מאת: נטלי הרוש וטרינריה30/09/183401 צפיות
חיית החמד שלכם, בריאותה אינה שונה משל כל יצור חי אחר כולל אותנו בני האדם. כאשר אנו בוחרים ווטרינר/ מרפאה ווטרינרית לחיית המחמד שלנו אנחנו צריכים להתחשב במגוון פרמטרים מעבר לנוחות או שמועות חיוביות שמפה לאוזן. במאמר שלפניכם נרחיב על כך.

מאת: נטלי הרוש וטרינריה27/06/183890 צפיות
למה למעשה כל כך חשוב שיהיה ווטרינר קבוע לחיית המחמד שלך? או לפחות מרפאה קבועה? מאותה הסיבה שחשוב שלנו תהיה מרפאה קבועה ורופא מטפל קבוע...וזה לא רק נוחות האמינו לנו..

מאת: נטלי הרוש וטרינריה31/05/183948 צפיות
כשחיית מחמד מצטרפת למשפחה תאמינו לנו... החיים בבית יהיו הרבה יותר מהנים! התענוג שבחזרה הביתה, לטפל בהנאה, להאכיל ולטפח אין הרבה רגעים שישתוו להרגשה הנהדרת הזאת. עם כל ההנאה והקסם שבהחלט יש בדבר חשוב מאוד לברר מספר דברים.

מאת: נטלי הרוש וטרינריה29/03/183987 צפיות
כמו בכל דבר בחיינו לפני שאנו לוקחים החלטה משמעותית אנחנו חייבים לוודא שמרבית הפרמטרים מתאימים לציפיות שלנו . כך גם באימוץ כלבים, נורא מתחשק לכם שכלב יפה ומתוק או גדול וקשוח יתרוצץ בחצר ביתכם אך חשוב לוודא מספר דברים קודם לכן.

מאת: נטלי הרוש וטרינריה28/02/183416 צפיות
היפוך קיבה קורה כאשר כלבים בולעים אוויר תוך כדי ארוחה ובאופן כללי ולא מצליחים לשחררו מה שגורם לקיבה להסתובב ונוצרת חסימה בזרימת הדם שעשויה להגיע עד למצב של נמק ולמקרי מוות. באם הכלב לא יטופל באופן מידי הוא יהיה בסיכון שעשוי להוביל למותו.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica