חפש מאמרים:
שלום אורח
16.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

HIMSS ו-Health 2.0 פותחים את כנס ותערוכת הבריאות הדיגיטליים של המזרח התיכון בין 29 בנובמבר ו-2 בדצמבר

HIMSS ו-Health 2.0 פותחים את כנס ותערוכת הבריאות הדיגיטליים של המזרח התיכון בין 29 בנובמבר ו-2 בדצמבר

שיקאגו, 23 בנובמבר 2020, (GLOBE NEWSWIRE) :

כנס ותערוכת הבריאות הדיגיטליים של המזרח התיכון של HIMSSו- Health 2.0 יתקיימו כאירוע דיגיטלי מ-29 בנובמבר עד 2 בדצמבר 2020, תחת חסותו של  ד"ר תאופיק בין פאווזן אל-רביע, שר הבריאות של סעודיה, ובשיתוף פעולה עם משרד הבריאות, מועצת הבריאות הסעודית והנציבות הסעודית למומחי בריאות.

מטרת הכנס היא לדון באתגרים העכשוויים, חזונות ורעיונות על תוכניות עתידיות ופתרונות פוטנציאליים בתחום שירותי הבריאות ברמה האזורית והבינ"ל. הוועידה תעסוק גם בממצאים האחרונים של טכנולוגיית המידע הרפואי ודרכים להפיק ממנה תועלת, ותפיץ את המודעות לחשיבות של טכנולוגיית המידע הרפואי והתפקיד היעיל שלה בהעלאת יעילות הביצועים ושיפור שירותים איכותיים ושימוש אופטימלי במשאבים במגזר הבריאות. בנוסף להדגשת התפקיד החיוני שלהם ומתן האיכות הגבוהה ביותר האפשרית במתן שירותי בריאות לכל הנהנים.

בכנס ישתתפו מומחים במגזר שירותי הבריאות הדיגיטליים מתוך הממלכה ומחוץ לממלכה, כולל הרבה מרצים וסדנאות קצרות "מרחוק" בסיסמה "משנים את הבריאות והטיפול ביחד: מחזון למציאות", שיציגו מומחים סעודיים, מרצים ואנשים מהעולם בתחום של טכנולוגיית המידע ושירותי בריאות.

בזמן הכנס, ידונו בנושאים רבים, ביניהם: יצירת מקום עבודה דיגיטלי ודיון בסטטוס קוו, חידושים משותפים מובילים ומודלים עסקיים חדשים, הרחבת שירותי הבריאות מעבר לבית החולים, רתימת הכוח של הנתונים: לאפשר מערכות בריאות חכמות יותר, לקחים שנלמדו מקוביד-19, השימוש בבריאות דיגיטלית כדי לחזות, למנוע ולנהל משברים עתידיים. בנוסף למסירת מידע על החידושים הטכנולוגיים המתקדמים האחרונים בתחום שירותי הבריאות ואיך להפיק מהם תועלת.

ההרשמה פתוחה עכשיו.

פרטים על הכנס אפשר למצוא כאן.

אודות HIMSS

HIMSS הוא יועץ ומוביל מחשבה גלובלי שתומך בשינוי של מערכת הבריאות באמצעות מידע וטכנולוגיה. כארגון ללא כוונת רווח שמניעה אותו משימה, HIMSS מציע עומק ורוחב ייחודיים של מומחיות בחידושים, מדיניות ציבורית, פיתוח עובדים, מחקר וניתוחים בתחום הבריאות כדי לייעץ למנהיגים, בעלי עניין ומשפיעים בעולם על פרקטיקות מיטביות במידע וטכנולוגיות בריאות. באמצעות מנוע החדשנות שלנו, HIMSS מספק תובנות חשובות, מידע ואירועים שיוצרים מעורבות לספקי שירותי בריאות, ממשלות וספקים בשוק, ומבטיח שיהיה להם המידע הנכון בנקודת ההחלטה.

המטה של HIMSS נמצא בשיקאגו, אילינוי והארגון משרת את הקהילה הגלובלית של מידע וטכנולוגיות הבריאות עם פעילות ממוקדת בצפון אמריקה, אירופה, בריטניה, המזרח התיכון ואסיה פסיפיק. החברים שלנו כוללים יותר מ-80,000 אנשים, 480 ארגונים ספקים, 470 שותפים שהם ארגונים ללא כוונת רווח ו-650 ארגוני שירותי בריאות.

לפרטים נוספים:

Karen D. Groppe
Senior Director, Strategic Communications
Mobile 312.965.7898  | Twitter @Karen_D_Groppe


*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

 תגיות המאמר: נוי תקשורת, GLOBE NEWSWIRE


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת חיים נוי

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים15/01/2128 צפיות
Pacific Green Technologies, Inc. (OTCQB:PGTK)) מודיעה על חתימה על מזכר הבנות לגבי הסכם מסגרת אסטרטגי לייצור של מערכות לאגירת אנרגיה בסוללות ("הסכם המסגרת") עם Shanghai Electric Gotion New Energy Technology Co., Ltd. ("SEG").

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים14/01/2127 צפיות
"קרנות החברה הפתוחה" (Open Society Foundations) שמחות להודיע על מקבלי מענקי הצעירים בפוארטו ריקו לשנת 2020, שתומכים במנהיגים צעירים בפוארטו ריקו שפועלים למען הצדק, לקדם זכויות אזרח ולעזור לקהילות מקופחות בפוארטו ריקו.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים14/01/2127 צפיות
אנדרסן גלובל מתחילה בהתרחבות לשוודיה עם חברת שיתוף פעולה Unum Tax, ומוסיפה רוחב לפלטפורמה האירופית שלה.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים14/01/2136 צפיות
מכון סייבין לחיסונים (סייבין) The Sabin Vaccine Institute (Sabin) הודיע היום שהעניק מענקים לצוותי מחקר בארבע מדינות כדי לחקור את הגורמים החברתיים של מידע שגוי על קוביד-19, ואת השפעתו על קבלת חיסון שגרתי וקבלת חיסון קוביד-19.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים12/01/2152 צפיות
כשהיא מפתחת עוד את הפלטפורמה האפריקנית שלה, אנדרסן גלובל מרחיבה את הנוכחות שלה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם חברת עורכי הדין Pinto Pereira & Associados, הנציגה של CRA Law בגינאה ביסאו.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים12/01/2150 צפיות
מרחיבה עוד את ארגז הכלים של פתרונות הטעם המתוק להתמודדות עם הפחתת סוכר

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים12/01/2150 צפיות
ההסכם כולל גם את בריח דלת המטען EverLatch™, מוצר PMA שמקורו STC ומיועד לשפר את הביצועים של חברות התעופה ולהפחית עלויות תחזוקה

מאמרים נוספים בנושא הודעות לעיתונות - כללי

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי12/01/2150 צפיות
בית החולים הכללי סנטרה נורפוק, וירג'יניה משתיל לחולה הראשון במחקר TRIOMPHE את מערכת התומכנים בקשת אבי העורקים NEXUS™ לתיקון זעיר פולשני של הקשת כחלק ממחקר ה-IDE TRIOMPHE

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי08/01/2160 צפיות
חברת אפיר Appear Inc. הודיעה על ההשקה של סמארטפון הכי קל משקל בעולם והראשון שמופעל על ידי סוללת גרפן עם טכנולוגיה עמידה בפני מים חדשנית. כבר יש עניין רב בסמארטפון הזה. אפיר התחילה לקבל הזמנות והתחזיות הן שיימכרו מיליון מכשירים בששת החודשים הראשונים.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי07/01/2142 צפיות
תוך חיזוק נוסף של הנוכחות האפריקנית שלה, אנדרסן גלובל נכנסת לקונגו על ידי הסכם לשיתוף פעולה עם חברת עורכי הדין והמס Africa Tax & Legal Services (ATLS).

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי23/12/20333 צפיות
הרחבת הנוכחות של מרכזי הנתונים בפלטפורמת הענן הגלובלי של אריקום תומכת בביקוש הגדל לבידוד דפדפנים מרחוק עם אפס אמון של אריקום

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי20/12/20434 צפיות
חברת אימונו- אונקולוגיה חדשה שהוקמה על ידי חברות הון סיכון מובילות בתרופות ביולוגיות ורשות החדשנות A2i Therapeutics מבטיחה מימון סיד מ-FutuRx והמשקיעים שלה - Johnson & Johnson Innovation (JJDC, Inc.), Takeda Ventures, OrbiMed Partners, Leaps by Bayer ורשות החדשנות של ישראל - כדי לפתח חומרים אימונו- אונקולוגיים חדשים עם מולקולות קטנות


מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי16/12/20253 צפיות
EyeWay Vision Ltd., חברה ישראלית שמפתחת פלטפורמת מציאות רבודה (AR) לבישה, הודיעה היום על הקמתה של חברת בת EyeWay Vision Inc. ("EVI") בעמק הסיליקון, עם המנהל הבכיר בגוגל והמומחה הנודע ל-AR/VR ד"ר ניקהיל בולרם כמנכ"ל.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica