חפש מאמרים:
שלום אורח
28.11.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

DXC Technology ממנה את קן שרפ למנהל כספים ראשי

DXC Technology ממנה את קן שרפ למנהל כספים ראשי

טייסונס, וירג'יניה, 12 בנובמבר 2020, (BUSINESS WIRE) :

DXC Technology (NYSE:DXC) הודיעה היום שקן שרפ מונה לסגן נשיא ביצועי ומנהל כספים ראשי, שכפוף לנשיא ומנהל העסקים הראשי של DXC מייק סלבינו, בתוקף מ-30 בנובמבר 2020.

ההודעה לעיתונות הזאת כוללת מולטימדיה. צפו בהודעה המלאה כאן: https://www.businesswire.com/news/home/20201112006043/en/

DXC Technology (NYSE: DXC) הודיעה היום שקן שרפ מונה לסגן נשיא ביצועי ומנהל כספים ראשי. (תמונה: Business Wire)

"קן הוא תוספת מצוינת לצוות ההנהלה שלנו", אמר סלבינו. "קן הוא מנהל פיננסי עם ניסיון מעשי מוכח שמתמקד בביצועים ומכיר את הענף ויש לו ניסיון רב בביצוע מסעות שינוי. אנחנו מקבלים בברכה את קן ל-"DXC החדשה"".

שרפ יהיה אחראי על האסטרטגיה הפיננסית הגלובלית של DXC ועל הדיווח, החשבונאות הכללית, החשבות וקשרי משקיעים. הוא מחליף את הוותיק ב-DXC ניל מנה, ששימש כמנהל כספים זמני וממשיך בתפקידו כסגן נשיא בכיר וחשב החברה, כפוף לשרפ.

"מאוד התרשמתי ממסע השינוי של DXC וממה שכל צוות ההנהלה החדש השיג עד כה", אמר שרפ. "זה מרגש להיות חלק מעוד שינוי, ואני מצפה לעזור להאיץ את מסע השינוי של DXC ולהיות חלק מ-"DXC החדשה"".

מ-2016 עד 2018 שרפ היה סגן נשיא בכיר לפיננסים ב-Orbital ATK Inc., שב-2018 נרכשה על ידי נורתורפ גרומן. הוא היה אחראי על הפיננסים התפעוליים ופונקציות של החברה כולל תכנון וניתוח פיננסי, חשבות, ציות לרגולציה ושירותים משותפים.

שרפ גם היה סגן נשיא בכיר, חשב החברה ומנהל חשבונאות ראשי ב-Leidos, Inc. (שנקראה קודם SAIC) מ-2013 עד 2016 ולפני כן ב-Computer Sciences Corporation (CSC), החברה שקדמה ל-DXC. כשהיה ב-CSA מ-2001 עד 2012, שרפ היה סגן נשיא ומנהל הכספים בעסק מיקור החוץ שלה ומילא תפקידים ניהוליים פיננסיים אחרים. מר שרפ עבד בעבר גם בארנסט אנד יאנג.

שרפ, ששירת בכוחות המילואים של חיל הנחתים של ארצות הברית בדרגת סמל והשתתף במבצע מגן המדבר וסופת המדבר, עבר את הבחינה בראיית חשבון ויש לו רישיון לא פעיל במדינת מרילנד. לשרפ יש MBA למנהלים מאוניברסיטת ג'ורג' וושינגטון ותואר B.S. בחשבונאות מהאוניברסיטה של מרילנד.

אודות DXC Technology

DXC Technology (NYSE: DXC) עוזרת לחברות גלובליות להפעיל את המערכות והפעילויות הקריטיות שלהן תוך ביצוע מודרניזציה של המחשוב, מיטוב של מבני הנתונים והבטחת אבטחה ומדרגיות בעננים ציבורים, פרטיים והיברידיים. עם עשרות שנים של יצירת חדשנות, החברות הגדולות ביותר בעולם סומכות על DXC שתתקין את מחסנית הטכנולוגיות הארגוניות שלנו כדי לספק רמות חדשות של ביצועים, תחרותיות וחוויות לקוח. למידע נוסף על הסיפור של DXC והמיקוד שלנו באנשים, לקוחות וביצוע תפעולי, בקרו בבקשה באתר www.dxc.technology.

צפו בגרסת המקור באתר businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20201112006043/en/

אנשי קשר

Richard Adamonis, Corporate Media Relations, +1-862-228-3481, radamonis@dxc.com
Shailesh Murali, Investor Relations, +1-703-245-9700, shailesh.murali@dxc.com

מקור:DXC Technology

מולטימדיה

תמונה

DXC Technology (NYSE: DXC) הודיעה היום שקן שרפ מונה לסגן נשיא ביצועי ומנהל כספים ראשי. (תמונה: Business Wire)

לוגו

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

 תגיות המאמר: ביזנס וייר, נוי תקשורת


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת חיים נוי

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים26/11/2013 צפיות
קבוצת מילה בחרה את Leddar™ Pixell שזכה בפרסים כלידאר הקדמי לשאטל האוטונומי שלה MILLA POD קבוצת מילה בחרה את Leddar™ Pixell שזכה בפרסים כלידאר הקדמי לשאטל האוטונומי שלה MILLA POD

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים26/11/2017 צפיות
העיצוב של המנצח בתחרות "עצב עטיפה" של התכונה Elite Tuners של CSR2 יוצג במשחק ויושם על מכונית בעולם האמיתי על ידי ליברטי ווק

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים25/11/2023 צפיות
המימון האחרון ימשיך להזין את האימוץ הגדל של פלטפורמת הנצפּוּת בענן של Logz.io

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים25/11/2019 צפיות
שיתוף פעולה אסטרטגי כדי לקדם ולבנות ארכיטקטורה ארגונית שמתרכזת באזרח עבור החדשנות והשינוי בשירותים הציבוריים בארצות עם משאבים מוגבלים

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים24/11/2023 צפיות
האביב של 2020 שונה. מגיפה פתאומית עצרה אותנו מכל סוג של התפתחות. העולם אפוף בערפל המגיפה, וכולם חוששים ממגיפת קוביד-19. אין ספק שההתפרצות של המגיפה הזאת הנחיתה מכה גדולה על כלכלת העולם. בהקשר הזה, "יעילות רבה" הפכה לדרישה הכללית מייצור ועיבוד בכמה תעשיות חשובות כמו מכונות כבדות, נסיעה ברכבות עירוניות, רכבות מהירות ואנרגיה חדשה וכדומה.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי24/11/2022 צפיות
Cognite Data Fusion מפעיל את ספוט, הכלב הרובוטי עם ארבע רגליים של בוסטון דיינמיקס, בהשלימו משימה אוטונומית במתקן Skarv של Aker BP בים הצפוני

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי24/11/2025 צפיות
SHINE Medical Technologies LLC ו-Von Gahlen International Inc. הודיעו היום שוון גהלן תבנה ותתקין את ה"סופר תא", סוללה של עשרה תאים חמים, עבור מתקן הייצור של איזוטופים רפואיים של שיין בארה"ב, בג'יינסביל, וויסקונסין.

מאמרים נוספים בנושא הודעות לעיתונות - כללי

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי24/11/2022 צפיות
Cognite Data Fusion מפעיל את ספוט, הכלב הרובוטי עם ארבע רגליים של בוסטון דיינמיקס, בהשלימו משימה אוטונומית במתקן Skarv של Aker BP בים הצפוני

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי24/11/2025 צפיות
SHINE Medical Technologies LLC ו-Von Gahlen International Inc. הודיעו היום שוון גהלן תבנה ותתקין את ה"סופר תא", סוללה של עשרה תאים חמים, עבור מתקן הייצור של איזוטופים רפואיים של שיין בארה"ב, בג'יינסביל, וויסקונסין.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי23/11/2030 צפיות
Clever Leaves קיבלה תשלום ראשון של 2 מיליון דולר עם החתימה על ההסכם "קח או שלם" בשווי 4 מיליון דולר

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי23/11/2026 צפיות
כנס ותערוכת הבריאות הדיגיטליים של המזרח התיכון של HIMSS ו- Health 2.0 יתקיימו כאירוע דיגיטלי מ-29 בנובמבר עד 2 בדצמבר 2020, תחת חסותו של ד"ר תאופיק בין פאווזן אל-רביע, שר הבריאות של סעודיה, ובשיתוף פעולה עם משרד הבריאות, מועצת הבריאות הסעודית והנציבות הסעודית למומחי בריאות.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי20/11/2040 צפיות
הרכישה מניעה את ההובלה של אינטלקס בניהול ציות עם טכנולוגיית האוטומציה של ehsAI המופעלת באמצעות בינה מלאכותית ולמידת מכונה

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי19/11/2030 צפיות
חדשן, אקדמאי ומנהיג נועז יהיה הנשיא השביעי של האוניברסיטה


 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica