חפש מאמרים:
שלום אורח
25.10.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

"שומרי המפרץ" נבחר להקרנת בכורה בפסטיבל הסרטים הבינ"ל LA Femme החודש

"שומרי המפרץ" נבחר להקרנת בכורה בפסטיבל הסרטים הבינ"ל LA Femme החודש

הסרט הדוקומנטרי שבוים והופק על ידי נשים מציג את הנדיבות והחוזק של מפרץ מכסיקו יחד עם המצוקה של המשבר הסביבתי הגלובלי

דאלאס, 7 באוקטובר 2020, :(BUSINESS WIRE)

Guardians of the Gulf (שומרי המפרץ), סרט דוקומנטרי פוקח עיניים שחוקר את היחסים הסוערים בין מפרץ מכסיקו ואנשי השימור שנחושים להגן עליו, נבחר להקרנת בכורה בפסטיבל הסרטים הבינ"ל שכולו דיגיטלי LA Femme 15-18 באוקטובר. Mary Kay Inc., ששימשה כמפיקה ראשית, עם Media One בשותפות עם The Nature Conservancy, ביקרה בחופים של טקסס, אלבמה ומכסיקו כדי לשפוך אור על הסיפור של שימור המפרץ שלעיתים קרובות לא מסופר.

ההודעה לעיתונות הזאת כוללת מולטימדיה. צפו בהודעה המלאה כאן: https://www.businesswire.com/news/home/20201007005109/en/

הופעת הבכורה הדיגיטלית הגלובלית של שומרי המפרץ, שצולם, בוים והופק על ידי צוות שכולו נשים, מתוכננת ליום שישי, 16 באוקטובר בשעה 17:00 שעון החוף המערבי, ולאחר מכן יהיה מפגש שאלות ותשובות עם יוצרות וכוכבי הסרט.

התקציר של שומרי המפרץ:

מזה זמן רב מפרץ מכסיקו נפגע מאסונות טבע נוראיים כמו הוריקנים, דיג יתר, נגר חקלאי ודליפות נפט. אבל הוא ממשיך לתמוך באחת המערכות האקולוגיות הכי מגוונות ביולוגית בעולם עם יותר מ-15,000 מינים. העמידות הזאת עדינה. כמו כל מערכת יחסים - יש גבול למה שאפשר לקחת בלי להחזיר.

בשומרי המפרץ, מפרץ מכסיקו מקבל אפשרות ביטוי באמצעות המשגיחים עליו כדי לספר סיפור של נדיבות וכוח. אנשי השימור, הדייגים, מפעילי התיירות, השפים ומנהיגי הסטודנטים האלה חותרים לשפר את הקיימות בעבודה ובקהילה שלהם. באמצעות פעולה הם רואים שינוי. באמצעות שינוי, הם רואים תקווה.

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר https://www.guardiansofthegulf.com.

פסטיבל הסרטים הבינ"ל LA Femme הוא פסטיבל הקרנות בכורה שמציין, תומך ומקדם יצירת תוכן על ידי מפיקות, כותבות ובמאיות מרחבי העולם. הפסטיבל קידם את הקריירה של יותר מאלף אומניות וממשיך להציע סמינרים חינוכיים, תוכניות ואירועי קשירת קשרים בסביבת אינדי מטפחת.

יוצרות הסרט:


קייט מרטין ניונהאם - במאית
אולה ליידלו - במאית
איין קורבי - מפיקה
ג'ני וויליאמס - מפיקה
גייל יה - צלמת ראשית
Mary Kay - מפיקה ראשית

ציטוטים:

"מים הם לא סוגיה אחת. הם נוגעים בכל היבט של החיים המודרניים וההוכחה היחידה שאנו צריכים לכך היא מפרץ מכסיקו. יש מי שרואים בתלויות ההדדיות ההולכות וגוברות שלו אתגר גדול מדי, אבל אנחנו רואות הזדמנות וסיכוי להביא עוד אנשים יחד איתנו, כשאנו מחדשות פתרונות ומשנות את המסלול של מקווה המים שעובד הכי קשה בעולם. אחרי הצפייה בשומרי המפרץ, אנו מקוות שתהיה לצופים הערכה חדשה לא רק למפרץ אלא גם למאמצים חסרי הלאות והמשותפים שנעשים כדי לשמור על קיומו לדורות הבאים". - לורה הפמן, לשעבר מנהלת אזורית של The Nature Conservancy בטקסס ומופיעה בשומרי המפרץ.

"כשלמדנו על מפרץ מכסיקו וההיסטוריה הקרובה שלו, מצאנו את עצמנו המומות מעומק הטרגדיות שלו והשפעה שלהן. אבל אז פגשנו את האנשים הנפלאים של המפרץ ומהר הבנו שסיפור על חוסר תקווה לא מתאים. רצינו לבטא את החוזק והחוסן של המפרץ בנרטיב של הסרט כדי לתת למערכת האקולוגית קול כדי לגרום לפעולה ולתקווה". - קייט מרטין ניונהאם, הבמאית של שומרי המפרץ

"כשעשינו את שומרי המפרץ, התאהבנו במפרץ מכסיקו. הוא עלה מייד כדמות שהיא נדיבה, מסתגלת וחזקה. המפרץ מעניק חיים ומסלול נדידה ליותר מ-15,000 מינים, ומספק לבני אדם מזון, הכנסה והגנה מפני אסונות טבע. ההגעה שלו ארוכה, והמצוקה שלו היא סמל למשבר האקלים הגלובלי". - אולה ליידלו, הבמאית של שומרי המפרץ

"אחד המוטיבים המרכזיים הכי משכנעים של הסרט הדוקומנטרי הזה הוא תקווה. תקווה שאנחנו לא רק שומרים על מפרץ מכסיקו אלא איך פעולה יכולה לגרום לשינוי מוחשי. עם תקווה, ליותר אנשים יש מוטיבציה לנקוט בפעולה, וגל הקיימות ממשיך לתפוח. הצוות שכולו נשים עשה עבודה מצוינת בלכידת הדינמיות של מפרץ מכסיקו. הסרט הדוקומנטרי מציג את האנשים שנלחמים כדי להגן על המפרץ ועל היכולת לחולל שינוי. תקוותנו היא ששומרי המפרץ יעורר אנשים סקרנים ללמוד איך הם יכולים לפעול באופן מקומי כדי להשפיע על הקיימות הגלובלית". - ג'וליה סיימון, היועצת המשפטית הראשית ומנהלת התקשורת וההשפעה החברתית הראשית של חברת Mary Kay

אודות Mary Kay

מרי קיי אש, אחת מהמנפצות המקוריות של תקרת הזכוכית, הקימה את חברת הקוסמטיקה שלה לפני יותר מ-56 שנים עם שלוש מטרות: להציע הזדמנויות מתגמלות לנשים, לספק מוצרים שאי אפשר לעמוד בפניהם ולהפוך את העולם למקום טוב יותר. החלום הזה פרח לחברה של מיליארדי דולרים עם מיליוני מוכרות עצמאיות בקרוב ל-40 מדינות. Mary Kay מוקדשת להשקעה במדע שמאחורי היופי ולייצור מוצרים לטיפוח לעור, קוסמטיקה צבעונית, תוספי תזונה ובשמים בחזית הקידמה. Mary Kay מחויבת להעצים נשים ואת המשפחות שלהן על ידי שותפויות עם ארגונים מרחבי העולם, להתמקד בתמיכה במחקרי סרטן, להגן על שורדות של אלימות במשפחה, ליפות את הקהילות שלנו ולעודד ילדים ללכת בעקבות החלומות שלהם. החזון המקורי של מרי קיי אש ממשיך לזהור -- שפתון אחרי שפתון. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.marykay.com.

אודות Media One Creative

Media One הוא אולפן קריאייטיב והפקה גלובלי שמתמחה בתוכן מסחרי, דוקומנטרי ופורמט קצר עבור המותגים שאנו אוהבים. אנחנו מתגאים בתהליך קריאייטיב והפקה משולב במלואו שמאפשר לנו לאחד מותגים עם קהלי מטרה באמצעות סיפור סיפורים אותנטי.

מאז 2012, אנחנו מניעים קהלים לפעולה באמצעות צוות מומחים פנימי בפיתוח קריאייטיב והפקת אודיו ווידאו. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר mediaonecreative.ca.

צפו בגרסת המקור באתר businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20201007005109/en/

אנשי קשר

Mary Kay Inc. Corporate Communications
marykay.com/newsroom
972.687.5332 or media@mkcorp.com

מקור: Mary Kay Inc.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

 תגיות המאמר: ביזנס וייר, נוי תקשורת


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת חיים נוי

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים23/10/2020 צפיות
דוח האנליסטים של Enterprise Management Associates (EMA) ממצב את סנטיריטי כמובילה בעלת ערך רב עבור יצירת השפעה על העסק והתאמה בין המחשוב והעסק

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי23/10/2021 צפיות
בהמשיכה להוסיף רוחב לכיסוי של הארגון באזור מזרח הקריביים, אנדרסן גלובל מתקשרת בהסכם לשיתוף פעולה עם חברת עורכי הדין Chancery Chambers בברבדוס.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים23/10/2022 צפיות
האוטוריטה האמינה והחדשנית בווידאו לארגונים מובילים מרעננת את פלטפורמת המותגים עם עיצוב מחדש ויזואלי מוחלט

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים22/10/2026 צפיות
תרו תעשייה רוקחית בע"מ (NYSE:TARO) הודיעה היום שבכוונתה לפרסם את התוצאות הכספיות שלה ברבעון ובששת החודשים שהסתיימו ב-30 בספטמבר 2020 ביום רביעי, 28 באוקטובר 2020.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים21/10/2029 צפיות
ספרה, ספקית גלובלית מובילה של תוכנת ניהול סיכונים משולב, נתונים ושירותי ייעוץ הכריזה היום על פתרון מסלולי הסיכונים הדינמיים שלה, פתרון התאומים הדיגיטליים הראשון בענף לניהול בטיחות תהליכים בזמן אמת.


מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים21/10/2030 צפיות
חטיבת הבנקאות המסחרית של גולדמן זקס ("GS MBD") הודיעה היום שהיא יצרה שותפות עם צוות הנהלה מנוסה, שבראשו המנהל הוותיק בתחום מרכזי הנתונים סקוט פיטרסון, ליצירת Global Compute Infrastructure LP ("גלובל קומפיוט" או "החברה"), פלטפורמה גלובלית חדשה שהוקמה לתשתיות של מרכזי נתונים.

מאמרים נוספים בנושא הודעות לעיתונות - כללי

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי23/10/2021 צפיות
בהמשיכה להוסיף רוחב לכיסוי של הארגון באזור מזרח הקריביים, אנדרסן גלובל מתקשרת בהסכם לשיתוף פעולה עם חברת עורכי הדין Chancery Chambers בברבדוס.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי21/10/2024 צפיות
חברת עוקבי השמש הגלובלית חושפת טכנולוגיית נעילה פטנטית

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי20/10/2024 צפיות
Prevailion פריבייליון, מובילה גלובלית במודיעין סייבר על יריבים, הודיעה היום שהוכרה כספקית מגניבה של גרטנר בדוח האחרון של ספקים מגניבים בפעילות סייבר ומודיעין איומים.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי16/10/2035 צפיות
בהמשיכה להתבסס על הפלטפורמה הקיימת של הארגון במזרח אפריקה, אנדרסן גלובל יוצרת נוכחות בשוק המתעורר של ג'יבוטי באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם Cabinet Avocats & Associés (CAA)מג'יבוטי.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי16/10/2035 צפיות
LM Industries, חברת האם של Local Motors - היצרנית הראשונה והיחידה בעולם של רכב דיגיטלי - הודיעה היום על גיוס של 15 מיליון דולר מ-Mirai Creation Fund II (שמנוהלת על ידי SPARX Group Co., Ltd, חברת ניהול הנכסים היפנית). המימון הזה יעזור ל-Local Motors לספק Olli ללקוחות וצרכנים שמחפשים דרכים להגדיר מחדש את הניידות המקומית.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי13/10/2049 צפיות
Oshkosh Defense, LLC, חברה של Oshkosh Corporation (NYSE: OSK), הודיעה היום שמשרד ההגנה של בלגיה העניק לאושקוש דיפנס חוזה ל-322 רכבי פיקוד וקישור (CLV) של אושקוש דיפנס עבור כוחות ההגנה של בלגיה.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי10/10/2050 צפיות
בנג'מין מור פונה לפלטפורמת האמון ושירותי האבטחה החדשים ל Virtustream כדי לנהל סיכונים באופן פעיל בעומסי עבודה מבוססי ענן עם יותר דיוק ומהירות

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica