חפש מאמרים:
שלום אורח
22.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

Ericom Software ממשיכה בהתרחבות הגלובלית עם השקעות חשובות במזרח התיכון תוך שימוש בתשתית הענן של אורקל

Ericom Software ממשיכה בהתרחבות הגלובלית עם השקעות חשובות במזרח התיכון תוך שימוש בתשתית הענן של אורקל

הרחבת הנוכחות של מרכזי הנתונים בפלטפורמת הענן הגלובלי של אריקום תומכת בביקוש הגדל לבידוד דפדפנים מרחוק עם אפס אמון של אריקום

ניו יורק, 22 בדצמבר 2020, (BUSINESS WIRE):

Ericom Software, המובילה בפתרונות אבטחת סייבר בענן עם אפס אמון וחברה ברשת השותפים של אורקל (OPN), הודיעה היום על הרחבת הנוכחות של מרכזי הנתונים בפלטפורמת הענן הגלובלי של אריקום במזרח התיכון כדי לתמוך בביקוש הגדל ל-Ericom Shield Remote Browser Isolation (RBI). ההשקעות האלה מרחיבות את הגישה המקומית לפלטפורמת הענן מרובת הדיירים המבוזרת גלובלית של אריקום לכל הארגונים באזור.

הקצב של התקפות סייבר שמשתמשות בנוזקה שמתוכננת לנצל חולשות של דפדפני אינטרנט מאיץ באופן דרמטי. ההתקפות מסוג זה המתבססות על האינטרנט והדואל משתמשות בנוזקת יום אפס שמוטבעת בתוכן של אתרים כדי להעביר כופרות, להוציא נתונים, לשבש את הפעילות ועוד. Ericom Shield RBI מונע 100% מההתקפות המתבססות על האינטרנט על ידי ביצוע תוכן אינטרנט בגורם מכיל מרוחק ומבודד מבוסס ענן, ושליחת מידע עיבוד בטוח בלבד לדפדפן של המכשיר. כשהמשתמשים מתקשרים עם האתר הם בטוחים לגמרי כי שום תוכן אינטרנט לא מתבצע לעולם ישירות במכשירים שלהם.

מרכזי נתונים בעננים מקומיים מספקים ביצועים, זמינות וריבונות נתונים

שניים ממרכזי הנתונים האחרונים במזרח התיכון, בג'דה, ערב הסעודית ודובאי, איחוד האמירויות, מותקנים בתשתית הענן של אורקל (OCI), פלטפורמה מובילה בשוק שיכולה להגדיל באופן גמיש את הקיבולת והעיבוד של המחשוב כדי לטפל בצרכים המשתנים של תעבורת הנתונים.

הנוכחות הגדלה של מרכזי הנתונים של אריקום במזרח התיכון חשובה מכמה סיבות", אמר ראבי פאתר, סגן נשיא אריקום, אירופה והמזרח התיכון. "מילוי הדרישות של מיקום וריבונות נתונים מקומיים משמעו ששירותים מבוססי ענן חייבים לשמור את הנתונים והרישומים באזור. נקודות הנוכחות (PoPs) המרובות גם מאפשרות לנו לספק את הביצועים והעמידות שארגונים מצפים".

למידע נוסף והודעה של אורקל, תלחצו כאן.

אודות Ericom Software

Ericom Software היא ספקית מובילה של פתרונות אבטחת סייבר בענן עם אפס אמון שמאפשרים גישה בטוחה לאינטרנט וליישומים שמגינה על ארגונים מאיומי סייבר מתקדמים. באמצעות טכנולוגיות של בידוד דפדפנים ויישומים עם אפס אמון, פתרונות אבטחת הענן והתוכנה של אריקום מאפשרים גישה פשוטה, בטוחה ומבוססת מדיניות למשאבים קריטיים מבלי להשפיע על התפוקה של משתמשי הקצה. למידע נוסף על אריקום, בקרו בבקשה באתר www.ericom.com.

סימני מסחר

אורקל וג'אווה הם שמות מסחר רשומים של אורקל ו/או החברות המסונפות שלה.

אנשי קשר

Domenick Cilea, 732-813-7401
dcilea@springboardpr.com

מקור: Ericom Software

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE

 תגיות המאמר: ביזנס וייר, נוי תקשורת


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת חיים נוי

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים22/01/2111 צפיות
אנדרסן גלובל ממשיכה לחזק את היתרון התחרותי שלה באזור אפריקה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם חברת המיסים עם מלוא השירותים Kashadah & Co. בלוב.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים21/01/2118 צפיות
היום ,Biotalys NV,חברה להגנת מזון ויבולים טרנספורמטיבית, מודיעה שהיא הגישה את ההדברה הביולוגית המבוססת על חלבונים הראשונה שלה, Evoca™, למשרד להגנת הסביבה (EPA) בארצות הברית לאישור. אם תירשם על ידי EPA, ההדברה הביולוגית הזאת תציע למגדלי פירות וירקות בארה"ב דרך חדשה להילחם במחלות חשובות כדי למקסם יבולים ולהאריך את חיי המדף אחרי הקטיף עם שאריות משמעותית קטנות יותר.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי21/01/2115 צפיות
תרו תעשייה פרמצבטיקה בע"מ (NYSE:TARO) הודיעה היום שבכוונתה לפרסם את התוצאות הכספיות שלה ברבעון ובתשעת החודשים שהסתיימו ב-31 בדצמבר 2020 אחרי סגירת השוק ביום רביעי, ה-27 בינואר 2021.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים21/01/2118 צפיות
המשאב המהימן שלכם לעדכונים לא מוטים בזמן אמת על סטטוס ה-PMTA

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים20/01/2125 צפיות
LeddarTech® ו-OSRAM® הודיע שהן התקשרו בחוזה לטווח ארוך לפיו לידרטק תספק את רכיבי חומרת ותוכנת הלידאר המובילים בענף שלה לתוך פלטפורמת הלידאר PERCEPT™ של אוזרם

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים19/01/2123 צפיות
המשחק לסלולר הלהיט שזכה בפרסים מופץ עכשיו ב-Apple App Store ו-Google Play בדרום קוריאה

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים19/01/2125 צפיות
אנדרסן גלובל יוצרת נוכחות בשוק של מאלאווי עם הסכם לשיתוף פעולה עם Knight & Knight, ומחזקת את הפלטפורמה שלה ביבשת אפריקה ומוסיפה כיסוי נוסף באזור המזרחי.

מאמרים נוספים בנושא הודעות לעיתונות - כללי

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי21/01/2115 צפיות
תרו תעשייה פרמצבטיקה בע"מ (NYSE:TARO) הודיעה היום שבכוונתה לפרסם את התוצאות הכספיות שלה ברבעון ובתשעת החודשים שהסתיימו ב-31 בדצמבר 2020 אחרי סגירת השוק ביום רביעי, ה-27 בינואר 2021.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי19/01/2130 צפיות
Madison Realty Capital, חברה להשקעות פרטיות בנדלן מניו יורק שמתמקדת באסטרטגיות השקעה במניות ואג"ח, הודיעה היום שהיא סיפקה מימון בנייה של 53 מיליון דולר ל-Heritage Equity Partners, שמנהלים טובי מוסקוביץ ומייקל ליכטנסטין, בשביל פרויקט בנייה מהיסוד של בניין עם 150 דירות שנמצא בשדרה הרביעית מספר 875 בין הרחובות 32 ו-33, ב-"South Park Slope", המכונה גם שכונת סנסט פרק בברוקלין, ניו יורק.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי12/01/2169 צפיות
בית החולים הכללי סנטרה נורפוק, וירג'יניה משתיל לחולה הראשון במחקר TRIOMPHE את מערכת התומכנים בקשת אבי העורקים NEXUS™ לתיקון זעיר פולשני של הקשת כחלק ממחקר ה-IDE TRIOMPHE

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי08/01/2167 צפיות
חברת אפיר Appear Inc. הודיעה על ההשקה של סמארטפון הכי קל משקל בעולם והראשון שמופעל על ידי סוללת גרפן עם טכנולוגיה עמידה בפני מים חדשנית. כבר יש עניין רב בסמארטפון הזה. אפיר התחילה לקבל הזמנות והתחזיות הן שיימכרו מיליון מכשירים בששת החודשים הראשונים.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי07/01/2149 צפיות
תוך חיזוק נוסף של הנוכחות האפריקנית שלה, אנדרסן גלובל נכנסת לקונגו על ידי הסכם לשיתוף פעולה עם חברת עורכי הדין והמס Africa Tax & Legal Services (ATLS).

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי20/12/20443 צפיות
חברת אימונו- אונקולוגיה חדשה שהוקמה על ידי חברות הון סיכון מובילות בתרופות ביולוגיות ורשות החדשנות A2i Therapeutics מבטיחה מימון סיד מ-FutuRx והמשקיעים שלה - Johnson & Johnson Innovation (JJDC, Inc.), Takeda Ventures, OrbiMed Partners, Leaps by Bayer ורשות החדשנות של ישראל - כדי לפתח חומרים אימונו- אונקולוגיים חדשים עם מולקולות קטנות


 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica