חפש מאמרים:
שלום אורח
22.10.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

MDBriefcase רוכשת את OncologyEducation כדי לקדם משמעותית את פלטפורמת האונקולוגיה שלה

MDBriefcase רוכשת את OncologyEducation כדי לקדם משמעותית את פלטפורמת האונקולוגיה שלה

טורונטו, קנדה, 1באוקטובר 2020, (GLOBE NEWSWIRE) :

MDBriefcase Group Inc. (MDBC), הספקית המובילה בקנדה של לימודי המשך מקוונים ברפואה והתפתחות מקצועית לספקי שירותי בריאות, נרגשת להודיע על הרכישה של OncologyEducation. OncologyEducation היא פלטפורמה מקוונת מקיפה שמספקת תוכן אונקולוגי מבוסס ראיות, שפותח ונכתב על ידי סגל בינ"ל מוביל של אנשי מקצוע בתחום האונקולוגיה.

"אנחנו נרגשים להוסיף את OncologyEducation למשפחת המשאבים הלימודיים המקוונים שלנו עבור אנשי המקצוע בתחום הבריאות", אמר ג'ייסון פלאוורדיי, מנכ"ל MDBC. "הרכישה הזאת עולה בקנה אחד עם המחויבות שלנו להשקיע בתחומי טיפול קריטיים כדי לספק לחברים שלנו ברחבי העולם את המשאבים המדעיים הכי עדכניים כדי שיקבלו החלטות רפואיות מושכלות. ביחד, התפקיד של MDBriefcase ו-OncologyEducation הוא לתת למגזרי התרופות והביוטק גישה והגעה משופרות להזדמנויות ותוכניות חדשניות של לימודים ברפואה".

"OncologyEducation הוקמה על בסיס העיקרון של שיפור הטיפול בחולה על ידי מתן משאבי מידע אונקולוגי עדכניים לאנשי המקצוע בתחום בכל העולם", אמר ד"ר ברי, מייסד משותף של OncologyEducation. "אנחנו ארגון גלובלי שהתפתח ויצר אמינות רבה בקרב אנשי מקצועות הרפואה ברחבי העולם, ואנחנו בטוחים שהיסטוריית ההצלחה הגלובלית של MDBriefcase יכולה להגדיל עוד את ההגעה וההשפעה של מידע אונקולוגי איכותי באמצעות המוצרים החדשניים שלה".

מאז 2001, MDBC מספקת תוכניות אינטראקטיביות מבוססות ראיות שעוברות ביקורת עמיתים ליותר מ-250,000 חברים ברחבי העולם. MDBC, שמחויבת לשיפור איכות הטיפול וקבלת ההחלטות הרפואיות, מציעה משאבי לימוד לאנשי מקצועות הרפואה בקנדה, אוסטרליה, המזרח התיכון ואירופה. באמצעות הרכישה הקריטית הזאת, MDBC יכולה לספק למספר גדל והולך של חברים גישה למידע והמשאבים האונקולוגיים הכי עדכניים שיש.

MDBC, שמספקת תוכן לימודי לאנשי מקצועות הרפואה ביותר מעשרים מדינות, גאה לקבל את OncologyEducation למשפחה בתקופה שמביאה אפילו יותר הזדמנויות לחדשנות בלימודים רפואיים.

למידע נוסף:

Megan Chapman, Director of Marketing, MDBriefcase Group Inc., T: 416-488-5500 x292, E: mchapman@mdbriefcase.com

אודות MDBriefCase Group Inc.

MDBriefCase Group Inc. מתמחה בפיתוח התפתחות מקצועית המשכית מקוונת עם ובלי הסמכה לאנשי מקצוע בתחום הבריאות. החברה יוצרת שותפויות עם אגודות רפואיות אזוריות ובינ"ל יוקרתיות כדי להבטיח שתוכניות הלימודים החדשניות שלה משקפות את ההתנסויות המקומיות של אנשי מקצוע בתחום הבריאות ברחבי העולם. פרקטיקה. ליותר מ-250,000 אנשי מקצוע בתחום הבריאות יש גישה למידע והקווים המנחים מבוססי הראיות הכי עדכניים כדי לשפר את הטיפול המקומי בחולים. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר החברה בכתובת www.mdbriefcase.com.

אודות OncologyEducation

בראש OncologyEducation עומד ד"ר סקוט ברי, אונקולוג רפואי, פרופסור וראש המחלקה לאונקולוגיה של האוניברסיטה של המלכה. ד"ר ברי הוא המנהל הרפואי במרכז הסרטן של דרום מזרח אונטריו במרכז למדעי הבריאות קינגסטון. ד"ר ברי הקים במשותף את OncologyEducation במטרה לספק משאבים עשירים, בזמן ולא מוטים שנכתבו על ידי רופאים לאלפי אנשי מקצוע בתחום האונקולוגיה בכל העולם. OncologyEducation מחברת קהילה גלובלית שכולל אלפי רופאים, מומחים, אחיות, רוקחים, סטודנטים, מתמחים וחוקרים. המשימה שלה היא לשפר את הטיפול בחולה באמצעות לימוד, במיוחד משאבי ידע, פרקטיקות חדשניות והזדמנויות לקשור קשרים. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר של OncologyEducation בכתובת: www.oncologyeducation.com.

אודות Persistence Capital Partners

Persistence Capital Partners היא קרן ההשקעות הפרטיות המובילה בקנדה שמתמקדת אך ורק בהזדמנויות עתירות צמיחה בתחום הרפואה. עם ניסיון עמוק בענף הרפואה, המטרה של PCP היא ליצור עבור המשקיעים שלה עליית ערך הון משמעותית בטווח הארוך על ידי זיהוי ופיתוח הזדמנויות השקעה אטרקטיביות בשוק הרפואה הקנדי. ל-PCP יש משרדים במונטריאול, קוויבק וטורונטו. www.persistencecapital.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת חיים נוי

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים21/10/208 צפיות
ספרה, ספקית גלובלית מובילה של תוכנת ניהול סיכונים משולב, נתונים ושירותי ייעוץ הכריזה היום על פתרון מסלולי הסיכונים הדינמיים שלה, פתרון התאומים הדיגיטליים הראשון בענף לניהול בטיחות תהליכים בזמן אמת.


מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים21/10/2011 צפיות
חטיבת הבנקאות המסחרית של גולדמן זקס ("GS MBD") הודיעה היום שהיא יצרה שותפות עם צוות הנהלה מנוסה, שבראשו המנהל הוותיק בתחום מרכזי הנתונים סקוט פיטרסון, ליצירת Global Compute Infrastructure LP ("גלובל קומפיוט" או "החברה"), פלטפורמה גלובלית חדשה שהוקמה לתשתיות של מרכזי נתונים.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים21/10/2011 צפיות
Nexeo Plastics נקסקו פלסטיקס, מפיצה גלובלית מובילה של שרפים תרמו פלסטיים, חתמה על הסכם עם kingfa קינגפה להפצת מוצרי התרמו פלסטיקה ההנדסיים שלה ברחבי אירופה.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי21/10/2012 צפיות
חברת עוקבי השמש הגלובלית חושפת טכנולוגיית נעילה פטנטית

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים21/10/2016 צפיות
אנדרסן גלובל מגדילה את הפלטפורמה שלה במזרח אירופה עם ההוספה של חברת שיתוף פעולה REVERA, אחת מחברות עורכי הדין המובילות בבלארוס, ומרחיבה את הכיסוי של הארגון כשהיא מחזקת את דריסת הרגל שלה באזור.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים20/10/2016 צפיות
ברנד ניו גלקסי (BNG), פלטפורמה עצמאית שמשלבת פתרונות עסקיים חכמים בתחומי המכירות והטכנולוגיה - הודיעה על הפתיחה של משרד אזורי חדש בדובאי, אדיל חאן מצטרף לברנד ניו גלקסי מסאצי' אנד סאצ'י המזרח התיכון ואפריקה שם מילא את תפקיד המנכ"ל, וזובאיר ס. סידיקי הוא המנהל הכללי לשעבר של UM המזרח התיכון וצפון אפריקה בדובאי, חאן וסידיקי יהוו את צוות ההנהלה של ברנד ניו גלקסי דובאי בתור מנכ"ל המזרח התיכון ואפריקה ומנהל התפעול הראשי של המזרח התיכון ואפריקה, בהתאמה

מאמרים נוספים בנושא הודעות לעיתונות - כללי

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי21/10/2012 צפיות
חברת עוקבי השמש הגלובלית חושפת טכנולוגיית נעילה פטנטית

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי20/10/2020 צפיות
Prevailion פריבייליון, מובילה גלובלית במודיעין סייבר על יריבים, הודיעה היום שהוכרה כספקית מגניבה של גרטנר בדוח האחרון של ספקים מגניבים בפעילות סייבר ומודיעין איומים.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי16/10/2033 צפיות
בהמשיכה להתבסס על הפלטפורמה הקיימת של הארגון במזרח אפריקה, אנדרסן גלובל יוצרת נוכחות בשוק המתעורר של ג'יבוטי באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם Cabinet Avocats & Associés (CAA)מג'יבוטי.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי16/10/2033 צפיות
LM Industries, חברת האם של Local Motors - היצרנית הראשונה והיחידה בעולם של רכב דיגיטלי - הודיעה היום על גיוס של 15 מיליון דולר מ-Mirai Creation Fund II (שמנוהלת על ידי SPARX Group Co., Ltd, חברת ניהול הנכסים היפנית). המימון הזה יעזור ל-Local Motors לספק Olli ללקוחות וצרכנים שמחפשים דרכים להגדיר מחדש את הניידות המקומית.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי13/10/2045 צפיות
Oshkosh Defense, LLC, חברה של Oshkosh Corporation (NYSE: OSK), הודיעה היום שמשרד ההגנה של בלגיה העניק לאושקוש דיפנס חוזה ל-322 רכבי פיקוד וקישור (CLV) של אושקוש דיפנס עבור כוחות ההגנה של בלגיה.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי10/10/2049 צפיות
בנג'מין מור פונה לפלטפורמת האמון ושירותי האבטחה החדשים ל Virtustream כדי לנהל סיכונים באופן פעיל בעומסי עבודה מבוססי ענן עם יותר דיוק ומהירות

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי09/10/2062 צפיות
מסג'בירד פותרת את מורכבות התקשורת עם הלקוחות באמצעות הפלטפורמה הרב ערוצית כשירות (OPaaS) הראשונה והיחידה בעולם, שכוללת חבילת כלים ביניהם Inbox, Omnichannel Chat Widget ו-Flow Builder.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica