חפש מאמרים:
שלום אורח
25.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

בומברדייה מדווחת על התוצאות הכספיות ברבעון השלישי של 2020, מוסרת עדכון על המעבר שלה לחברה שעוסקת רק במטוסי מנהלים

בומברדייה מדווחת על התוצאות הכספיות ברבעון השלישי של 2020, מוסרת עדכון על המעבר שלה לחברה שעוסקת רק במטוסי מנהלים

  • סך הכנסות(1) של 3.5 מיליארד דולר, נמוכות ב-5%לעומת השנה הקודמת בגלל שיבושיםשקשורים במגיפה ומכירות נכסים; ההכנסות ממטוסי מנהלים הגיעו ל-1.2 מיליארדדולר עם 24 מסירות, גידול של 10% לעומת השנה הקודמת, בגלל האצת המסירות של Global7500
  • EBITDA כולל מתואם(1)(2 של 176 מיליון דולר; EBIT כולל מדווח(1)(2) של 15מיליון דולר
  • שימוש בתזריםהמזומנים החופשי(2) של 0.7מיליארד דולר, המטרה ממשיכה להיות נקודת האיזון במחצית השנייה של השנה; שימושבתזרים המזומנים החופשי התפעולי של 0.6 מיליארד דולר
  • נזילות(4) פרו-פורמה(2) של בערך 3.0 מיליארד דולר, כוללמזומנים בקופה של 1.9 מיליארד דולרו-275 מיליון דולר מהמכירה שנסגרה לאחרונה של עסקי מבני התעופה
  • המכירה של בומברדייהתחבורה לאלסטום עדיין צפויה להיסגר ברבעון הראשון של 2021
  • מעבר לחברה שעוסקתרק במטוסי מנהלים; טיפול במבנה העלויות כדי להגיע לרווחיות חזקה יותר בתנאיהשוק הנוכחיים

כל הסכומים בהודעה לעיתונות הזאת הם בדולרים אמריקנים אלא אם מצוין אחרת. הסכומים בטבלאות הם במיליונים פרט לסכומים למניה, אלא אם מצוין אחרת.

מונטריאול, 5 בנובמבר 2020, (GLOBE NEWSWIRE) :

בומברדייה (TSX: BBD.B) פרסמה היום את התוצאות הכספיות שלה ברבעון השלישי של 2020. החברה גם מסרה עדכון על ההתקדמות שלה להשגת העדיפויות שלה בטווח הקצר והמעבר שלה לחברה שעוסקת רק במטוסי מנהלים.

"המגיפה שנמשכת ממשיכה להציב אתגרים ללא תקדים, אבל בומברדייה נשארת ממוקדת בקידום העדיפויות החשובות שלה, שהן לטפל היטב באנשים ובלקוחות שלנו, להבטיח נזילות מספיקה כדי להתגבר על הסופה, ולהמשיך לנוע קדימה במיצוב מחדש האסטרטגי של בומברדייה כחברת תעופה רזה יותר של מטוסי מנהלים", אמר אריק מרטל, נשיא ומנהל כללי, Bombardier Inc..

"ברבעון השלישי הייתה התקדמות איתנה בכל אחת מהעדיפויות האלה. הבטחנו נזילות נוספת באמצעות אמצעי אשראי מובטח עדיף חדש של 1.0 דולר, קידמנו את מכירות הנכסים שלנו לפי התוכנית, וכשהמסירות גדלות בכל העסקים, המטרה היא עדיין תזרים מזומנים חופשי שיגיע לנקודת האיזון במחצית השנייה של השנה, בהנחה שהמגיפה לא תפריע לפעילות".

ההכנסות של 35 מיליארד דולר ברבעון השלישי משקפות את ההתאוששות ההדרגתית של הפעילות בתעופה ובתחבורה מהשיבושים שקשורים בקוביד-19 במחצית הראשונה של 2020. ההכנסות ממטוסי מנהלים ברבעון עלו ב-10% לעומת השנה הקודמת, בגלל מסירות שיא של 8 מטוסי Global 7500, שיותר מקיזזו הכנסות נמוכות יותר בשירותים כי הגבלות בגבולות בינ"ל, קיטון בפעילות העסקית ונסיעות ממשיכים ללחוץ על השימוש במטוסי מנהלים.

ה-EBITDA המתואם הכולל היה 176 מיליון דולר ברבעון וה-EBIT המתואם היה 51 מיליון דולר. התוצאות האלה משקפות תמהיל הכנסות שלילי ממטוסים בתעופה, וגם את ההשפעה של כמה פרויקטי ציוד נייד עם שולי רווח נמוכים, וההשפעה המתמשכת של המגיפה על הפעילות והלקוחות של התחבורה. ה-EBIT הכולל היה 15 מיליון דולר ברבעון.

השימוש בתזרים המזומנים החופשי היה 706 מיליון דולר ברבעון, שתמך בדרישות ההון החוזר של התעופה לרבעון רביעי שצפוי להיות חזק מבחינה עונתית, כולל מסירות של בערך תריסר Global 7500 לפני סוף השנה(3). תזרים המזומנים החופשי בתחבורה היה קרוב לנקודת האיזון ברבעון. השימוש המאוחד בתזרים המזומנים החופשי מפעילות היה 644 מיליון דולר.

בומברדייה התחילה את הרבעון הרביעי עם נזילות פרו-פורמה(4) חזקה של בערך 3.0 מיליארד דולר. זה כולל מזומנים בקופה של 1.9 מיליארד דולר, גישה לסכום שלא נמשך של בערך 600 מיליון דולר באמצעי האשראי המתגלגל של התחבורה נכון ל-30 בספטמבר 2020, 250 מיליון דולר במסגרת אמצעי האשראי המובטח העדיף החדש נכון ל-30 בספטמבר 2020 והכנסות של 275 מיליון דולר מהמכירה של עסקי מבני התעופה. החברה מצפה לחזק עוד את הנזילות עם יצירת מזומנים חיובית ברבעון הרביעי, בגלל שחרור של הון חוזר בתעופה ובתחבורה(3).

עם הסכם המכירה וקנייה הסופי שנחתם בספטמבר והאישור של בעלי המניות של אלסטום בשבוע שעבר, בומברדייה מאמינה שהיא במסלול יציב לסגור את המכירה של בומברדייה תחבורה ברבעון הראשון של 2021. כתוצאה מכך, התוצאות של עסקי התחבורה סווגו כפעילויות שהופסקו החל ב-30 בספטמבר 2020. בסגירה, החברה מצפה להכנסות נקיות במזומן של 4.0 מיליארד דולר, שיופנו לפירעון חובות(3).

"אנחנו מאוד נרגשים לגבי העתיד שלנו כחברה שמתמקדת במטוסי מנהלים, לגבי ההזדמנויות שלנו להגדיל את עסקי השירותים ולמנף את תיק המוצרים המוביל בענף שלנו", הוסיף מרטל. "אנחנו מצפים לשתף את הפרטים של התוכניות שלנו בעתיד הקרוב, כשנגבש סופית את אסטרטגיית ניהול החוב שלנו ואת היוזמות להפחתת עלויות כדי להבטיח את הרווחיות שלנו בשוק הנוכחי וצמיחה חזקה ברגע שהמגיפה תשכך".

אודות בומברדייה

עם יותר מ-60,000 עובדים על פני שני מגזרים עסקיים, בומברדייה היא מובילה גלובלית בענף התחבורה, שיוצרת מטוסים ורכבות חדשניים שמשנים את השוק. המוצרים והשירותים שלנו מעניקים חוויות נסיעה מהמעלה הראשונה שקובעות אמות מידה חדשות בנוחיות של הנוסעים, יעילות אנרגטית, אמינות ובטיחות.

לבומברדייה, שהמטה שלה במונטריאול, קנדה, יש אתרי ייצור והנדסה ב-25 מדינות וגם תיק רחב של מוצרים ושירותים לשוקי התעופה העסקית, התעופה המסחרית והתחבורה המסילתית. המניות של בומברדייה נסחרות בבורסה לניירות ערך של טורונטו (BBD). בשנת הכספים שהסתיימה ב-31 בדצמבר 2019 בומברדייה רשמה הכנסות של 15.8 מיליארד דולר. חדשות ומידע זמינים בכתובת bombardier.com או תעקבו אחרינו בטוויטר @Bombardier


בומברדייה, Global 7500 ו-Learjet 75 Liberty הם שמות מסחר של Bombardier Inc. או החברות הבנות שלה.

למידע נוסף:

Jessica McDonald
Advisor, Media Relations and Public Affairs
Bombardier Inc.
+15148619481

Patrick Ghoche
Vice President, Corporate Strategy and Investor Relations
Bombardier Inc.
+15148615727

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

 תגיות המאמר: נוי תקשורת, GLOBE NEWSWIRE


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת חיים נוי

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים24/01/2117 צפיות
InvestorBrandNetwork ("IBN"), סוכנות תקשורת תאגידית חדשנית ומפיצה של תוכן מגוון, מודיעה היום דרך הודעה גלובלית של InvestorWire שתורגמה ל-12 שפות ל-56 מדינות על סיכום של ציוני הדרך שלה ב-2020 ומוסרת סקירה על התוכניות שלה ל-2021.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים23/01/2122 צפיות
עתיד דל פחמן לצמנט מתקדם באמצעות חקר ישימות ייחודי כדי לבדוק לכידה ואחסון של פחמן (CCS) במפעל של ליי סמנט באדמונטון, אלברטה. מתוך הכרה בתפקיד החשוב שיש ל-CCS בקנה מידה גדול בהפחתת פליטות של גזי חממה, ליי סמנט, מרכז הידע הבינ"ל על CCS (מרכז הידע) וקבוצת Mitsubishi Heavy Industries (MHI) מתקדמים עם התכנון ההנדסי של חקר הישימות הזה של המערכת ללכידת פחמן של מפעל הצמנט.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים22/01/2124 צפיות
אנדרסן גלובל ממשיכה לחזק את היתרון התחרותי שלה באזור אפריקה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם חברת המיסים עם מלוא השירותים Kashadah & Co. בלוב.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים21/01/2130 צפיות
היום ,Biotalys NV,חברה להגנת מזון ויבולים טרנספורמטיבית, מודיעה שהיא הגישה את ההדברה הביולוגית המבוססת על חלבונים הראשונה שלה, Evoca™, למשרד להגנת הסביבה (EPA) בארצות הברית לאישור. אם תירשם על ידי EPA, ההדברה הביולוגית הזאת תציע למגדלי פירות וירקות בארה"ב דרך חדשה להילחם במחלות חשובות כדי למקסם יבולים ולהאריך את חיי המדף אחרי הקטיף עם שאריות משמעותית קטנות יותר.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי21/01/2125 צפיות
תרו תעשייה פרמצבטיקה בע"מ (NYSE:TARO) הודיעה היום שבכוונתה לפרסם את התוצאות הכספיות שלה ברבעון ובתשעת החודשים שהסתיימו ב-31 בדצמבר 2020 אחרי סגירת השוק ביום רביעי, ה-27 בינואר 2021.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים21/01/2128 צפיות
המשאב המהימן שלכם לעדכונים לא מוטים בזמן אמת על סטטוס ה-PMTA

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים20/01/2136 צפיות
LeddarTech® ו-OSRAM® הודיע שהן התקשרו בחוזה לטווח ארוך לפיו לידרטק תספק את רכיבי חומרת ותוכנת הלידאר המובילים בענף שלה לתוך פלטפורמת הלידאר PERCEPT™ של אוזרם

מאמרים נוספים בנושא הודעות לעיתונות - כללי

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי21/01/2125 צפיות
תרו תעשייה פרמצבטיקה בע"מ (NYSE:TARO) הודיעה היום שבכוונתה לפרסם את התוצאות הכספיות שלה ברבעון ובתשעת החודשים שהסתיימו ב-31 בדצמבר 2020 אחרי סגירת השוק ביום רביעי, ה-27 בינואר 2021.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי19/01/2138 צפיות
Madison Realty Capital, חברה להשקעות פרטיות בנדלן מניו יורק שמתמקדת באסטרטגיות השקעה במניות ואג"ח, הודיעה היום שהיא סיפקה מימון בנייה של 53 מיליון דולר ל-Heritage Equity Partners, שמנהלים טובי מוסקוביץ ומייקל ליכטנסטין, בשביל פרויקט בנייה מהיסוד של בניין עם 150 דירות שנמצא בשדרה הרביעית מספר 875 בין הרחובות 32 ו-33, ב-"South Park Slope", המכונה גם שכונת סנסט פרק בברוקלין, ניו יורק.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי12/01/2171 צפיות
בית החולים הכללי סנטרה נורפוק, וירג'יניה משתיל לחולה הראשון במחקר TRIOMPHE את מערכת התומכנים בקשת אבי העורקים NEXUS™ לתיקון זעיר פולשני של הקשת כחלק ממחקר ה-IDE TRIOMPHE

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי08/01/2168 צפיות
חברת אפיר Appear Inc. הודיעה על ההשקה של סמארטפון הכי קל משקל בעולם והראשון שמופעל על ידי סוללת גרפן עם טכנולוגיה עמידה בפני מים חדשנית. כבר יש עניין רב בסמארטפון הזה. אפיר התחילה לקבל הזמנות והתחזיות הן שיימכרו מיליון מכשירים בששת החודשים הראשונים.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי07/01/2150 צפיות
תוך חיזוק נוסף של הנוכחות האפריקנית שלה, אנדרסן גלובל נכנסת לקונגו על ידי הסכם לשיתוף פעולה עם חברת עורכי הדין והמס Africa Tax & Legal Services (ATLS).

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי23/12/20345 צפיות
הרחבת הנוכחות של מרכזי הנתונים בפלטפורמת הענן הגלובלי של אריקום תומכת בביקוש הגדל לבידוד דפדפנים מרחוק עם אפס אמון של אריקום

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי20/12/20447 צפיות
חברת אימונו- אונקולוגיה חדשה שהוקמה על ידי חברות הון סיכון מובילות בתרופות ביולוגיות ורשות החדשנות A2i Therapeutics מבטיחה מימון סיד מ-FutuRx והמשקיעים שלה - Johnson & Johnson Innovation (JJDC, Inc.), Takeda Ventures, OrbiMed Partners, Leaps by Bayer ורשות החדשנות של ישראל - כדי לפתח חומרים אימונו- אונקולוגיים חדשים עם מולקולות קטנות

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica