חפש מאמרים:
שלום אורח
03.03.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

בומברדייה מדווחת על התוצאות הכספיות בכל שנת 2020, נותנת צפי ל-2021 ומציינת פעולות להגדלת הרווחיות והיצרניות

בומברדייה מדווחת על התוצאות הכספיות בכל שנת 2020, נותנת צפי ל-2021 ומציינת פעולות להגדלת הרווחיות והיצרניות

  • ההכנסות מפעילותמטוסי המנהלים ב-2020 הגיעה ל-5.6 מיליארד דולר, גידול של 3% לעומת השנההקודמת בגלל 114 מסירות, ש-44 מהן היו ברבעון הרביעי, כולל מספר שיא של 16מסירות של מטוסי Global 7500.
  • EBITDA מתואם(1) של 200מיליון דולר מפעילות מתמשכת ב-2020; EBIT מדווח של 912 מיליון דולר, משקף את הרווח החשבונאי מהמכירה של עסקי ה-CRJ ומבני תעופה.
  • יצירת תזריםמזומנים חופשי(1) מפעילותמתמשכת לפני ריבית ומיסים של 523 מיליון דולר ברבעון הרביעי, יותר מהתכנון;תזרים מזומנים מפעילות תפעולית של 323 מיליון דולר ברבעון הרביעי.
  • מזומנים ושווי ערךמזומנים(2) פרו פורמהשל 5.4 מיליארד דולר, כולל מזומנים בקופה של 1.8 מיליארד דולר בחברתבומברדייה ב-31 בדצמבר 2020 והכנסות של 3.6 מיליארד דולר מהמכירה שנסגרהלאחרונה של התחבורה ברגע שיהיו זמינות במלואן; חוב נקי פרו פורמה(3) של בערך 4.7 מיליארד דולר.
  • מתבצעת יוזמה בכלהחברה להעלות את הרווחיות והיצרניות, המטרה היא חיסכון של בערך 400 מיליוןדולר(4) בשנה עד2023.
  • הייצור של Learjet יסתיים בסוף הרבעון הרביעי של 2021, ויאפשר לחברה להתמקד במשפחות המטוסיםהיותר רווחיות Challenger ו-Global;וויצ'יטה תהפוך למרכז מצוינות לפלטפורמות של מטוסים מיוחדים.
  • התחזית ל-(4)2021: ההכנסות צפויות לגדול אורגנית; ה-EBITDA וה-(1)EBIT המתואמים צפויים לגדול ליותר מ-500 מיליון דולר ו-100 מיליון דולר בהתאמה,והשימוש בתזרים המזומנים החופשי צפוי להיות יותר טוב מ-500 מיליון דולר, כוללעלויות והשקעות חד פעמיות.
  • החברה תארח יוםמשקיעים ב-4 במרץ 2020

כל הסכומים בהודעה לעיתונות הזאת הם בדולרים אמריקנים אלא אם מצוין אחרת. הסכומים בטבלאות הם במיליונים פרט לסכומים למניה, אלא אם מצוין אחרת.

מונטריאול, 11 בפברואר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

בומברדייה (TSX: BBD.B) פרסמה היום את התוצאות הכספיות שלה ברבעון הרביעי של 2020 ובכל שנת 2020, מסרה צפי ל-2021 ותיארה כמה פעולות להגדלת הרווחיות ויצרניות כשהחברה מתמקדת אך ורק בתכנון, ייצור ותחזוקה של מטוסי המנהלים הטובים ביותר בעולם.

"אחרי שהמיצוב מחדש האסטרטגי שלנו הושלם, אנחנו מאוד נרגשים להתחיל במסע שלנו כחברה שעוסקת רק במטוסי מנהלים", אמר אריק מרטל, נשיא ומנהל כללי, Bombardier Inc.. "תיק המוצרים ללא משתווים שלנו, רשת שירותים ללקוחות ברמה העליונה והעובדים המאוד מוכשרים נותנים לנו בסיס חזק להיבנות ממנו. אנחנו מתעודדים מהתנופה שלנו ברבעון הרביעי ובטוחים בפעולות שאנו נוקטים כדי לצלוח את המגיפה ולמקם את החברה טוב יותר להתאוששות של השוק".

סקירה של הביצועים הכספיים ב-2020

ההכנסות מהפעילות של מטוסי מנהלים הגיעה ל-5.6 מיליארד דולר ב-2020, שיפור של 3% לעומת השנה הקודמת, שנגרם בגלל הגידול במסירות של Global 7500, שהגיעו לשיא של 16 מסירות ברבעון הרביעי, עם קיזוז חלקי בגלל ההשפעות המשמעותיות של קוביד-19 על ההכנסות של התוכניות והשירותים האחרים.

ה-EBITDA המתואם בשנה המלאה וה-(1)EBIT המתואם מפעילות מתמשכת של 200 מיליון דולר ו-(211) מיליון דולר, בהתאמה, משקפים את ההשפעה של מגיפת קוביד-19 על המסירות והשירותים, וגם תרומה קטנה יותר של מטוסי ה-Global 7500 הראשונים. ה-EBIT המדווח של 0.9 מיליארד דולר משקף את הרווח החשבונאי מהמכירה של עסקי ה-CRJ ומבני תעופה.

יצירת תזרים המזומנים החופשי מפעילות מתמשכת לפני ריבית ומיסים ברבעון הרביעי הייתה 523 מיליון דולר. זה היה טוב מהמצופה ולמרות השפעה שלילית של 160 מיליון דולר שהייתה ברבעון בגלל האטת תוכנית הנכיסה ההפוכה (reverse factoring) של החברה. השימוש בתזרים המזומנים החופשי מפעילות מתמשכת בשנה המלאה היה 1.9 מיליארד דולר, שמשקף שיבושים שקשורים במגיפה, וכולל הוצאות תאגידיות וריבית, שיהיו נמוכות יותר ב-2021 בגלל הפחתת החוב הצפויה ופעולות לשינוי מבני שנמסר עליהן היום.

בומברדייה מתחילה את 2021 עם מזומנים ושווי ערך מזומנים פרו פורמה של בערך 5.4 מיליארד דולר, כולל ההכנסות מהמכירה שנסגרה לאחרונה של התחבורה וחוב נקי פרו פורמה של בערך 4.7 מיליארד דולר.

הגדלת הרווחיות והיצרניות

בומברדייה התחילה ותתחיל בכמה פעולות לשיפור הרווחיות ויצירת מזומנים. המטרה היא להפוך את הארגון ליותר יעיל וגמיש, שיוכל לרשום ביצועים פיננסיים חזקים יותר בתנאי השוק הנוכחיים, ובו בזמן גם ליצור בסיס עלויות נמוך יותר שאפשר יהיה לצמוח ממנו ברגע שהשוק יתאושש. באמצעות הפעולות האלה החברה מתכוונת ליצור חיסכון נישנה של 400 מיליון דולר בשנה עד 2023. החיסכון צפוי להיות בערך 100 מיליון דולר ב-2021. החברה תרשום הוצאה חד פעמית של 50 מיליון דולר השנה כדי לתמוך בפעולות השינוי המבני שלה.

פעולות ספציפיות כוללות איחוד עבודות ההשלמה של מטוסי Global של בומברדייה במונטריאול, בחינת אפשרויות עבור הנגרים ושטחים תעשייתיים שלא מנוצלים מספיק במתקנים שלנו בקוויבק, וצמצום מספר העובדים הכולל בסביבות 1,600 משרות, כולל צמצומים שקשורים להתקדמות בעקומת הלמידה של Global 7500. הצמצומים האלה, יחד עם ההשלמה של פעולות שינוי מבני שכבר נמסר עליהם והמכירה של עסקי מערכות החיבורים של תילי חשמל בקרטארו, מכסיקו, יביאו את מספר העובדים הגלובלי של החברה לסביבות 13,000 עד סוף השנה.

"תמיד קשה לצמצם את מספר העובדים, ואנחנו מצטערים כשאנשים מוכשרים ומסורים עוזבים את החברה מכל סיבה שהיא", אמר מרטל. "אבל הצמצומים האלה הכרחיים לחלוטין כדי שנבנה מחדש את החברה שלנו כשאנו ממשיכים לצלוח את המגיפה".

בומברדייה גם הודיעה שהיא תפסיק את הייצור של המטוס Learjet מאוחר יותר השנה, שיאפשר לחברה להתמקד במשפחות המטוסים היותר רווחיות שלה Challenger ו-Global ותאיץ את ההרחבה של עסקי השירותים ללקוחות שלה.

"עם יותר מ-3,000 מטוסים שנמסרו מאז כניסתו לשירות ב-1963, למטוס האיקוני Learjet הייתה השפעה לא רגילה ומתמשכת על טיסות מנהלים. נוסעים בכל העולם אוהבים לטוס במטוס היוצא דופן הזה וסומכים על הביצועים והאמינות ללא משתווים שלו. אבל, בגלל דינמיקת השוק היותר ויותר מאתגרת, קיבלנו את ההחלטה הקשה הזאת להפסיק את הייצור של Learjet ", הסביר מרטל.

בומברדייה תמשיך לתמוך באופן מלא בצי ה-Learjet עוד זמן רב בעתיד, ולשם כך השיקה היום את תוכנית הייצור מחדש Learjet RACER עבור המטוסים Learjet 40 ו-Learjet 45. התוכנית RACER כוללת חבילה של שיפורים, כולל רכיבים פנימיים וחציוניים, אוויוניקה חדשה, חיבור מהיר, שיפורים במנועים ושיפור בעלויות התחזוקה של המטוס. תוכנית הייצור מחדשRACER תוצע בלעדית באמצעות מרכז השירות של בומברדייה בוויצ'יטה, קנזס.

המתקן של בומברדייה בוויצ'יטה ימשיך לשמש כמרכז הראשי לטיסות ניסוי של החברה ולהיות חלק חשוב ברשת השירותים הגלובלית שלה. בנוסף, בומברדייה קבעה את וויצ'יטה כמרכז המצוינות בעסקי המטוסים המיוחדים שלה וצופה שהמתקן ימלא תפקיד מוביל בחוזי שינויים עתידיים של משימות מיוחדות.

צפי ל-2021

אחרי שהמיצוב מחדש של בומברדייה לחברה שעוסקת רק בטיסות מנהלים הושלם, 2021 תהיה שנת מעבר כשהחברה תבצע את פעולות היצרניות שלה, תפתח עוד את הייצור של Global 7500 ותתחיל לטפל במבנה ההון שלה.

ההכנסות מהפעילות של מטוסי המנהלים ב-2021 צפויות להיות טובות יותר מ-2020 על סמך תרחיש של התאוששות כלכלית הדרגתית.

ה-EBITDA המתואם צפוי לגדול ליותר מ-500 מיליון דולר, ביטוי להתקדמות המתמשכת בעקומת הלמידה של Global 7500, גידול בשירותים ללקוחות והשפעה חלקית של הפעולות להפחתת עלויות. ה-EBIT המתואם צפוי להיות יותר מ-100 מיליון דולר.

השימוש בתזרים המזומנים החופשי צפוי להיות טוב יותר מ-500 מיליון דולר, כולל הוצאות חד פעמיות שקשורות לסגירה של תוכנית הנכיסה ההפוכה, ערבויות לערך שיורי וההוצאה על שינוי מבני שהוזכרה קודם, שביחד מוערכות בסביבות 200 מיליון דולר.

יום משקיעים

בומברדייה תארח יום משקיעים וירטואלי ב-4 במרץ 2021, שבו צוות ההנהלה ימסור עדכונים על התחזית שלו לשוק, אסטרטגיית ניהול החוב ופעולות להפחתת עלויות. פרטים יימסרו בהודעה לעיתונות נפרדת ויפורסמו באתר של החברה www.ir.bombardier.com בתאריך מאוחר יותר בעתיד הקרוב.

אודות בומברדייה

בומברדייה היא מובילה גלובלית בתעופה, שיוצרת מטוסים חדשניים ומשני מצב. המוצרים והשירותים שלנו מעניקים חוויות מהמעלה הראשונה שקובעות אמות מידה חדשות בנוחות של הנוסעים, יעילות אנרגטית, אמינות ובטיחות.

המטה של בומברדייה נמצא במונטריאול, קנדה ויש לה נוכחות ביותר מ-12 מדינות כולל אתרי הייצור/ תכנון שלה ורשת התמיכה בלקוחות שלה. החברה תומכת בצי כלל עולמי של בערך 4,900 מטוסים שבשירות אצל מגוון רחב של חברות רב לאומיות, ספקי טיסות שכר ובעלות חלקית, ממשלות ואנשים פרטיים.

חדשות ומידע זמינים באתר bombardier.com או תעקבו אחרינו בטוויטר @bombardierjets.

Bombardier, Challenger, Challenger 350, Global, Global 7500, Learjet, Learjet 40 and Learjet 45 are trademarks of Bombardier Inc. or its subsidiaries.

אנחנו מאוד ממליצים לקוראים לקרוא דיון יותר מפורט על התוצאות שלנו לפי מגזרים בדיון וניתוח של ההנהלה והדוחות כספים המאוחדים שמפורסמים באתר שלנו בכתובת ir.bombardier.com.

למידע נוסף:

Jessica McDonald
Advisor, Media Relations and Public Affairs
Bombardier Inc.
+1 514 861 9481

Patrick Ghoche
Vice President, Investor Relations
Bombardier Inc.
+1 514 861 5727

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

 תגיות המאמר: נוי תקשורת, GLOBE NEWSWIRE


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת חיים נוי

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי02/03/2110 צפיות
ISW Holdings, Inc. (OTC: ISWH) תיק מגוון שכולל תחומים עסקיים חיוניים שמשרתים ביקושים למוצרי צריכה בשווקים מבוזרים, שמחה להודיע שבעקבות חתימה על הסכמי אירוח עם Bit5ive LLC שנמצאת במיאמי, פלורידה ו-Scrubgrass Generating Company, LLP שנמצאת בקנדרל, פנסילבניה החברה שילשה בהצלחה את צי כריית מטבעות הקריפטו הפעיל שלה עם התוספת של שני (2) מרכזי נתונים POD5IVE חדשים.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים02/03/2114 צפיות
פלטפורמה חדשה מקורית בענן בקוד פתוח מגינה מפני איומים ומצמצמת אותם, תוך שמירה על פרטיות המשתמשים

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים02/03/2114 צפיות
חודשים בלבד אחרי הניסוי הראשון העולם של הייפרלופ עם נוסעים, Virgin Hyperloop הודיעה היום שהרכב נושא הנוסעים, המכונה "פגסוס", יופיע בפעם הראשון בציבור בבניין האומנות + תעשייה של המכון הסמיתסוני בנובמבר 2021. בעבר הוצגו בבניין המצאות ששינו את העולם כמו הנורה של אדיסון, הטלפון הראשון והטילים של אפולו

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים28/02/2124 צפיות
בומברדייה הודיעה היום שהמטוס הכי נמכר שלה Challenger 350 היה מטוס המנהלים עם מספר המסירות הכי גדול בקטגוריית הבינוניים ב-2020, והוא המוביל בקטגוריה זאת השנה השביעית ברציפות. כפי שמפורט בדוח ההספקה והחיובים השנתי של איגוד יצרני התעופה הכללית (GAMA) שפורסם ב-24 בפברואר, החברה גם עברה את המתחרים על ידי מסירה של 44 מטוסים ברבעון הרביעי של 2020. הישג הזה נגרם בגלל מסירות שיא של 16 מטוסי מנהלים Global 7500 במסגרת הזמן הזאת

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים28/02/2124 צפיות
סוגרת את BVP XI עם התחייבויות של 2.475 מיליארד דולר ואת BVP Century II עם התחייבויות של 825 מיליון דולר מודיעה על ההוספה של המנהל הבכיר באמזון לשעבר ג'ף בלקברן כשותף מקדמת את מרי דונופריו, מייק דרוש, טס הץ' ואנדרו הדין לשותפים

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי28/02/2123 צפיות
כשהיא מחזקת עוד את הפלטפורמה הקריבית שלה ומוסיפה כיסוי נוסף בקצה הדרומי של האזור, אנדרסן גלובל מתרחבת אל סנט וינסנט והגרנדינים עם חברת שיתוף הפעולה Baptiste & Co. Law Firm.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי28/02/2124 צפיות
-- EB612 כשהוסיפו אותו לטיפול הסטנדרטי הוביל לקיטון מובהק סטטיסטית בשימוש בתוספי סידן

מאמרים נוספים בנושא עסקים, מימון וכספים

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים02/03/2114 צפיות
פלטפורמה חדשה מקורית בענן בקוד פתוח מגינה מפני איומים ומצמצמת אותם, תוך שמירה על פרטיות המשתמשים

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים02/03/2114 צפיות
חודשים בלבד אחרי הניסוי הראשון העולם של הייפרלופ עם נוסעים, Virgin Hyperloop הודיעה היום שהרכב נושא הנוסעים, המכונה "פגסוס", יופיע בפעם הראשון בציבור בבניין האומנות + תעשייה של המכון הסמיתסוני בנובמבר 2021. בעבר הוצגו בבניין המצאות ששינו את העולם כמו הנורה של אדיסון, הטלפון הראשון והטילים של אפולו

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים28/02/2124 צפיות
בומברדייה הודיעה היום שהמטוס הכי נמכר שלה Challenger 350 היה מטוס המנהלים עם מספר המסירות הכי גדול בקטגוריית הבינוניים ב-2020, והוא המוביל בקטגוריה זאת השנה השביעית ברציפות. כפי שמפורט בדוח ההספקה והחיובים השנתי של איגוד יצרני התעופה הכללית (GAMA) שפורסם ב-24 בפברואר, החברה גם עברה את המתחרים על ידי מסירה של 44 מטוסים ברבעון הרביעי של 2020. הישג הזה נגרם בגלל מסירות שיא של 16 מטוסי מנהלים Global 7500 במסגרת הזמן הזאת

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים28/02/2124 צפיות
סוגרת את BVP XI עם התחייבויות של 2.475 מיליארד דולר ואת BVP Century II עם התחייבויות של 825 מיליון דולר מודיעה על ההוספה של המנהל הבכיר באמזון לשעבר ג'ף בלקברן כשותף מקדמת את מרי דונופריו, מייק דרוש, טס הץ' ואנדרו הדין לשותפים

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים28/02/2124 צפיות
המובילה העולמית במניעת פשעים פיננסיים ארגוניים מציגה שכבה עמוקה יותר של הגנה לכרטיסים ותשלומים

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים25/02/2121 צפיות
סבב ההשקעה השני מגיע תשעה חדשים אחרי השגת 7 מיליון דולר בסבב הראשון

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים25/02/2122 צפיות
מצטרפים למנהיגים עולמיים וליותר ממיליון משתתפים ברחבי העולם לעצרת התקווה המקוונת החמישית

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica