חפש מאמרים:
שלום אורח
28.11.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

Mary Kay ממשיכה לתמוך בחדשנות מדעית והוראה באמצעות מענקי לימוד בשותפות עם האקדמיה של IMCAS

Mary Kay ממשיכה לתמוך בחדשנות מדעית והוראה באמצעות מענקי לימוד בשותפות עם האקדמיה של IMCAS

דאלאס, 10 בנובמבר 2020, (BUSINESS WIRE):

Mary Kay Inc., חלוצה וחדשנית כבר עשרות שנים במחקרים על הטיפול בעור, העניקה לאחרונה מענק לימוד לאקדמיה של קורס המאסטר הבינ"ל במדע ההזדקנות (IMCAS) כדי לממן את הוובינר שמאוד ציפו לו על "פילינג בקליניקה ופילינג בבית" שזמין למנתחים פלסטיים, רופאי עור, מומחים מהענף ועוסקים באסתטיקה כדי שימשיכו את הלימודים שלהם וישפרו את הפרקטיקה.

ההודעה לעיתונות הזאת כוללת מולטימדיה. צפו בהודעה המלאה כאן: https://www.businesswire.com/news/home/20201110005239/en/

ד"ר מישל היינז, מנהלת המחקר והחדשנות הגלובליים בקוסמטיקה ב-Mary Kay Inc. (תמונה: Mary Kay Inc.)

הוובינר, שהתחיל בכל העולם ליותר מ-1,200 משתתפים, הוא רק האירוע האחרון של האקדמיה שהמשימה שלה היא לספק לימודים מובילים בנושא של מדע ההזדקנות.

הוובינר, שהנחה העורך הראשי של האקדמיה של IMCAS, ד"ר דומיניק דו קרסט, כלל שורה של דוברים מפורסמים ומגוונים ברחבי העולם. ד"ר מישל היינז, מנהלת המחקר והחדשנות הגלובליים בקוסמטיקה של Mary Kay, פתחה את הוובינר עם סקירה של פילינג כימי ואז הצטרפה למומחים כדי לדבר על נושאים שונים שקשורים לכמה נושאים שעל סדר היום. הנושאים כללו את השאלה הקיומית האם "לעשות או לא לעשות פילינג", סוגים שונים של פילינג, פילינג לסוגי עור כהים יותר, השימוש במרכיבים חדשים וחדשניים, הסכנות שבפילינג אצל חולים במחלות עור שונות, כשהדוברים גם שיתפו טיפים איך להאריך את התועלת של הפילינג אחרי הטיפול. המושב הסתיים עם פאנל שאלות ותשובות חזק בראשות הד"ר לרפואה אוליאנה גוט, ולצידה ד"ר היינז, הדוברים המרכזים כללו את ד"ר פוטייני באגאורגו, דרמטולוג; ד"ר מריאנה לנדאו, דרמטולוגית; ד"ר מוקטה סצ'דב, דרמטולוגית.

"נשים בכל הגילים, בכל מקום בעולם, רוצות עור ללא פגמים", אמרה ד"ר היינז. "כיום, פילינג כימי הוא פרוצדורה פופולרית להצערת העור וחידוש פני העור. פילינג מקצועי וביתי מציעים חוויות ויתרונות שונים. היות שיש הרבה אפשרויות, יש חשיבות למידע ומודעות כדי לבחור באפשרות הטובה ביותר. Mary Kay שמחה להעניק מענק כדי לקדם את המידע והמחקר בנושא".

"ברצוני להדגיש את האופי הדינמי והמתפתח של הקהילה המגוונת שלנו", אמר ד"ר דו קרסט. "יש לנו יותר מ-28,000 רופאים חברים, ואחרי ההתפרצות של קוביד-19, הקהילה שלנו גדלה מאוד. מחוץ לוועידה שלנו, אנחנו מציעים וובינרים, לפעמים פעמיים בשבוע, שבאמצעותם אנו יוצרים הזדמנויות לרופאים, דרמטולוגים ועוסקים באסתטיקה בכל העולם להיפגש ולשתף ידע ומומחיות ולענות על שאלות שקשורות לענף מהעמיתים שלהם ללא צורך לנסוע או לעזוב את הבית או הקליניקה. בפלטפורמת הלמידה המתוקשבת יש מאות מקרים קליניים, הרבה רשומות בלוגים, יותר מ-40 וובינרים כל שנה ואלפי סרטונים שאנשי המקצוע בענף יכולים לצפות ולהעשיר את עצמם לפי דרישה".

הוובינר הוקלט וזמין לצפייה בפורטל IMCAS Academy Library.

אודות Mary Kay

מרי קיי אש, אחת מהמנפצות המקוריות של תקרת הזכוכית, הקימה את חברת הקוסמטיקה שלה לפני יותר מ-56 שנים עם שלוש מטרות: להציע הזדמנויות מתגמלות לנשים, לספק מוצרים שאי אפשר לעמוד בפניהם ולהפוך את העולם למקום טוב יותר. החלום הזה פרח לחברה של מיליארדי דולרים עם מיליוני מוכרות עצמאיות בקרוב ל-40 מדינות. Mary Kay מוקדשת להשקעה במדע שמאחורי היופי ולייצור מוצרים לטיפוח לעור, קוסמטיקה צבעונית, תוספי תזונה ובשמים בחזית הקידמה. Mary Kay מחויבת להעצים נשים ואת המשפחות שלהן על ידי שותפויות עם ארגונים מרחבי העולם, להתמקד בתמיכה במחקרי סרטן, להגן על שורדות של אלימות במשפחה, ליפות את הקהילות שלנו ולעודד ילדים ללכת בעקבות החלומות שלהם. החזון המקורי של מרי קיי אש ממשיך לזהור -- שפתון אחרי שפתון. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.marykay.com.

אודות קורס המאסטר הבינ"ל במדע ההזדקנות (IMCAS)

IMCAS הוקם ב-1994 בפריס, צרפת כוועידה שמוקדשת למנתחים פלסטיים ודרמטולוגים. מאז הקמתו, IMCAS ביקש לגשר על פער הידע בין ניתוחים פלסטיים ומשקמים לדרמטולוגיה, וליצור בכך סינרגיות ולעזור לחבר בין שני התחומים האלה. המשימה שלו היא לאפשר לעוסקים באסתטיקה גישה לתוכן מדעי איכותי לפי דרישה. IMCAS השיק לאחרונה את פלטפורמת הלמידה המתוקשבת שלו, IMCAS Academy, שמציעה למנויים שלה גישה מיידית לסרטי הדרכה, מאמרים מדעיים, ראיונות עם מומחים ועוד. למידע נוסף על IMCAS, בקרו בבקשה באתר: https://www.imcas.com/en.

צפו בגרסת המקור באתר businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20201110005239/en/

אנשי קשר

Mary Kay Inc. Corporate Communications
marykay.com/newsroom
972.687.5332 or media@mkcorp.com

מקור: Mary Kay Inc.

מולטימדיה

תמונה

ד"ר מישל היינז, מנהלת המחקר והחדשנות הגלובליים בקוסמטיקה ב-Mary Kay Inc. (תמונה: Mary Kay Inc.)

תמונה

ד"ר דומיניק דו קרסט, העורך הראשי של האקדמיה של IMCAS (תמונה: Mary Kay Inc.)

לוגו

לוגו

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

 תגיות המאמר: ביזנס וייר, נוי תקשורת


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת חיים נוי

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים26/11/2014 צפיות
קבוצת מילה בחרה את Leddar™ Pixell שזכה בפרסים כלידאר הקדמי לשאטל האוטונומי שלה MILLA POD קבוצת מילה בחרה את Leddar™ Pixell שזכה בפרסים כלידאר הקדמי לשאטל האוטונומי שלה MILLA POD

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים26/11/2018 צפיות
העיצוב של המנצח בתחרות "עצב עטיפה" של התכונה Elite Tuners של CSR2 יוצג במשחק ויושם על מכונית בעולם האמיתי על ידי ליברטי ווק

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים25/11/2024 צפיות
המימון האחרון ימשיך להזין את האימוץ הגדל של פלטפורמת הנצפּוּת בענן של Logz.io

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים25/11/2020 צפיות
שיתוף פעולה אסטרטגי כדי לקדם ולבנות ארכיטקטורה ארגונית שמתרכזת באזרח עבור החדשנות והשינוי בשירותים הציבוריים בארצות עם משאבים מוגבלים

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים24/11/2024 צפיות
האביב של 2020 שונה. מגיפה פתאומית עצרה אותנו מכל סוג של התפתחות. העולם אפוף בערפל המגיפה, וכולם חוששים ממגיפת קוביד-19. אין ספק שההתפרצות של המגיפה הזאת הנחיתה מכה גדולה על כלכלת העולם. בהקשר הזה, "יעילות רבה" הפכה לדרישה הכללית מייצור ועיבוד בכמה תעשיות חשובות כמו מכונות כבדות, נסיעה ברכבות עירוניות, רכבות מהירות ואנרגיה חדשה וכדומה.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי24/11/2023 צפיות
Cognite Data Fusion מפעיל את ספוט, הכלב הרובוטי עם ארבע רגליים של בוסטון דיינמיקס, בהשלימו משימה אוטונומית במתקן Skarv של Aker BP בים הצפוני

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי24/11/2025 צפיות
SHINE Medical Technologies LLC ו-Von Gahlen International Inc. הודיעו היום שוון גהלן תבנה ותתקין את ה"סופר תא", סוללה של עשרה תאים חמים, עבור מתקן הייצור של איזוטופים רפואיים של שיין בארה"ב, בג'יינסביל, וויסקונסין.

מאמרים נוספים בנושא הודעות לעיתונות - כללי

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי24/11/2023 צפיות
Cognite Data Fusion מפעיל את ספוט, הכלב הרובוטי עם ארבע רגליים של בוסטון דיינמיקס, בהשלימו משימה אוטונומית במתקן Skarv של Aker BP בים הצפוני

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי24/11/2025 צפיות
SHINE Medical Technologies LLC ו-Von Gahlen International Inc. הודיעו היום שוון גהלן תבנה ותתקין את ה"סופר תא", סוללה של עשרה תאים חמים, עבור מתקן הייצור של איזוטופים רפואיים של שיין בארה"ב, בג'יינסביל, וויסקונסין.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי23/11/2031 צפיות
Clever Leaves קיבלה תשלום ראשון של 2 מיליון דולר עם החתימה על ההסכם "קח או שלם" בשווי 4 מיליון דולר

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי23/11/2028 צפיות
כנס ותערוכת הבריאות הדיגיטליים של המזרח התיכון של HIMSS ו- Health 2.0 יתקיימו כאירוע דיגיטלי מ-29 בנובמבר עד 2 בדצמבר 2020, תחת חסותו של ד"ר תאופיק בין פאווזן אל-רביע, שר הבריאות של סעודיה, ובשיתוף פעולה עם משרד הבריאות, מועצת הבריאות הסעודית והנציבות הסעודית למומחי בריאות.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי20/11/2040 צפיות
הרכישה מניעה את ההובלה של אינטלקס בניהול ציות עם טכנולוגיית האוטומציה של ehsAI המופעלת באמצעות בינה מלאכותית ולמידת מכונה

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי19/11/2030 צפיות
חדשן, אקדמאי ומנהיג נועז יהיה הנשיא השביעי של האוניברסיטה


 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica