חפש מאמרים:
שלום אורח
28.11.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

פריבייליון צוינה "ספקית מגניבה" של גרטנר לשנת 2020 בתחום של פעילות סייבר ומודיעין איומים

פריבייליון צוינה "ספקית מגניבה" של גרטנר לשנת 2020 בתחום של פעילות סייבר ומודיעין איומים

קולמביה, מרילנד, 19 באוקטובר 2020, (BUSINESS WIRE) :

Prevailion פריבייליון, מובילה גלובלית במודיעין סייבר על יריבים, הודיעה היום שהוכרה כספקית מגניבה של גרטנר בדוח האחרון של ספקים מגניבים בפעילות סייבר ומודיעין איומים.

הדוח של גרטנר כולל פרופילים של "ספקים מתפתחים שמנהלי אבטחה וניהול סיכונים צריכים לשקול כשהם מעריכים איומים מתפתחים שמצריכים את הטכנולוגיות הכי חדשות בפעילות אבטחה". גרטנר כותבת: "מנהלי אבטחה וניהול סיכונים מחפשים פתרונות שייתנו להם ראות טובה יותר על סביבות המחשוב שלהם כדי לעזור להם לחזק את מצב האבטחה שלהם, וגם לתעדף פערים בבקרת האבטחה ופעולות תיקון על סמך הסיכון העסקי". היא גם מציינת: "ארגונים מתקשים להפחית נקודות תורפה בגלל אי היכולת לתעדף אותן בגלל היעדר הקשר לגבי הנכסים וסביבת האיומים החיצוניים"*.

היעדר הראות הזאת על איומים פעילים ומתפתחים מציבה אתגר גדול לאבטחת הסייבר הארגונית, והיא המיקוד העיקרי של פריבייליון. באמצעות קונסטלציה גלובלית של חיישנים חשאיים, פריבייליון מנטרת באופן פעיל אלפי התקפות סייבר בזמן אמת, כולל מיליארדי תקשורות של נוזקות, ומספקת רמה חסרת תקדים של מודיעין על יריבים שחברות יכולות להשתמש בו כדי להגן על הרשתות שלהן.

"לכבוד הוא לנו להיבחר על ידי גרטנר, ולדעתנו זה נותן תוקף לטכנולוגיית הליבה שמאחורי הפלטפורמה שלנו ולעבודה הקשה והמסירות של הצוות שלנו", אמר קארים היג'אז, מייסד ומנכ"ל פריבייליון. "בפריבייליון, אנחנו משרטטים נתיב חדש בתחום של מודיעין איומים, על ידי העצמת חברות באמצעות יותר ראות על גורמי האיומים שמתמקדים ברשתות שלהן והרשתות של השותפים הכי קרובים שלהן. על ידי התחקות אחרי התשתית של התוקפים, אנחנו יכולים לתת לחברות תובנות ללא תקדים על הפעילות הזדונית ורשימת המטרות של האקרים שהם פושעים ומדינות. זה מאפשר לצוותי האבטחה של החברה לתעדף טוב יותר איומים, על ידי התמקדות מיידית בהתקפות מאומתות במקום להסתמך על התראות אבטחה רועשות ונוטות לטעויות או כרטיסי ניקוד לא ברורים של סיכונים".

תובנות בלעדיות על פעילות איומי הסייבר

פריבייליון Prevailion עוקבת כעת אחרי 28,000 ארגונים שחשופים לסכנה ברחבי העולם, מחברת ציבוריות והשותפים שלהן בשרשרת האספקה ועד לממשלות, אוניברסיטאות, ארגונים לא ממשלתיים ועוד. רבות מסכנות הסייבר שפריבייליון הבחינה בהן לא מזוהות או לא מדווחות על ידי הארגונים שנפגעו.

לפי המודיעין הבלעדי של פריבייליון, 22% מחברות Fortune 500 מראות פעילות סכנות פעילה או מהזמן האחרון על ידי האקרים שהם פושעים או משויכים למדינות. זה כולל 79% מחברות התוכנה ו-64% מחברות התרופות, שהן הענפים שמהווים את המטרה הכי גדולה, על סמך פעילות הסייבר מהזמן האחרון.

יכולת מודיעין הסייבר הייחודית של פריבייליון מאפשרת לה לזהות סכנה פעילה בתוך רשתות של חברה שלא מצריכה כל גישה או אישור מהחברה שנפגעה. כדי לעשות זאת, צוות המודיעין של פריבייליון מתמקד ברשתות של פושעים כדי ליירט תקשורת בין שרתי "הפיקוד ובקרה" של ההאקרים והנוזקה שהם מתקינים. היכולת הזאת לצותת לפעילות של הפושעים נותנת לפריבייליון תובנות משופרות משמעותית על פעילות האקינג בזמן אמת שמתבצעת בכל העולם. היא גם מאפשרת לה לחזות התקפות חדשות לפני התרחשותן.

הפלטפורמה APEX של פריבייליון היא מקור מהימן של מידע על אלפי פריצות מידע לא מדווחות אצל חברות, והיא מספקת מודיעין מסביב לשעון על סכנות חדשות, הסלמה בפעילות הפריצות ופעילות התיקון של החברות.

*Gartner “Cool Vendors in Security Operations and Threat Intelligence,” Mitchell Schneider, Ruggero Contu, John Watts, Craig Lawson, October 13, 2020.

התנערות מאחריות של גרטנר

גרטנר אינה תומכת באף יצרן, מוצר או שירות שמוצגים בפרסומי המחקר שלה, ולא מייעצת למשתמשים בטכנולוגיות לבחור רק באותם היצרנים עם הציונים או המאפיינים האחרים הכי גבוהים. פרסומי המחקר של גרטנר כוללים את הדעות של ארגון המחקר של גרטנר ואין לפרש אותם כאמירות של עובדות. גרטנר מתנערת מכל אחריות, מפורשת או משתמעת, בנוגע למחקר הזה, כולל כל אחריות ליכולת להיסחר או להתאמה למטרה מסוימת.

אודות פריבייליון

פריבייליון Prevailion היא חברת מודיעין סכנות, שמשנה את האופן שבו ארגונים ניגשים להפחתת סיכונים וקבלת החלטות עסקיות. באמצעות מודיעין תפור אישית מהרמה הבאה ופלטפורמה עם אפס מגע, פריבייליון מספקת מבט מלא על "הוכחות לסכנה" מאומתות ללקוחות ולסביבות השותפים שלהם. למידע נוסף על פריבייליון, בקרו בבקשה באתר www.prevailion.com.

צפו בגרסת המקור באתר businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20201019005166/en/

אנשי קשר

Michael Sias
inquiry@firm19.com
954-361-3963

מקור:Prevailion

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

 תגיות המאמר: ביזנס וייר, נוי תקשורת


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת חיים נוי

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים26/11/2013 צפיות
קבוצת מילה בחרה את Leddar™ Pixell שזכה בפרסים כלידאר הקדמי לשאטל האוטונומי שלה MILLA POD קבוצת מילה בחרה את Leddar™ Pixell שזכה בפרסים כלידאר הקדמי לשאטל האוטונומי שלה MILLA POD

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים26/11/2017 צפיות
העיצוב של המנצח בתחרות "עצב עטיפה" של התכונה Elite Tuners של CSR2 יוצג במשחק ויושם על מכונית בעולם האמיתי על ידי ליברטי ווק

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים25/11/2023 צפיות
המימון האחרון ימשיך להזין את האימוץ הגדל של פלטפורמת הנצפּוּת בענן של Logz.io

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים25/11/2019 צפיות
שיתוף פעולה אסטרטגי כדי לקדם ולבנות ארכיטקטורה ארגונית שמתרכזת באזרח עבור החדשנות והשינוי בשירותים הציבוריים בארצות עם משאבים מוגבלים

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים24/11/2023 צפיות
האביב של 2020 שונה. מגיפה פתאומית עצרה אותנו מכל סוג של התפתחות. העולם אפוף בערפל המגיפה, וכולם חוששים ממגיפת קוביד-19. אין ספק שההתפרצות של המגיפה הזאת הנחיתה מכה גדולה על כלכלת העולם. בהקשר הזה, "יעילות רבה" הפכה לדרישה הכללית מייצור ועיבוד בכמה תעשיות חשובות כמו מכונות כבדות, נסיעה ברכבות עירוניות, רכבות מהירות ואנרגיה חדשה וכדומה.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי24/11/2022 צפיות
Cognite Data Fusion מפעיל את ספוט, הכלב הרובוטי עם ארבע רגליים של בוסטון דיינמיקס, בהשלימו משימה אוטונומית במתקן Skarv של Aker BP בים הצפוני

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי24/11/2025 צפיות
SHINE Medical Technologies LLC ו-Von Gahlen International Inc. הודיעו היום שוון גהלן תבנה ותתקין את ה"סופר תא", סוללה של עשרה תאים חמים, עבור מתקן הייצור של איזוטופים רפואיים של שיין בארה"ב, בג'יינסביל, וויסקונסין.

מאמרים נוספים בנושא הודעות לעיתונות - כללי

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי24/11/2022 צפיות
Cognite Data Fusion מפעיל את ספוט, הכלב הרובוטי עם ארבע רגליים של בוסטון דיינמיקס, בהשלימו משימה אוטונומית במתקן Skarv של Aker BP בים הצפוני

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי24/11/2025 צפיות
SHINE Medical Technologies LLC ו-Von Gahlen International Inc. הודיעו היום שוון גהלן תבנה ותתקין את ה"סופר תא", סוללה של עשרה תאים חמים, עבור מתקן הייצור של איזוטופים רפואיים של שיין בארה"ב, בג'יינסביל, וויסקונסין.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי23/11/2030 צפיות
Clever Leaves קיבלה תשלום ראשון של 2 מיליון דולר עם החתימה על ההסכם "קח או שלם" בשווי 4 מיליון דולר

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי23/11/2026 צפיות
כנס ותערוכת הבריאות הדיגיטליים של המזרח התיכון של HIMSS ו- Health 2.0 יתקיימו כאירוע דיגיטלי מ-29 בנובמבר עד 2 בדצמבר 2020, תחת חסותו של ד"ר תאופיק בין פאווזן אל-רביע, שר הבריאות של סעודיה, ובשיתוף פעולה עם משרד הבריאות, מועצת הבריאות הסעודית והנציבות הסעודית למומחי בריאות.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי20/11/2040 צפיות
הרכישה מניעה את ההובלה של אינטלקס בניהול ציות עם טכנולוגיית האוטומציה של ehsAI המופעלת באמצעות בינה מלאכותית ולמידת מכונה

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי19/11/2030 צפיות
חדשן, אקדמאי ומנהיג נועז יהיה הנשיא השביעי של האוניברסיטה


 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica