חפש מאמרים:
שלום אורח
15.04.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אנליטיקה מודיעה על ההתרחבות של הפתרון לבריאות האגן PeriCoach® לתוך סין

אנליטיקה מודיעה על ההתרחבות של הפתרון לבריאות האגן PeriCoach® לתוך סין

 

מערכת לתרגול רצפת האגן לטיפול באי נקיטת שתן במאמץ

 • PeriCoach תופץ דרךרשת מקיפה של מרכזים לטיפול אחרי לידה, בתי חולים, רשתות של בתי מרקחתופלטפורמות מקוונות שמשרתות השותפות במיזם המשותף.
 • המיזם המשותף גם ישתמש ברשת נרחבת של יותרמ-30,000 אנשי מקצוע קליניים ב-100 ערים כדי להפיץ את PeriCoach.
 • ההסכם מתבסס על שותפות ההפצה במזרח התיכוןהקיימת של אנליטיקה כדי לאפשר צמיחה וייצור של PeriCoach בשווקים בינ"ל.
 • מחקר קליני מאשר שהטיפול הלא מפוקח ב-אנליטיקהבמעמד שווה לטיפול פיזי ברצפת האגן במרפאה לטיפול באי נקיטת שתן במאמץ, בעלותהרבה יותר נמוכה.
 • PeriCoach מספקת פתרוןמשתלם לשיפור איכות החיים, להקלת נטל הטיפול ולהפחתת ההוצאה על פדים לאינקיטה באוכלוסיות אחרי לידה ומזדקנות.

בריסביין, אוסטרליה, 31 במרץ 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

Analytica Limited (ASX:ALT), היצרנית האוסטרלית של המערכת לתרגול רצפת האגן PeriCoach לטיפול באי נקיטת שתן במאמץ, התקשרה בהסכם מיזם משותף לייצור, הפצה ושיווק של המערכת בסין, מקאו, הונג קונג וטאיוואן. אנליטיקה יוצרת שותפות עם Hebei NACOL Bio-Technology Co., Ltd (נקול) ו-Shijiazhuang Biosphere Pty Ltd (ביוספיר), שנמצאות במחוז הביי.

בעלי המניות העיקריים של נקול כוללים שתי חברות ייצור והפצה רפואיים סיניות מאוד מנוסות, Heibei Aineng Biological Technology Co., Ltd ו-Shijiazhuang YST Medical Supplies Co. Ltd.

המיזם המשותף ירשום את PeriCoach במינהל המזון והתרופות של סין (CFDA) כמכשיר רפואי סוג 2. עם אישור של CFDA, PeriCoach יהפוך להיות טיפול במרשם, שיכסה בתחילה את רשת בתי החולים באזור צפון סין.

ההתרחבות לתוך סין תתמוך בהפצה של PeriCoach לשוק השיקום לאחר לידה הגדל במהירות וגם לשוק הקשישים המניעתי בשלב המוקדם, כי אישה אחת משלוש בכל העולם סובלת מאי נקיטת שתן במאמץ. ההסכם ממשיך את האסטרטגיה של אנליטיקה להביא את PeriCoach לתוך שווקים בכל העולם, בהתבסס על הגידול המזרח התיכון עם השותפה Motion Egypt LLC, ולחפש שותפים אחרים בצפון אמריקה, אירופה ודרום מזרח אסיה מחוץ לסין.

PeriCoach מורכב ממכשיר רפואי, יישום לטלפון חכם ואת PeriVault, מסד הנתונים הגדול ביותר בעולם של תרגילים לשרירי רצפת האגן. PeriCoach כולל טכנולוגיית הדרכה לטכניקה של משוב ביולוגי שעוזרת לנשים לבצע באופן נכון תרגילים של רצפת האגן, שנקראים גם תרגילי "קגל", בזמן שהן משתמשות במכשיר וביישום. נתונים מעולם האמיתי ממטופלות1 PeriCoach מראים שכמעט 60% מהנשים לא יודעות איך להפעיל את השרירים הנסתרים האלה כשהן משתמשות במכשיר לראשונה. הדרכה לטכניקה של PeriCoach משמעה שכל אישה יכולה לבצע "קגלים" באופן נכון ובטוח בפרטיות של הבית שלה.

ניסוי קליני2,3 מבוקר אקראית בלתי תלוי שעבר ביקורת עמיתים מהזמן האחרון שבוצע באוניברסיטה של ניו מכסיקו והתפרסם בכתב העת Journal of Female Pelvic Medicine & Reconstructive Surgery הגיע למסקנה שמערכת המשוב הביולוגי של PeriCoach, ללא הדרכה פורמלית, לא נחותה ובמעמד שווה לטיפול פיזי ברצפת האגן במרפאה במרכז מצוינות של רצפת האגן, ולכן המערכת הזאת היא אופן הטיפול הכי משתלם4 באי נקיטת שתן במאמץ ומעורבת. צפו בסרטון כאן.

תמונה שנלווית להודעה זאת זמינה בכתובת: https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/1d7fc4b0-f47e-4dae-819d-b5db59eb359f

PeriCoach מיוצרת כיום באוסטרליה, וקו הייצור החדש לשוק הסיני בלבד נמצא באזור הסחר החופשי של שיג'יאז'ואנג ויהיה רשום כאחד הפרויקטים הגדולים באזור הסחר החופשי ואזור טכנולוגיית העילית.

PeriCoach תופץ דרך הרשת הנרחבת הקיימת של בתי חולים וארגונים אחרי לידה שמשרתות השותפות במיזם המשותף. השותפות במיזם המשותף שיתפו פעולה עם פלטפורמת טיפול אחרי לידה מובילה בסין עם כיסוי של 100 ערים ויותר מ-30,000 אנשי מקצוע קליניים.

בסין 15 מיליון תינוקות נולדים כל שנה5. עם הפיתוח המהיר של הכלכלה המודרנית, ענף השיקום אחרי לידה גדל ל-3.95 מיליארד יואן בשנה (608 מיליון דולר) ב-2018, עם שיעור צמיחה שנתי מורכב של 643.9%.

יתר על כן, בסין, כמו במדינות מערביות, יש אוכלוסייה מזדקנת שמתוכה 31% מהנשים המבוגרות חוות אי נקיטת שתן, אבל רק 25% מהן מבקשות כעת עזרה רפואית7. המיזם המשותף רואה הזדמנות גדולה של בריאות הציבור בטיפול שמרני באי נקיטת שתן בנשים בגיל 50-70, שיפחית את ההשפעה על איכות החיים יחד עם הנטל הכלכלי של טיפול בזקנים בטווח הארוך.

המנכ"ל של Aineng, מר לנג'ו שו, ינהל את המיזם המשותף ואמר: "יש לנו אמון רב ביכולות המו"פ של אנליטיקה ואנחנו מאמינים שאנליטיקה ונקול יכולות לנצל את החוזקות של כל אחד מהצדדים מהמיזם המשותף הזה ולהגיע למצב שכולם מרוויחים. כשאנו מפגישים את הטכנולוגיה המובילה של אנליטיקה ומשאבי התעשייה הנרחבים של נקול בסין, אנחנו מצפים לראות את PeriCoach נכנסת לשוק הענקי הזה".

למר שו יש רקע חזק במכשירים וחומרים רפואיים, כולל היסטוריה של 17 אישורים של מכשירים רפואיים סוג 2 והשלמת ניסויים קליניים של מכשירים רפואיים סוג 3. הוא גם מנהל צוות בתוכנית מחקר ופיתוח (מו"פ) חשובה של משרד המדע והטכנולוגיה של סין, שמופעלת על ידי ארבע אוניברסיטאות מובילות ואחד משלושת בתי החולים הכי גדולים בסין. בנוסף מר שו הוא מנהל מרכז המו"פ של חומרים רפואיים באוניברסיטת ננקאי.

היו"ר של אנליטיקה בע"מ ד"ר מייקל מונסור אמר: "הכניסה לשוק הסיני עם שחקניות כאלה זריזות ומנוסות היא אבן דרך חשובה עבור אנליטיקה. סין מובילה את העולם בהכרה בצורך בטיפול אחרי לידה יעיל ומתמודדת עם האתגר של טיפול באוכלוסייה המזדקנת הגדולה שלה על ידי שימוש במערכת PeriCoach כדי לעזור לנשים לשלוט באי נקיטה. PeriCoach היא פתרון משתלם מוכח שישפר דרמטית את איכות החיים של נשים ונטל הטיפול בהן. אנחנו מצפים להמשיך לבדוק את האפשרויות האסטרטגיות שלנו להרחיב את הזמינות של PeriCoach בכל העולם".

אנליטיקה העבירה לאחרונה את פעילות הייצור האוסטרלית שלה ורוצה להקים מכירות מקוונות בארה"ב, בריטניה/ אירלנד, אוסטרליה וניו זילנד בעתיד הקרוב. ל-PeriCoach יש אישור USFDA 510(k), רישום ARTG אוסטרלי ואישור CE.

למידע נוסף, התקשרו בבקשה: investorrelations@analyticamedical.com

למידע נוסף על מערכת PeriCoach, בקרו בבקשה באתר www.PeriCoach.com

למידע נוסף על אנליטיקה, בקרו בבקשה באתר www.AnalyticaMedical.com

אודותAnalytica - אנליטיקה בע"מ

המוצר המוביל של אנליטיקה הוא מערכת PeriCoach® - מערכת טיפולי בריאות אלקטרונית לנשים שסובלות מאי נקיטת שתן במאמץ. זה פוגע באישה אחת משלוש בכל העולם ונגרם בעיקר מחובלה בשרירי רצפת האגן כתוצאה מהריון, לידה והפסקת המחזור.

PeriCoach כוללת מכשיר, פורטל אינטרנט ויישום לטלפון חכם. המכשיר מעריך את הפעילות בשרירי רצפת האגן. המידע הזה משודר ליישום בטלפון חכם ואפשר להעלות אותו למסד נתונים בענן שבו רופאים יכולים לעקוב אחרי התקדמות המטופלת דרך פורטל אינטרנט. המערכת החדשה הזאת מאפשרת לרופאים לקבוע מרחוק אם האישה מבצעת את תרגילי רצפת האגן שלה והאם הם משפרים את המצב שלה. חיזוק שרירי רצפת האגן יכול גם פוטנציאלית לשפר את התחושה או הסיפוק המיניים ופוטנציאל האורגזמה אצל חלק מהנשים.

ל-PeriCoach יש אישורים רגולטוריים לאי נקיטת שתן באוסטרליה ויש לה אישור CE ואישור USFDA 510(k).

ל-PeriCoach יש גם אישור באוסטרליה ואישור CE באירופה לטיפול בצניחת איברים באגן, מצב שפוגע באישה אחת מחמש בימי חייה.

ליצירת קשר:

Geoff Daly, CEO
investorrelations@analyticamedical.com

References

 1. Data on file.
 2. Analytica Announcement: https://www.analyticamedical.com/downloads/2020/20201120-ASX-ALT-UoNM-FPMRS.pdf
 3. Barnes, Kara Lauren MD*;Cichowski, Sara MD, FACOG, FPMRS†; Komesu, Yuko M. MD, FACOG, FPMRS*;Jeppson, Peter C. MD, FACOG, FASC, FPMRS*; McGuire, Brenna MD*;Ninivaggio, Cara S. MD, FPMRS*; Dunivan, Gena C. MD, FACOG, FPMRS* HomeBiofeedback Versus Physical Therapy for Stress Urinary Incontinence,Female Pelvic Medicine & Reconstructive Surgery: November 16, 2020 -Volume Publish Ahead of Print - Issue - doi:10.1097/SPV.0000000000000993: https://journals.lww.com/jpelvicsurgery/Abstract/9000/Home_Biofeedback_Versus_Physical_Therapy_for.99288.aspx
 4. White Paper: Health Economics ofPeriCoach for Management of Stress Urinary Incontinence: https://www.analyticamedical.com/downloads/2020/20201124-ASX-ALT-deWinterWhitepaper.pdf
 5. National Bureau of Statistics ofChina: https://data.stats.gov.cn/easyquery.htm?cn=C01&zb=A03060D&sj=2020
 6. Compound Growth: Overview ofChina's postpartum rehabilitation equipment industry in 2019 (report code:19RI0824) by leadleo Academy
 7. Che, X. Y., Wu, S. L., Chen, Y.K., Huang, Y. B., & Yang, Y. (2019). Beijing da xue xue bao. Yi xueban = Journal of Peking University. Health sciences, 51(4), 706–710. https://doi.org/10.19723/j.issn.1671-167X.2019.04.019: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7433489/

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

 תגיות המאמר: נוי תקשורת, GLOBE NEWSWIRE


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת חיים נוי

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי13/04/2116 צפיות
קבוצת האנרגיה הנקייה והגזים התעשייתיים של Nikkiso Cryogenic Industries ("הקבוצה"), חברת בת של Nikkiso Co., Ltd (יפן), שמחה להודיע שטים בורן מונה לסגן הנשיא של אזור אוקיאניה ודרום מזרח אסיה.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי13/04/2116 צפיות
Nikkiso Cryo Inc. (NCI), לאס וגאס, נבאדה, חברה בקבוצת האנרגיה הנקייה והגזים התעשייתיים של Nikkiso (הקבוצה), חלק של Nikkiso Co., Ltd (יפן) מודיעה על המתקן החדש שלה שמגביר את היעילות והקיבולת של ייצור המשאבות הקריוגניות שלה.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי13/04/2117 צפיות
כולל זיהוי בזמן אמת, אוטומטי עם נטאי נמוך של עובדים שהסכימו להצטרף ואנשים חשודים

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים13/04/2118 צפיות
מוצר רב תכליתי איכותי משמעו הרבה כסף? לא בהכרח! שואב האבק המתקפל החכם Redkey F10 הגיע כדי לחדש בניקיון של משקי בית. F10 שיוצר לפי הזמנה מכוון לצרכי הניקיון בתרחישים של העולם האמיתי, מצויד בטכנולוגיות מתקדמות בתעשייה, מיוצר על ידי בתי חרושת בינ"ל משוכללים, ומסופק לבתים באמצעות מערכת הלוגיסטיקה הבינ"ל של Muchen

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי12/04/2119 צפיות
הקמפיין Stay at Home של stc pay זוכה בפרס כסף ושלושה ארד

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים11/04/2124 צפיות
Nyxoah SA Euronext: NYXH)), חברת טכנולוגיות רפואיות שמתמקדת בפיתוח ומסחור של פתרונות ושירותים חדשניים לדום נשימה חסימתי בשינה (OSA), דיווחה היום על התוצאות הכספיות ותוצאות הפעילות בשנה המלאה שהסתיימה ב-31 בדצמבר 2020

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים11/04/2129 צפיות
קונסורציום בהובלת EIG ירכוש החזקת מניות של 49% בחברה חדשה, Aramco Oil Pipelines Co., עם זכויות ל-25 שנים של תשלומי תעריפים עבור נפט שיועבר דרך רשת צינורות הנפט הגולמי המיוצב של ארמקו

מאמרים נוספים בנושא הודעות לעיתונות - כללי

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי13/04/2116 צפיות
קבוצת האנרגיה הנקייה והגזים התעשייתיים של Nikkiso Cryogenic Industries ("הקבוצה"), חברת בת של Nikkiso Co., Ltd (יפן), שמחה להודיע שטים בורן מונה לסגן הנשיא של אזור אוקיאניה ודרום מזרח אסיה.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי13/04/2116 צפיות
Nikkiso Cryo Inc. (NCI), לאס וגאס, נבאדה, חברה בקבוצת האנרגיה הנקייה והגזים התעשייתיים של Nikkiso (הקבוצה), חלק של Nikkiso Co., Ltd (יפן) מודיעה על המתקן החדש שלה שמגביר את היעילות והקיבולת של ייצור המשאבות הקריוגניות שלה.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי13/04/2117 צפיות
כולל זיהוי בזמן אמת, אוטומטי עם נטאי נמוך של עובדים שהסכימו להצטרף ואנשים חשודים

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי12/04/2119 צפיות
הקמפיין Stay at Home של stc pay זוכה בפרס כסף ושלושה ארד

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי08/04/2196 צפיות
חברת Trax הישראלית/סינגפורית, שפתחה פתרונות ראייה ממוחשבת ועיבוד נתוני עתק לעולם הקמעונאות, מודיעה היום, על גיוס של 640 מיליון דולר, בסבב גיוס חמישי ( Round E), בהובלת קרן ההשקעות של סופטבנק - SoftBank Vision Fund 2[1] וקרנות טכנולוגיה בניהולה של המשקיעה הנוכחית של החברה BlackRock

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי07/04/2195 צפיות
המכון לחדשנות טכנולוגית (TII), העמוד של מחקר שימושי במועצה למחקר טכנולוגי מתקדם (ATRC) החדשה שהוקמה באבו דאבי, הודיע היום על המינוי של מומחים בינ"ל מובילים למועצת היועצים של המרכז למחקר של רובוטיקה אוטונומית (ARRC).

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי07/04/2197 צפיות
בעקבות הרכישה Cofense תפתח מרכז פיתוח ראשון בישראל

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica