חפש מאמרים:
שלום אורח
18.10.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

תרגיע - מברודווי לרמת גן – תוסס, מלהיב, נפלא – בית צבי

מאת: חיים נויתיאטרון02/05/2021645 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

תרגיע - מברודווי לרמת גן – תוסס, מלהיב, נפלא – בית צבי


מאת חיים נוי

תרגיע הוא מחזמר תוסס, מלהיב שזכה לתשבחות בברודווי ובלונדון והעולה עתה – לראשונה בישראל -בבית צבי ברמת גן. זהו מחזמר רב משתתפים, המיועד לצעירים ולצעירים ברוחם ובכך בעצם לכולם והייתי מדגיש שזהו מחזמר חובה לימים טרופים אלה.

המחזמר בשמו המקורי BE MORE CHILL נכתב על ידי ג'ו טרץ והלחנים והפזמונים חוברו בידי ג'ו איקווניס. הוא תורגם ועובד לעברית על ידי שני סטודנטים למשחק בבית צבי, אסף לוי ועמית מינסטר, שגם משתתפים בהצגה. המחזמר בעברית צומצם במעט וגם שני תפקידים הוסבו מדמות האבא במקור לדמות האימא בתרגום. גם המשקאות שאחראים לנסים על הבמה שונו לגרסה עברית. המחזמר עוסק בתלמידים בתיכון, בחרמות ובהתעללויות, בחרדות ובמערכות יחסים, המרדף אחרי הרצון להשתלב בחברה והשפעת הטכנולוגיה על חיינו.

העלילה עוסקת בג'רמי , תלמיד תיכון, לא כל כך מקובל שמצליח לקבל מעין מחשב על זעיר הגורם לו להשיג את כל משאלותיו. בזכות המחשב הזה הוא מבקש להתקרב למלכת הכיתה ולהפוך למקובל בחברת התלמידים. העלילה היא חשובה, אבל במחזמר כמו במחזמר, העיקר הן השירים והריקודים, המופע הנוצץ והתלבושות. כל אלה , ישנם בשפע.

ההפקה עלתה בין היתר באופ-ברודווי ואחר כך בברודווי- עד שהקורונה שמה קץ להצגות. כך אירע גם בלונדון. הקורונה שמה קץ להפקה, לבינתיים.

ההפקה בבית צבי היא נהדרת. תלבושות מהממות, כוריאוגרפיה נפלאה, עבודת בימוי מעולה ומשחק משובח.

הבמאי אבישי בן גל להטט עם להקת שחקנים, זמרים ורקדנים והתוצאה – תאווה לעיניים ולאוזניים. הברקות בימוי , תרמו למופע התוסס.

טל בלכרוביץ אחראי לעיבוד ולניהול המוזיקליוגם מנגן בפסנתר.

תות מולאור אחראית לכוראוגרפיה המדהימה ואין ספק כי היא מוכיחה שהיא כוראוגרפית משכמה ומעלה בישראל.

במבי פרידמן עיצב תפאורה נהדרת, ניידת ומקורית. סייעה לו עדי ביבר.

אלה קולסניק עיצבה תלבושות מופלאות. אורי מורג אחראי לתאורה שיש לה תפקיד מרכזי בהפקה. אלון ברקוביץ עיצב את הסאונד הראוי.

עדן גולדמן מגלם את ג'רמי והוא ניחן בקול משובח ובכישרון משחק מעולים.

אסף לוי גילם את חברו מייקל באורח טוב מאוד , בקלילות וביכולת יפה מאוד.

הגר פז הייתה נפלאה בדמות כריסטין, נערת החלומות. יש לה יכולות משחק מצוינות ויכולות ווקאליות טובות מאוד.

חן תמיר גילם את הסקוויפ – הצל של מחשב העל והפגין יכולת משחק וקול נהדרים, מופע ראווה של שחקן על.

אלונה טננבאום הייתה נפלאה בדמות קלואי, ביכולת משחק, ריקוד ושירה.

לידור מנקדי הפגין משחק משובח כג'ייק.

שובל עמיאל היתה נהדרת כברוק. עמית מינסטר גילמה נפלא מגוון תפקידים כאימא נטולת המכנסיים, המוכרת בחנות והמורה למשחק.

אור וכולדר המעולה התבלטה במיוחד כג'נה, חברתה של כריסטין ואין ספק שיש לה פוטנציאל מרשים.

מיכאל ע'גמי גנב לרגע קט את ההצגה בתמונה מרשימה כריץ' והפגין נאמבר ווקאלי בלתי נשכח .

זהו מחזמר סוחף, מפעים ועולץ. שעתיים קלות של יציאה מהמתרחש במחוזותינו ואין ספק: הנאה במיטבה.

הכותב הוא חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתי"ם, חבר אגודת העיתונאים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים

צילום- יוסי צבקר

 תגיות המאמר: בית צבי, חיים נוי, תרגיע


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת חיים נוי

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים17/10/2114 צפיות
Foodics, חברת טכנולוגיה המציעה פתרונות POS כדי להפעיל ולהגדיל את עסקי המסעדנות על סמך נתונים ותובנות, הוכרה לאחרונה כאחד המקומות הטובים ביותר לעבוד בסעודיה, מצרים, איחוד האמירויות, ירדן וכווית לשנת 2021.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי15/10/2131 צפיות
יישום הכלים של TRM Labs יחזק עוד יותר את היכולת של XREX לעקוב אחר עסקאות כדי להבטיח אקו-סיסטם נקי ומאובטח

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים15/10/2131 צפיות
רוזן, היועץ המוביל למשקיעים גלובליים, מעודד משקיעים ב- PolarityTE, Inc שצברו עודף הפסדים העולים על $100,000, לעבור ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בעניין ניירות ערך– PTE

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי15/10/2130 צפיות
מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את ניירות הערך של Hyzon Motors Inc. f/k/a Decarbonization Plus Acquisition Corporation (נאסד"ק: (HYZN, HYZNW, DCRB, DCRBW, DCRBU בין התאריכים 9 בפברואר 2021 ל- 27 בספטמבר 2021 כולל ("תקופת הייצוג") של המועד האחרון החשוב לתביעה הייצוגית של 29 בנובמבר 2021 בתביעה הייצוגית בניירות ערך שהחל המשרד.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי15/10/2132 צפיות
מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את ניירות הערך של Katapult Holdings, Inc. f/k/a FinServ Acquisition Corp. (נאסד"ק: (KPLT, KPLTW, FSRV, FSRVU, FSRVW בין התאריכים 18 בדצמבר 2020 ל- 10 באוגוסט 2021 כולל ("תקופת הייצוג") של המועד האחרון החשוב לתביעה הייצוגית של 26 באוקטובר 2021 בתביעה הייצוגית בניירות ערך שהחל המשרד.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי15/10/2133 צפיות
IHS Holding Limited ("IHS Towers"), אחד הבעלים העצמאיים הגדולים ביותר, מפעילים ומפתחים של תשתיות תקשורת משותפות בעולם, הודיעה היום על תמחור ההנפקה הראשונית שלה לציבור של 18,000,000 מניות רגילות המוצעות על ידי IHS Towers, במחיר הנפקה ציבורית של 21.00 דולר למניה. לחתמים מההנפקה תהיה גם אופציה ל-30 יום לרכוש עד 2,700,000 מניות רגילות נוספות IHS Towers במחיר ההנפקה הראשונית לציבור, פחות הנחות חיתום ועמלות.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים15/10/2132 צפיות
מחקר חדש מדגיש מחסור כרוני במימון שישאיר מיליארדי אנשים באפריקה שמדרום לסהרה ובאסיה ללא חשמל או בישול נקי עד 2030

מאמרים נוספים בנושא תיאטרון

מאת: חיים נויתיאטרון12/10/2155 צפיות
העלילה שכתב ורקח דניאל לפין, עוסקת בהילה וביונתן, חברים שכל אחד מהם הסתיר סוד משפחתי. הילה מגיעה לספר לבחיר ליבה כי היא בהיריון וגם שהיא אמנם חילונית, אבל מבית דתי . אביה הוא יו"ר מפלגה דתית וחבר כנסת וגם אימה היא דתית, חובשת שביס שאינה יודעת דבר אודות החתן המיועד. יונתן הוא בנם של זוג נשים לסביות שנולד מהפריית מבחנה. השתיים נפרדו וכל אחת מהן נישאה לבת זוג אחרת , כולן טיפלו ביונתן וכך יוצא שיש לו בעצם ארבע אימהות. כיצד פותרים את התסבוכת ואיך יינשאו הצעירים במערכת שונה שכזו הנתקלת בחומת הדת?

מאת: חיים נויתיאטרון22/08/21369 צפיות
הנאהבים והנעימים על פי זוכה פרס נובל יצחק בשביס זינגר, העולה בתיאטרון בית ליסין, היא הצגה מרגשת ויפה עד כאב, הנועצת זרקור צורב באהבת גברים במגזר החרדי בעיירה במזרח אירופה. ההפקה היא חוויה תיאטרלית, שזורה בעברית מליצית, משחק משובח, וכוריאוגרפיה מקסימה לצלילים ענוגים.

מאת: חיים נויתיאטרון17/08/21231 צפיות
יהודים רעים , העולה בתיאטרון הספרייה, מיסודו של בית צבי, ברמת גן, היא קומדיה מרגשת מאת המחזאי האמריקני ג'ושוע הרמון, פנינה תיאטרלית נפלאה , קולחת וסוחפת, בבימוי מבריק של ארתור קוגן שלהטט עם שחקנים מוכשרים ומרשימים.

מאת: חיים נויתיאטרון22/07/21617 צפיות
אינטימיות , מחזהו החדש של רוני קובן , העולה בתיאטרון בית ליסין, עוסק בדילמות עיתונאיות, בין פרסום סקופ שיבלום מלחמה לבין ויתור על הישג עיתונאי , שיוביל כנראה לניצחון עקוב מדם. המחזה שזור בעלילה הלקוחה מעולם התקשורת התובעני והדורסני עם עיסוק בחיים של משפחה רצוצה בעיר הגדולה.

מאת: חיים נויתיאטרון14/07/21397 צפיות
"סינית אני מדברת אליך" מאת המחזאית והסופרת סביון ליברכט, העולה בתיאטרון בית ליסין, היא הצגה נוקבת ומרגשת, מרתקת ומעניינת. הביצוע המוקפד של להקת השחקנים המוכשרת , מביא את המחזה הנודע, לממדים של חוויה תיאטרלית.

מאת: חיים נויתיאטרון07/07/21517 צפיות
"בעלת הבית" העולה בתיאטרון בית ליסין הוא מחזה המבוסס על ספרה של זוכת פרס ספיר, נועה ידלין, העוסק באושיית ציבור, מהשמאל, המואשמת במעילה בהיקף מיליוני ₪. זהו מחזה הנושק לחיים הציבוריים בארצנו, המועלה בהפקה צנועה וקסומה, מבוצעת בידי להקת שחקנים מוכשרים ובתפקיד ראשי עם יונה אליאן-קשת.

מאת: חיים נויתיאטרון10/06/21515 צפיות
"קרום" הוא מעדן מבית היוצר של המחזאי המנוח חנוך לוין ששוב מפציע, עליז ומטורלל, בהצגה שהיא נופת צופים בבית צבי ברמת גן ושוזר גם משחק מעולה, הברקות בימוי, חוייה תיאטרלית וגם ,איך לא, עיסוק אובססיבי בחלק הגוף

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica