חפש מאמרים:
שלום אורח
22.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

Atomwise ו-FutuRx משיקות את A2i Therapeutics

Atomwise ו-FutuRx משיקות את A2i Therapeutics - חברת אימונו- אונקולוגיה חדשה שהוקמה על ידי חברות הון סיכון מובילות בתרופות ביולוגיות ורשות החדשנות A2i Therapeutics מבטיחה מימון סיד מ-FutuRx והמשקיעים שלה - Johnson & Johnson Innovation (JJDC, Inc.), Takeda Ventures, OrbiMed Partners, Leaps by Bayer ורשות החדשנות של ישראל - כדי לפתח חומרים אימונו- אונקולוגיים חדשים עם מולקולות קטנות

סן פרנסיסקו ונס ציונה, 18 בדצמבר 2020, (BUSINESS WIRE) :

Atomwise, המובילה בשימוש בבינה מלאכותית בגילוי של תרופות עם מולקולות קטנות, הודיעה היום על שותפות עם FutuRx, חממת ביוטק מוכרת מישראל שמתמקדת בטכנולוגיות חדשניות של תרופות בשלב המוקדם. שיתוף הפעולה ישמש כהצגה הראשונה של הפלטפורמה AtomNet® של Atomwise לגילוי מבוסס בינה מלאכותית של תרופות למרכז חדשנות ביוטק גדל בישראל והוא השותפות השנייה של Atomwise עם מרכז חממות גלובלי.

FutuRx, שהוקמה כהשקעה משותפת בין Johnson & Johnson Innovation (JJDC, Inc.), Takeda Ventures Inc., OrbiMed Israel Partners, יצרה יותר מ-20 חברות בשלב המוקדם בשותפות עם רשות החדשנות של ישראל והפכה תגליות פורצות דרך לתרופות חדשניות. לאחרונה Leaps by Bayer הצטרפה כמשקיעה חדשה לצד המשקיעים המייסדים של FutuRx כדי להקים ולפתח חברות ביוטק בשלב המוקדם. פעילות המחקר של A2i Therapeutics בטווח בקרוב תמומן על ידי תרומות הון מרשות החדשנות של ישראל, המשקיעים של FutuRx ומשאבים ותמיכה בעין מ-Atomwise.

כחלק מהשותפות האסטרטגית, Atomwise תעבוד באופן קרוב עם צוות ההנהלה של FutuRx, משקיעים והחברות הנתמכות בתיק כדי ליישם את טכנולוגיית הבינה המלאכותית שלה בפרויקטים בשלב המוקדם של גילוי תרופות. Atomwise ו-FutuRx הודיעו על המיזם המשותף הראשון שלהם, A2i Therapeutics, עם מימון סיד כדי להשתמש בפלטפורמת הבינה המלאכותית של Atomwise כדי להתמקד בחלבון חשוב שמעורב בשליטה על התגובה החיסונית המולדת ופוטנציאלית מטרה אימונו- אונקולוגית חשובה. פלטפורמת הבינה המלאכותית AtomNet® של Atomwise יכולה לבדוק יותר מ-16 מיליארד תרכובות ולחפש פגיעות פוטנציאליות בתוך פחות מיומיים וחוקרים מכל העולם משתמשים בה כדי למצוא פגיעות במטרות ביישומים רבים של מחלות.

"FutuRx נרגשת להשיק חברת התכנסות ביולוגית חדשה ביחד עם מובילה עולמית בגילוי מבוסס בינה מלאכותית של תרופות", אמרה כינרת סביצקי, PhD, המנהלת הכללית של FutuRx. "Atomwise מביאה מורשת של שיתוף פעולה וחדשנות בגילוי של תרופות עם מולקולות קטנות לרשת המומחים המובילים שלנו מחברות תרופות רב לאומיות והון סיכון. אנחנו שמחים שהשותפות שלנו עם Atomwise תציג את פלטפורמת הבינה המלאכותית החדשנית שלה לגילוי תרופות לחברות הזנק וחברות ביוטק מתפתחות בישראל".

"רשות החדשנות של ישראל מובילה את אסטרטגיית ההתכנסות הביולוגית של ישראל ושמחה ש-FutuRx מצטרפת שוב לפעילות הזאת יחד עם השותפה החדשה שלה Atomwise", אמרה אניה אלדן, סמנכ"לית רשות החדשנות וראש מחלקת ההזנקים. "Atomwise נמצאת בחזית של גילוי התרופות המבוסס על בינה מלאכותית, והשותפות הזאת עם FutuRx תעזור להתמקד במטרות של מחלות קשות ותחזק משמעותית את גילוי התרופות באמצעות בינה מלאכותית ואת סביבת ההתכנסות הביולוגית בישראל".

FutuRx מצטרפת עכשיו לרשת המשקיעים והחברות השותפות הגדלה של Atomwise, ששווי העסקאות המיצרפי שלה כיום מתקרב ל-7 מיליארד דולר. מאז הקמתה Atomwise בנתה תיק חזק של חברות מיזמים משותפים ושותפויות עם חברות ביוטק מתפתחות וחברות תרופות ואגרוכימיה מובילות.

באפריל 2020 Atomwise הרחיבה את השותפות האסטרטגית שלה עם Hansoh Pharma, חברת תרופות ביולוגיות מובילה בסין, אחרי שהשלימה בהצלחה את שיתוף הפעולה הראשונה שלה בגילוי פגיעות כדי לזהות תרכובות פוגעות שהן ספציפיות למטרה שהיא תרופה עיקשת. הודעה זאת באה בעקבות עוד שותפות מורחבת מוקדם יותר השנה עם Bayer כדי להמשיך בפיתוח של שתי תוכניות להגנה על יבולים. כחלק מהשותפות האסטרטגית, Atomwise עוזרת לבאייר להגדיל את המהירות וההסתברות של הגילוי והפיתוח של מוצרים חדשים להגנה על יבולים באמצעות בינה מלאכותית.

"אנחנו נרגשים ש-Atomwise, חברה בתיק של Leaps by Bayer, משתפת פעולה עם FutuRx בחזיתות חדשות כדי לטפל ביעד המשותף שלנו לרפא ולמנוע סרטן", אמר ד"ר יורגן אקהרט, מנהל Leaps by Bayer.

אודות FutuRx

FutuRx היא חממת הביוטק המובילה בישראל שהוקמה ב-2014 על ידי Johnson & Johnson Innovation (JJDC, Inc.), OrbiMed Israel Partners ו-Takeda Pharmaceutical Company, באמצעות קבוצת ההון סיכון שלה Takeda Ventures Inc. אחרי זכייה במכרז של רשות החדשנות של ישראל. לאחרונה באייר הצטרפה ל-FutuRx כמשקיעה אסטרטגית באמצעות חברת הון הסיכון שלה LEAPS. החממה מתמקדת בטכנולוגיות ריפוי חדשניות בשלב המוקדם והקימה 23 חברות עד היום. למידע נוסף על FutuRx, בקרו בבקשה באתר https://www.futurx.co.il.

אודות Atomwise

Atomwise מחוללת מהפכה באופן הגילוי של תרופות באמצעות בינה מלאכותית. אנחנו המצאנו את השימוש בלמידה עמוקה לגילוי תרופות מבוסס מבנה, וכיום אנו מפתחים צנרת של תרופות פוטנציאליות עם מולקולות קטנות שמתקדמות למחקרים קדם קליניים. הטכנולוגיה שלנו AtomNet® משמשת לשחרור יותר מטרות בלתי ניתנות להשפעה (undruggable) מכל פלטפורמת בינה מלאכותית לגילוי תרופות אחרת. אנחנו מתמודדים עם יותר מ-600 מחלות מטרה שונות ב-775 שיתופי פעולה עם יותר מ-250 שותפים ברחבי העולם. שווי העסקאות המיצרפי של תיק המיזמים המשותפים והשותפויות שלנו עם חברות תרופות ואגרוכימיה מובילות וחברות ביוטק מתקרב ל-7 מיליארד דולר. Atomwise גייסה יותר מ-174 מיליון דולר מחברות הון סיכון מובילות כדי לקדם את המשימה שלנו לייצר תרופות טובות יותר, מהר יותר. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר atomwise.com או תעקבו אחרי @AtomwiseInc.

גלריית תמונות/ מולטימדיה זמינה: https://www.businesswire.com/news/home/52350629/en

אנשי קשר

אנשי קשר שלAtomwise :
Sara Agee Le, PhD
VP of Marketing and Communications
media@atomwise.com
investors@atomwise.com

מקור:Atomwise

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE

 תגיות המאמר: ביזנס וייר, נוי תקשורת


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת חיים נוי

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים22/01/2110 צפיות
אנדרסן גלובל ממשיכה לחזק את היתרון התחרותי שלה באזור אפריקה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם חברת המיסים עם מלוא השירותים Kashadah & Co. בלוב.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים21/01/2118 צפיות
היום ,Biotalys NV,חברה להגנת מזון ויבולים טרנספורמטיבית, מודיעה שהיא הגישה את ההדברה הביולוגית המבוססת על חלבונים הראשונה שלה, Evoca™, למשרד להגנת הסביבה (EPA) בארצות הברית לאישור. אם תירשם על ידי EPA, ההדברה הביולוגית הזאת תציע למגדלי פירות וירקות בארה"ב דרך חדשה להילחם במחלות חשובות כדי למקסם יבולים ולהאריך את חיי המדף אחרי הקטיף עם שאריות משמעותית קטנות יותר.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי21/01/2115 צפיות
תרו תעשייה פרמצבטיקה בע"מ (NYSE:TARO) הודיעה היום שבכוונתה לפרסם את התוצאות הכספיות שלה ברבעון ובתשעת החודשים שהסתיימו ב-31 בדצמבר 2020 אחרי סגירת השוק ביום רביעי, ה-27 בינואר 2021.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים21/01/2118 צפיות
המשאב המהימן שלכם לעדכונים לא מוטים בזמן אמת על סטטוס ה-PMTA

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים20/01/2125 צפיות
LeddarTech® ו-OSRAM® הודיע שהן התקשרו בחוזה לטווח ארוך לפיו לידרטק תספק את רכיבי חומרת ותוכנת הלידאר המובילים בענף שלה לתוך פלטפורמת הלידאר PERCEPT™ של אוזרם

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים19/01/2123 צפיות
המשחק לסלולר הלהיט שזכה בפרסים מופץ עכשיו ב-Apple App Store ו-Google Play בדרום קוריאה

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים19/01/2125 צפיות
אנדרסן גלובל יוצרת נוכחות בשוק של מאלאווי עם הסכם לשיתוף פעולה עם Knight & Knight, ומחזקת את הפלטפורמה שלה ביבשת אפריקה ומוסיפה כיסוי נוסף באזור המזרחי.

מאמרים נוספים בנושא הודעות לעיתונות - כללי

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי21/01/2115 צפיות
תרו תעשייה פרמצבטיקה בע"מ (NYSE:TARO) הודיעה היום שבכוונתה לפרסם את התוצאות הכספיות שלה ברבעון ובתשעת החודשים שהסתיימו ב-31 בדצמבר 2020 אחרי סגירת השוק ביום רביעי, ה-27 בינואר 2021.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי19/01/2129 צפיות
Madison Realty Capital, חברה להשקעות פרטיות בנדלן מניו יורק שמתמקדת באסטרטגיות השקעה במניות ואג"ח, הודיעה היום שהיא סיפקה מימון בנייה של 53 מיליון דולר ל-Heritage Equity Partners, שמנהלים טובי מוסקוביץ ומייקל ליכטנסטין, בשביל פרויקט בנייה מהיסוד של בניין עם 150 דירות שנמצא בשדרה הרביעית מספר 875 בין הרחובות 32 ו-33, ב-"South Park Slope", המכונה גם שכונת סנסט פרק בברוקלין, ניו יורק.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי12/01/2169 צפיות
בית החולים הכללי סנטרה נורפוק, וירג'יניה משתיל לחולה הראשון במחקר TRIOMPHE את מערכת התומכנים בקשת אבי העורקים NEXUS™ לתיקון זעיר פולשני של הקשת כחלק ממחקר ה-IDE TRIOMPHE

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי08/01/2167 צפיות
חברת אפיר Appear Inc. הודיעה על ההשקה של סמארטפון הכי קל משקל בעולם והראשון שמופעל על ידי סוללת גרפן עם טכנולוגיה עמידה בפני מים חדשנית. כבר יש עניין רב בסמארטפון הזה. אפיר התחילה לקבל הזמנות והתחזיות הן שיימכרו מיליון מכשירים בששת החודשים הראשונים.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי07/01/2149 צפיות
תוך חיזוק נוסף של הנוכחות האפריקנית שלה, אנדרסן גלובל נכנסת לקונגו על ידי הסכם לשיתוף פעולה עם חברת עורכי הדין והמס Africa Tax & Legal Services (ATLS).

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי23/12/20342 צפיות
הרחבת הנוכחות של מרכזי הנתונים בפלטפורמת הענן הגלובלי של אריקום תומכת בביקוש הגדל לבידוד דפדפנים מרחוק עם אפס אמון של אריקום


 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica