חפש מאמרים:
שלום אורח
08.03.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

Madison Realty Capital מספקת מימון בנייה של 53 מיליון דולר ל-Heritage Equity Partners לפרויקט של בניין דירות בברוקלין

Madison Realty Capital מספקת מימון בנייה של 53 מיליון דולר ל-Heritage Equity Partners לפרויקט של בניין דירות בברוקלין

ניו יורק, 19 בינואר 2021, (GLOBE NEWSWIRE)

Madison Realty Capital, חברה להשקעות פרטיות בנדלן מניו יורק שמתמקדת באסטרטגיות השקעה במניות ואג"ח, הודיעה היום שהיא סיפקה מימון בנייה של 53 מיליון דולר ל-Heritage Equity Partners, שמנהלים טובי מוסקוביץ ומייקל ליכטנסטין, בשביל פרויקט בנייה מהיסוד של בניין עם 150 דירות שנמצא בשדרה הרביעית מספר 875 בין הרחובות 32 ו-33, ב-"South Park Slope", המכונה גם שכונת סנסט פרק בברוקלין, ניו יורק.

הלוואת הבנייה היא ריבית לא קבועה מבוססת ליבור ואורגנה על ידי Meridian Capital Group והמנהל שלה אליוט קונסטילנגר, שיש לו קשרי עבודה עם Heritage Equity Partners וגם עם Madison Realty Capital. השלמת הפרויקט צפויה ברבעון השני של 2022. Heritage Development, חברת פיתוח וניהול משולבת אנכית, עם מיקוד בפרויקטים של מגורים, מסחר ואירוח, משמשת כקבלנית הראשית של הפרויקט.

הנכס, שנמצא באזור שאושר בתור "אזור הזדמנות כשיר" במסגרת חוק הקיצוץ במיסים והמשרות של 2017, ישתרע על בערך 140,000 רגל רבוע וכולל בסך הכל 150 דירות סטודיו, עם חדר שינה אחד ועם שני חדרי שינה. הדיירים ייהנו מגישה לשירותים רבים מהרמה העליונה, כולל חדר כושר וסטודיו יוגה, חדר משחקים לילדים, מרחב עבודה משותף, חדר אירועים, מרחב חיצוני משותף, גריל על הגג ומרפסת שמש, וגם מכונות ומייבשי כביסה בתוך הדירות. בנוסף, בבניין יש נוף לחזית המים והוא בניין המגורים מסוג A היחיד במרחק הליכה מהמרכז היצירתי ההומה שב-Industry City, וגם מאפשרויות תחבורה רבות, כולל קווי הרכבת התחתית D, N ו-R. בחמש השנים האחרונות, Industry City חוותה שטף של משרות בטכנולוגיה ויצירתיות שהובילו לתחייה נמרצת של האזור כולל פרויקטים רבים של עירוב שימושים, מגורים וחנויות ופרויקטי פיתוח של משרדים.

"סנסט פרק היא שכונה מתפתחת ויצירתית, אבל סובלת ממחסור באפשרויות דיור אטרקטיביות", אמר ג'וש זיגן, מייסד שותף ומנהל ההשקעות של Madison Realty Capital. "אנחנו שמחים להתבסס על הקשרים שלנו עם Heritage Equity Partners כדי לספק פתרון גמיש ולבצע את ההלוואה הזאת של 53 מיליון דולר שתביא אפשרויות דיור חדשות חיוניות לשכונה הנמרצת ומתפתחת הזאת".

"באזור הזה היו שינויים גדולים בשנים האחרונות, ואין מספיק היצע מגורים לבעלי המשרות שנוצרו באזור הזה", אמר טובי מוסקוביץ, מנכ"ל Heritage Equity Partners. "יש גידול גדול במספר החברות שנכנסות לאזור הזה, אבל לא נבנו מספיק בתי מגורים כדי להכיל את הגידול באוכלוסייה. יש צורך בעוד דיור באזור הזה, יותר דירות להשכרה, ובמיוחד צורך בבנייה חדשה של דירות יוקרה באזור הזה. הפרויקט שלנו יספק את שני הדברים, כי אנחנו מספקים גם דירות בנות השגה וגם דירות יוקרה בשני הבניינים שנבנה באתר הזה. קשה למצוא אתרים באזור הזה שמאפשרים פרויקטים של בניינים רב משפחתיים, ואנחנו שמחים להיות חלק מהפתרון למחסור בדיור באזור הזה".

מייקל ליכטנסטין, נשיא Heritage Equity Partners, מציין שהאזור הזה הוא מקום המפגש בין האזור המכונה South Park Slope ו-Industry city, ולכן מפגש השכונות בין סנסט פרק, Industry City ו-South Park Slope הופך את המיקום הזה למאוד אטרקטיבי ולפרויקט של עירוב שימושים, שמספק מגורים לאנשים מכל רמות ההכנסה שנמשכים לשכונה הזאת".

"תמיד התמקדנו בפרויקטים חלוציים בשכונות חדשות ומתפתחות, ואנחנו שמחים להתקדם עם הפרויקט הזה, שמדגיש את החוזק של הצוות שלנו בפיתוח ובנייה, ומממש את החזון שלנו ויוצר בניין יפה שיתאים לכל התושבים של השכונות האלה. המגיפה עיכבה את כל פרויקטי הפיתוח בעיר ניו יורק, אבל אנחנו שמחים שאנחנו יכולים להתקדם עם הפרויקט הזה מייד הודות לקשרים הוותיקים שלנו עם Madison Realty Capital", הוסיף ליכטנסטין.

אודות Madison Realty Capital

Madison Realty Capital (MRC) היא חברה להשקעות פרטיות בנדלן מניו יורק שמתמקדת באסטרטגיות השקעה במניות ואג"ח עם משרדים אזוריים בשווקים חשובים כולל לוס אנג'לס ודאלאס. MRC, שהוקמה ב-2004, סגרה עסקאות של בערך 13 מיליארד דולר במגזרי הרב משפחתיים, קמעונאות, משרדים, תעשייה ומלונות. החברה מנהלת השקעות בארצות הברית בשם בסיס משקיעים גלובלי. MRC היא חברה משולבת במלואה עם יותר מ-60 עובדים בכל התחומים של נדלן: השקעות, פיתוח וניהול נכסים. בין יתר התארים בענף, MRC נכללה ברשימה היוקרתית "Power 100" של שחקני הנדלן בעיר ניו יורק של Commercial Observer ומוזכרת בעקביות כאחת המלוות לבנייה המובילות בענף.

אודות Heritage Equity Partners

Heritage Equity Partners הוקמה על ידי טובי מוסקוביץ ומייקל ליכטנסטין ב-2008, ונמצאת בחזית של פרויקטי בנייה חדשניים וקהילתיים. Heritage Equity Partners פיתחה הרבה פרויקטים ידועים, כגון Spire Lofts, Williamsburg Hotel, 25 Kent והמנהלים שלה היו בין המפתחים הראשונים בווילה משבורג, לונג איילנד סיטי ועכשיו הם מפתחים במוט הייבן ודרום ברונקס.

אודות Meridian Capital Group

Meridian Capital Group שהוקמה ב-1991 היא עושת העסקאות הכי פעילה באמריקה ואחת היועצות המובילות בארה"ב במימון, השקעות והשכרה קמעונאית של נכסים מסחריים. ב-2019 מרידיאן סגרה מימון בסכום של יותר מ-40 מיליארד דולר אצל יותר מ-250 מלווים שונים. מרידיאן מייצגת רבים ממשקיעי ומפתחי הנדלן המובילים בעולם ולפלטפורמה הנרחבת של החברה יש פרקטיקות מיוחדות למערך רחב של סוגי נכסים, כולל משרדים, קמעונאות, רב משפחתי, מלונות, עירוב שימושים, תעשייה ונכסים לרפואה ודיור לקשישים. המטה של מרידיאן מצא בעיר נין יורק עם משרדים בניו ג'רזי, מרילנד, אילינוי, אוהיו, פלורידה וקליפורניה.

קובץ מצורף:

לפרטים נוספים:

 

Nathaniel Garnick/Grace Cartwright
Madison Realty Capital
(212) 257-4170
madisonrealty@gasthalter.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

 תגיות המאמר: נוי תקשורת, GLOBE NEWSWIRE


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת חיים נוי

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים08/03/2112 צפיות
אופטיפולס OptiPulse גילתה מקור חדש של אור ששולח פוטונים בלתי נראים בטוחים לעיניים באופן אלחוטי מבניין או עמוד אחד לאחר במהירות של 10Gbps באמצעות אב הטיפוס השלישי שלה.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים08/03/2112 צפיות
בית המשפט לערעורים של המחוז החמישי פרסם פסיקה מוחלטת שטרימקס מדיה לא ביצעה הפרת חוק נגד Wickfire, L.L.C., והכיר בקביעה של חבר מושבעים שוויקפייר במתכוון הפריעה לעסקים של טרימקס

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים07/03/2118 צפיות
אינפורמה מרקטס חוזרת לפי רצון הלקוחות לאירועים חיים, מניעה התאוששות כלכלית, קשרים וחדשנות באמצעות גישה יסודית של שיתוף פעולה לבטיחות

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים07/03/2120 צפיות
Milliken & Company שמחה להודיע שסידני בויטר קודמה למשנה למנכ"ל ונשיאת החטיבה הכימית של מיליקן. החל ב-15 במרץ, היא תיכנס לתפקיד שממלא עכשיו דייוויד מודי כשהוא עובר לתפקיד מחוץ למיליקן.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים07/03/2119 צפיות
בומברדייה (TSX: BBD.B) תארח היום את יום המשקיעים הווירטואלי שלה, שבו צוות ההנהלה של החברה ימסור את היעדים הפיננסיים שלה ל-2025 ותחזית השוק, וגם ידגיש את ההתקדמות בפעולות של החברה לגרום לגידול ברווח וביצירת מזומנים.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים05/03/2134 צפיות
חברת ההנדסה, ניהול פרויקטים ושירותים מקצועיים הגלובלית משתפת תובנות איך העולם השתנה ולאן מועדות פניו

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים05/03/2135 צפיות
אנדרסן גלובל מתקשרת בהסכם לשיתוף פעולה עם חברת המיסים מעמאן Al-Tillawi & Al-Khateeb Co., ומוסיפה מימד ליכולות הקיימות של החברה החברה של הארגון בירדן.

מאמרים נוספים בנושא הודעות לעיתונות - כללי

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי04/03/2135 צפיות
הזדמנות בלעדית ללקוחות של מטוסי המנהלים של בומברדייה לעצב את המטוס שלהם בשיתוף פעולה עם יצרנית מכוניות היוקרה הבריטית היוזמה משלימה את המובילות המבוססת של בומברדייה בעיצוב

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי04/03/2136 צפיות
נטג'טס השיגה זכויות רכישה ל-20 מטוסי מנהלים על-קוליים AS2®, והגדילה את צבר ההזמנות הגלובלי של אריון ליותר מ-10 מיליארד דולר לפני תחילת הייצור ב-2023

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי04/03/2148 צפיות
מכללת אבטחת הסייבר המובילה בישראל האקריו הגישה היום פורמלית בקשה רשמית לממשלה הפדרלית האוסטרלית לתת הסמכה לכשירות הראשונה אי פעם באוסטרליה של צוות אבטחת סייבר תוקף "צוות אדום" - ויחד איתה תגיע פוטנציאלית מסגרת חדשה לסחר בינ"ל.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי02/03/2126 צפיות
ISW Holdings, Inc. (OTC: ISWH) תיק מגוון שכולל תחומים עסקיים חיוניים שמשרתים ביקושים למוצרי צריכה בשווקים מבוזרים, שמחה להודיע שבעקבות חתימה על הסכמי אירוח עם Bit5ive LLC שנמצאת במיאמי, פלורידה ו-Scrubgrass Generating Company, LLP שנמצאת בקנדרל, פנסילבניה החברה שילשה בהצלחה את צי כריית מטבעות הקריפטו הפעיל שלה עם התוספת של שני (2) מרכזי נתונים POD5IVE חדשים.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי28/02/2130 צפיות
כשהיא מחזקת עוד את הפלטפורמה הקריבית שלה ומוסיפה כיסוי נוסף בקצה הדרומי של האזור, אנדרסן גלובל מתרחבת אל סנט וינסנט והגרנדינים עם חברת שיתוף הפעולה Baptiste & Co. Law Firm.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי28/02/2132 צפיות
-- EB612 כשהוסיפו אותו לטיפול הסטנדרטי הוביל לקיטון מובהק סטטיסטית בשימוש בתוספי סידן

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי26/02/2135 צפיות
ReNew Power, חברת האנרגיה המתחדשת המובילה בהודו, התקשרה בהסכם סופי לשילוב עסקי עם RMG Acquisition Corporation II (“RMG II”); אחרי הסגירה, החברה המשולבת צפויה להיות רשומה בנסדא"ק בסימול החדש RNW.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica