חפש מאמרים:
שלום אורח
16.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אנטרה ביו ממנה את ספירוס ג'אמאס למנהל כללי

אנטרה ביו ממנה את ספירוס ג'אמאס למנהל כללי

בוסטון וירושלים, 30 בנובמבר 2020, (GLOBE NEWSWIRE) :

אנטרה ביו בע"מ (NASDAQ: ENTX), מובילה בפיתוח של תרופות של מולקולות גדולות שניתנות דרך הפה, הודיעה שמועצת המנהלים שלה מינתה את ספירוס ג'אמאס, Sc.D., לתפקיד המנהל הכללי וחבר במועצת המנהלים בתוקף מ-4 בינואר 2021. ד"ר ג'אמאס יחליף את ד"ר רוז'ה גראסו, שמשמש כמנכ"ל זמני מאוגוסט 2020. ד"ר גראסו ימשיך להיות דירקטור של אנטרה ביו.

"זאת תקופה מרגשת מאוד להצטרף לצוות המוכשר באנטרה, עם כמה זרזים בטווח הקרוב כולל תוצאות של נתונים מרובים מהניסוי הקליני שלב 2 שמתבצע של EB613 וגם הזדמנויות פוטנציאלית רבות של פיתוח עסקי לטכנולוגיית הפלטפורמה שלנו", אמר ד"ר ג'אמאס. "אני מצפה לעבודה עם הצוות באנטרה כדי לקדם את תוכנית הפיתוח של דלדול העצם EB613 אל ניסוי קליני שלב 3 פיבוטלי פוטנציאלי ולקדם את צנרת הפיתוח שלנו, כולל הבחירה של פורמולציה של EB612 לטיפול בתת-פעילות מצד התריס. החברה צפויה לקבל כמה תוצאות חשובות של נתונים בחודשים הקרובים, כולל הנתונים הסופיים של שלב 2 מהניסוי שלב 2 של EB613 במחצית השנייה של 2021, ואני מאמין שיש הזדמנות משמעותית ליצור ערך עבור בעלי המניות של אנטרה ולבנות חברת ביו תרופות בת קיימא", המשיך ד"ר ג'אמאס.

ספירוס ג'אמאס Spiros Jamasהוא יזם ביוטק עם יותר מ-30 שנה של ניסיון ניהולי בכיר בתעשיית הביו תרופות. הוא שימש כמנכ"ל ו/או מייסד של חברות מבוססות חדשנות עתירות צמיחה רבות, בכללן: AOBiome Therapeutics, Inc., Tempero Pharmaceuticals, Inc., Enanta Pharmaceuticals, Inc. ו-Alpha-Beta Technology, Inc.. הוא הרכיב צוותים עתירי ביצועים כדי לפתח את הארגונים האלה וניהל תוכניות מו"פ הראשונות מסוגן מהגילוי המוקדם דרך הגשת בקשות לתרופה ניסויית חדשה (IND) ועד לפיתוח קליני מתקדם. כמנכ"ל מייסד של AOBiome, הוא יצר חברת מיקרוביום של העור מובילה שהשיקה את הפרוביוטיקה פורצת הדרך של העור AO+ Mist ואת מותג מוצרי הצריכה Mother Dirt והוביל את הפעילות להגשת שש בקשות IND. ב-Enanta הוא ניהל את ההתחלה של התוכנית לפיתוח תרופה לדלקת כבד מסוג C. במהלך הקריירה שלו ד"ר ג'אמאס גייס מימון בשווי של יותר מ-300 מיליון דולר ממגוון של מקורות כולל השקעות וחוב ציבוריים ופרטיים. בנוסף לניסיון הרב שלו בבניית חברות ביו תרופות, ד"ר ג'אמאס היה אנליסט הבריאות הגלובלי בקבוצת האסטרטגיות היסודיות הגלובליות ב-State Street Global Advisors, חברת ניהול הנכסים השנייה בגודלה בעולם. ד"ר ג'אמאס קיבל תואר דוקטור למדע בביו טכנולוגיה מ-M.I.T. ב-1987, תואר M.Sc., גם מ-M.I.T., ב-1983 ותואר B.Sc. בהנדסה כימית מ-UMIST, אנגליה. הוא מחבר וממציא שותף של הרבה מאמרים ופטנטים.

"בשם מועצת המנהלים, ברצוני להודות לרוז'ה על הניהול שלו בזמן החיפוש אחרי מנכ"ל ואני נרגש שספירוס יצטרף אלינו כמנכ"ל שלנו וחבר במועצת המנהלים. בזכות הרקע של ספירוס, כולל הניסיון שלו בפיתוח תרופות ואסטרטגיה, הוא מתאים באופן ייחודי לנהל את החברה בתקופה מרגשת זאת. כשנתונים משלב 2 של EB613 באופק ויש צורך ברור שלא נענה לטיפולים דרך הפה שעשויים להציע לחולי דלדול העצם חלופה יותר נוחה ללא מחטים למוצרים הניתנים בזריקות הנוכחיים שזמינים כיום, זאת תקופה מאוד מרגשת עבור החברה", אמר ג'רלד ליברמן, יו"ר מועצת המנהלים של אנטרה.

תנאי ההעסקה של ד"ר ג'אמאס כפופים לאישור של בעלי המניות של החברה.

אודות אנטרה ביו

אנטרה היא מובילה בפיתוח של תרופות של מולקולות גדולות שניתנות דרך הפה לשימוש בתחומים עם צורך רפואי גדול שלא נענה כשהאימוץ של טיפול באמצעות זריקה מוגבל בגלל עלות, נוחות וקשיי ציות של החולים. טכנולוגיית החדרת התרופות דרך הפה הקניינית של החברה מיועדת לתת מענה לאתגרים הטכניים של ספיגה גרועה, שונות גבוהה ואי יכולת להביא מולקולות גדולות למיקום היעד בגוף באמצעות שימוש במגביר ספיגה סינתטי כדי לאפשר את הספיגה של מולקולות גדולות, ומעכבי פרוטאז כדי למנוע הגרעה אנזימטית ולתמוך בהבאה לרקמות היעד. המוצרים הפוטנציאליים הכי מתקדמים של החברה, EB613 לטיפול בדלדול העצם ו-EB612 לטיפול בתת-פעילות מצד התריס, נמצאות בפיתוח קליני שלב 2. אנטרה גם נותנת רישיונות לטכנולוגיה שלה לחברות ביופארמה לשימוש עם התרכובות הקנייניות שלהן, ועד היום יצרה שיתוף פעולה עם Amgen Inc.. למידע נוסף על אנטרה ביו, בקרו בבקשה באתר www.enterabio.com.

ליצירת קשר:

Jonathan Lieber, CFO
Tel: +972-2-532-7151
jon@enterabio.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

 תגיות המאמר: נוי תקשורת, GLOBE NEWSWIRE


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת חיים נוי

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים15/01/2128 צפיות
Pacific Green Technologies, Inc. (OTCQB:PGTK)) מודיעה על חתימה על מזכר הבנות לגבי הסכם מסגרת אסטרטגי לייצור של מערכות לאגירת אנרגיה בסוללות ("הסכם המסגרת") עם Shanghai Electric Gotion New Energy Technology Co., Ltd. ("SEG").

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים14/01/2127 צפיות
"קרנות החברה הפתוחה" (Open Society Foundations) שמחות להודיע על מקבלי מענקי הצעירים בפוארטו ריקו לשנת 2020, שתומכים במנהיגים צעירים בפוארטו ריקו שפועלים למען הצדק, לקדם זכויות אזרח ולעזור לקהילות מקופחות בפוארטו ריקו.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים14/01/2127 צפיות
אנדרסן גלובל מתחילה בהתרחבות לשוודיה עם חברת שיתוף פעולה Unum Tax, ומוסיפה רוחב לפלטפורמה האירופית שלה.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים14/01/2136 צפיות
מכון סייבין לחיסונים (סייבין) The Sabin Vaccine Institute (Sabin) הודיע היום שהעניק מענקים לצוותי מחקר בארבע מדינות כדי לחקור את הגורמים החברתיים של מידע שגוי על קוביד-19, ואת השפעתו על קבלת חיסון שגרתי וקבלת חיסון קוביד-19.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים12/01/2152 צפיות
כשהיא מפתחת עוד את הפלטפורמה האפריקנית שלה, אנדרסן גלובל מרחיבה את הנוכחות שלה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם חברת עורכי הדין Pinto Pereira & Associados, הנציגה של CRA Law בגינאה ביסאו.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים12/01/2150 צפיות
מרחיבה עוד את ארגז הכלים של פתרונות הטעם המתוק להתמודדות עם הפחתת סוכר

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים12/01/2150 צפיות
ההסכם כולל גם את בריח דלת המטען EverLatch™, מוצר PMA שמקורו STC ומיועד לשפר את הביצועים של חברות התעופה ולהפחית עלויות תחזוקה

מאמרים נוספים בנושא הודעות לעיתונות - כללי

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי12/01/2150 צפיות
בית החולים הכללי סנטרה נורפוק, וירג'יניה משתיל לחולה הראשון במחקר TRIOMPHE את מערכת התומכנים בקשת אבי העורקים NEXUS™ לתיקון זעיר פולשני של הקשת כחלק ממחקר ה-IDE TRIOMPHE

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי08/01/2160 צפיות
חברת אפיר Appear Inc. הודיעה על ההשקה של סמארטפון הכי קל משקל בעולם והראשון שמופעל על ידי סוללת גרפן עם טכנולוגיה עמידה בפני מים חדשנית. כבר יש עניין רב בסמארטפון הזה. אפיר התחילה לקבל הזמנות והתחזיות הן שיימכרו מיליון מכשירים בששת החודשים הראשונים.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי07/01/2142 צפיות
תוך חיזוק נוסף של הנוכחות האפריקנית שלה, אנדרסן גלובל נכנסת לקונגו על ידי הסכם לשיתוף פעולה עם חברת עורכי הדין והמס Africa Tax & Legal Services (ATLS).

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי23/12/20333 צפיות
הרחבת הנוכחות של מרכזי הנתונים בפלטפורמת הענן הגלובלי של אריקום תומכת בביקוש הגדל לבידוד דפדפנים מרחוק עם אפס אמון של אריקום

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי20/12/20434 צפיות
חברת אימונו- אונקולוגיה חדשה שהוקמה על ידי חברות הון סיכון מובילות בתרופות ביולוגיות ורשות החדשנות A2i Therapeutics מבטיחה מימון סיד מ-FutuRx והמשקיעים שלה - Johnson & Johnson Innovation (JJDC, Inc.), Takeda Ventures, OrbiMed Partners, Leaps by Bayer ורשות החדשנות של ישראל - כדי לפתח חומרים אימונו- אונקולוגיים חדשים עם מולקולות קטנות


מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי16/12/20253 צפיות
EyeWay Vision Ltd., חברה ישראלית שמפתחת פלטפורמת מציאות רבודה (AR) לבישה, הודיעה היום על הקמתה של חברת בת EyeWay Vision Inc. ("EVI") בעמק הסיליקון, עם המנהל הבכיר בגוגל והמומחה הנודע ל-AR/VR ד"ר ניקהיל בולרם כמנכ"ל.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica