חפש מאמרים:
שלום אורח
09.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מימד מקבלת אישור CE לשתי טכנולוגיות חלוציות: הבדיקה MeMed BV™ והפלטפורמה בנקודת הצורך MeMed Key™

מימד מקבלת אישור CE לשתי טכנולוגיות חלוציות: הבדיקה MeMed BV™ והפלטפורמה בנקודת הצורך MeMed Key™

חיפה, 2 ביוני 2020, (GLOBE NEWSWIRE) :

פלטפורמת מכשירים בחזית הקידמה ובדיקה חדשנית של החתימה של התגובה החיסונית של המארח מבדילות במהירות בין זיהומים בקטריאליים וויראליים כדי לשפר את התוצאות של החולים.

MeMed Ltd., מובילה בפתרונות מבוססים תגובות מארח, הודיעה היום שקיבלה אישור CE באירופה לשימוש בבדיקת האבחון שלה MeMed BV™ ובפלטפורמת נקודת הצורך MeMed Key™.

"בליבה שלה, המהות של מימד היא פענוח האותות של התגובה החיסונית של המארח כדי לעזור לרופאים לקבל החלטות מושכלות טובות יותר שמשפרות את חיי החולים", אמר ערן אדן, מייסד משותף ומנכ"ל מימד. "האישור CE-IVD מקרב אותנו להשפעה על חולים ברחבי העולם. אנחנו מאמינים ש-MeMed BV™ ו-MeMed Key™ יהיו תוספת חשובה לארסנל הקליני, ישפרו תוצאות עבור חולים עם זיהומים חריפים, יורידו את עלויות הטיפול הרפואי ויילחמו בעמידות בפני אנטיביוטיקה. אנחנו אסירי תודה למשרד ההגנה האמריקני ולנציבות האירופית על התמיכה המתמשכת שלהם, שעזרה לנו להגיע לציון הדרך המשמעותי הזה, וגם לשותפי המחקר שלנו שיוצרים כמות ללא תקדים של הוכחות קליניות בארה"ב, אירופה ואזורים אחרים ברחבי העולם".

MeMed BV™ מודדת חלבונים בתגובה החיסונית של המארח מדגימה קטנה של דם ומיישמת למידת מכונה כדי להבדיל במדויק בין זיהומים בקטריאליים וויראליים. זה מספק מידע לפעולה שמאפשר החלטות מושכלות טובות יותר לגבי טיפולים אנטיביוטיים ואנטיוויראליים. על ידי הסתמכות על התגובה החיסונית, לעומת זיהוי ישיר של פתוגנים, MeMed BV™ משלימה טכנולוגיות רגילות, ומאפשרת אבחנה מהירה ומדויקת גם כשמקום הזיהום לא נגיש. MeMed BV™ קיבלה תוקף על ידי רמה ללא תקדים של נתונים באיכות גבוהה מהעולם האמיתי מיותר מ-15,000 חולים ומחקרים קליניים כפולי סמיות רב לאומיים, שפורסמו בכתבי עת מובילים עם ביקורת עמיתים, שהראו רגישות וייחודיות של יותר מ-90% (NPV>98%) בפתוגנים מרובים1–5.

MeMed Key™ היא פלטפורמת טכנולוגיות בחזית הקידמה שמאפשרת מדידות מאוד רגישות ומהירות של חלבונים מרובים בנקודת הצורך, וספציפית היא מבצעת את MeMed BV™ בתוך 15 דקות.

"אישור CE של המכשיר שלנו MeMed Key™ הוא ציון דרך מרגש שמבוסס על שנים של עבודת פיתוח", אמר כפיר אוביד, מייסד שותף של מימד, סמנכ"ל טכנולוגיות ויו"ר. "הפלטפורמה MeMed Key™ לא רק סוללת את הדרך ליישום נרחב של בדיקת MeMed BV™, אלא גם פותחת את הדרך למדידות חלבונים מאוד רגישות, מהירות ומרובבות בנקודת הטיפול, שעד כה היו זמינות בעיקר באמצעות ציוד יקר במעבדות מרכזיות. השימוש בפלטפורמה MeMed Key™ יאפשר לנו להרחיב את צנרת הפיתוח של בדיקות תגובת המארח להתוויות אחרות מחוץ למחלות זיהומיות, ולהמשיך במאמצינו לטפל בדילמות קליניות גדולות ותחומים של צורך שלא נענה. אנחנו מרחיבים עכשיו את השותפויות שלנו כדי להפוך את הטכנולוגיות האלה לזמינות באופן נרחב".

פרופסור לואיס בונט, MD, PhD, החטיבה לאימונולוגיה של ילדים ומחלות זיהומיות, המרכז הרפואי של האוניברסיטה, אוטרכט, הולנד, ציין: "האבחון המסורתי מתמקד בזיהוי הווירוסים או הבקטריות שגורמים למחלה, אבל הטכנולוגיה הזאת פועלת באופן שונה. היא מזהה האם המערכת החיסונית של החולה נלחמת באופן פעיל בזיהום בקטריאלי או ויראלי. המחקר כפול הסמיות הבינ"ל שלנו שבוצע ופורסם בLancet ID1- וב-BMJ Paediatrics5, וגם מחקרים של אחרים, הראו שהפתרון הזה של תגובת המארח מאפשר אבחונים יותר מדויקים בהשוואה לבדיקות השגרתיות של היום ויעזור משמעותית לקלינאים בשיפור ההחלטות לגבי טיפולים אנטיביוטיים. האבחנה הזאת היא צעד חיוני במלחמה המשותפת שלנו נגד העמידות של חיידקים".

בנוסף לאישור CE באירופה, מימד קיבלה אישור אמ"ר ממשרד הבריאות של ישראל לשווק ולמכור את MeMed BV™ ו-MeMed Key™.


אודות מימד

המשימה שלנו היא לתרגם את האותות המורכבים של מערכת החיסון לתובנות פשוטות שמשנות את אופן שבו מאבחנים מחלות ומטפלים בהן, לתועלתם הרבה של החולים והחברה. למידע נוסף על מימד, בקרו בבקשה באתר http://www.me-med.com.

אודות MeMed BV™

MeMed BV™ היא בדיקת חתימות חלבונים מבוססת חיסון חלוצית, שפותחה וקיבלה תוקף במהלך שיתופי פעולה שנמשכו עשור עם שותפים אקדמיים ומסחריים מובילים. היא מספקת לרופאים כלי שאי אפשר בלעדיו להבדיל בין זיהומים בקטריאליים וויראליים ומטפלת בדילמות קליניות חשובות עם רגישות וייחודיות של יותר מ-90% (NPV>98%) בפתוגנים מרובים, בזמנים שונים מתחילת התסמינים וללא קשר למיישבים1–4. MeMed BV™ מודדת ומשלבת באופן חישובי את הרמות של שלושה חלבונים של המערכת החיסונית: TRAIL, IP-10 ו-CRP. כשהיא מבוצעת בפלטפורמת המכשירים MeMed Key™, בדיקת MeMed BV™ מספקת תוצאה תוך 15 דקות. MeMed BV™ קיבלה תוקף על ידי רמה ללא תקדים של נתונים קליניים באיכות גבוהה מיותר מ-15,000 חולים ומחקרים קליניים כפולי סמיות רב לאומיים, שפורסמו בכתבי עת מובילים עם ביקורת עמיתים (כולל Pediatrics, The Lancet ID, PLOS One, BMJ Peds, ו-European Journal of Clinical Microbiology & Infectious Diseases). הבדיקה MeMed BV™ קיבלה אישור CE באירופה ואישור אמ"ר ממשרד הבריאות של ישראל.

אודות MeMed Key™

MeMed Key™ היא פלטפורמת טכנולוגיות הראשונה מסוגה, המאפשרת מדידות מאוד רגישות של חלבונים מרובים, תוך דקות, בנקודת הצורך. היא פותחת את הדרך לכימות של מערך גדול של חלבונים אנושיים במצבים של בריאות ומחלות, במקום ובזמן שבאמת חשובים. תוכנית הפיתוח Key™ של מימד מומנה בחלקה על ידי משרד ההגנה האמריקני והנציבות האירופית. MeMed Key™ קיבלה אישור CE באירופה ואישור אמ"ר ממשרד הבריאות של ישראל.

ליצירת קשר:

מדיה: עדי מור, סמנכ"ל שיווק, MeMed

pr@me-med.com


קשרי משקיעים: כפיר אמר, סמנכ"ל כספים, MeMed

kfir.emmer@me-med.com
טל. 04-8500302

Attachment

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBENEWSWIRE

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת חיים נוי

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים08/07/2011 צפיות
SAFR® של RealNetworks, Inc., הפלטפורמה הראשונה במעלה בעולם לזיהוי פנים וראיית מחשב לווידאו חי, הודיעה היום על ההוספה של וולטר קנדלו כסגן נשיא אזורי של המזרח התיכון. מר קנדלו מביא ניסיון וניהול למשרד החדש של SAFR בדובאי. הוא ינהל את המכירות הגדלות ויוזמות הפיתוח העסקי שלה באזור המזרח התיכון.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי08/07/2013 צפיות
- ועדות הלסינקי המוסדיות מאשרות פרוטוקול שלב 2 מתוקן עם חולות חדשות שיירשמו ויקבלו מנה של 2.5 mg, מנה של 1.5 mg או פלצבו -

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים08/07/2015 צפיות
תמיכה דו מפלגתית מאיצה את תעשייה ההייפרלופ בארה"ב ומטילה על מועצת NETT לקבוע מסגרת רגולטורית בששת החודשים הבאים

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים07/07/2017 צפיות
הסבב החדש, בהשתתפות קרן Vertex Ventures, יאפשר הגדלה של צוות המהנדסים והאצה בפיתוח המוצר

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי03/07/2031 צפיות
אחרי שהושלמה הרכישה של טק דטה על ידי קרנות שמנוהלות על ידי חברות מסונפות של אפולו, ההשקעה תבוצע בחמש השנים הבאות

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי03/07/2035 צפיות
אנדרסן גלובל הודיעה על התקשרותה בהסכם לשיתוף פעולה עם חברת המיסים עם מלוא השירותים שנמצאת בסן חואן, פוארטו ריקו BDO Tax LLC, וזאת הופעת הבכורה של הארגון באזור

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים03/07/2030 צפיות
זינגה משלימה את הרכישה של פיק בתוקף מ-1 ביולי 2020 פיק תשמור על התרבות היצירתית הייחודית שלה ועל זהות המותג זינגה תעדכן את הצפי שלה לשנה המלאה 2020 כאשר תדווח על התוצאות הפיננסיות של הרבעון השני של 2020 ב-5 באוגוסט 2020

מאמרים נוספים בנושא הודעות לעיתונות - כללי

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי08/07/2013 צפיות
- ועדות הלסינקי המוסדיות מאשרות פרוטוקול שלב 2 מתוקן עם חולות חדשות שיירשמו ויקבלו מנה של 2.5 mg, מנה של 1.5 mg או פלצבו -

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי03/07/2031 צפיות
אחרי שהושלמה הרכישה של טק דטה על ידי קרנות שמנוהלות על ידי חברות מסונפות של אפולו, ההשקעה תבוצע בחמש השנים הבאות

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי03/07/2035 צפיות
אנדרסן גלובל הודיעה על התקשרותה בהסכם לשיתוף פעולה עם חברת המיסים עם מלוא השירותים שנמצאת בסן חואן, פוארטו ריקו BDO Tax LLC, וזאת הופעת הבכורה של הארגון באזור

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי24/06/2043 צפיות
אנדרסן גלובל מודיעה על הכניסה שלה לשוק של גמביה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם Fajara Chambers, חברת עורכי דין מפג'רה, בהמשיכה את ההתרחבות המהירה שלה באפריקה שמשמשת כחלק בלתי נפרד מהנוכחות הגלובלית של הארגון.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי23/06/2044 צפיות
היום בוועידה הבינ"ל על מחשבי על (ISC) הוכרז שמחשב העל Fugaku, מערכת שפותחה במשותף על ידי RIKEN ו-Fujitsu Limited, ומבוססת על טכנולוגיית Arm®, זכה למקום הראשון ברשימת TOP500. אחרי שהוכתר למחשב העל הכי יעיל בעולם ברשימת Green500 בנובמבר 2019, Fugaku קיבל היום גם את הכבוד הגדול ביותר ברשימת HPCG, דירוג של בוחני ביצועים ביישומים מהעולם האמיתי, וה-HPL-AI, שנותן ציונים לביצועים במשימות שמשמשות ביישומים של בינה מלאכותית.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי18/06/2046 צפיות
Retail Pro International (RPI) המפתחת של התוכנה הגלובלית Retail Pro POS שצוינה כתוכנה לנקודות מכירה הטובה ביותר לשוק הביניים של הקמעונאות, השלימה את החלק השלישי של וובינר שמגלה שבע תובנות שקמעונאים יצטרכו להפיק מהנתונים שלהם כשהם פותחים מחדש אחרי מגיפת קוביד-19.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי17/06/2051 צפיות
בומברדייה (TSX: BBD.B) תערוך את האסיפה השנתית של בעלי המניות שלה לשנת 2020 ("האסיפה") ב-18 ביוני 2020 בשעה 10:30 שעון החוף המזרחי בפורמט וירטואלי בגלל החששות המתמשכים לבריאות הציבור שקשורים למגיפת קוביד-19.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica