חפש מאמרים:
שלום אורח
12.08.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

פרוקטר & גמבל והוועד האולימפי הבינ"ל מודיעים על הארכה של השותפות האולימפית הכלל עולמית שלהם עד 2028

פרוקטר & גמבל והוועד האולימפי הבינ"ל מודיעים על הארכה של השותפות האולימפית הכלל עולמית שלהם עד 2028

  • בשותפות מוכוונתאזרחות הראשונה מסוגה, P&G והוועד האולימפי מתחייבים לנקוטבפעולה כדי להתקדם בתחומי מפתח - שוויון וכלילה, קיימות סביבתית והשפעהקהילתית
  • קרן הספורטאיםלמען הטוב הוקמה כדי להעניק תמיכה למטרות של ספורטאים שמקדמות פעילות חשובהמול ערכים משותפים
  • ההסכם כולל בפעםהראשונה זכויות לוועד הפראלימפי הבינ"ל והמשחקים הפראלימפיים
  • באבן הדרך שלנשארה עוד שנה אחת, P&G משיקה סדרת סרטים חדשה מידתהגדולה, שמהללת ספורטאים אולימפיים ופראלימפיים ואלה שמקווים להיות כאלהשמנהיגים עם אהבה

סינסינטי, 20 ביולי 2020, (BUSINESS WIRE):

כשהעולם מציין שנה אחת עד למשחקים האולימפיים טוקיו 2020, פרוקטר & גמבל (NYSE:PG) והוועד האולימפי הבינ"ל אישרו את המחויבות של החברה לתנועות האולימפית והפראלימפית, עם אישור לשותפות הכלל עולמית שלה לארבעת המשחקים האולימפיים והפראלימפיים הבאים. על בסיס ההצלחה של עשר שנות השותפות האחרונות והערכים שמשותפים לשני הארגונים לשפר את החיים וליצור עולם טוב יותר, P&G והוועד האולימפי מתחייבים לשותפות מוכוונת אזרחות הראשונה מסוגה כדי לקדם פעילות חשובה בתחומי מפתח - שוויון וכלילה, קיימות סביבתית והשפעה קהילתית - עד לוס אנג'לס 2028. בפעם הראשונה, P&G גם הבטיחה זכויות שיווק גלובליות לוועד הפראלימפי הבינ"ל והמשחקים הפראלימפיים באמצעות ההסכם לשיתוף פעולה ארוך טווח בין הוועד האולימפי לוועד הפראלימפי, שלפיו הוועד האולימפי הבינ"ל מפקח על התוכניות המסחריות של הוועד הפראלימפי הבינ"ל והמשחקים הפראלימפיים.

"כשותפה מובילה של הוועד האולימפי בעשר השנים האחרונות אנחנו מאוד גאים בעבודה שעשינו ביחד", אמר מנהל המותגים הראשי של P&G מרק פריצ'רד. "כשאנחנו מביטים קדימה לעשר השנים הבאות, אנחנו מכירים בהזדמנות ובאחריות להשתמש בחסות שלנו על המשחקים האולימפיים להשפעה רחבה יותר. ברוח התנועה האולימפית, אנחנו מתחייבים התחייבות משותפת באמצעות השותפות שלנו ליצור שינוי חיובי בעולם בתחומים של שוויון וכלילה, קיימות סביבתית והשפעה קהילתית. נשתמש בכל אחד מארבעת המשחקים הבאים כאבן דרך למדידת התקדמות ונשאיר מורשת משמעותית מאחורינו".

נשיא הוועד האולימפי הבינ"ל תומס באך אמר: "פרוקטר & גמבל היא שותפה אמיתית של הוועד האולימפי וכוח עוצמתי בתמיכה באידיאלים של התנועה האולימפית. כשאנו מציינים שנה אחת עד למשחקים האולימפיים טוקיו 2020, אנחנו שמחים להודיע שנהיה "חזקים יותר ביחד" עם P&G עד 2028. במבט לעתיד, תיעדפנו יוזמות ברורות מוכוונות מטרה שתומכות בחזון של הוועד האולימפי לבנות עולם טוב יותר באמצעות ספורט".

כשותפה גלובלית, P&G תמשיך לתמוך במשחקים האולימפיים והפראלימפיים טוקיו 2020, וגם במשחקי החורף האולימפיים והפראלימפיים בייג'ינג 2022, המשחקים האולימפיים והפראלימפיים פריס 2024, משחקי החורף האולימפיים והפראלימפיים מילנו-קורטינה 2026 והמשחקים האולימפיים והפראלימפיים לוס אנג'לס 2028.

קרן הספורטאים למען הטוב

בהתאם למשימה של הוועד האולימפי הבינ"ל לתמוך בספורטאים ולשים אותם בלב התנועה האולימפית, כחלק מהפרק הבא של השותפות האולימפית והפראלימפית של P&G, החברה תשיק את קרן הספורטאים למען הטוב, יוזמה משותפת בין P&G, הוועד האולימפי והוועד הפראלימפי שתיתן מענקים למטרות שהספורטאים שבמשחקים האולימפיים והפראלימפיים ואלה שמקווים להיות בהם תומכים כדי לקדם פעילות חשובה מול ערכי אזרחות ליבתיים משותפים. קרן הספורטאים למען הטוב תעניק בסך הכל 52 מענקים במהלך השנה הבאה באמצעות תהליך הגשת בקשות בפלטפורמה Athlete365 של הוועד האולימפי -- אחד לכל שבוע עד לטקס הפתיחה של המשחקים האולימפיים טוקיו 2020. ספורטאים אולימפיים ופראלימפיים ואלה שמקווים להיות כאלה שעובדים עם ארגונים שבונים ומשרתים את הקהילות שלהם בתחומים של השפעה קהילתית (סיוע בקוביד-19), שוויון וכלילה וקיימות סביבתית רשאים להגיש בקשה.

מידת הגדולה

לציון אבן הדרך של נשארה עוד שנה אחת, ולמען הספורטאים שהדרך שלהם למשחקים האולימפיים טוקיו 2020 התארכה, P&G כיבדה את כל השותפויות הקיימות עם ספורטאים, והאריכה רבות מהן עד 2021. באמצעות סידרת וידאו דיגיטלית בשם מידת הגדולה P&G גם תדגיש את הסיפורים של ספורטאים אולימפיים ופראלימפיים ואלה שמקווים להיות כאלה מרחבי העולם שנוקטים בפעולה משמעותית לשרת את הקהילה שלהם ב-2020.

פריצ'רד המשיך: "העולם שמסביבנו אולי השתנה בחודשים האחרונים, אבל המטרה שלנו כנותנת חסות של המשחקים האולימפיים לא השתנתה. תמיד היללנו את המסע שספורטאים עושים בדרך לחלומות האולימפיים שלהם והענקנו הכרה לאנשים הרבים שתמכו בהם לאורך הדרך. כחלק מהמסע החדש הזה לטוקיו, אנחנו יודעים שלרגע של נשארה עוד שנה אחת תהיה משמעות חדשה לספורטאים, המשפחות שלהם והמעריצים כאחד. אנחנו נשארים איתנים בתמיכתנו בספורטאים ולכבוד הוא לנו לרומם את הסיפורים של ספורטאים אולימפיים ופראלימפיים ואלה שמקווים להיות כאלה יוצאי דופן שעשו מעשה להנהיג את הקהילה שלהם ב-2020 - לא באמצעות הביצועים הספורטיביים שלהם אלא עם החמלה, האנושיות והאהבה שלהם.

בהאירה ספורטאים אולימפיים ופראלימפיים ואלה שמקווים להיות כאלה שהראו מה המשמעות של לתת השראה במגרש הספורט ומחוצה לו, מידת הגדולה מספרת את הסיפורים מרוממי הנפש של ספורטאים שהשתמשו ברגע הזה כדי לעבור לשלב אחר בשירות למען אחרים. במלחמה בחזית בתחום הרפואי נגד מגיפת קוביד-19, בהרמת קולם למען שוויון גזעי, בשימוש במשאבים שלהם להפנות ציוד רפואי ומזון לאלה שהכי זקוקים להם, הספורטאים האלה הם תמצית האופן שבו אנשים יכולים להנהיג עם אהבה בזמנים מאתגרים.

הסרטים הדיגיטליים מידת הגדולה מספרים את הסיפורים הספורטיביים מעוררי ההשראה של הספורטאים האולימפיים והפראלימפיים ואלה שמקווים להיות כאלה הבאים:

  • קים דייבל, בריטניה, טניס שולחן פראלימפי: קים היה אמור להתחיל להתאמן כל הזמן כדי להתכונן לטוקיו אבל במקוםזאת חזר לעבוד במשרה מלאה כרופא שמנהל חולי קוביד-19 בבית חולים בלונדון. הואעובד 40-60 שעות בכל שבוע בבית החולים, ועדיין נשאר כשיר נפשית ופיזית להמשךמסעו בדרך לטוקיו 2020.
  • סימון מנואל, ארצות הברית, שחייה: בהיותה האישה השחורה הראשונה שזכתה במדליה אישית בשחייה אולימפית,סימון היא תומכת בולטת בקריאת תגר על סטריאוטיפים גזעיים בשחייה תחרותיתומשתמשת בעקביות בפלטפורמה שלה כדי לספק מידע לעוקבים שלה איך לפעול נגדגזענות, להגביר את קולות השחורים ולעודד את כל האנשים לחלום בגדול ומעבר לסטריאוטיפים.מאז התחלת ההתפרצות של קוביד-19, סימון השתמשה בפלטפורמה שלה גם כדי לתמוךבארגונים שמחברים חסרי ביטחון תזונתי עם ארוחות שמאוד נחוצות.
  • קנטו מומוטה, יפן, בדמינטון: מומוטה-סן תרם עשרה אחוז מכספי הפרסים שלו מהזכיות בטורניריםב-2019 (50,000 דולר) להסתדרות הרפואית של טוקיו לתמיכה בפעילות סיוע שקשורהלקוביד-19 ועזר בתרומה של 200,000 מסיכות לתלמידים ואנשי צוות רפואי ביפן.הוא גם הקדיש את זמנו להיות מנטור של שחקני בדמינטון צעירים, והציע עידודומוטיבציה כשהם צולחים את התקופה הזאת הרחק מהספורט.
  • פמפינט (פם) בויסה, קנדה, רוגבי: פם ארגנה עם אחרים עצרת שלום לחיים של שחורים בוויקטוריה, קנדה,והיא קול בולט בקהילת הספורטאים של קנדה, ומעודדת אחרים לעסוק בפעילות נגדגזענות ובפיוס צודק. בנוסף, פם איחדה כוחות עם כמה נשים בקהילה שלה בהקמהוגיוס כספים לקרן סיוע של קוביד-19 לנזקקים באי ונקובר.

"שינוי המועד של המשחקים האולימפיים היה אמנם אכזבה עבורי, אבל מייד הבנתי שיש דברים יותר חשובים שצריך לעשות כדי לעזור לקהילה שלנו, למדינה שלנו ולעולם שלנו. ידעתי שיש לי הזדמנות חשובה להשתמש בקול שלי ובמשאבים שלי כדי להציע תמיכה לקהילה שלי בתקופה ללא תקדים הזאת", אמרה סימון מנואל. "בנוסף, זה היה לא יאומן להיות עדה ולהשתתף ברגע חשוב בהיסטוריה כשאנחנו נלחמים ביחד למען צדק לכל".

אפשר לצפות במידה של גדולה כאן: https://youtu.be/ZciNNbgXSIA

כחלק מהשותפות, P&G תיתן את המומחיות ומובילות המחשבה שלה לוועד האולימפי איך לפתח, להאיץ ולהביא חדשנות ליכולות הדיגיטליות, המוצרים והנכסים של הוועד האולימפי. הפעילות זאת תומכת באסטרטגיה של הוועד האולימפי למעורבות של אנשים עם המותג האולימפי ולשמירה על רלבנטיות ארוכת טווח בזמן תקופת המשחקים ומחוצה לה.

יירי קייבל, יו"ר ועדת השיווק של הוועד האולימפי, אמר: "ההארכה הזאת של הסכם שלנו עם P&G היא עוד סימן ברור לאטרקטיביות המתמשכת של תוכנית השותפים האולימפיים הכלל עולמית, וגם למחויבות של השותפים שלנו לתמוך ולקדם את הערכים האולימפיים בכל עולם. על ידי חלוקה מחדש של 90% מההכנסות שהוא יוצר, הוועד האולימפי יכול לתמוך בספורט ובספורטאים בכל העולם, כל השנה".

אודות פרוקטר & גמבל

P&G משרתת צרכנים ברחבי העולם באמצעות אחד התיקים החזקים ביותר של מותגים אמינים ואיכותיים מובילים, ביניהם:

Always®, Ambi Pur®, Ariel®, Bounty®, Charmin®, Crest®, Dawn®, Downy®, Fairy®, Febreze®, Gain®, Gillette®, Head & Shoulders®, Lenor®, Olay®, Oral-B®, Pampers®, Pantene®, SK-II®, Tide®, Vicks®, and Whisper®.

הקהילה של P&G כוללת פעילות בכ-70 מדינות ברחבי העולם. למידע והחדשות הכי מעודכנים על P&G והמותגים שלה בקרו בבקשה באתר http://ww.pg.com.

אודות הוועד האולימפי הבינ"ל

הוועד האולימפי הבינ"ל הוא ארגון בינ"ל עצמאי שלא למטרות רווח המורכב ממתנדבים, שמחויב לבניית עולם טוב יותר באמצעות ספורט. הוא מחלק מחדש יותר מ-90% מההכנסה שלו לתנועת הספורט הרחבה, כלומר כל יום שווה ערך של 3.4 מיליון דולר הולכים לעזרה לספורטאים וארגוני ספורט בכל הרמות בכל העולם.

גלריית תמונות/מולטימדיה זמינות באתר https://www.businesswire.com/news/home/52252133/en

אנשי קשר

P&G U.S. Communications
Jeannie Tharrington
Tharrington.jm@pg.com

מקור: Procter & Gamble Company*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

 תגיות המאמר: ביזנס וייר, נוי תקשורת


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת חיים נוי

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי12/08/207 צפיות
המימון יתמוך במסלול הצמיחה המהיר של K2View מכיוון והוא מסייע לארגונים לקבל גישה בזמן אמת לנתונים שלהם תוך ייעול עלויות

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי12/08/205 צפיות
Augury, ספקית מובילה של פתרונות מצב מכונות מבוססי בינה מלאכותית, ו-DSV Air & Sea, מובילה גלובלית בשרשראות אספקה, הודיעו היום על שותפות חדשה שמשלבת את הדיאגנוסטיקה המנבאת לציוד תעשייתי של Augury עם יכולות הלוגיסטיקה וההובלה ברמה העולמית של DSV.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים11/08/2020 צפיות
כשהיא מחזקת עוד את הפלטפורמה הגלובלית שלה ומוסיפה רוחב לנוכחות האזורית שלה במרכז אפריקה, אנדרסן גלובל מודיעה על ההתרחבות שלה לגבון באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם Business & Law Consulting (B & Law Consulting) מליברוויל.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים11/08/2019 צפיות
SPIC תרכוש 33% מהפרויקטים גז טבעי נוזלי – לחשמל מתחנות הכוח GNA I ו-GNA II 3 GW - הסכם להשתתפות בפרויקטים של התרחבות עתידית GNA III ו-GNA IV כחלק מהאסטרטגיה הכוללת את מוקד הגז והחשמל 6.4 GW בנמל אקאו.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים10/08/2020 צפיות
Entera Bio Ltd(NASDAQ: ENTX), מובילה בפיתוח של תרופות של מולקולות גדולות שניתנות דרך הפה, הודיעה היום שמועצת המנהלים שלה מינתה את רוג'ר גרסו למנהל עסקים ראשי זמני, בתוקף מיידי. ד"ר גרסו יחליף את מנהל העסקים הראשי וחבר מועצת המנהלים אדם גרידלי שהתפטר מהחברה כדי לנצל הזדמנות חדשה. ד"ר גרסו ימשיך לשמש כדירקטור של אנטרה ביו.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי08/08/2023 צפיות
"לבנו נשבר כשראינו את ההרס בביירות, ואנו רוצים לעשות הכל כדי לעזור לתושבי לבנון", אמר נשיא ומנכ"ל מטלייף, מישל כאלאף. "תמיכה כספית זו מטעם קרן מטלייף תספק צרכים מיידיים ותעזור להתאוששות המדינה".

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי07/08/2033 צפיות
פורטפוליו מרגש של משחקי היפר-קז'ואל פופולריים עם יותר מחמישה מיליון ניידים משתמשים פעילים מדי יום ו-65 מיליון ניידים משתמשים פעילים חודשיים

מאמרים נוספים בנושא הודעות לעיתונות - כללי

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי12/08/207 צפיות
המימון יתמוך במסלול הצמיחה המהיר של K2View מכיוון והוא מסייע לארגונים לקבל גישה בזמן אמת לנתונים שלהם תוך ייעול עלויות

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי12/08/205 צפיות
Augury, ספקית מובילה של פתרונות מצב מכונות מבוססי בינה מלאכותית, ו-DSV Air & Sea, מובילה גלובלית בשרשראות אספקה, הודיעו היום על שותפות חדשה שמשלבת את הדיאגנוסטיקה המנבאת לציוד תעשייתי של Augury עם יכולות הלוגיסטיקה וההובלה ברמה העולמית של DSV.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי08/08/2023 צפיות
"לבנו נשבר כשראינו את ההרס בביירות, ואנו רוצים לעשות הכל כדי לעזור לתושבי לבנון", אמר נשיא ומנכ"ל מטלייף, מישל כאלאף. "תמיכה כספית זו מטעם קרן מטלייף תספק צרכים מיידיים ותעזור להתאוששות המדינה".

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי07/08/2033 צפיות
פורטפוליו מרגש של משחקי היפר-קז'ואל פופולריים עם יותר מחמישה מיליון ניידים משתמשים פעילים מדי יום ו-65 מיליון ניידים משתמשים פעילים חודשיים

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי06/08/2037 צפיות
אנדרסן גלובל ממשיכה בהתרחבותה במערב אפריקה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם CFA Afrique, משרד מיסים ומשפטים באוגאדוגו, אשר מסמן את הופעת הבכורה של הארגון בבורקינה פאסו וממחיש עוד יותר את נוכחותה הגוברת של אנדרסן גלובל ביבשת אפריקה.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי05/08/2032 צפיות
אנטרה ביו בע"מ (NASDAQ: ENTX), מובילה בפיתוח של תרופות של מולקולות גדולות שניתנות דרך הפה, הודיעה כי חברי צוות הניהול שלה ישתתפו וירטואלית בכנס ביוטכנולוגיה ביום שני, 10 באוגוסט, 2020 ב-12:30 (שעון קיץ).

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי05/08/2028 צפיות
הביצועים החזקים משקפים עמידה איתנה של הפעילות העסקית וחוזק של מותגים

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica