חפש מאמרים:
שלום אורח
25.10.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

Virtustream מכריזה היום על xStreamCare Services™לאבטחה וציות, שמאפשר ללקוחות להפחית סיכונים ולהשיג מצב אבטחה יותר פעיל

Virtustream מכריזה היום עלxStreamCare Services™לאבטחה וציות, שמאפשר ללקוחות להפחית סיכונים ולהשיג מצב אבטחה יותר פעיל

בנג'מין מור פונה לפלטפורמת האמון ושירותי האבטחה החדשים ל Virtustream כדי לנהל סיכונים באופן פעיל בעומסי עבודה מבוססי ענן עם יותר דיוק ומהירות

מקלין, וירג'יניה, 9 באוקטובר 2020, (BUSINESS WIRE):

Virtustream, חברת ענן ארגוני ועסק של דל טכנולוגיות, הכריזה היום על xStreamCare Servicesלאבטחה וציות, שמפגיש ניהול וניטור אבטחה מתקדמים, שירותי ייעוץ עם מומחים ואת פלטפורמת האמון החדשנית שלה - פלטפורמת ניהול אבטחה וציות מאוחדת.

פתרונות האבטחה האחרונים של Virtustream מספקים ראות בזמן קרוב לאמת על התראות אבטחה, ניסיונות חדירה, נקודות תורפה פתוחות, ניתוחים של יומני רישום, ניהול מדיניות וזכאויות בפלטפורמות הענן הארגוני וענן שירותי הבריאות של Virtustream, ומאפשרים לארגונים להשיג מצב אבטחה יותר פעיל כדי להגן על נכסי, יישומי ונתוני המחשבים של העסק שלהם.

"קביעת אמות המידה של המצוינות חשובה לצוות שלנו בבנג'מין מור. לא רק בהיצע המוצרים והצבעים שלנו, אלא גם באבטחת המחשבים", אומר סייד היידר, מנהל אבטחת המחשבים, בנג'מין מור. "בגלל המומחיות העמוקה של Virtustream בענן והמיקוד בהבנת הצרכים של העסק שלנו היא התאמה מצוינת עבורנו. ועל ידי שימוש בפלטפורמת האמון החדשה ושירותי האבטחה המקיפים של Virtustream - עם ראות ברורה הכל במקום אחד - אנחנו יכולים לטפל ביעילות בכל בעיה או סכנה שעשויה להתעורר".

עבור רוב הלקוחות, התקנת שירותי אבטחה היא תהליך ידני, שבדרך כלל מנוהל דרך מספר פלטפורמות. זה יכול להיות עתיר זמן, מורכב ויקר. בלי אמצעי לשילוב נתוני אבטחה, ארגונים מתקשים לזהות את סיכוני האבטחה והציות והסיכונים העסקיים שלהם באופן כולל. למעשה, במחקר מהזמן האחרון של 1Ponemon Institute נמצא ש-56% מהעסקים אומרים שפריצות לנתונים קורות בגלל היעדר ראות על הפעילות של תוכניות האבטחה שלהם.

"הגישה הכוללת שלנו לאבטחה מבוססת על יותר מעשור של מומחיות במשימות קריטיות בענן. עם מוצרי האבטחה החדשים שלנו, אתם יכולים לבטל את הצורך לנהל באופן פנימי את המספר הגדל של מורכבויות, התקפות סייבר ודרישות רגולציה", אומר פריטש פרק, מנהל אמון ואבטחה ראשי של Virtustream. "xStreamCare Services לאבטחה וציות שלנו מאפשר ללקוחות שלנו להשיג מצב אבטחה יותר פעיל וחזק עם ראות מאוחדת בזמן כמעט אמת, שמאפשרת להם לקבוע סדרי עדיפויות במהירות ולקבל החלטות אבטחה יותר מושכלות ומדויקות".

מבט מאוחד מאפשר תובנות משופרות וזמני תגובה מהירים יותר

פלטפורמת האמון של Virtustream מבצעת צירוף ואוטומציה של נתוני אבטחה לתוך דשבורד מאוחד. המבט המפושט והמקיף של הפלטפורמה מבטל את הצורך לצרף ולעבד ידנית יומני רישום ממספר כלים ושירותים על ידי הצגת מבט נקי בזמן כמעט אמת של מצב האבטחה, הציות והסיכון של הארגון בעומסי עבודה מרובים.

פלטפורמת האמון של Virtustream מבוססת על עשרות שנות הניסיון של החברה באבטחת נתונים ויישומים קריטיים בענן. את הפתרון החדש מבדלות עוד ממוצרים אחרים בענף תכונות מתקדמות, שהן:

דשבורד התראות: מציג התראות אבטחה עם דרגות רגישות שמקורן באמצעי בקרה שהתקינה Virtustream עם יכולת לבצע הסתעפות, לסנן ולייצא נתונים.

דשבורד נקודות תורפה: מציג הגנה פעילה באמצעות מודעות לנקודות תורפה פתוחות יחד עם החומרה והגיל שלהן. משתמשים מורשים יכולים להגדיר ולנהל מדיניות של גיול ותיקון.

ניתוח יומני רישום: מאפשר שאילתות אד-הוק מול יומני רישום מיצרפיים של האבטחה ומערכת ההפעלה.

ניהול מדיניות: תמיכה במדיניות שמגדיר הלקוח לניהול נקודות תורפה באבטחה.

דיווחי ציות: מאפשר הורדה לפי דרישה של דוחות זמינים כמו Type 2 SOC 2 + HITRUST עם Cloud Security Alliance (CSA) Cloud Controls Matrix ו-Type 2 Attestation (AT-C 105 and AT-C 205) HIPAA/HITECH.

דשבורד ניהול נכסים: מקטלג את כל הנכסים בענן יחד עם הסטטוס של שירותי האבטחה.

פלטפורמת האמון זמינה היום בענן הארגוני של Virtustream ובענן שירותי הבריאות של Virtustream.

שירותי אבטחה לצורכי המחשבים של כל עסק

השילוב של תכונות אבטחה חזקות עם ראות שאפשר לפעול לפיה עוזר לחסום התקפות באופן פעיל לפני שיוכלו לחדור לסביבה מאובטחת. השימוש בשירותי אבטחה עבור יישומים קריטיים שנמצאים בענן יכול גם להגדיל את הפריון של צוות פעולות האבטחה הפנימי. על ידי העברת הניהול, אנשי המחשוב הפנימיים יכולים להפחית את הנטל היומי של ניהול פעולות האבטחה. הצוותים הפנימיים יכולים גם לנצל גישה לפי דרישה למומחי אבטחת סייבר מוסמכים ושירותי ייעוץ כדי לתת מענה למגוון פערי מיומנויות פנימיים פוטנציאליים.

חבילת יסודות האבטחה כוללת אנטי-וירוס/ אנטי נוזקה, מערכת זיהוי חדירות (IDS) במארח, חומת אש במארח, ניטור תקינות קבצים במארח, ניהול יומני רישום וסריקת נקודות תורפה. חבילת האבטחה לשירותי בריאות כוללת את כל השירותים מחבילת היסוד וגם הצפנה של נתונים במנוחה וזיהוי חדירות לרשת. והחבילה המשופרת כוללת את כל השירותים האלה יחד עם העברת יומני רישום, מבקר מדיניות חומת האש של הרשת, הצפנה של נתונים במנוחה, סריקות להקשחת מערכת ההפעלה ושירותי סריקת וירוסים של SAP.

למידע נוסף על Virtustream Enterprise Cloud, Virtustream Healthcare Cloud, Trust Center ו-xStreamCare Services for Security and Compliance.

אודות Virtustream

Virtustream LLC, עסק של דל טכנולוגיות, היא חברת הענן הארגוני שארגונים בכל העולם סומכים עליה בהעברת והפעלת היישומים הקריטיים שלהם בענן. עבור ארגונים, ספקי שירותים, ארגוני בריאות וגופים ממשלתיים המומחיות xStreamCare Services™ של Virtustream יחד עם פלטפורמת הניהול Virtustream xStream® והתשתית כשירות (IaaS) עונים על דרישות האבטחה, ציות, ביצועים, יעילות ובילינג מבוסס צריכה של יישומי ייצור מורכבים בענן -- פרטי, ציבורי או היברידי.

Virtustream הוא שם מסחר של Virtustream LLC. שמות מסחר אחרים עשויים להיות שמות מסחר של בעליהם בהתאמה.

1) “The Cybersecurity Illusion: The Emperor Has No Clothes,” by Ponemon Institute, published in July 2019, cited here on Nov. 6, 2019.

אנשי קשר

לשאלות מהעיתונות:

ראו את Virtustream newsroom

Frank E. Smith
Head of Global Communications, Virtustream
Frank.E.Smith@Virtustream.com

מקור:Virtustream

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

 תגיות המאמר: ביזנס וייר, נוי תקשורת


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת חיים נוי

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים23/10/2020 צפיות
דוח האנליסטים של Enterprise Management Associates (EMA) ממצב את סנטיריטי כמובילה בעלת ערך רב עבור יצירת השפעה על העסק והתאמה בין המחשוב והעסק

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי23/10/2021 צפיות
בהמשיכה להוסיף רוחב לכיסוי של הארגון באזור מזרח הקריביים, אנדרסן גלובל מתקשרת בהסכם לשיתוף פעולה עם חברת עורכי הדין Chancery Chambers בברבדוס.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים23/10/2022 צפיות
האוטוריטה האמינה והחדשנית בווידאו לארגונים מובילים מרעננת את פלטפורמת המותגים עם עיצוב מחדש ויזואלי מוחלט

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים22/10/2026 צפיות
תרו תעשייה רוקחית בע"מ (NYSE:TARO) הודיעה היום שבכוונתה לפרסם את התוצאות הכספיות שלה ברבעון ובששת החודשים שהסתיימו ב-30 בספטמבר 2020 ביום רביעי, 28 באוקטובר 2020.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים21/10/2029 צפיות
ספרה, ספקית גלובלית מובילה של תוכנת ניהול סיכונים משולב, נתונים ושירותי ייעוץ הכריזה היום על פתרון מסלולי הסיכונים הדינמיים שלה, פתרון התאומים הדיגיטליים הראשון בענף לניהול בטיחות תהליכים בזמן אמת.


מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים21/10/2030 צפיות
חטיבת הבנקאות המסחרית של גולדמן זקס ("GS MBD") הודיעה היום שהיא יצרה שותפות עם צוות הנהלה מנוסה, שבראשו המנהל הוותיק בתחום מרכזי הנתונים סקוט פיטרסון, ליצירת Global Compute Infrastructure LP ("גלובל קומפיוט" או "החברה"), פלטפורמה גלובלית חדשה שהוקמה לתשתיות של מרכזי נתונים.

מאמרים נוספים בנושא הודעות לעיתונות - כללי

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי23/10/2021 צפיות
בהמשיכה להוסיף רוחב לכיסוי של הארגון באזור מזרח הקריביים, אנדרסן גלובל מתקשרת בהסכם לשיתוף פעולה עם חברת עורכי הדין Chancery Chambers בברבדוס.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי21/10/2024 צפיות
חברת עוקבי השמש הגלובלית חושפת טכנולוגיית נעילה פטנטית

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי20/10/2024 צפיות
Prevailion פריבייליון, מובילה גלובלית במודיעין סייבר על יריבים, הודיעה היום שהוכרה כספקית מגניבה של גרטנר בדוח האחרון של ספקים מגניבים בפעילות סייבר ומודיעין איומים.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי16/10/2035 צפיות
בהמשיכה להתבסס על הפלטפורמה הקיימת של הארגון במזרח אפריקה, אנדרסן גלובל יוצרת נוכחות בשוק המתעורר של ג'יבוטי באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם Cabinet Avocats & Associés (CAA)מג'יבוטי.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי16/10/2036 צפיות
LM Industries, חברת האם של Local Motors - היצרנית הראשונה והיחידה בעולם של רכב דיגיטלי - הודיעה היום על גיוס של 15 מיליון דולר מ-Mirai Creation Fund II (שמנוהלת על ידי SPARX Group Co., Ltd, חברת ניהול הנכסים היפנית). המימון הזה יעזור ל-Local Motors לספק Olli ללקוחות וצרכנים שמחפשים דרכים להגדיר מחדש את הניידות המקומית.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי13/10/2049 צפיות
Oshkosh Defense, LLC, חברה של Oshkosh Corporation (NYSE: OSK), הודיעה היום שמשרד ההגנה של בלגיה העניק לאושקוש דיפנס חוזה ל-322 רכבי פיקוד וקישור (CLV) של אושקוש דיפנס עבור כוחות ההגנה של בלגיה.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי09/10/2063 צפיות
מסג'בירד פותרת את מורכבות התקשורת עם הלקוחות באמצעות הפלטפורמה הרב ערוצית כשירות (OPaaS) הראשונה והיחידה בעולם, שכוללת חבילת כלים ביניהם Inbox, Omnichannel Chat Widget ו-Flow Builder.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica