חפש מאמרים:
שלום אורח
27.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

קטן בגודל. גדול בביצועים.

 

קטן בגודל. גדול בביצועים.

אימיסט משיקה את טכנולוגיות העתיד של המרססים האלקטרוסטטיים

פורט וורת, טקסס, 2 בנובמבר 2020, (BUSINESS WIRE):

EMist® Disinfection Solutions הכריזה היום על ההשקה של המרסס האלקטרוסטטי לחומרי חיטוי EX-7000 TruElectrostatic™.

EX-7000 הוא קל משקל וארגונומי, משקלו רק 14.9 פאונד (6.8 ק"ג) ולכן הוא קל בחצי ממרססים אחרים. מצויד בטכנולוגיית Charge Detect™ חכמה, המרסס האלקטרוסטטי EX-7000 מזהה ברציפות את הקוטביות של המשתמש והציוד ומתכוונן בהתאם כך שההארקה לעולם אינה בעיה, מבטיח את ציפוי חומר החיטוי הכי מקיף בתעשייה, ומפחית את עלויות העובדים והכימיקלים ב-50 אחוז.

חומר החיטוי ראשית מפורק לחלקיקים, עובר דרך פיית השראה אלקטרוסטטית, נטען באמצעות מקור חשמל דו-קוטבי, ואז נפלט אל שטח המטרה. מקור החשמל הדו-קוטבי גורם למטענים החשמליים להתפלג מחדש לחילופין, וכתוצאה מכך לטיפות יש מטען חיובי או שלילי עודף. הטיפות הטעונות האלה נמשכות כל כך לאזור המטרה שהן מצפות את הצדדים, השפות והצד האחורי של משטחים.

מרססי חומרי החיטוי TruElectrostatic של אימיסט בנויים על שש פלטפורמות ליבה, והתוצאה היא מרסס אלקטרוסטטי שמספק פלט של מטען אלקטרוסטטי שהוא 100 אחוז רציף, מבטל את ההארקה ומפיק כיסוי מקיף וטוב יותר.

TruTechnology: טכנולוגיות זיהוי מטענים EPIX

באמצעות טכנולוגיות זיהוי מטענים EPIX, המרסס האלקטרוסטטי מזהה ברציפות את הקוטביות של המשתמש והציוד ומתכוונן בהתאם כך שההארקה לעולם אינה בעיה. הטיפות הטעונות נעטפות סביב משטחים. אפקט העטיפה הזה יוצר כיסוי אחיד, עקבי ומקיף של הכימיקל ומפחית את עלויות העובדים והכימיקלים.

TruConfidence: רשום כפטנט. מוכח. אמין.

מאז שהופיעה קוביד-19, חברות רבות צצו בן לילה וטענו שיש להן מרססים אלקטרוסטטיים. כשמדובר בפתוגנים מסכני חיים, חשוב באופן קריטי לדעת שהחברה שאתם קונים ממנה מנוסה, מכובדת ומוכחת. המרססים האלקטרוסטטיים של אימיסט רשומים כפטנט, מגובים על ידי מחקרי מעבדה בלתי תלויים, השתמשו בהם במשבר האבולה ב-2014 והם פותחו על ידי הוותיק בתעשייה האלקטרוסטטית מייק סיידז, שעובד לעיתים קרובות עם משרד ההגנה, מרכז המצוינות באנטומולוגיה של הצי, משרד החקלאות האמריקני וארגון בריאות העולמי.

TruCharge: הביצועים הכי טובים

הקוטביות של המרסס האלקטרוסטטי חשובה. לרוב המשטחים יש מטען שלילי או ניטרלי (האדמה עצמה היא שלילית). לפי המשרד להגנת הסביבה, מרססים אלקטרוסטטיים צריכים להקנות מטען חיובי כך שהטיפות הטעונות חיובית של חומר החיטוי יימשכו למשטחים השליליים או ניטרליים של המטרה. טיפות טעונות חיובית מגבירות את ההידבקות והעטיפה של הטיפות.

TruDesign: הפעלה בטוחה יותר

כשמרססים שטחים גדולים, בניינים גדולים או חללים צפופים, מרסס ללא כבל מאפשר לתמרן ולהסתובב בחופשיות. המרססים של אימיסט הם ארגונומיים, קלי משקל וללא כבלים. זה אומר שמפעילים יכולים לקחת את המרסס למקום שבו צריך לעשות את העבודה בלי להסתמך על שקעים באתר העבודה. ניידות היא יתרון ברור בשביל משתמש שצריך ללכת למקום שבו העבודה כדי לבצע אותה כמו שצריך.

TruAssurance: בטיחות המשתמש

לפי המשרד להגנת הסביבה, מרססים אלקטרוסטטיים של חומרי חיטוי צריכים ליצור גודל טיפה חציוני שגדול יותר מ-40 מיקרונים. הטיפות צריכות להיות מספיק גדולות כדי להתגבר על אידוי וסחיפה אבל מספיק קטנות כדי שהטיפות יוכלו לשנות את המסלול שלהן כשהן מתקרבות למטרה. המרססים של רוב המתחרים יוצרים טיפות בגודל של פחות מ-40 מיקרונים ולכן הן מאוד מועדות לסחיפה וגם גוברת הבעיה של שאיפה על ידי המשתמשים. המרססים של אימיסט שומרים על גודל טיפה חציוני של 75 מיקרונים.

TruCost: עלות בעלות כוללת נמוכה יותר

על בסיס הצורך לחטא שטחים גדולים, פיזור ידני של חומרי חיטוי הוא דבר מהעבר. הפיזור האלקטרוסטטי הוא הנורמלי החדש. אצל הלקוחות שמשתמשים במערכות של אימיסט יש בדרך כלל הפחתה של עד 20% בעלויות העובדים והכימיקלים. מחירים תחרותיים, טכנולוגיה אלקטרוסטטית מתקדמת ורשומה כפטנט וביצועים מוכחים מאפשרים עלות בעלות כוללת נמוכה יותר.

אימיסט הודיעה על תוכנית הרשמה לרוכשים לרוצים להבטיח את המכשירים שלהם בדצמבר. החברה תתחיל לרשום הזמנות תמורת $50 ניתנים להחזרה באתר הרשמי שלה החל מ-2 בנובמבר בשעה 08:00 שעון מרכז. אפשר להשיג את EX-7000 דרך המפיצים של אימיסט במחיר מחירון של $3,995 USD.

אודות אימיסט

EMist® אימיסט, שהמטה שלה בפורט וורת, טקסס, מפתחת מרססים אלקטרוסטטיים חכמים לחומרי חיטוי שעושים שטחים לבריאים יותר. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר EMist.com.

צפו בגרסת המקור באתר businesswire.com:

https://www.businesswire.com/news/home/20201102005026/en/

אנשי קשר

Doug Morrell
Phone: 817.837.0200
doug@teleosmarketing.com

מקור:EMist

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

 תגיות המאמר: ביזנס וייר, נוי תקשורת


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת חיים נוי

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים26/01/2112 צפיות
Nyxoah SA EBR: NYXH)) חברת טכנולוגיות בריאות שמתמקדת בפיתוח ומסחור של פתרונות ושירותים חדשניים לדום נשימה חסימתי בשינה (OSA), הודיעה היום שהחברה קיבלה תווית CE Mark מותנית להדמיית תהודה מגנטית (MRI) עבור טיפול ה-OSA המבוסס על גירוי עצבי הנוכחי שלה Genio® לטיפול בדום נשימה חסימתי בשינה.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי26/01/2110 צפיות
אנדרסן גלובל משפרת את הנוכחות שלה בדרום אפריקה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם חברת החשבונאות וייעוץ מס עם מלוא השירותים SAB&T Business Consulting (SAB&T), ומרחיבה את הכיסוי של הארגון לעוד תשע ערים במדינה: סנטוריון, בלומפונטיין, קייפטאון, דרבן, קימברלי, נלספרויט, פולוקוואנה, פורט אליזבט ורוסטנבורג.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי26/01/2111 צפיות
Pacific Green Technologies, Inc.(OTCQB:PGTK)) שמחה להודיעה שחברת בת בבעלות מלאה של Pacific Green Technologies (Shanghai) Co. Limited חתמה על הסכם מסגרת עם SINOPEC Star Co., Ltd. ("סינופק סטאר"), חברת בת של סינופק, הקונגלומרט הגדול ביותר בעולם של זיקוק נפט, גז ופטרוכימיה שהמטה שלו בבייג'ינג, להספקת שירותי תכנון, הנדסת פיתוח וייעוץ.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים26/01/2111 צפיות
המועצה העסקית ארה"ב - איחוד האמירויות מינתה היום את ד"ר טומיסלב מיכאליביץ', המנהל הכללי והנשיא של קליבלנד קליניק, ליו"ר משותף של מועצת המנהלים שלה. ד"ר מיכאליביץ' מצטרף לוואליד אל מוקרב אל מוהיירי, סגן מנכ"ל הקבוצה שלMubadala Investment Company, שמכהן כיו"ר משותף של המועצה העסקית.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים25/01/2120 צפיות
עם הצמיחה הגדולה שצפויה בשוק טיסות המנהלים הגלובלי, ג'טקס ממשיכה להרחיב את הנוכחות שלה בטרמינל האח"ם המוביל בדובאי, המתקן הייעודי הגדול ביותר מסוגו בעולם

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים25/01/2125 צפיות
"מודולי האינטרנט של הדברים LTE/LPWAN משולבי eSIM של קבלי יהיו פתרון התקשורת האלחוטית הראשון אי פעם שיתוכנן וייוצר בהודו כדי להפעיל יישומי האינטרנט של הדברים במגזרי הערים החכמות, רכב, אנרגיה ושירותים ציבוריים, ייצור, בריאות וחקלאות בכל העולם"

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים24/01/2126 צפיות
InvestorBrandNetwork ("IBN"), סוכנות תקשורת תאגידית חדשנית ומפיצה של תוכן מגוון, מודיעה היום דרך הודעה גלובלית של InvestorWire שתורגמה ל-12 שפות ל-56 מדינות על סיכום של ציוני הדרך שלה ב-2020 ומוסרת סקירה על התוכניות שלה ל-2021.

מאמרים נוספים בנושא הודעות לעיתונות - כללי

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי26/01/2110 צפיות
אנדרסן גלובל משפרת את הנוכחות שלה בדרום אפריקה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם חברת החשבונאות וייעוץ מס עם מלוא השירותים SAB&T Business Consulting (SAB&T), ומרחיבה את הכיסוי של הארגון לעוד תשע ערים במדינה: סנטוריון, בלומפונטיין, קייפטאון, דרבן, קימברלי, נלספרויט, פולוקוואנה, פורט אליזבט ורוסטנבורג.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי26/01/2111 צפיות
Pacific Green Technologies, Inc.(OTCQB:PGTK)) שמחה להודיעה שחברת בת בבעלות מלאה של Pacific Green Technologies (Shanghai) Co. Limited חתמה על הסכם מסגרת עם SINOPEC Star Co., Ltd. ("סינופק סטאר"), חברת בת של סינופק, הקונגלומרט הגדול ביותר בעולם של זיקוק נפט, גז ופטרוכימיה שהמטה שלו בבייג'ינג, להספקת שירותי תכנון, הנדסת פיתוח וייעוץ.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי21/01/2126 צפיות
תרו תעשייה פרמצבטיקה בע"מ (NYSE:TARO) הודיעה היום שבכוונתה לפרסם את התוצאות הכספיות שלה ברבעון ובתשעת החודשים שהסתיימו ב-31 בדצמבר 2020 אחרי סגירת השוק ביום רביעי, ה-27 בינואר 2021.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי19/01/2139 צפיות
Madison Realty Capital, חברה להשקעות פרטיות בנדלן מניו יורק שמתמקדת באסטרטגיות השקעה במניות ואג"ח, הודיעה היום שהיא סיפקה מימון בנייה של 53 מיליון דולר ל-Heritage Equity Partners, שמנהלים טובי מוסקוביץ ומייקל ליכטנסטין, בשביל פרויקט בנייה מהיסוד של בניין עם 150 דירות שנמצא בשדרה הרביעית מספר 875 בין הרחובות 32 ו-33, ב-"South Park Slope", המכונה גם שכונת סנסט פרק בברוקלין, ניו יורק.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי12/01/2171 צפיות
בית החולים הכללי סנטרה נורפוק, וירג'יניה משתיל לחולה הראשון במחקר TRIOMPHE את מערכת התומכנים בקשת אבי העורקים NEXUS™ לתיקון זעיר פולשני של הקשת כחלק ממחקר ה-IDE TRIOMPHE

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי08/01/2168 צפיות
חברת אפיר Appear Inc. הודיעה על ההשקה של סמארטפון הכי קל משקל בעולם והראשון שמופעל על ידי סוללת גרפן עם טכנולוגיה עמידה בפני מים חדשנית. כבר יש עניין רב בסמארטפון הזה. אפיר התחילה לקבל הזמנות והתחזיות הן שיימכרו מיליון מכשירים בששת החודשים הראשונים.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי07/01/2150 צפיות
תוך חיזוק נוסף של הנוכחות האפריקנית שלה, אנדרסן גלובל נכנסת לקונגו על ידי הסכם לשיתוף פעולה עם חברת עורכי הדין והמס Africa Tax & Legal Services (ATLS).

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica