חפש מאמרים:
שלום אורח
20.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הצהרה לציון שנה למאיץ היזמות לנשים

הצהרה לציון שנה למאיץ היזמות לנשים

ניו יורק, 24 בספטמבר 2020, (BUSINESS WIRE) :

מצורפת להלן הצהרה של הנהגת מאיץ היזמות לנשים בנוגע לציון שנה אחת ליוזמה פורצת הדרך

ההודעה לעיתונות הזאת כוללת מולטימדיה. צפו בהודעה המלאה כאן: https://www.businesswire.com/news/home/20200924005283/en/

אניטה בטיה, סגנית המנהלת כללית, UN Women

לפני שנה התחייבנו להשכיל ולהעצים עשרה מיליון נשים יזמיות בעשר השנים הבאות באמצעות מאיץ היזמות לנשים (WEA). התחלנו להניח את היסודות לשינוי מערכתי לניפוץ החסמים שמונעים מנשים להשיג עצמאות כלכלית ולתרום לעתיד טוב יותר לעצמן ולקהילה שלהן.

היום, במציאות חסרת התקדים שלנו, נשים מוצאות את עצמן בצומת ההיסטוריה. הן נפגעות באופן בלתי פרופורציונלי מהחורבן הכלכלי שהביאה קוביד-19 ובה בעת הן אוחזות במפתחות להתאוששות. נשים מהוות 39% מהמועסקים בעולם אבל 54% מכלל המשרות שאבדו בזמן המגיפה, ויש להן סיכוי גדול בהרבה להיות מועסקות במגזרים פגיעים כמו ייצור, חינוך, תיירות, אירוח ושירותי מזון, סיטונאות וקמעונאות. עסקים של נשים פגיעים במיוחד לזעזועים כלכליים.

אבל בתרחיש שבו אנו נוקטות פעולה כדי להילחם במגמות האלה, השתתפות של נשים בכלכלה יכולה להוסיף 13 טריליון דולר לתמ"ג הגלובלי עד 20301. זה האינטרס של כל מדינה לשים את הנשים במרכזה של פעילות הפיתוח הכלכלי והשיקום אחרי המגיפה.

מסיבה זאת נשים יזמיות חייבות להיות האדריכליות של כלכלה גלובלית חדשה -- כלכלה שהיא בת קיימא, עמידה והוגנת לכולם. זאת האחריות הקולקטיבית שלנו ליצור סביבה מאפשרת שבה עסקים המנוהלים על ידי נשים יפעלו כסוכני שינוי:

  • מסגרות של מדיניות: אנוקוראות למדינות החברות באו"ם לפתח מסגרת של מדיניות לאומית עם יעדיםקונקרטיים ומטרות לאומיות מבוססות נתונים כדי להגדיל את המספר ולחזק אתהיכולות של עסקים בבעלות נשים. אנו משבחות את המדינות שכבר הנהיגו מענהלקוביד-19 כדי לממן ולהציע שירותים לנשים יזמיות2,אבל עסקים של נשים נעדרים מרוב התוכניות והאמצעים הלאומיים לתמיכה בעסקיםקטנים ובינוניים.
  • גישה למימון: המגזרהפרטי והמגזר הציבורי חייבים להתאחד כדי להגדיל את ההשקעות בעסקים של נשיםבזמן המגיפה ואחריה. זה כולל פיתוח פתרונות פיננסיים חדשניים באמצעות מימוןעל ידי מניות וחוב והנהגת תמריצי מס כדי לתמוך במגזרים שנפגעו הכי קשהמקוביד-19.
  • רכש: ממשלותוחברות בכל גודל יכולות ליצור שינוי כלכלי עצום על ידי רכישה מעסקים בבעלותנשים. תתחילו את הגדלת הייצוג של עסקים בניהול נשים בשרשראות האספקה על ידיחיפוש פעיל של עסקים בבעלות נשים, קביעת מטרות ומעקב אחריהן ותמיכה בנשיםיזמיות כדי לאפשר להן גישה להזדמנויות רכש חדשות.
  • השכלה דיגיטלית: נשיםיזמיות צריכות גישה למידע, מיומנויות דיגיטליות והדרכה כדי שיוכלו להיותמנהלות ויוצרות בעולם המקוון. הגיע הזמן לסגור את הפער הדיגיטלי המגדרי ולחברנשים למשאבי השכלה נגישים וגמישים.
  • הגנות סוציאליות: נשיםונערות מבצעות 75% מעבודות הטיפול ועבודות הבית שלא משלמים עליהן בעולם, וזהרק גדל בזמן המגיפה. חייבים לחזק הגנות סוציאליות כמו חופשות הורות, טיפולבילדים בתמיכת המדינה, ביטוח בריאות ודמי אבטלה כך שיכללו נשים בעבודהפורמלית ולא פורמלית, כולל נשים שהן עצמאיות. זה ייצב קהילות שלמות, וייתןליותר נשים את האפשרות לשקול את דרך היזמות.
  • תמיכה ביןמגזרית: כולנו ממלאים תפקיד חשוב בתמיכה ביזמות נשית. המגזר הציבורי, המגזר הפרטי, ארגוניחברה אזרחית, איגודי עסקים, בתי ספר ואוניברסיטאות יכולים לשתף פעולה כדילבנות סביבה שמאפשרת לנשים יזמיות לשגשג3.

אנחנו מסתכנים בהשארת מיליוני נשים מאחור ואיבוד עשרות שנים של התקדמות בשוויון המגדרי אם לא נתמקד בצרכים של נשים במענה ארוך הטווח למגיפה. זה כולל התמודדות עם מכשולים ישנים וגם הבטחת הבטיחות והביטחון של כל אישה.

ההשפעה השלילת של קוביד-19 החמירה אי שוויון קיים שמונע מנשים מרקע מגוון להשתתף באופן שווה בכוח העבודה. חשוב לנקוט בגישה בין מגזרית בפיתוח של אסטרטגיות לתמיכה בצרכים הכלכליים של כל הנשים במאמץ ההתאוששות.

יצירת עולם שמתאים לעסקים של נשים יוצרת אפקט גל של שינוי חיובי לכולם. המענה הקולקטיבי שלנו חייב להילחם באי השוויון ולבנות כלכלות בנות קיימא ששמות נשים במרכז.

השקעה בנשים יזמיות חשובה ליציאה מהמגיפה עם חברות יותר חזקות, עמידות וכלילתיות.

העתיד שלנו תלוי בכך.

על החתום,

אניטה בטיה
סגנית המנהלת כללית, UN Women

פמלה קוק-המילטון
המנהלת כללית, מרכז הסחר הבינ"ל (ITC)

אנמרי הו
המנהלת כללית, משרד האו"ם לשותפויות (UNOP)

דבורה גיבינס
מנהלת תפעול ראשית, Mary Kay Inc.

אודות מאיץ היזמות לנשים

מאיץ היזמות לנשים הוא יוזמה רבת שותפים שמיועדת לתת השראה והשכלה ולהעצים נשים יזמיות ברחבי העולם. המשימה של המאיץ היא לסלק מכשולים עבור נשים ברחבי העולם באמצעות ארבעה מסלולי העצמה: השכלה, מימון, תמיכה והשתתפות. ללא חסמי כשירות להשתתפות, היוזמה הגלובלית שהתחילה Mary Kay Inc. היא שיתוף פעולה אסטרטגי שפותח בהתייעצות עם שש סוכנויות של האו"ם: UN Women, משרד האו"ם לשותפויות (UNOP), ארגון העבודה הבינלאומי (ILO), מרכז הסחר הבינ"ל (ITC), האמנה הגלובלית של האו"ם (UNGC) ותוכנית הפיתוח של האו"ם (UNDP). המטרה של המאיץ היא להעצים כלכלית 10 מיליון נשים עד סוף 2030.

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר https://www.we-accelerate.com/. תעקבו אחרינו: Twitter (We_Accelerator), Instagram (@we_accelerator), Facebook (@womensentrepreneurshipaccelerator)

אודות UN Women

UN Women הוא הגוף של האו"ם שמוקדש לשוויון מגדרי ולהעצמת נשים. UN Women, שתומך בנשים ונערות, הוקם כדי להאיץ את ההתקדמות במתן מענה לצרכים שלהן בכל העולם.

UN Women תומך במדינות החברות באו"ם כשהן קובעות אמות מידה גלובליות להשגת שוויון מגדרי, ועובד עם ממשלות והחברה האזרחית כדי לתכנן חוקים, מדיניות, תוכניות ושירותים שנחוצים כדי להבטיח שאמות המידה מיושמות ביעילות ובאמת מועילות לנשים ונערות בכל העולם. הוא פועל בכל העולם כדי להפוך את החזון של יעדי הפיתוח בר הקיימא למציאות עבור נשים ונערות ולעמוד מאחורי ההשתתפות השווה של נשים בכל היבטי החיים, תוך התמקדות בארבע עדיפויות אסטרטגיות:

  • נשים מובילות, משתתפות ומרוויחות באופן שווה ממערכות מימשל
  • לנשים יש ביטחון בהכנסה, עבודה הוגנת ואוטונומיה כלכלית
  • כל הנשים והנערות חיות חיים ללא אלימות מכל סוג
  • נשים ונערות תורמות ומשפיעות על בניית שלום בר קיימא ועמידות, ומרוויחותבאופן שווה מהמניעה של אסונות טבע ועימותים ופעילות הומניטרית

UN Women גם מתאם ומקדם את הפעילות של מערכת האו"ם בקידום שוויון מגדרי, ובכל הדיונים וההסכמים שקשורים לאג'נדה של 2030. הגוף פועל כדי למצב את השוויון המגדרי כגורם יסודי של יעדי הפיתוח בר הקיימא, ועולם יותר כלילתי.

אודות מרכז הסחר הבינ"ל (ITC)

מרכז הסחר הבינ"ל (ITC) הוא הסוכנות המשותפת של ארגון הסחר העולמי והאו"ם. ITC עוזר לעסקים זעירים, קטנים ובינוניים בכלכלות מתפתחות ובמעבר כדי שיהיו יותר תחרותיים בשווקים גלובליים כדי לתרום לפיתוח כלכלי בר קיימא במסגרות של האג'נדה Aid-for-Trade ושל יעדי הפיתוח בר הקיימא של האו"ם.

היוזמה SheTrades של ITC נועדה לחבר 3 מיליון נשים יזמיות ועסקים בבעלות נשים לשווקים בינ"ל עד 2021. SheTrades עובדת עם ממשלות, חברות וארגונים שתומכים בעסקים כדי לבצע מחקר, לגבש מדיניות ותקנות מסחר מאפשרות, לאפשר מימון ולהרחיב את הגישה למכרזים ציבוריים ושרשראות אספקה של חברות. היא מספקת לנשים יזמיות סביבת למידה מגוונת עם תוכנית לימודים גמישה באמצעות הפלטפורמה שלה shetrades.com. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.intracen.org ותעקבו אחרי ITC בטוויטר | פייסבוק | לינקדאין | אינסטגרם | פליקר

אודות ארגון העבודה הבינלאומי

ארגון העבודה הבינלאומי (ILO) הוא סוכנות מיוחדת של האו"ם שהוקמה ב-1919 אחרי מלחמה הרסנית, כדי לממש חזון המבוסס על ההנחה שאפשר ליצור שלום אוניברסלי בר קיימא רק אם הוא מבוסס על צדק חברתי. המטרות העיקריות של ILO הן לקדם זכויות בעבודה, לעודד הזדמנויות תעסוקה הוגנות, לשפר את ההגנה הסוציאלית ולחזק את הדו-שיח בסוגיות שקשורות לעבודה. המבנה הייחודי עם שלושה חלקים של ILO נותן קול שווה לעובדים, למעסיקים ולממשלות כדי להבטיח שהדעות של השותפים החברתיים מתבטאות באופן מדויק בתקני העבודה ובעיצוב מדיניות ותוכניות.

תוכנית פיתוח היזמות לנשים (ILO-WED) של ILO היא חלק מיחידת העסקים הקטנים והבינוניים ופועלת כבר יותר מעשר שנים. ILO-WED פועלת לשיפור ההזדמנויות הכלכליות של נשים על ידי ביצוע העדפה מתקנת כדי לתמוך בנשים שמקימות, מגבשות ומפתחות את העסק שלהן, ועל ידי הכנסת נושאים של שוויון מיגדרי לפעילות המרכזית של הארגון בפיתוח עסקים. אתר: www.ilo.org/wed | טוויטר - @ILOWED | פייסבוק - ILO WED (ארגון העבודה הבינ"ל)

אודות האמנה הגלובלית של האו"ם

כיוזמה מיוחדת של המזכיר הכללי של האו"ם, האמנה הגלובלית של האו"ם היא קריאה לחברות בכל מקום להתאים את הפעילויות והאסטרטגיות שלהן לעשרה עקרונות אוניברסליים בתחומים של זכויות אדם, עבודה, סביבה ונגד שחיתות. האמנה הגלובלית של האו"ם החלה לפעול בשנת 2000 והמנדט שלה הוא להנחות את קהילת העסקים הבינ"ל ולתמוך בה בקידום היעדים והערכים של האו"ם באמצעות התנהגות תאגידית אחראית. עם יותר מ-10,000 חברות שחתמו ויותר מ-3,000 חותמים שאינם עסקים הנמצאים ביותר מ-160 מדינות, ויותר מ-60 רשתות מקומיות, זאת יוזמת הקיימות התאגידית הגדולה ביותר בעולם.

למידע נוסף, תעקבו אחרי @globalcompact במדיה החברתית ותבקרו באתר שלנו בכתובת www.unglobalcompact.org.

אודות משרד האו"ם לשותפויות

משרד האו"ם לשותפויות (UNOP) מבקש להיות הפלטפורמה האמינה שבה שותפים יתחברו ויצרו הזדמנויות ופתרונות כדי להגיע ליעדי הפיתוח בר הקיימא. משרד האו"ם לשותפויות פועל באופן גלובלי, מקומי ובמדינות -- כדי לשנות את העולם באמצעות שותפויות לקידום יעדי הפיתוח בר הקיימא -- למען אנשים ולמען כדור הארץ.

המשרד מפקח על קרן האו"ם לשותפויות בינ"ל, קרן הדמוקרטיה של האו"ם, מרכז הפעילויות של יעדי הפיתוח בר הקיימא, והתומכים מטעם המזכיר הכללי ביעדי הפיתוח בר הקיימא. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר https://www.un.org/partnerships/.

אודות Mary Kay

מרי קיי אש, אחת מהמנפצות המקוריות של תקרת הזכוכית, הקימה את חברת הקוסמטיקה שלה לפני יותר מ-57 שנים עם שלוש מטרות: להציע הזדמנויות מתגמלות לנשים, לספק מוצרים שאי אפשר לעמוד בפניהם ולהפוך את העולם למקום טוב יותר. החלום הזה פרח לחברה של מיליארדי דולרים עם מיליוני מוכרות עצמאיות בקרוב ל-40 מדינות. Mary Kay מוקדשת להשקעה במדע שמאחורי היופי ולייצור מוצרים לטיפוח לעור, קוסמטיקה צבעונית, תוספי תזונה ובשמים בחזית הקידמה. Mary Kay מחויבת להעצים נשים ואת המשפחות שלהן על ידי שותפויות עם ארגונים מרחבי העולם, להתמקד בתמיכה במחקרי סרטן, להגן על שורדות של אלימות במשפחה, ליפות את הקהילות שלנו ולעודד ילדים ללכת בעקבות החלומות שלהם. החזון המקורי של מרי קיי אש ממשיך לזהור -- שפתון אחרי שפתון. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.marykay.com.

1McKinsey Global Institute, COVID-19 and gender equality: Countering the regressive effects, by Anu Madgavkar, Olivia White, Mekala Krishnan, Deepa Mahajan, and Xavier Azcue (July 2020)

2Including Canada, Colombia, Egypt, Guatemala, Georgia, Honduras, Ireland, Mexico, Morocco, Paraguay and the UK. Gender-sensitive policy responses to COVID-19 from different countries can be found on UN Women and UNDP’s COVID-19 Global Gender Response Tracker, https://www.undp.org/content/undp/en/home/covid-19-gender-dashboard.html

3Strengthening Support for Women Entrepreneurs in COVID-19 Response and Recovery Advocacy Tool p.2 Available at: https://www.empowerwomen.org/en/resources/documents/2020/09/strengthening-support-for-women-entrepreneurs-in-covid-19-response-and-recovery?lang=en

צפו בגרסת המקור באתר businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20200924005283/en/

אנשי קשר

Mary Kay Inc.
Michael Wassmer
media@mkcorp.com
+1-972-687-5332

UN Women
Oisika Chakrabarti
oisika.chakrabarti@unwomen.org
+1-646-781-4522

International Trade Centre
Vittorio Cammarota
vcammarota@intracen.org
+41 (0)22 730-0322

מקור: Mary Kay Inc.

מולטימדיה

תמונה

אניטה בטיה, סגנית המנהלת הכללית, UN Women

תמונה

פמלה קוק-המילטון, המנהלת הכללית, מרכז הסחר הבינ"ל (ITC)

תמונה

אנמרי הו, המנהלת הכללית, משרד האו"ם לשותפויות (UNOP)

תמונה

דבורה גיבינס, מנהלת תפעול ראשית, Mary Kay Inc.

לוגו

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

 תגיות המאמר: ביזנס וייר, נוי תקשורת


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת חיים נוי

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים19/01/2113 צפיות
המשחק לסלולר הלהיט שזכה בפרסים מופץ עכשיו ב-Apple App Store ו-Google Play בדרום קוריאה

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים19/01/2113 צפיות
אנדרסן גלובל יוצרת נוכחות בשוק של מאלאווי עם הסכם לשיתוף פעולה עם Knight & Knight, ומחזקת את הפלטפורמה שלה ביבשת אפריקה ומוסיפה כיסוי נוסף באזור המזרחי.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי19/01/2115 צפיות
Madison Realty Capital, חברה להשקעות פרטיות בנדלן מניו יורק שמתמקדת באסטרטגיות השקעה במניות ואג"ח, הודיעה היום שהיא סיפקה מימון בנייה של 53 מיליון דולר ל-Heritage Equity Partners, שמנהלים טובי מוסקוביץ ומייקל ליכטנסטין, בשביל פרויקט בנייה מהיסוד של בניין עם 150 דירות שנמצא בשדרה הרביעית מספר 875 בין הרחובות 32 ו-33, ב-"South Park Slope", המכונה גם שכונת סנסט פרק בברוקלין, ניו יורק.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים19/01/2118 צפיות
Cyber Observer, פתרון ה-CCM (ניטור רציף של בקרות) הראשון במעלה, הודיעה היום על שיפור חשוב בפלטפורמה שלה שמאפשר למנמ"רים ומנהלי אבטחה וסיכונים אחרים לקבל ראות אחידה רציפה חדשה על היעילות של כלי אבטחת סייבר שמותקנים ברחבי הארגון שלהם.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים19/01/2117 צפיות
מארח של מודל של גידול סינגני Jh קריטי זמין עכשיו ברקע של B6

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים17/01/2122 צפיות
Rhotex Inc. רוטקס, ספקית מובילה של פתרונות לכריית מטבעות קריפטו, מודיעה על קו המוצרים האחרון שלה, שפותח על ידי שילוב של טכנולוגיות החומרה והתוכנה מהרמה העליונה שלה. Rhotex מציעה את מארז הקירור הראשון שתוכנן במפעל ששומר על הפעולה המושלמת של פעולות הכרייה, תוך צריכת פחות חשמל לעומת ביצועי התפוקה.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים15/01/2154 צפיות
Pacific Green Technologies, Inc. (OTCQB:PGTK)) מודיעה על חתימה על מזכר הבנות לגבי הסכם מסגרת אסטרטגי לייצור של מערכות לאגירת אנרגיה בסוללות ("הסכם המסגרת") עם Shanghai Electric Gotion New Energy Technology Co., Ltd. ("SEG").

מאמרים נוספים בנושא עסקים, מימון וכספים

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים19/01/2113 צפיות
המשחק לסלולר הלהיט שזכה בפרסים מופץ עכשיו ב-Apple App Store ו-Google Play בדרום קוריאה

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים19/01/2113 צפיות
אנדרסן גלובל יוצרת נוכחות בשוק של מאלאווי עם הסכם לשיתוף פעולה עם Knight & Knight, ומחזקת את הפלטפורמה שלה ביבשת אפריקה ומוסיפה כיסוי נוסף באזור המזרחי.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים19/01/2118 צפיות
Cyber Observer, פתרון ה-CCM (ניטור רציף של בקרות) הראשון במעלה, הודיעה היום על שיפור חשוב בפלטפורמה שלה שמאפשר למנמ"רים ומנהלי אבטחה וסיכונים אחרים לקבל ראות אחידה רציפה חדשה על היעילות של כלי אבטחת סייבר שמותקנים ברחבי הארגון שלהם.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים19/01/2117 צפיות
מארח של מודל של גידול סינגני Jh קריטי זמין עכשיו ברקע של B6

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים17/01/2122 צפיות
Rhotex Inc. רוטקס, ספקית מובילה של פתרונות לכריית מטבעות קריפטו, מודיעה על קו המוצרים האחרון שלה, שפותח על ידי שילוב של טכנולוגיות החומרה והתוכנה מהרמה העליונה שלה. Rhotex מציעה את מארז הקירור הראשון שתוכנן במפעל ששומר על הפעולה המושלמת של פעולות הכרייה, תוך צריכת פחות חשמל לעומת ביצועי התפוקה.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים15/01/2154 צפיות
Pacific Green Technologies, Inc. (OTCQB:PGTK)) מודיעה על חתימה על מזכר הבנות לגבי הסכם מסגרת אסטרטגי לייצור של מערכות לאגירת אנרגיה בסוללות ("הסכם המסגרת") עם Shanghai Electric Gotion New Energy Technology Co., Ltd. ("SEG").

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים14/01/2152 צפיות
"קרנות החברה הפתוחה" (Open Society Foundations) שמחות להודיע על מקבלי מענקי הצעירים בפוארטו ריקו לשנת 2020, שתומכים במנהיגים צעירים בפוארטו ריקו שפועלים למען הצדק, לקדם זכויות אזרח ולעזור לקהילות מקופחות בפוארטו ריקו.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica