חפש מאמרים:
שלום אורח
25.10.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מרטין ברנשטיין מצטרף להנהלת סינכרונוס

מרטין ברנשטיין מצטרף להנהלת סינכרונוס

המנהל מבי. ריילי מוסיף מיומנות פיננסית חזקה לחבר המנהלים

ברידג'ווטר, ניו ג'רסי, 12 ביולי 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

Synchronoss Technologies, Inc. (נאסד"ק: SNCR), מובילה עולמית וחדשנית בענן, שירותי מסרים ומוצרים דיגיטליים ופלטפורמות, שמחה להכריז על הצטרפותו המיידית של מרטין ברנשטיין לחבר המנהלים שלה.

ברנשטיין מצטרף להנהלה לאחר ההיוון מחדש של סינכרונוס, והוא משמש כנציגה של בי. ריילי פייננסיאל בע"מ (B. Riley Financial, Inc) (נאסד"ק: RILY), בעלת המניות הגדולה ביותר של החברה.

"בשם כל הדירקטוריון, אני שמח לקבל את מרטי לצוות שלנו", אמר סטיבן וולדיס, מייסד ויו"ר תפעולי בחבר המנהלים של סינכרונוס. "הניסיון הרב של מרטי באסטרטגיות הקצאת הון, ממשל תאגידי ומימון ישרת היטב את הארגון שלנו. אין לי ספק שהידע והרקורד המרשים שלו יוצא הדופן לא רק שיועילו להנהלה שלנו, שכבר חזקה, אלא שאני מצפה לחלוטין שההשפעה שלו תהיה המפתח לסייע לסינכרונוס להשיג את יעדי הצמיחה האסטרטגיים שלה".

ברנשטיין מייצג את B. Riley Principal Investments, חברת בת של בי. ריילי המבצעת השקעות ישירות בחברות שמציגות פלטפורמות טכנולוגיות מוכחות, עם פוטנציאל צמיחה משמעותי בטווח הקצר. הוא משמש כרגע כמנהל תחום ההשקעות הפרטיות בבי. ריילי והוא אחראי למיקור, חיתום וניהול ההשקעות של החברה. בנוסף הוא מנהל את ההפצה לשותפי הסינדיקציה של החברה. לברנשטיין ניסיון רב בהובלת השקעות בתחומי הטכנולוגיה, התחבורה, הרכב, התעופה, הייצור, החשמל, התשתיות ועוד.

"זה כבוד להצטרף לחבר המנהלים של סינכרונוס לאחר העבודה בשיתוף פעולה הדוק עם סטיב, ג'ף וכל אנשי סינכרונוס על ההיוון מחדש שבוצע לאחרונה. אני שותף להתרגשות ולחזון של ההנהלה כלפי החברה, ששורשיה בהמשך החדשנות ובערכת הכלים הטובה ביותר עבור אספקת מוצרי תווית לבנה ללקוחות מובילים בשוק הטלקום. אנו מאמינים שעסקי סינכרונוס נמצאים בנקודת מפנה, ושהיא ממוקמת היטב כדי לבצע את אסטרטגיית הצמיחה שלה בעקבות המימון מחדש. אני מצפה להמשיך לעבוד עם הצוות כחבר הנהלה כאשר אנו משתדלים ליצור ערך לבעלי המניות והלקוחות", אמר ברנשטיין.

לפני שהצטרף לבי. ריילי במרץ 2021, ברנשטיין היה אחראי ב-Anchorage Capital להובלת השקעות במבני הון, כולל מניות ציבוריות, הון פרטי, אספקת אשראי, טיפול בחובות בנקאיים וחובות במצוקה, וארגון מחדש. בעבר עבד כאנליסט ב-Bocage Capital, והיה חבר בצוות ההשקעות של קרן ההתרמות עבור המכון הרפואי הווארד יוז (Howard Hughes Medical Institute). ברנשטיין למד לתואר ראשון בהיסטוריה במכללת דרטמות'. הוא ממוקם בקונטיקט.

אודות Synchronoss

Synchronoss Technologies (נאסד"ק: SNCR) בונה תוכנה המאפשרת לחברות ברחבי העולם להתחבר למנויים שלהן בדרכים מהימנות ומשמעותיות. אוסף המוצרים של החברה מסייע לייעל את הרשתות, לפשט את תהליך השימוש הראשוני של המשתמשים, ולייצר מעורבות גבוהה יותר של מנויים במטרה להפיק זרמי הכנסות חדשים, להפחית עלויות ולהגדיל את מהירות ההגעה לשוק. מאות מיליוני מנויים סומכים על מוצרי סינכרונוס על מנת להישאר מסונכרנים עם האנשים, השירותים והתוכן שהם אוהבים. זו הסיבה שיותר מ-1,500 העובדים המוכשרים של סינכרונוס ברחבי העולם שואפים בכל יום לדמיין מחדש עולם מסונכרן.

בקרו באתר החברה: www.synchronoss.com

קשרי מדיה:

מדיה

Anais Merlin, CCgroup (International)
Diane Rose, CCgroup (North America)
synchronoss@ccgrouppr.com

משקיעים

Todd Kehrli/Joo-Hun Kim, MKR Investor Relations, Inc.
investor@synchronoss.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

 תגיות המאמר: נוי תקשורת, GLOBE NEWSWIRE


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת חיים נוי

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים22/10/2136 צפיות
Acino ו- Aspen Pharmacare Holdings Limitedוחברות הבת שלה (ביחד, "אספן") חתמו על הסכם עבור Acino לרכוש שש תרופות מרשם מדרום אפריקה עבור יותר מ- 105 מיליון אירו (1.8 מיליארד ראנד).

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים22/10/2144 צפיות
JAGGAER מכריזה היום על סדרת הוובינר החדשה שלה ממוקדת :ESG רכש עם מטרה: הגנה על אנשים ועל כדור הארץ. הסדרה בת ארבעת החלקים תספק לאנשי מקצוע בתחום הרכש תובנות ערכיות ומעשיות לקידום יוזמות ESG בתוך הארגונים שלהם. המשתתפים ישמעו ממומחים מובילים בתחום, ביניהם אנליסטים מ- Spend Matters וקבוצת Hackett ומובילי מחשבה מ-EcoVadis, אוניברסיטת הרווארד, riskmethods, TealBook ועוד.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים22/10/2134 צפיות
בומברדייה (TSX: BBD.B) תפרסם את התוצאות הפיננסיות שלה ברבעון השלישי שהסתיים ב-30 בספטמבר 2021 ב-28 באוקטובר 2021.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים21/10/2136 צפיות
אינטלסאט (Intelsat), מפעילת רשת הלוויין והיבשה המשולבת הגדולה ביותר בעולם, הודיעה היום כי המנכ"ל סטיבן ספנגלר החליט לפרוש מתפקיד המנכ"ל עם השלמת תהליך הארגון הפיננסי מחדש של החברה ומינוי מחליף. עד אז, ספנגלר ימשיך כמנכ"ל ויוביל את Intelsat בשלבים האחרונים של תהליך זה, ויבטיח מעבר חלק.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי21/10/2145 צפיות
זום Zoom Video Communications, Inc. (נאסד"ק: ZM), הכריזה כי חברת המחקר גרטנר ציינה כי זום הינה חברה מובילה בריבוע הקסם עבור תקשורת אחודה כשירות (UCaaS) ב-2021. מדובר בפעם השנייה בה כוללת גטרנר את זום בריבוע הקסם עבור תקשורת אחודה כשירות (ההכרה בזום בפעם הראשונה הייתה ב-2020), וזו הפעם השנייה בה היא מצוינת כמובילה.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים21/10/2138 צפיות
DXC זכתה לחוזה בגובה של 40 מיליון דולר מידי ספקית מוצרי החלב המובילה בישראל

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים20/10/2142 צפיות
Hytera, מובילה גלובלית של פתרונות Professional Mobile Radio (PMR), שמחה להכריז כי מספר המנויים בטורקיה לפתרונות Push-to-Talk over Cellular (PoC) שלה הגיע ל-10,000 מאז השקתו ברבעון השני של 2019.

מאמרים נוספים בנושא הודעות לעיתונות - כללי

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי21/10/2145 צפיות
זום Zoom Video Communications, Inc. (נאסד"ק: ZM), הכריזה כי חברת המחקר גרטנר ציינה כי זום הינה חברה מובילה בריבוע הקסם עבור תקשורת אחודה כשירות (UCaaS) ב-2021. מדובר בפעם השנייה בה כוללת גטרנר את זום בריבוע הקסם עבור תקשורת אחודה כשירות (ההכרה בזום בפעם הראשונה הייתה ב-2020), וזו הפעם השנייה בה היא מצוינת כמובילה.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי20/10/2139 צפיות
החברה נכללה ברשימת MSSP Alert היוקרתית לשנת 2021, אשר מדרגת את חברות האבטחה המובילות בעולם

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי19/10/2126 צפיות
Milliken & Company ("מיליקן"), יצרנית גלובלית מגוונת עם יותר ממאה וחצי שנים של מומחיות מדעית בחומרים, רכשה באופן רשמי אתEncapsys, LLC ("אנקפסיס"), מובילה עולמית בטכנולוגיות כימוס, מקבוצת Cypress Performance Group LLC ("Cypress"). העסקה נסגרה רשמית ב-18 באוקטובר 2021.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי19/10/2131 צפיות
ה-TellerScan TSX40 הוא סורק המחאות העדכני ביותר של Digital Check, המיוצר באופן בלעדי עבור השוק הבינלאומי. פלטפורמה חדשה לחלוטין המשלבת את האלמנטים העיצוביים הטובים ביותר של סורקי סדרת TellerScan ו- SmartSource Elite, TSX40 מיועדת ללכידת תמונות קלות ובינוניות בשימוש בבנקאות קמעונאית ובעסקים.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי19/10/2127 צפיות
ההשקה החדשה מציגה תמיכה מלאה בתרחישי FAIR ותרחישי FAIR ממוכנים למחצה חדשניים שתוכננו להוציא מהתמונה סובייקטיביות, לזרז את מהירות האימוץ ולספק תוצאות מובילות פעולה לעסקים שצריכים לקבל החלטות פיננסיות מודעות סביב סיכון סייבר

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי19/10/2130 צפיות
עם הערכת שווי של 5.5 מיליארד דולר, דיל מחזקת את מעמדה כחברה המוערכת ביותר בתחום הגיוס, התשלומים והתאימות העולמית.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי15/10/2154 צפיות
יישום הכלים של TRM Labs יחזק עוד יותר את היכולת של XREX לעקוב אחר עסקאות כדי להבטיח אקו-סיסטם נקי ומאובטח

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica