חפש מאמרים:
שלום אורח
13.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

בית החולים לילדים לוס אנג'לס מדורג כבית החולים לילדים מס. 1 במערב ארה"ב, מס. 5 בכל ארה"ב זאת השנה השנייה ברציפות

בית החולים לילדים לוס אנג'לס מדורג כבית החולים לילדים מס. 1 במערב ארה"ב, מס. 5 בכל ארה"ב זאת השנה השנייה ברציפות

בית החולים גם זכה להיות בעשרת המובילים בשבע תת התמחויות של רפואת ילדים בסקר בתי החולים 2020-21 של U.S. News & World Report

לוס אנג'לס, 16 ביוני 2020, (BUSINESS WIRE):

בית החולים לילדים לוס אנג'לס (CHLA) מדורג שוב בין היעדים הראשונים בחשיבותם בארה"ב לטיפול בילדים, לפי הרשימה השנתית U.S. News & World Report Best Children's Hospitals שפורסמה היום.

CHLA לא רק שמר על המקום מס. 5 הכלל ארצי ברשימת הכבוד של בתי החולים לילדים הכי טובים של U.S. News -- שמכירה במוסדות עם הטיפול הקליני המצוין ביותר בילדים -- הוא גם המשיך ברצף של ארבע שנים של היותו בית החולים לילדים עם הציון הגבוה ביותר בכל מערב ארצות ברית.

"כדי להגיע לרשימת הכבוד היוקרתית של בתי החולים לילדים הכי טובים של U.S. News & World Report, חייבים להפגין את ההישגים הכי חזקים במצוינות קלינית, עם צוות מומחים שאין שווה לו, מומחים רחומים שמחויבים למחקר והוראה וגם פרוטוקולים שיוצרים בטיחות ואיכות ומובילים בעקביות לתוצאות הבריאות הטובות ביותר לחולים", אמר הנשיא והמנהל הכללי של CHLA פול ס. ויוויאנו. "הכבוד הזה מאשר את העבודה של כל אחד מחברי הצוות של CHLA ואת האמונה שלנו שכאשר הורים בוחרים בבית החולים לילדים לוס אנג'לס, הם בוחרים בטיפול הטוב ביותר לילדים".

בכל שנה, U.S. News נותן ציונים לכמעט כל בית חולים ומערכת בריאות גדולים בארה"ב ומדרג אותם לפי מדדי ביצועים, ביקורת עמיתים, התעדות ונתונים אחרים שמסופקים על ידי בית החולים ומדידות מצוינות של צד שלישי. בתי חולים לילדים מדורגים בנפרד ממתקנים אחרים בגלל המומחיות, הציוד והאמצעים המיוחדים שנחוצים כדי לטפל בתינוקות, ילדים ונוער.

השנה U.S. News סקרו 118 מרכזים רפואיים לילדים, כולל בתי חולים שהם עצמאיים או חלק ממוסד גדול יותר. CHLA שיפר את הדירוג שלו לעומת השנה הקודמת בשבע מעשר קטגוריות ההתמחויות של רפואת ילדים שהסקר מביא בחשבון, כולל מקום שני בטיפול ביילודים. בסך הכל, בית החולים זכה להכרה בין עשרת המובילים בשבע מהקטגוריות האלה:

 • מקום 5 - סרטן (עלייה ממקום10)
 • מקום 3 - קרדיולוגיה וניתוחי לב (עלייה ממקום 4)
 • מקום 8 - סוכרת ומחלות אנדוקריניות
 • מקום 6 - גסטרואנתרולוגיה וניתוחי מערכת העיכול
 • מקום 2 - טיפול בילודים (עלייה ממקום 9)
 • מקום 15 - נפרולוגיה (עלייהממקום 16)
 • מקום 9 - נוירולוגיה ונוירוכירורגיה
 • מקום 4 - אורתופדיה (עלייה ממקום5)
 • מקום 12 - פולמונולוגיה (עלייהממקום 13)
 • מקום 13 - אורולוגיה

"ל-CHLA יש מחויבות כלל ארגונית להעניק לחולים שלנו את הטיפול שהם צריכים בלי קשר לנסיבות שלהם", אומר המנהל הרפואי הראשי של CHLA ג'יימס סטיין, M.D., MSc.. "הצוותים הקליניים שלנו לעיתים קרובות מטפלים במקרים הכי חמורים שמחוץ לתחום או המומחיות של בתי החולים לילדים האחרים בקליפורניה, והדירוג של בית חולים לילדים בין חמשת המובילים בארה"ב הוא עדות לקלינאים והצוות שעובדים כל יום כדי לוודא שכל ילד מקבל את הטיפול והניסיון הטובים ביותר שאפשר".

בית החולים לילדים לוס אנג'לס שהוקם ב-1901 הוא מרכז רפואי אקדמי פדיאטרי שבנוי סביב המשימה שלו ליצור תקווה ולבנות עתיד בריא יותר לילדים. CHLA, שמפורסם בטיפול הקליני ברמה העליונה שלו, המחקר בחזית הקידמה ותוכנית ההכשרה ברפואת ילדים שהיא בין הכי גדולות ומצליחות בארה"ב -- וכל זה בהיותו בית חולים שמהווה רשת הבטיחות הפדיאטרית של כל האזור -- יש בו עכשיו יותר מ-600,000 ביקורי חולים בשנה בבית החולים הראשי וחמש מרפאות טיפול שכונתיות.

הרופאים, האחיות והצוות הקליני של CHLA מעניקים טיפול פדיאטרי רחום ומציל חיים לחולים שנעים מתינוקות ועד מבוגרים צעירים, שבאים מכל 50 המדינות של ארה"ב ומיותר מ-75 מדינות זרות. את הטיפול הקליני מובילים רופאים שהם חברי סגל ההוראה של בית הספר לרפואה קק של האוניברסיטה של דרום קליפורניה. רבים מההישגים של בית החולים בטיפול מתאפשרים באמצעות קשר מלוכד בין מומחים קליניים ליד מיטת החולה והמחקר הבסיסי, תרגומי וקליני שמתבצע במכון המחקר סבן של CHLA.

בשנה האחרונה, היו ל-CHLA כמה הישגים ראויים לציון, כולל:

 • מודל פורץ דרךבחקר הכליות: מדענים במעבדת GOFARR לחקר חידוש איברים וטיפולי תאים באורולוגיה פיתחו את המודלבמבחנה המדויק מבחינה פיזיולוגית הראשון בעולם של הפקעית של כליית האדם,שמספק לחוקרים מודל קרוב למדויק של האופן שבו כליית האדם מסננת החוצה רעלניםמגוף. המודל הזה שנקרא פקעית על שבב הוא גורם משנה מצב במחקר של מחלות כליותכרוניות.
 • קרוב למאה מטופלי CAR-T: המכון לסרטן ומחלות דם -- התוכנית הפדיאטרית הגדולה מסוגהבקליפורניה -- טיפל עד עכשיו בקרוב למאה חולים באמצעות טיפול בתאי CAR-T, שמשתמש בתאים חיסוניים של החולה עצמו כדי להתמקד ולהשמידסרטן הדם שחזר. הצוות גם ביצע יותר ממאה השתלות מוח עצם ותאי גזע אוטולוגייםבשנה האחרונה.
 • תוכנית להארכהובנייה מחדש של גפיים: התוכנית החדשה הזאת במרכז האורתופדילילדים שלנו היא אחת מהתוכניות הבודדות בארה"ב שמציעה טיפול כירורגי ולאכירורגי מקיף לילדים עם עיוותים מורכבים בגפיים התחתונות. הצוות גם ביצע 38ניתוחי עקמת בשנתיים האחרונות.
 • תחום חדש בחקרהלב: מדעני CHLA במכון הלב שלנו גילו מנגנון שדגי זברה משתמשים בו כדי לחדשרקמות לב שנפגעו. הממצאים שלהם יכולים להוביל לטיפולים טובים יותר לתינוקותשצריכים תיקון בלב.
 • אפליקציה חדשהלהורי NICCU:רופאי יילודים של CHLA עבדו עם חברות טכנולוגיה כדי לפתח את האפליקציה הסלולרית BabySteps LA. האפליקציה --שזכתה בפרס חדשנות של איגוד בתי החולים האמריקני -- עוזרת למשפחות אחרישתינוקות משוחררים לביתם מהיחידה לטיפול נמרץ ביילודים וילדים (NICCU) רמה 4 על שם סטיבן ואלכסנדרה כהן שלנו.
 • מספר שיא שלהשתלות כליה: צוות הנפרולוגיה שלנו כבר ביצע 19 השתלות כליהמתחילת 2020 -- מספר שיא עבור CHLA במחצית השנה.
 • ציון דרך בהנדסתרקמות:תוך שימוש בתאי גזע, מדענים של CHLA גידלו בהצלחה מערכת עצבים מתפקדת במלואה של המעיים במודל קדםקליני. המעשה הוא ציון דרך חשוב במחקר של מחלת הירשזפרונג, מצב רפואי שבותינוקות נולדים כשמערכת העצבים של המעיים חסרה או לא שלמה.
 • טיפול מוצלח ב-MIS-C: מאז אפריל בית החולים לילדים לוס אנג'לסטיפל בהצלחה בכמה מקרים של תסמונת דלקת רב-מערכתית בקרב ילדים (MIS-C).קרדיולוגים ומומחים אחרים של CHLA משתפים פעולה עם מרכזים ברחבי העולם לגבי פרקטיקות טיפולמיטביות.
 • טיפול גני בניווןשרירי השדרה (SMA): המכון הנוירולוגי ב-CHLA נמצא בחזית של אפשרויות טיפול חדשות ב-SMA, מחלה עצבית שרירית גנטית שיכולה להיות קטלנית. הצוות טיפלבחמישה חולים ב-Zolgensma®,הטיפול הגני הראשון ל-SMA, ומציע גם את נוסינרסן שקיבלה את אישור מינהל המזון והתרופותשל ארה"ב. בית החולים הוא גם אתר של תוכנית גישה מורחבת של התרופההניסיונית ריסדיפלם. בגלל המומחיות שלו, CHLA הוא האתר שאליו מפנה תוכנית הסריקה של SMA ביילודים החדשה של קליפורניה, שמתחילה ב-24 ביוני.

U.S. News & World Report עובד עם חברת המחקרים RTI International כדי לפתח את רשימת בתי החולים לילדים הטובים ביותר השנתית שלו, שיתוף פעולה בין בתי חולים וכתב העת כדי להעריך את הביצועים של בתי חולים לילדים לתועלתם של הורים והילדים שלהם. בסקר מעריכים מאות נתונים, כולל שיעורי שרידות של חולים וסיבוכים בניתוחים; כוח אדם, טכנולוגיה ושירותים מיוחדים; מניעת זיהומים ומתן טיפול; מוניטין בקרב רופאים עמיתים בכל ארה"ב (כלומר לאן המומחים הטובים ביותר ברפואת ילדים ישלחו את הילדים שלהם?); מידת המעורבות של ההורים בטיפול בילדים שלהם; ומדידות של מצוינות רבות אחרות.

U.S. News Media Group, חברת האם של U.S. News & World Report, הכריזה על דירוג בתי החולים של 2020-21 באינטרנט בשעה 12:01 שעון החוף המזרחי ביום שלישי, 16 ביוני. למידע נוסף, בקרו בבקשה בעמוד של רשימת הכבוד של בתי החולים לילדים הכי טובים ודירוגי ההתמחויות בכתובת usnews.com/childrenshospitals.

אודות בית החולים לילדים לוס אנג'לס

בית החולים לילדים לוס אנג'לס שהוקם ב-1901 מדורג כבית החולים לילדים מספר אחת בקליפורניה ובמקום החמישי בארה"ב במצוינות קלינית עם הבחירה שלו לרשימת הכבוד היוקרתית של בתי החולים לילדים של U.S. News & World Report. את הטיפול הקליני מובילים רופאים שהם חברי סגל ההוראה של בית הספר לרפואה קק של האוניברסיטה של דרום קליפורניה באמצעות סינוף משנת 1932. בית החולים גם מוביל את תוכנית ההכשרה הגדולה ביותר מסוגה להתמחות ברפואת ילדים בבית חולים לילדים עצמאי במערב ארצות הברית. מכון המחקר סבן של בית החולים לילדים לוס אנג'לס כולל מחקר בסיסי, תרגומי וקליני שמתבצע ב-CHLA. המרכז לבריאות גלובלית של בית החולים נותן שירותים לחולים בינ"ל מיותר מ-75 מדינות. למידע נוסף, תעקבו אחרינו: Facebook, Instagram, LinkedIn, ו-Twitter ובקרו בבלוג שלנו למשפחות (CHLA.org/blog) ובבלוג המחקר שלנו (ResearCHLABlog.org).

אנשי קשר

Lorenzo Benet
CHLA Public Relations Director
323.361.4823 | media@chla.usc.edu

מקור: Children’s Hospital Los Angeles

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

 תגיות המאמר: ביזנס וייר, נוי תקשורת


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת חיים נוי

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי12/07/2010 צפיות
הסטייליסטית של הסלבס טארה סווינן והמייסדת של Glamhive סטפני ספריינג'רז יפגישו שוב כמה מהשמות הכי גדולים מכל העולם בסטייל, אופנה, ביוטי והעצמת נשים ב-Glamhive Digital Summer Bazaar - אירוע דיגיטלי פורץ דרך.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים12/07/2013 צפיות
המומחית לאגריטק פנים IGS הודיעה היום על השלמת עסקה עם המפעילה החדשה של חקלאות אנכית ורטיגרו. המערכת של ארבעה מגדלים תיבנה במחוז אברדין בסקוטלנד בשלהי 2020.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי10/07/2024 צפיות
בומברדייה (TSX: BBD.B) אישרה את התמיכה שלה בהתחייבויות שהודיעה עליהן אלסטום מוקדם יותר היום לטפל בבעיות פוטנציאליות שהועלו על ידי הנציבות האירופית בקשר לרכישה של אלסטום את בומברדייה תחבורה, כולל ההקניה של נכסים מסוימים שמוחזקים כעת על ידי בומברדייה תחבורה

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים09/07/2022 צפיות
Mary Kay Inc. וסטודיו העיצוב הגלובלי של Mary Kay לאחרונה נתנו חסות והשתתפו באירועים שונים של ביוטי, אופנה ועיצוב ברחבי העולם במטרה לקדם את אמנות הביוטי האישי והייחודי -- ואת אמני הביוטי עצמם -- ולהכשיר את הקרקע לטרנדים הבאים של העונה.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים09/07/2023 צפיות
אחרי שפעלו במותגים Andersen Tax, Andersen Legal ו-Andersen Tax & Legal, החברות החברות של אנדרסן גלובל באירופה יפעלו עכשיו במותג אחד, "אנדרסן", שמפגין את הגישה האחידה והחלקה של חברת המשפטים והמיסים הגלובלית. שינויים דומים במותגים באזורים אחרים של העולם יגיעו במשך השנה.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים08/07/2027 צפיות
SAFR® של RealNetworks, Inc., הפלטפורמה הראשונה במעלה בעולם לזיהוי פנים וראיית מחשב לווידאו חי, הודיעה היום על ההוספה של וולטר קנדלו כסגן נשיא אזורי של המזרח התיכון. מר קנדלו מביא ניסיון וניהול למשרד החדש של SAFR בדובאי. הוא ינהל את המכירות הגדלות ויוזמות הפיתוח העסקי שלה באזור המזרח התיכון.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי08/07/2030 צפיות
- ועדות הלסינקי המוסדיות מאשרות פרוטוקול שלב 2 מתוקן עם חולות חדשות שיירשמו ויקבלו מנה של 2.5 mg, מנה של 1.5 mg או פלצבו -

מאמרים נוספים בנושא הודעות לעיתונות - כללי

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי12/07/2010 צפיות
הסטייליסטית של הסלבס טארה סווינן והמייסדת של Glamhive סטפני ספריינג'רז יפגישו שוב כמה מהשמות הכי גדולים מכל העולם בסטייל, אופנה, ביוטי והעצמת נשים ב-Glamhive Digital Summer Bazaar - אירוע דיגיטלי פורץ דרך.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי10/07/2024 צפיות
בומברדייה (TSX: BBD.B) אישרה את התמיכה שלה בהתחייבויות שהודיעה עליהן אלסטום מוקדם יותר היום לטפל בבעיות פוטנציאליות שהועלו על ידי הנציבות האירופית בקשר לרכישה של אלסטום את בומברדייה תחבורה, כולל ההקניה של נכסים מסוימים שמוחזקים כעת על ידי בומברדייה תחבורה

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי08/07/2030 צפיות
- ועדות הלסינקי המוסדיות מאשרות פרוטוקול שלב 2 מתוקן עם חולות חדשות שיירשמו ויקבלו מנה של 2.5 mg, מנה של 1.5 mg או פלצבו -

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי03/07/2042 צפיות
אחרי שהושלמה הרכישה של טק דטה על ידי קרנות שמנוהלות על ידי חברות מסונפות של אפולו, ההשקעה תבוצע בחמש השנים הבאות

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי03/07/2043 צפיות
אנדרסן גלובל הודיעה על התקשרותה בהסכם לשיתוף פעולה עם חברת המיסים עם מלוא השירותים שנמצאת בסן חואן, פוארטו ריקו BDO Tax LLC, וזאת הופעת הבכורה של הארגון באזור

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי24/06/2047 צפיות
אנדרסן גלובל מודיעה על הכניסה שלה לשוק של גמביה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם Fajara Chambers, חברת עורכי דין מפג'רה, בהמשיכה את ההתרחבות המהירה שלה באפריקה שמשמשת כחלק בלתי נפרד מהנוכחות הגלובלית של הארגון.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי23/06/2048 צפיות
היום בוועידה הבינ"ל על מחשבי על (ISC) הוכרז שמחשב העל Fugaku, מערכת שפותחה במשותף על ידי RIKEN ו-Fujitsu Limited, ומבוססת על טכנולוגיית Arm®, זכה למקום הראשון ברשימת TOP500. אחרי שהוכתר למחשב העל הכי יעיל בעולם ברשימת Green500 בנובמבר 2019, Fugaku קיבל היום גם את הכבוד הגדול ביותר ברשימת HPCG, דירוג של בוחני ביצועים ביישומים מהעולם האמיתי, וה-HPL-AI, שנותן ציונים לביצועים במשימות שמשמשות ביישומים של בינה מלאכותית.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica