חפש מאמרים:
שלום אורח
16.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

וון גהלן בונה רכיב חשוב של מפעל האיזוטופים היחיד במינו של שיין

וון גהלן בונה רכיב חשוב של מפעל האיזוטופים היחיד במינו של שיין

ג'יינסביל, וויסקונסין, 23 בנובמבר 2020, (BUSINESS WIRE):

SHINE Medical Technologies LLC ו-Von Gahlen International Inc. הודיעו היום שוון גהלן תבנה ותתקין את ה"סופר תא", סוללה של עשרה תאים חמים, עבור מתקן הייצור של איזוטופים רפואיים של שיין בארה"ב, בג'יינסביל, וויסקונסין.

בסופר תא יבוצעו התהליכים החשובים בסוף הייצור של האיזוטופים, כולל המיצוי, הטיהור והאריזה של המוליבדנום-99 (Mo-99) שמיוצר במקום אחר במפעל. התאים החמים מאפשרים הפעלה מרחוק של הציוד של התהליכים באמצעות פונקציות מיוחדות, שתוכננו באמצעות שיתוף פעולה קרוב בין המהנדסים של שיין ו-וון גהלן.

המטה של וון גהלן נמצא בהולנד והיא יצרנית בקידמת הטכנולוגיה של פתרון מיגון לרפואה גרעינית ורוקחות גרעינית. וון גהלן קיבלה את החוזה לסופר תא על סמך המומחיות שלה, המחויבות לפרויקט וההתאמה לערכי הליבה של שיין. הבנייה של התאים החמים מתבצעת וההספקה צפויה במחצית השנייה של 2021.

"אנחנו נרגשים לעבוד עם יצרנית כך כל מנוסה של תאים חמים כשותפה שלנו בחלק כל כך חשוב של מתקן הייצור שלנו", אמר גרג פייפר, המייסד ומנכ"ל שיין. "וון גהלן היא תוספת חזקה לצוות המאוד איכותי שיספק את המתקן לייצור Mo-99 הגדול ביותר בעולם, ובעשותה זאת תבטיח הספקה אמינה וארוכת טווח של איזוטופים רפואיים, כולל Mo-99".

המתקן לייצור Mo-99 של שיין יוכל למלא שני שלישים מהצורך ב-Mo-99 של החולים בארה"ב. מסתמכים על האיזוטופ ב-40 מיליון הליכים של חולים ברחבי העולם בכל שנה, כולל מחלות לב ואבחונים של סרטן.

"ההזדמנות לעזור בבניית המפעל היחיד במינו של שיין בארה"ב היא כבוד שהתייחסנו אליו ברצינות לאורך כל התהליך", אמר יאפ דויקר, המנהל הכללי של וון גהלן. "אנחנו יודעים שהעבודה שלנו חייבת להיות קפדנית ומדויקת. באמצעות תכנון קפדני, שיתוף פעולה מתמשך קרוב ושנים של ניסיון, אנחנו מצפים למלא את הצרכים הקריטיים שדרושים כדי לספק מוצר מעולה לשיין".

אודות SHINE Medical Technologies

שיין היא חברת טכנולוגיות גרעיניות שמחויבת לשפר אל החיים של חולים ברחבי העולם. החברה מתמקדת קודם כל במסחור של איזוטופים רפואיים, כולל מוליבדנום-99, איזוטופ אבחנתי המשמש לאבחון מחלות לב, סרטן ומחלות אחרות, ולוטטיום-177, איזוטופ ריפויי שטמונה בו הבטחה לשפר משמעותית את התוצאות של חולי סרטן מסוימים. שיין יצרה תהליכי ייצור של איזוטופים שיספקו תוצרים לתועלת הרופאים והחולים ויעזרו לפתור בעיות הספקה קריטיות בארצות הברית ובשווקים באירופה וברחבי העולם. לשיין יש אסטרטגיה ארוכת טווח לפתור כמה מהבעיות הכי גדולות של האנושות ולקדם את החזון שלנו לשימושים יותר ויותר רחבים ומשפיעים בטכנולוגיה גרעינית. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר שלנו www.shinemed.com.

צפו בגרסת המקור באתר businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20201123006188/en/

אנשי קשר

MALLORY PROUTY
CORPORATE COMMUNICATIONS PROJECT MANAGER, MBA
mallory.prouty@shinemed.com
P: 608-530-5606 | M: 630-945-2379

ROD HISE
DIRECTOR, MARKETING & CORPORATE COMMUNICATIONS
rod.hise@shinemed.com
P 608-530-5659 | M 608-770-7850

מקור: SHINE Medical Technologies LLC

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

 תגיות המאמר: ביזנס וייר, נוי תקשורת


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת חיים נוי

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים15/01/2128 צפיות
Pacific Green Technologies, Inc. (OTCQB:PGTK)) מודיעה על חתימה על מזכר הבנות לגבי הסכם מסגרת אסטרטגי לייצור של מערכות לאגירת אנרגיה בסוללות ("הסכם המסגרת") עם Shanghai Electric Gotion New Energy Technology Co., Ltd. ("SEG").

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים14/01/2127 צפיות
"קרנות החברה הפתוחה" (Open Society Foundations) שמחות להודיע על מקבלי מענקי הצעירים בפוארטו ריקו לשנת 2020, שתומכים במנהיגים צעירים בפוארטו ריקו שפועלים למען הצדק, לקדם זכויות אזרח ולעזור לקהילות מקופחות בפוארטו ריקו.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים14/01/2127 צפיות
אנדרסן גלובל מתחילה בהתרחבות לשוודיה עם חברת שיתוף פעולה Unum Tax, ומוסיפה רוחב לפלטפורמה האירופית שלה.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים14/01/2136 צפיות
מכון סייבין לחיסונים (סייבין) The Sabin Vaccine Institute (Sabin) הודיע היום שהעניק מענקים לצוותי מחקר בארבע מדינות כדי לחקור את הגורמים החברתיים של מידע שגוי על קוביד-19, ואת השפעתו על קבלת חיסון שגרתי וקבלת חיסון קוביד-19.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים12/01/2152 צפיות
כשהיא מפתחת עוד את הפלטפורמה האפריקנית שלה, אנדרסן גלובל מרחיבה את הנוכחות שלה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם חברת עורכי הדין Pinto Pereira & Associados, הנציגה של CRA Law בגינאה ביסאו.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים12/01/2150 צפיות
מרחיבה עוד את ארגז הכלים של פתרונות הטעם המתוק להתמודדות עם הפחתת סוכר

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים12/01/2150 צפיות
ההסכם כולל גם את בריח דלת המטען EverLatch™, מוצר PMA שמקורו STC ומיועד לשפר את הביצועים של חברות התעופה ולהפחית עלויות תחזוקה

מאמרים נוספים בנושא הודעות לעיתונות - כללי

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי12/01/2150 צפיות
בית החולים הכללי סנטרה נורפוק, וירג'יניה משתיל לחולה הראשון במחקר TRIOMPHE את מערכת התומכנים בקשת אבי העורקים NEXUS™ לתיקון זעיר פולשני של הקשת כחלק ממחקר ה-IDE TRIOMPHE

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי08/01/2161 צפיות
חברת אפיר Appear Inc. הודיעה על ההשקה של סמארטפון הכי קל משקל בעולם והראשון שמופעל על ידי סוללת גרפן עם טכנולוגיה עמידה בפני מים חדשנית. כבר יש עניין רב בסמארטפון הזה. אפיר התחילה לקבל הזמנות והתחזיות הן שיימכרו מיליון מכשירים בששת החודשים הראשונים.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי07/01/2143 צפיות
תוך חיזוק נוסף של הנוכחות האפריקנית שלה, אנדרסן גלובל נכנסת לקונגו על ידי הסכם לשיתוף פעולה עם חברת עורכי הדין והמס Africa Tax & Legal Services (ATLS).

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי23/12/20333 צפיות
הרחבת הנוכחות של מרכזי הנתונים בפלטפורמת הענן הגלובלי של אריקום תומכת בביקוש הגדל לבידוד דפדפנים מרחוק עם אפס אמון של אריקום

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי20/12/20434 צפיות
חברת אימונו- אונקולוגיה חדשה שהוקמה על ידי חברות הון סיכון מובילות בתרופות ביולוגיות ורשות החדשנות A2i Therapeutics מבטיחה מימון סיד מ-FutuRx והמשקיעים שלה - Johnson & Johnson Innovation (JJDC, Inc.), Takeda Ventures, OrbiMed Partners, Leaps by Bayer ורשות החדשנות של ישראל - כדי לפתח חומרים אימונו- אונקולוגיים חדשים עם מולקולות קטנות


מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי16/12/20253 צפיות
EyeWay Vision Ltd., חברה ישראלית שמפתחת פלטפורמת מציאות רבודה (AR) לבישה, הודיעה היום על הקמתה של חברת בת EyeWay Vision Inc. ("EVI") בעמק הסיליקון, עם המנהל הבכיר בגוגל והמומחה הנודע ל-AR/VR ד"ר ניקהיל בולרם כמנכ"ל.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica