חפש מאמרים:
שלום אורח
25.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

Taconic Biosciences מרחיבה את התיק החדשני ExpressMODEL®

Taconic Biosciences מרחיבה את התיק החדשני ExpressMODEL®

יש פתרון חדש של יצירת מודלי RITg של בעלי חיים

רנסילייר, ניו יורק, 3 בדצמבר 2020, (GLOBE NEWSWIRE) :

Taconic Biosciences, מובילה גלובלית בהספקת פתרונות של מודלים של בעלי חיים בגילוי תרופות, הודיעה על ההשקה של השירות החדש ExpressMODEL®: Random Integration Transgenic (RITg), שמפחית את העלות וזמן היצירה של מודלים של בעלי חיים.

טכנולוגיות עריכת גנים רבות משמשות ליצירת מודלים של בעלי חיים בגילוי תרופות, כל אחת עם השיקולים הייחודיים שלה אבל עם המטרה המשותפת ליצור פרופילים גנטיים ספציפיים. בטכניקה שמשמשת ליצירת מודלי RITg מפיקים שגר ראשוני שבה החיות המייסדות הפרטניות עשויות או לא לשאת ו/או לבטא את התכונה הגנטית הרצויה. באופן מסורתי, צריך להרביע כל חיה כמה דורות כדי לקבוע מי מהחיות מפיקה את התוצאה הרצויה. בתעשייה שחייבת להפחית את הזמן והעלות של הבאת תרופות חדשות לעולם, ExpressMODEL®: RITg מקל את הנטל הזה.

במקום להרביע כל אחת מהחיות המייסדות ולאפיין את הצאצאים שלה, ExpressMODEL®: RITg מנתח ביטויים טרנסגניים ופוריות של החיות בשגר הראשון. הגישה הזאת מפחיתה כמה סיכונים שטבועים ביצירת מודלי RITg. ראשית, זיהוי החיות המוצלחות מוקדם יותר משמעו שלא מבזבזים משאבים על הרבעת חיות עם הפרופילים הגנטיים הלא נכונים. שנית, השגת החיות הנכונות בשלב מוקדם של התהליך מאפשרת לנבא פעילויות בהמשך התהליך. היות שפרויקטים מצריכים תיאום רב עם בעלי עניין ומשאבים אחרים, יש בכך ערך רב. שלישית, הלקוחות יכולים להתאים את הגודל ואת תקן הבריאות של החיות בעוקבה הסופית. רביעית, השגת מספר קטן יותר של חיות מראש מפחיתה את המספר הכולל שנחוץ לפרויקט.

"התיק של ExpressMODEL® התחיל כשטקוניק ניצלה את המומחיות והיכולות שלה בדרך חדשה להאצת תהליך יצירת המודלים", שיתף ד"ר ג'ון קאוז, סגן נשיא לשירותים מדעיים בטקוניק. "ExpressMODEL®: RITg המשיך את המחויבות הזאת, כשהוא משלב את הידע החזק של טקוניק ביצירת מודלים עם מומחיות בהקפאה קריוגנית של זרע, הפריה חוץ גופית וניתוח טרנסגני כדי לסלק את הסיכונים שקשורים בטכניקה הזאת של עריכת גנים. זה מספק ללקוחות נתונים מכריעים חודשים לפני הגישות הרגילות. זה מקרה נדיר במחקר שבו הלקוחות לא צריכים לבחור בין מהירות לאיכות".

טקוניק היא ספקית מורשית באופן מלא של שירותי יצירת מודלים של מכרסמים ויש לה יותר מעשרים שנות ניסיון ביצירת מודלים, הספקת השבתה של גנים, מוטציות או החלפה של גנים, ביטוי טרנסגני, RNAi ועריכת גנים באמצעות טכנולוגיות CRISPR/Cas9 כדי להבטיח שמשתמשים בכלים המתאימים בכל פרויקט ספציפי של לקוח. את המומחיות הזאת משלימה היכולת הייחודית של טקוניק לאפשר מעבר חלק מתכנון המודל לניהול ההרבעה והמושבה, ובכך להציע ללקוחות פתרון שלם. השירותים המדעיים האלה כוללים רכישה או יצירה, יבוא, רישוי, הרבעה, בדיקה, הכנה והפצה של מודלים מהונדסים גנטית לכל מקום בעולם.

למידע נוסף על הפתרונות ליצירת מודלים של טקוניק, התקשרו עם טקוניק בטלפון 1-888-TACONIC (888-822-6642) בארה"ב, +45 70 23 04 05 באירופה או בדואל info@taconic.com.

אודות Taconic Biosciences, Inc.

Taconic Biosciences היא מובילה גלובלית מורשית באופן מלא במודלים ושירותים של מכרסמים מהונדסים גנטית. טקוניק שהוקמה ב-1952 מספקת את פתרונות בעלי החיים הטובים ביותר כדי שהלקוחות יוכלו לרכוש, ליצור לפי הזמנה, להרביע, לטפל טיפול מקדים, לבדוק ולהפיץ מודלי מחקר רבי ערך בכל עולם. טקוניק, מומחית במודלים של עכברים וחולדות מהונדסים גנטית, מיקרוביום, מודלים אימונו- אונקולוגיים של עכברים ושירותים משולבים של תכנון והרבעת מודלים, מפעילה שלוש מעבוד שירות ושישה מתקני הרבעה בארה"ב ואירופה, מקיימת קשרים עם מפיצים באסיה ויש לה יכולות משלוח להספקת מודלים של בעלי חיים בכל מקום כמעט בעולם.

לפרטים נוספים:

Kelly Owen Grover
Director of Marketing Communications
(518) 697-3824
kelly.grover@taconic.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

 תגיות המאמר: נוי תקשורת, GLOBE NEWSWIRE


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת חיים נוי

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים24/01/2117 צפיות
InvestorBrandNetwork ("IBN"), סוכנות תקשורת תאגידית חדשנית ומפיצה של תוכן מגוון, מודיעה היום דרך הודעה גלובלית של InvestorWire שתורגמה ל-12 שפות ל-56 מדינות על סיכום של ציוני הדרך שלה ב-2020 ומוסרת סקירה על התוכניות שלה ל-2021.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים23/01/2122 צפיות
עתיד דל פחמן לצמנט מתקדם באמצעות חקר ישימות ייחודי כדי לבדוק לכידה ואחסון של פחמן (CCS) במפעל של ליי סמנט באדמונטון, אלברטה. מתוך הכרה בתפקיד החשוב שיש ל-CCS בקנה מידה גדול בהפחתת פליטות של גזי חממה, ליי סמנט, מרכז הידע הבינ"ל על CCS (מרכז הידע) וקבוצת Mitsubishi Heavy Industries (MHI) מתקדמים עם התכנון ההנדסי של חקר הישימות הזה של המערכת ללכידת פחמן של מפעל הצמנט.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים22/01/2124 צפיות
אנדרסן גלובל ממשיכה לחזק את היתרון התחרותי שלה באזור אפריקה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם חברת המיסים עם מלוא השירותים Kashadah & Co. בלוב.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים21/01/2130 צפיות
היום ,Biotalys NV,חברה להגנת מזון ויבולים טרנספורמטיבית, מודיעה שהיא הגישה את ההדברה הביולוגית המבוססת על חלבונים הראשונה שלה, Evoca™, למשרד להגנת הסביבה (EPA) בארצות הברית לאישור. אם תירשם על ידי EPA, ההדברה הביולוגית הזאת תציע למגדלי פירות וירקות בארה"ב דרך חדשה להילחם במחלות חשובות כדי למקסם יבולים ולהאריך את חיי המדף אחרי הקטיף עם שאריות משמעותית קטנות יותר.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי21/01/2125 צפיות
תרו תעשייה פרמצבטיקה בע"מ (NYSE:TARO) הודיעה היום שבכוונתה לפרסם את התוצאות הכספיות שלה ברבעון ובתשעת החודשים שהסתיימו ב-31 בדצמבר 2020 אחרי סגירת השוק ביום רביעי, ה-27 בינואר 2021.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים21/01/2128 צפיות
המשאב המהימן שלכם לעדכונים לא מוטים בזמן אמת על סטטוס ה-PMTA

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים20/01/2136 צפיות
LeddarTech® ו-OSRAM® הודיע שהן התקשרו בחוזה לטווח ארוך לפיו לידרטק תספק את רכיבי חומרת ותוכנת הלידאר המובילים בענף שלה לתוך פלטפורמת הלידאר PERCEPT™ של אוזרם

מאמרים נוספים בנושא הודעות לעיתונות - כללי

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי21/01/2125 צפיות
תרו תעשייה פרמצבטיקה בע"מ (NYSE:TARO) הודיעה היום שבכוונתה לפרסם את התוצאות הכספיות שלה ברבעון ובתשעת החודשים שהסתיימו ב-31 בדצמבר 2020 אחרי סגירת השוק ביום רביעי, ה-27 בינואר 2021.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי19/01/2138 צפיות
Madison Realty Capital, חברה להשקעות פרטיות בנדלן מניו יורק שמתמקדת באסטרטגיות השקעה במניות ואג"ח, הודיעה היום שהיא סיפקה מימון בנייה של 53 מיליון דולר ל-Heritage Equity Partners, שמנהלים טובי מוסקוביץ ומייקל ליכטנסטין, בשביל פרויקט בנייה מהיסוד של בניין עם 150 דירות שנמצא בשדרה הרביעית מספר 875 בין הרחובות 32 ו-33, ב-"South Park Slope", המכונה גם שכונת סנסט פרק בברוקלין, ניו יורק.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי12/01/2171 צפיות
בית החולים הכללי סנטרה נורפוק, וירג'יניה משתיל לחולה הראשון במחקר TRIOMPHE את מערכת התומכנים בקשת אבי העורקים NEXUS™ לתיקון זעיר פולשני של הקשת כחלק ממחקר ה-IDE TRIOMPHE

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי08/01/2168 צפיות
חברת אפיר Appear Inc. הודיעה על ההשקה של סמארטפון הכי קל משקל בעולם והראשון שמופעל על ידי סוללת גרפן עם טכנולוגיה עמידה בפני מים חדשנית. כבר יש עניין רב בסמארטפון הזה. אפיר התחילה לקבל הזמנות והתחזיות הן שיימכרו מיליון מכשירים בששת החודשים הראשונים.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי07/01/2150 צפיות
תוך חיזוק נוסף של הנוכחות האפריקנית שלה, אנדרסן גלובל נכנסת לקונגו על ידי הסכם לשיתוף פעולה עם חברת עורכי הדין והמס Africa Tax & Legal Services (ATLS).

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי23/12/20345 צפיות
הרחבת הנוכחות של מרכזי הנתונים בפלטפורמת הענן הגלובלי של אריקום תומכת בביקוש הגדל לבידוד דפדפנים מרחוק עם אפס אמון של אריקום

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי20/12/20447 צפיות
חברת אימונו- אונקולוגיה חדשה שהוקמה על ידי חברות הון סיכון מובילות בתרופות ביולוגיות ורשות החדשנות A2i Therapeutics מבטיחה מימון סיד מ-FutuRx והמשקיעים שלה - Johnson & Johnson Innovation (JJDC, Inc.), Takeda Ventures, OrbiMed Partners, Leaps by Bayer ורשות החדשנות של ישראל - כדי לפתח חומרים אימונו- אונקולוגיים חדשים עם מולקולות קטנות

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica