חפש מאמרים:
שלום אורח
25.10.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

טרילר תציע זרימת וידיאו בשידור חי החל מ-12 באוקטובר - לטרילר כבר יש מיליונים בעתודה שנתרמה מראש עבור משפיעים

טרילר תציע זרימת וידיאו בשידור חי החל מ-12 באוקטובר - לטרילר כבר יש מיליונים בעתודה שנתרמה מראש עבור משפיעים

השידור החי של טרילר משלם פי שלושה יותר מתכונת השידור החי של טיקטוק

יוצרים ומשפיעים יקבלו פי 3 ממה שהם מקבלים בטיקטוק ועשרה משפיעים יקבלו תרומות של $50,000 כל אחד ישירות מטרילר

לוס אנג'לס, קליפורניה, 7 באוקטובר 2020, ((ACCESSWIRE:

החל מ-12 באוקטובר 2020, משתמשי טרילר Triller יוכלו להזרים תוכן וידאו בשידור ישיר, שירחיב עוד את היכולות של טרילר כשבסיס המשתמשים של הפלטפורמה החברתית גדל. התכונה החדשה הזאת תציע ליוצרים דרך חדשה להפיק כסף מהתוכן שלהם.

עם תכונת חומת תשלום ותרום עכשיו, יוצרים יוכלו לשדר בשידור חי בכל עת ולפתוח מסלולי הפקת כסף נוספים.

"אנחנו תמיד רוצים לשים את האומנים שלנו תחילה. השידור החי היה אחד הדברים הראשונים שהמשפיעים שלנו רצו. בתגובה, תכננו תוכנית שהיא טכנולוגיית השידור החי הכי טובה ומתוחכמת שיש. זה יהיה גורם משנה מצב עבור משפיעים", אמר בובי סרנבשט, מנהל טרילר ראשי ויו"ר פעיל. "מטריד אותנו שטיקטוק לוקחת נתח כזה גדול מהעבודה של האומנים", המשיך.

פלטפורמות חברתיות אחרות אמנם נותנות ליוצרים אפשרות להפיק כסף מהשידורים החיים שלהם, אבל רוב הכסף שנאסף בדרך כלל הולך לפלטפורמה עצמה. אבל טרילר ממשיכה להיות יישום שבו האומנים תחילה. כשרווחתם של היוצרים נמצאת בלב המודל העסקי שלה, טרילר תבטיח ש-70% מכל הכסף שנאסף בזמן שידורים חיים ילכו ישירות לאומן. טרילר גם הקצתה עתודת "שידור חי" של 5 מיליון דולר שנרכשה מראש עבור משפיעים על בסיס כל הקודם זוכה.

עשרת המשפיעים הראשונים שיגיעו ל-100,000 צופים בו-זמנית יקבלו כל אחד תרומה של $50,000 ישירות מהחברה. זאת הראשונה מהרבה תוכניות מבטיחות להפקת כסף עבור משפיעים. "כבר עשינו בדיקות פנימיות, ואם משפיעים ישתמשו ב-IG שלהם ובמדיה חברתית אחרת כדי לעודד את העוקבים שלהם להצטרף לשידור החי שלהם, זה מדד שיהיה להם קל יחסית להגיע אליו", אמר מייק לו, מנכ"ל טרילר.

"לדור הזה יש תיאבון עצום לתוכן בשידור ישיר, אנחנו רואים איך אירועים בשידור חי בפלטפורמות חברתיות צברו מיליוני צופים בו-זמנית. אנחנו רוצים שהמשתמשים שלנו ידעו שאנחנו ממשיכים לעדכן את היישום שלנו ולהוסיף תכונות חדשות על סמך מה שאנחנו יודעים שישפר להם את החוויה על סמך המשוב שלהם", המשיך בובי סרנבשט.

ההתפתחות האחרונה הזאת היא השילוב הסופי של Halogen Networks לתוך הפלטפורמה, שטרילר רכשה ביוני השנה מתוך כוונה לתת למשתמשי טרילר את האפשרות לצפות באירועים בשידור חי, כולל ספורט, הופעות מוסיקה ועוד.

אודות טרילר

טרילר הוא יישום סרטוני מוסיקה מופעל בינה מלאכותית שמאפשר למשתמשים ליצור סרטונים עם מראה מקצועי תוך שניות. תבחרו שיר, תבחרו את החלק של השיר שבו תרצו להשתמש, תעשו כמה טייקים, ובלחיצת לחצן יש לכם סרטון מוסיקה באיכות סלב שמככבים בו אתם והחברים שלכם. טרילר מסתמכת אך ורק על צמיחה אורגנית ויש לה יותר מ-250 מיליון הורדות, וסלבס כמו אלישה קיז, קרדי בי, מרשמלו, רודי ריץ' ואמינם משתמשים ביישום באופן סדיר כדי ליצור בעצמם סרטוני מוסיקה. טרילר נרכשה לאחרונה על ידי Proxima Media. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.triller.co ותעקבו אחרי @trillervids באינסטגרם.

אנשי קשר


press@triller.co

מקור: Triller

** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE

 תגיות המאמר: נוי תקשורת, אקססוייר


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת חיים נוי

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים23/10/2020 צפיות
דוח האנליסטים של Enterprise Management Associates (EMA) ממצב את סנטיריטי כמובילה בעלת ערך רב עבור יצירת השפעה על העסק והתאמה בין המחשוב והעסק

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי23/10/2021 צפיות
בהמשיכה להוסיף רוחב לכיסוי של הארגון באזור מזרח הקריביים, אנדרסן גלובל מתקשרת בהסכם לשיתוף פעולה עם חברת עורכי הדין Chancery Chambers בברבדוס.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים23/10/2022 צפיות
האוטוריטה האמינה והחדשנית בווידאו לארגונים מובילים מרעננת את פלטפורמת המותגים עם עיצוב מחדש ויזואלי מוחלט

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים22/10/2026 צפיות
תרו תעשייה רוקחית בע"מ (NYSE:TARO) הודיעה היום שבכוונתה לפרסם את התוצאות הכספיות שלה ברבעון ובששת החודשים שהסתיימו ב-30 בספטמבר 2020 ביום רביעי, 28 באוקטובר 2020.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים21/10/2029 צפיות
ספרה, ספקית גלובלית מובילה של תוכנת ניהול סיכונים משולב, נתונים ושירותי ייעוץ הכריזה היום על פתרון מסלולי הסיכונים הדינמיים שלה, פתרון התאומים הדיגיטליים הראשון בענף לניהול בטיחות תהליכים בזמן אמת.


מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים21/10/2030 צפיות
חטיבת הבנקאות המסחרית של גולדמן זקס ("GS MBD") הודיעה היום שהיא יצרה שותפות עם צוות הנהלה מנוסה, שבראשו המנהל הוותיק בתחום מרכזי הנתונים סקוט פיטרסון, ליצירת Global Compute Infrastructure LP ("גלובל קומפיוט" או "החברה"), פלטפורמה גלובלית חדשה שהוקמה לתשתיות של מרכזי נתונים.

מאמרים נוספים בנושא הודעות לעיתונות - כללי

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי23/10/2021 צפיות
בהמשיכה להוסיף רוחב לכיסוי של הארגון באזור מזרח הקריביים, אנדרסן גלובל מתקשרת בהסכם לשיתוף פעולה עם חברת עורכי הדין Chancery Chambers בברבדוס.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי21/10/2024 צפיות
חברת עוקבי השמש הגלובלית חושפת טכנולוגיית נעילה פטנטית

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי20/10/2024 צפיות
Prevailion פריבייליון, מובילה גלובלית במודיעין סייבר על יריבים, הודיעה היום שהוכרה כספקית מגניבה של גרטנר בדוח האחרון של ספקים מגניבים בפעילות סייבר ומודיעין איומים.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי16/10/2035 צפיות
בהמשיכה להתבסס על הפלטפורמה הקיימת של הארגון במזרח אפריקה, אנדרסן גלובל יוצרת נוכחות בשוק המתעורר של ג'יבוטי באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם Cabinet Avocats & Associés (CAA)מג'יבוטי.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי16/10/2036 צפיות
LM Industries, חברת האם של Local Motors - היצרנית הראשונה והיחידה בעולם של רכב דיגיטלי - הודיעה היום על גיוס של 15 מיליון דולר מ-Mirai Creation Fund II (שמנוהלת על ידי SPARX Group Co., Ltd, חברת ניהול הנכסים היפנית). המימון הזה יעזור ל-Local Motors לספק Olli ללקוחות וצרכנים שמחפשים דרכים להגדיר מחדש את הניידות המקומית.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי13/10/2049 צפיות
Oshkosh Defense, LLC, חברה של Oshkosh Corporation (NYSE: OSK), הודיעה היום שמשרד ההגנה של בלגיה העניק לאושקוש דיפנס חוזה ל-322 רכבי פיקוד וקישור (CLV) של אושקוש דיפנס עבור כוחות ההגנה של בלגיה.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי10/10/2051 צפיות
בנג'מין מור פונה לפלטפורמת האמון ושירותי האבטחה החדשים ל Virtustream כדי לנהל סיכונים באופן פעיל בעומסי עבודה מבוססי ענן עם יותר דיוק ומהירות

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica