חפש מאמרים:
שלום אורח
11.04.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אנטרה ביו מודיעה על פרסום התוצאות של מחקר שלב 2a בתת-פעילות מצד התריס בכתב העת Journal of Bone and Mineral Research

אנטרה ביו מודיעה על פרסום התוצאות של מחקר שלב 2a בתת-פעילות מצד התריס בכתב העת Journal of Bone and Mineral Research

-- EB612 כשהוסיפו אותו לטיפול הסטנדרטי הוביל לקיטון מובהק סטטיסטית בשימוש בתוספי סידן –

-- להורמון פראתירואיד אנושי (1-34) שניתן דרך הפה יש פוטנציאל להשפעה רבה על הציות, ההיענות, ההשפעה הריפויית ואיכות החיים של החולים –

בוסטון וירושלים, 25 בפברואר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

Entera Bio Ltd. (NASDAQ: ENTX), מובילה בפיתוח של תרופות של מולקולות גדולות שניתנות דרך הפה, הודיעה היום על פרסום התוצאות של מחקר שלב 2a ב-EB612 שהושלם בעבר בכתב העת Journal of Bone and Mineral Research. המאמר, שכותרתו Safety and Efficacy of Oral Human Parathyroid Hormone (1-34) in Hypoparathyroidism: An Open-Label Study דן בתוצאות של מחקר שנמשך ארבעה חודשים שבו EB612 הוערך ב-2015 כתוספת לטיפול הסטנדרטי בתוספי סידן ויטמין D בחולים עם תת-פעילות מצד התריס (HypoPT). EB612, הורמון פראתירואיד אנושי (1-34) (PTH) שניתן דרך הפה, קיבל סיווג של תרופה יתומה ממינהל המזון והתרופות של ארה"ב ומסוכנות התרופות האירופית לטיפול ב-HypoPT.

המחקר שלב 2a הראה את הבטיחות והסבילות של EB612 שניתן ארבע פעמים ביום במשך 16 שבועות לחולים עם HypoPT. המחקר השיג את נקודות הסיום הראשונה והשנייה שלו, כולל הפחתה בתוספי סידן, הפחתה בסרום פוספט והפרשת סידן בשתן ב-24 שעות, שמירה על סרום סידן מתואם לאלובין (ACa) בתוך תחום הייחוס, ושיפור באיכות החיים. תוצאות ספציפיות של המחקר כללו:

  • הפחתה מובהקת של42% (p=0.001) לעומת קו הבסיס בשימוש החציוני בתוסףסידן.
  • שמירה על רמות ACa חציוניות מעל רמת המטרה הנמוכה יותר עבור חולי HypoPT (>7.5 mg/dL) במשך כל המחקר.
  • קיטון מהיר של 23% (p=0.0003) ברמות החציוניות של סרום פוספט שעתיים אחרי המנה הראשונה שנשמר בתוך התחוםהנורמלי במשך המחקר.
  • קיטון חציוני בולטשל 21% (p=0.07) בהפרשת סידן בשתן ב-24 שעות בין יוםהטיפול הראשון והאחרון.
  • גידול של 5% בציוןאיכות החיים (p=0.03) לעומת קו הבסיס עד סוף תקופת הטיפול.

במחקר הזה החולים עברו טיטור עד למקסימום של 12 טבליות EB612 של 0.75 mg ביום (מנה יומית כוללת של 9 mg) על ידי החוקר, לפי ה-ACa של כל נבדק, ומשטר הטיפול של התוספים. מתוך 19 הנבדקים שגויסו, 17 השלימו את הניסוי (מתוכם 15 היו לפי הפרוטוקול). לא דווחו אירועים שליליים חמורים שקשורים לתרופה ורוב האירועים השליליים לא נחשבו לקשורים לתרופה.

"פרסום התוצאות של מחקר שלב 2a שלנו ב-EB612 בכתב העת עם ביקורת עמיתים המוביל הזה תומך בתוכנית פיתוח ה-HypoPT שלנו ובערך של טכנולוגיית הפלטפורמה שלנו. הזמינות של PTH דרך הפה צפויה לשפר את הציות, וגם את ההשפעה הריפויית ועשויה להציע לחולים עם HypoPT חלופה מאוד נחוצה לאפשרויות הטיפול הזמינות עכשיו של תחליפי הורמון פראתירואיד שניתנות באמצעות זריקות יומיות. "אנחנו עובדים עכשיו על פורמולציה משופרת של EB612 ועל התכנון של הניסוי הקליני הבא שאנחנו מצפים להתחיל ב-2022", אמר יו"ר אנטרה ספירוס ג'מאס. "בנוסף, באמצעות שימוש בתוכנית המניות במחיר השוק שלנו שנמסר עליה בעבר, המשכנו לחזק את המאזן שלנו ברבעון הראשון של 2021, ויש לנו עכשיו כסף לתוך הרבעון הרביעי של 2021".

הפרסום המלא שעבר ביקורת עמיתים יהיה זמין באתר של אנטרה ברגע שהמאמר הסופי ישוחרר לפרסום ואפשר למצוא אותו כאן.

אודות תת-פעילות מצד התריס

תת-פעילות מצד התריס (HypoPT) הוא מצב רפואי נדיר שבו הגוף מפיק כמויות לא מספיקות של הורמון פראתירואיד. אנשים עם HypoPT בדרך כלל מציגים רמות נמוכות באופן לא תקין של סידן בדם (תת סידן בדם), ורמות גבוהות של פוספט בדם (עודף פוספט בדם). הם גם מפתחים סידן מוגבר בשתן (יתר סידן השתן). מעריכים ש-HypoPT פוגע ב-77,000 אנשים בערך בארצות הברית. בעבר הטיפולים ב-HypoPT היו תוספי סידן וויטמין D פעיל (קלציטריול או אלפקלצידול). לפעמים מוסיפים קשרני פוספט שמעכבים ספיגת פוספט וחומרים מעוררי השתנה תיאדיזיים. לעיתים קרובות קשה לטטר את המינון של תוספי הסידן והוויטמין D הפעיל כדי להפחית את התסמינים של תת סידן בדם מבלי ליצור סידן מוגבר בשתן או יתר סידן בדם עם הסתיידות רקמות בשימוש כרוני, שיכולים לגרום לפגיעה בכליות ועלויות טיפול רפואי גדולות. יתר על כן, המינונים הגבוהים של תוספי סידן עשויים ליצור תסמיני קיבה ומעיים וגם תסמינים אחרים שמשפיעים לרעה על איכות החיים של החולה. צורה של הורמון פראתירואיד שמוזרקת פעם ביום אושרה על ידי FDA ו-EMA לטיפול בתת סידן בדם בחולים עם HypoPT.

אודות אנטרה ביו

אנטרה Entera Bio היא מובילה בפיתוח של תרופות של מולקולות גדולות שניתנות דרך הפה לשימוש בתחומים עם צורך רפואי גדול שלא נענה כשהאימוץ של טיפול באמצעות זריקה מוגבל בגלל עלות, נוחות וקשיי ציות של החולים. טכנולוגיית החדרת התרופות דרך הפה הקניינית של החברה מיועדת לתת מענה לאתגרים הטכניים של ספיגה גרועה, שונות גבוהה ואי יכולת להביא מולקולות גדולות למיקום היעד בגוף באמצעות שימוש במגביר ספיגה סינתטי כדי לאפשר את הספיגה של מולקולות גדולות, ומעכבי פרוטאז כדי למנוע הגרעה אנזימטית ולתמוך בהבאה לרקמות היעד. המוצרים הפוטנציאליים הכי מתקדמים של החברה, EB613 לטיפול בדלדול העצם ו-EB612 לטיפול בתת-פעילות מצד התריס, נמצאות בפיתוח קליני שלב 2. אנטרה גם נותנת רישיונות לטכנולוגיה שלה לחברות ביופארמה לשימוש עם התרכובות הקנייניות שלהן, ועד היום יצרה שיתוף פעולה עם Amgen Inc.. למידע נוסף על אנטרה ביו, בקרו בבקשה באתר www.enterabio.com.

ליצירת קשר:

Jonathan Lieber, CFO
Tel: +001617-362-3579
jon@enterabio.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

 תגיות המאמר: נוי תקשורת, GLOBE NEWSWIRE


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת חיים נוי

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים11/04/2114 צפיות
קונסורציום בהובלת EIG ירכוש החזקת מניות של 49% בחברה חדשה, Aramco Oil Pipelines Co., עם זכויות ל-25 שנים של תשלומי תעריפים עבור נפט שיועבר דרך רשת צינורות הנפט הגולמי המיוצב של ארמקו

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים09/04/2177 צפיות
סוחר באינטרנט מקבל בהפתעה אאודי RSQ8 בהתאמה אישית באדיבות ליברטקס

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים08/04/2178 צפיות
בעקבות משחק הלהיט Empires & Puzzles, Puzzle Combat משלב מערכות RPG עם צירופי התאמות ייחודיים

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים08/04/2181 צפיות
Gupshup, המובילה במיסור שיחתי, הודיעה היום שגייסה מימון של 100 מיליון דולר מ-Tiger Global Management, שהעלה את השווי של החברה ל-1.4 מיליארד דולר. אחרי המימון הזה תהיה סגירה שנייה עם מימון נוסף משמעותי שיגויס מעוד משקיעים, שיימסר עליהם מאוחר יותר.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים08/04/2177 צפיות
התשתית מבוססת הענן של PRA מאפשרת ל-Merck KGaA, דרמשטט, גרמניה להעניק חוויית מוצר טובה יותר וגודל לשיפורים עתידיים

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים08/04/2180 צפיות
התערוכה של תעשיית משחקי הווידאו חוזרת באופן וירטואלי ב-2021 עם השותפים שאישרו השתתפות: Nintendo, Xbox, Capcom, Konami, Ubisoft, Take-Two Interactive, Warner Bros. Games, Koch Media

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי08/04/2191 צפיות
חברת Trax הישראלית/סינגפורית, שפתחה פתרונות ראייה ממוחשבת ועיבוד נתוני עתק לעולם הקמעונאות, מודיעה היום, על גיוס של 640 מיליון דולר, בסבב גיוס חמישי ( Round E), בהובלת קרן ההשקעות של סופטבנק - SoftBank Vision Fund 2[1] וקרנות טכנולוגיה בניהולה של המשקיעה הנוכחית של החברה BlackRock

מאמרים נוספים בנושא הודעות לעיתונות - כללי

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי08/04/2191 צפיות
חברת Trax הישראלית/סינגפורית, שפתחה פתרונות ראייה ממוחשבת ועיבוד נתוני עתק לעולם הקמעונאות, מודיעה היום, על גיוס של 640 מיליון דולר, בסבב גיוס חמישי ( Round E), בהובלת קרן ההשקעות של סופטבנק - SoftBank Vision Fund 2[1] וקרנות טכנולוגיה בניהולה של המשקיעה הנוכחית של החברה BlackRock

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי07/04/2187 צפיות
המכון לחדשנות טכנולוגית (TII), העמוד של מחקר שימושי במועצה למחקר טכנולוגי מתקדם (ATRC) החדשה שהוקמה באבו דאבי, הודיע היום על המינוי של מומחים בינ"ל מובילים למועצת היועצים של המרכז למחקר של רובוטיקה אוטונומית (ARRC).

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי07/04/2194 צפיות
בעקבות הרכישה Cofense תפתח מרכז פיתוח ראשון בישראל

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי07/04/2198 צפיות
הרכישה יוצרת את חברת שירותי המעסיק הגלובלית הכי גדולה ב-185 מדינות בעולם וב-50 מדינות של ארצות הברית

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי05/04/2144 צפיות
אפטאר בשמים מציעה מראות מהאוויר עוצרי נשימה של ציוני דרך איקוניים ונופים טבעיים של איחוד האמירויות. טיסת מותרות במטוס פרטי מתחילה בדובאי ממש לפני השקיעה בחודש הקודש רמדאן

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי04/04/2143 צפיות
PeriCoach תופץ דרך רשת מקיפה של מרכזים לטיפול אחרי לידה, בתי חולים, רשתות של בתי מרקחת ופלטפורמות מקוונות שמשרתות השותפות במיזם המשותף. המיזם המשותף גם ישתמש ברשת נרחבת של יותר מ-30,000 אנשי מקצוע קליניים ב-100 ערים כדי להפיץ את PeriCoach.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי31/03/2142 צפיות
וולגרינז תציע חשבון בנק חדש עם כרטיס חיוב של מסטרקארד תוך שימוש בפלטפורמה של InComm Payments

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica