חפש מאמרים:
שלום אורח
01.12.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

איטרנה קפיטל ובורדרלס קפיטל משיקות סדנת מיזמים עבור ארגונים שבונים בבלוקצ'יין של אלגורנד

איטרנה קפיטל ובורדרלס קפיטל משיקות סדנת מיזמים עבור ארגונים שבונים בבלוקצ'יין של אלגורנד

לונדון, בריטניה, 17 באפריל 2020, (ACCESSWIRE):

סדנת המיזמים איטרנה בורדרלסEterna Borderless הושקה היום כדי לתמוך בפרויקטים שרוצים לבנות יישומים בפלטפורמה אלגורנד. התוכנית הזאת היא יוזמה משולבת שמובילות Eterna Capital, Borderless Capital ו-Algorand והיא משכה תמיכה של יותר מחצי תריסר פרויקטי בלוקצ'יין.

אנדראה בונסטו, שותף באיטרנה קפיטל: "אנחנו מצפים לתמוך בצוותים כישרוניים עם רעיונות חדשניים. אנחנו יוצרים סביבה של שותפים בענף כדי לעזור לחברות שבתיק שלנו להשיג הצלחה תוך האצת האימוץ של טכנולוגיות בלוקצ'יין".

סדנת המיזמים הראשונה עבור מפתחים ויזמים שבונים באלגורנד תספק מערך של כלים ומשאבים ליצירת יישומים מבוזרים. סדנת המיזמים איטרנה בורדרלס גם תתמוך בפרויקטים קיימים כדי לעזור להם לעבור לפלטפורמה אלגורנד ולהרוויח מהסביבה שלה. סדנת המיזמים מזמינה עכשיו בקשות מהזנקים מתאימים. אלה שייבחרו יקבלו הון של עד $100K מחברות הון הסיכון בורדרלס קפיטל ואיטרנה קפיטל. בנוסף לכך, קרן הון הסיכון הראשית של בורדרלס קפיטל יכולה לבצע השקעת המשך של עד 2 מיליון דולר באותן חברות שיהיו לעסקים מובילים בקטגוריה.

"רכיב חשוב של הקהילה של אלגורנד כיום הוא תמיכה רחבה בתנופה המאיצה של ארגוני פיננסים מבוזרים, עסקים וממשלות שמשתמשים בטכנולוגיה מהדור הבא הזאת", אמר סילביו מיקלי, המייסד של אלגורנד. "אני נרגש לראות שני ארגונים מובילי מחשבה שנפגשים ויוצרים תוכנית קפדנית שתתמוך בחדשנות והחלפה ללא חיכוך באלגורנד".

סדנת המיזמים יצרה סביבה של שותפים שכוללת קבוצות עילית של סטודנטים מכמה מהאוניברסיטאות הכי יוקרתיות בעולם כמו אוניברסיטת אוקספורד, אוניברסיטת קיימברידג' והקולג' האימפריאלי בלונדון. חברת השיווק המובילה של בלוקצ'יין ויח"צ MarketAcross וגם F6S, אחת מסביבות ההזנקים הכי גדולות באירופה, חברו אף הן לסדנת המיזמים של איטרנה בורדרלס. בנוסף, שבעה פרויקטי בלוקצ'יין התחייבו להצטרף לסדנת המיזמים מההשקה:

  • MAX Markets: קבוצת סחר בינ"ל שמשיקה בורסתנכסים דיגיטליים משלה.
  • Monerium: פלטפורמה שמאפשרת לעסקים לבנותשירותים פיננסיים דיגיטליים וכסף אלקטרוני מאוסדר בתשתית מבוזרת באמצעות מטבעהפיאט שהם בוחרים.
  • Orion Protocol: פלטפורמת פיננסים מבוזרים שיוצרתאגרגטור נזילות מבוזר באמת ותוסף החלפה מבוזרת עבור עסקים וצרכנים.
  • PlanetWatch: רשת גלובלית של חיישני איכות אווירואנשים עם מודעות סביבתית שמשתמשים בפלטפורמה מבוזרת כדי לתמרץ ולמשחק ניטורסביבתי.
  • SingularityNET: רשת הבינה המלאכותית המבוזרת של העולםשבה כל אחד יכול ליצור, לשתף ולהפיק כסף משירותי בינה מלאכותית בקנה מידהגדול.
  • Stasis: פלטפורמת טוקניזציה עם מטבע יציבמגובה אירו המאפשרת למשקיעים לבצע טוקניזציה של נכסים מהעולם האמיתי.
  • Stonize: פלטפורמת איגוח המבקשת למשוך משקיעיםעל ידי דיגיטציה של ניירות ערל פרטיים ללא טרדות רגולציה.

בן גרצל, מנכ"ל SingularityNET: "ב-SingularityNET אנחנו חוקרים את השימוש באלגורנד כדי להגביר את מהירות העסקאות בין סוכני הבינה המלאכותית שלנו במגוון של יישומים בפינטק, טכנולוגיות בריאות והאינטרנט של הדברים, כולל דירוגי אשראי, ניהול סיכונים, אנליטיקה של תעבורת מכוניות והולכי רגל ואנליטיקה רפואית אישית שמוכוונת לאריכות ימים בריאה ומזעור הסיכון של קוביד-19".

ההקמה של סדנת המיזמים איטרנה בורדרלס תגרום לאימוץ וצמיחה ארוכי טווח של הסביבה של אלגורנד, תוך האצת המסלול של הזנקים שיוצרים פתרונות רבי ערך בתחומים של פיננסים, החלפות, משמורת ועוד. סדנת המיזמים איטרנה בורדרלס תטפח פרויקטים יוצאי דופן שיוצרים את היישומים המבוזרים שיגרמו לגל הבא של אימוץ. סדנת המיזמים איטרנה בורדרלס תתמקד בעיקר באזור האירופי. היוזמה הזאת היא הצעד הראשון ליצירת רשת גלובלית של סדנאות מיזמים שמיועדות לתמוך בכלכלה ללא גבולות של אלגורנד.

אודות Algorand Inc.

Algorand Inc. יצרה את פרוטוקול הבלוקצ'יין בקוד פתוח, ללא הרשאות, עם הוכחת חזקה בלבד הראשון בעולם עבור הדור הבא של מוצרים פיננסיים. הבלוקצ'יין הזה, הפרוטוקול אלגורנד, הוא ההמצאה של הקריפטוגרפאי זוכה פרס טיורינג סילביו מיקלי. Algorand Inc., חברת טכנולוגיות שמוקדשת לסילוק חיכוך בחילופים פיננסיים, מניעה התפתחות פיננסית על ידי כך שהיא מאפשרת את היצירה וההחלפה של ערך, בניית כלים ושירותים פיננסיים חדשים ובתוך כך מספקת תכונות של פרטיות אחראית. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.algorand.com.

אודות בורדרלס קפיטל

בורדרלס קפיטל היא מוסד פיננסי מודרני שמשקיע הון ובונה מוצרים פיננסיים שמאיצים את הגישה, מגדילים את האימוץ ויוצרים ערך בכל העולם באמצעות הכלכלה ללא גבולות של אלגורנד. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.borderlesscapital.io.

אודות איטרנה קפיטל

איטרנה קפיטל היא חברת השקעות לונדונית שמתמקדת בטכנולוגיות בלוקצ'יין. החברה הושקה ב-2018 וביססה את עצמה כשחקנית מובילה במגזר הבלוקצ'יין באירופה. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.eternacapital.com.

אנשי קשר
Itai Elizur, COO
Itai@MarketAcross.com

מקור:MarketAcross

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE

 תגיות המאמר: נוי תקשורת, אקססוייר


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת חיים נוי

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים30/11/207 צפיות
בומברדייה (TSX: BBD.B) הודיעה היום על המינוי של בארט דמוסקי לסגן נשיא ביצועי ומנהל כספים ראשי, בתוקף מיידי. בארט יהיה כפוף לאריק מרטל, נשיא ומנהל כללי, בומברדייה בע"מ, ויחליף את ג'ון די ברט שיעזוב את החברה.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי30/11/2016 צפיות
הסוחרים של FXCM יכולים לגשת לפלטפורמה של Capitalise.ai כדי להפוך בקלות את אסטרטגיות המסחר שלהם לאוטומטיות באמצעות טקסט בסגנון חופשי ללא עלות נוספת

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים30/11/2012 צפיות
המסקנה ממחקרים חדשים במבחנה, שנוהלו על ידי אוטוריטה מפורסמת במחלות נשימתיות, היא שהתרסיס לאף Xlear הוא "אמצעי יעיל... וניתן להעתקה לניטרול SARS-CoV-2... לכמות בלתי ניתנת לגילוי של נגיף מדבק". המסקנה הזאת "מאומתת על ידי שתי סדרות בלתי תלויות של ניסויים, שבוצעו על ידי מעבדות שונות, בזנים שונים של הנגיף"... מחקרי קטילת הנגיפים מומנו באופן בלתי תלוי.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים26/11/2029 צפיות
קבוצת מילה בחרה את Leddar™ Pixell שזכה בפרסים כלידאר הקדמי לשאטל האוטונומי שלה MILLA POD קבוצת מילה בחרה את Leddar™ Pixell שזכה בפרסים כלידאר הקדמי לשאטל האוטונומי שלה MILLA POD

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים26/11/2028 צפיות
העיצוב של המנצח בתחרות "עצב עטיפה" של התכונה Elite Tuners של CSR2 יוצג במשחק ויושם על מכונית בעולם האמיתי על ידי ליברטי ווק

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים25/11/2033 צפיות
המימון האחרון ימשיך להזין את האימוץ הגדל של פלטפורמת הנצפּוּת בענן של Logz.io

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים25/11/2031 צפיות
שיתוף פעולה אסטרטגי כדי לקדם ולבנות ארכיטקטורה ארגונית שמתרכזת באזרח עבור החדשנות והשינוי בשירותים הציבוריים בארצות עם משאבים מוגבלים

מאמרים נוספים בנושא הודעות לעיתונות - כללי

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי30/11/2016 צפיות
הסוחרים של FXCM יכולים לגשת לפלטפורמה של Capitalise.ai כדי להפוך בקלות את אסטרטגיות המסחר שלהם לאוטומטיות באמצעות טקסט בסגנון חופשי ללא עלות נוספת

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי24/11/2033 צפיות
Cognite Data Fusion מפעיל את ספוט, הכלב הרובוטי עם ארבע רגליים של בוסטון דיינמיקס, בהשלימו משימה אוטונומית במתקן Skarv של Aker BP בים הצפוני

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי24/11/2034 צפיות
SHINE Medical Technologies LLC ו-Von Gahlen International Inc. הודיעו היום שוון גהלן תבנה ותתקין את ה"סופר תא", סוללה של עשרה תאים חמים, עבור מתקן הייצור של איזוטופים רפואיים של שיין בארה"ב, בג'יינסביל, וויסקונסין.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי23/11/2040 צפיות
Clever Leaves קיבלה תשלום ראשון של 2 מיליון דולר עם החתימה על ההסכם "קח או שלם" בשווי 4 מיליון דולר

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי23/11/2034 צפיות
כנס ותערוכת הבריאות הדיגיטליים של המזרח התיכון של HIMSS ו- Health 2.0 יתקיימו כאירוע דיגיטלי מ-29 בנובמבר עד 2 בדצמבר 2020, תחת חסותו של ד"ר תאופיק בין פאווזן אל-רביע, שר הבריאות של סעודיה, ובשיתוף פעולה עם משרד הבריאות, מועצת הבריאות הסעודית והנציבות הסעודית למומחי בריאות.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי20/11/2040 צפיות
הרכישה מניעה את ההובלה של אינטלקס בניהול ציות עם טכנולוגיית האוטומציה של ehsAI המופעלת באמצעות בינה מלאכותית ולמידת מכונה

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי19/11/2030 צפיות
חדשן, אקדמאי ומנהיג נועז יהיה הנשיא השביעי של האוניברסיטה

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica