חפש מאמרים:
שלום אורח
25.10.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

Zoho משדרגת את שוק הבינה והניתוח העסקיים באמצעות פלטפורמת שירות עצמי חדשה, ומביאה לשינוי ביחסים שבין העסקים ובין הנתונים שהם מניבים

Zohoמשדרגת את שוק הבינה והניתוח העסקיים באמצעות פלטפורמת שירות עצמי חדשה, ומביאה לשינוי ביחסים שבין העסקים ובין הנתונים שהם מניבים

הפלטפורמה מאפשרת עיבוד נתונים באמצעות בינה מלאכותית ומאופיינת ביכולות ניהול, ניתוח נרחב ומעמיק יותר, החזית נתונים וניתוח מופרים על מנת להניב תובנות עסקיות ברות ביצוע ומובילות תעשיה

אוסטין, טקסס, 13 ביולי 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

Zoho Corporation חברה טכנולוגית עולמית מובילה הכריזה היום על פלטפורמת הבינה העסקית החדשה שלה – פתרון ניתוח נתונים המתבסס על בינה מלאכותית, אשר יעצים עסקים לחשוף תובנות מדויקות וישימות באמצעות עיבוד נתונים עצמאית וניתוח נרחב משלב בתוכו את התוכנה DataPrep, אשר הושקה לאחרונה, וגרסה משופרת של Zoho Analytics, פלטפורמת הבינה העסקית בשירות עצמי מקצה לקצה מאפשרת לארגונים ללטש, לאחד ולנתח נתונים רוחביים מכל המחלקות, לקבל סקירה מקיפה של החברה ובסופו של דבר, להתקדם אל עבר אסטרטגיה עסקית יעילה יותר, המתבססת על תובנות בזמן אמת.

פלטפורמת הבינה העסקית של זוהו כוללת לוח מחוונים חזותי מובנה, שילובי נתונים מקיפים, עיבוד נתונים, בינה עסקית נרחבת מובנית ויכולות להגנה על פרטיות, מודלים גמישים לפריסה (ענן או שרת) וסילומיות. להלן ארבעה עמודי התווך הבולטים של פלטפורמה זו, אשר מאפשרים לעסקים להגיע לביצועים טובים יותר ולשמור על הרמה בתחרות, כל אחד בתחומו:

1. הכנת וניהול נתונים נרחבת – אפליקציה חדשה, Zoho DataPrep, מכונה המשמשת ככלי לעיבוד נתונים בשירות עצמי, המבוסס על בינה מלאכותית ועל למידה. התוספת של Zoho DataPrep לפלטפורמת הבינה העסקית, מאפשרת למשתמשים העסקיים להפיק ולנהל בקלות רשתות נתונים, אשר מאפשרות להם לשלב, לתכנו, ללטש, לשנות, להעשיר ולקטלג נתונים לפני הכנתם לניתוח.

2. סיפורים מבוססי-נתונים – פלטפורמת הבינה העסקית של Zoho מציעה כלי לבניית פורטל מיזם משולב (אתרי Zoho) ותוכנת מצגות (Zoho Show). שילוב דו"חות חיים ומחוונים באתר או במצגת מאפשר למנהלים להוסיף "בשר" לנתונים, קרי, הקשר נוסף ולייצר דיון בו מוטמעים עניינים עסקיים במידה רבה יותר. סיפורים מבוססי-נתונים מצמצמים את החיכוך בתוך הארגון, כך שעסקים יכולים להיות מבוססי-נתונים ללא הצורך לרכוש כלים חדשים.

3. ניתוחים נרחבים – Ask Zia, כלי בינה מלאכותית מבוסס שיחה, מאפשר למשתמשים עסקיים – עם ידע טכני ובלעדיו = לחשוף נתונים באמצעות חקירה לשונית טבעית. נוסף על כך, Zia Insights, התוכנה החדשה לחלוטין מספקת קריינות טקסטואלית של תובנות מרכזיות מתוך דו"חות ומחוונים, דבר החוסך משמעותית זמן ומאמץ הנדרשים כדי לבחון נתונים ולאתר תובנות. Zia Insights כוללת גם את פונקציית "מה-אם", המאפשרת ניתוח תרחישים לצורך קבלת החלטות יעילה.

4. שוק – דרך השוק של Zoho, שוק של אפליקציות, החברה מאפשרת לשותפים לפתח ולפרסם אפליקציות ניתוח ושילובים אשר יהוו השלמה מבחינת משתמשי Zoho Analytics, ובכך מחזקים בינה אישית ופלטפורמות ניתוח נתונים. ממד אחר הוא השקתן של אפליקציות נייטיב לניתוח נתונים עמוק, לצד ניתוחים מתקדמים ייחודיים לתחום, בשווקי צד ג' כגון שופיפיי, ServiceNow, Altassian.

פלטפורמת הבינה העסקית החדשה של Zoho נבנתה עבור קנה מידה גדול וברת הרחבה ליותר מ-250 מקורות נתונים, לרבות Zendesk, HubSpot, Microsoft, MailChimp, Stripe וגוגל, ובכך מאפשרת לעסקים להטמיע ולנתח נתונים הנובעים ממגוון מערכות צד שלישי. השילוב עם נתונים חיצוניים תמיד היווה את אחת מנקודות הכוח המרכזיים של Zoho Analytics, וערך המומחש על ידי העובדה ש-60% מהמשתמשים הקיימים בחרו באפליקציה ככלי הבינה העסקית שלהם, ובמקביל מריצים אפליקציות ומקורות נתונים אחרים.

פלטפורמת הבינה העסקית מקנה למשתמשים תובנות על פי דרישה לגבי נתונים תפעוליים, לצורך מידע המשמש לקבלת החלטות עסקיות מכריעות, תוך תמיכת כלי הבינה המלאכותית Zia, מבית Zoho. Zia מרחיבה את ניתוח הנתונים ואת ההחזיה תוך שימוש בחקירה לשונית טבעית הפקה וקריינות טקסט של תובנות מרכזיות מתוך דו"חות ומחוונים, כמו גם מתוך ניתוחים קוגניטיביים ומתקדמים. יכולות אלו, שך שירות עצמי ופעולה בזמן אמת, מאפשרים לכידת תובנות נתונים מעשיות על מנת להגביר יעילות ויצרנות תפעוליות.

מאחר שיותר מ-50,000 ארגונים משתמשים באפליקציה, חברת Zoho Analytics מהווה באופן עקבי את אחד ממוצרי החברה המתאפיינים בצמיחה המואצת ביותר. בשנתיים האחרונות, המוצר צמח ב-30% שנה אחר שנה, עם עליה של 40% בצמיחה שנה אחר שנה במגזר היזמות. נרשמה קפיצה של 10% במספר הלקוחות שעברו מפלטפורמות מתחרות. כמו כן, 50% מהלקוחות בחרו באפליקציה לאחר שהעריכו מוצרי בינה עסקית מתחרים רבים. חברת Zoho צופה צמיחה של עליה בהכנסות של 45% בהכנסות מדי שנה, בזכות פלטפורמת בינה עסקית זו.

הצהרות לתקשורת:

"מלכתחילה בחרנו בפלטפורמת הבינה העסקית של Zoho, משום שהאפליקציה הצליחה לתת לנו תמונה מלאה של מסע הלקוח שלנו, והקל עלינו להטמיע נתונים ממערכות רבות כדי לעשות זאת. האפליקציה רק ממשיכה להתחדש. בעבר השקענו זמן רב בכתיבת ובשימור רישומי לקוחות לצורך ייבוא נתונים, תיקון שגיאות והמרת הנתונים, הפלטפורמה החדשה עזרה לנו להוציא את רישומי הלקוחות מכלל שימוש ואת עיבוד הנתונים הידני. בזכות Zoho DataPrep, אתרנו בקלות את השגיאות בנתונים ותיקנו את כולן באמצעות הכלי. כעת, אנחנו יכולים להשלים עיבוד נתונים אוטומטי. הדבר מוסיף ערך עצום לארגון שלנו, משום שאנחנו יכולים להשיב את התובנות הרלוונטיות והמדויקות ביותר לניתוחים הכלל-חברתיים שלנו ומשקיעים יותר זמן במשימות חשובות יותר" - קלאודיו קבסה, מנהל חברת Grupo Premo

"עיבוד נתונים בשירות עצמי, ניתוח ממוחשב מורחב וסיפור תואם הקשר מהווים שלוש יכולות חשובות וחדשות, אשר עושות את ההפרדה בין בינה עסקית מובילת תעשיה לבין פלטפורמות ניתוח נתונים. היכולת לבנות ולשתף אפליקציות ניתוח נתונים הינה גורם מבחין נוסף, ולכן אני שמח במיוחד לראות ש-Zoho מאפשרת ללקוחות לפרסם אפליקציות מבוססות נתונים ופורצות דרך" - דאג הנשן, אנליסט ראשי בחברת Constellation Research

"כדי שנתונים יהיו זרז אמיתי לצמיחה עסקית, לא ייתכנו פערים בתהליך האיסוף, הניהול או הניתוח. מעטות מדי הן פלטפורמות הבינה העסקית בשוק אשר מצטיינות הן בעיבוד נתונים והן בניתוחם, וכך עסקים נשארים עם תובנות חלשות או, גרוע מכך, פגומות. פלטפורמת הבינה העסקית של Zoho מובילה בתעשייה, מכיוון שהיא מבטיחה כי ארגונים פועלים על סמך נתונים לגיטימיים, אותם ניתן למנף ביעילות על מנת לקבוע נתיבי הכנסות שוטפים, לנתב מחדש כספים, להגביר יצרנות ובאופן כללי, לזכות ביתרון תחרותי בקרב חברות דומות בשוק" - ראג'ו וגסנה, סמנכ"ל מינוף, חברת Zoho

"כעת, הנתונים הם הגורם היחיוני בכל ארגון, בכל סדר גודל. היכולת לרתום ניתוח נתונים ולתרגם אותו לתובנות מעשיות הינה ציווי אסטרטגי, ודבר חשוב מכדי שלא יופץ על ידי מנתחי מיזמים או צוות מודיעין עסקי. זוהי הסיבה שדור חדש של כלי שירות עצמי ראשונים, כמו פלטפורמת הבינה העסקית של Zoho, מחוללים שינוי באופן בו ארגונים תופסים את תהליך הפיכת הנתונים לתובנה. גישה דמוקרטית זו מאפשרת לארגונים לתת את כוחם של הנתונים, החל באיסוף, עבור בליטוש ובניתוח וכלה בגיבוש תובנות – בידיהם של אלו שנמצאים בעמדה הטובה ביותר לפעול על פיהן ולהפיק יתרון תחרותי עקב כך" -צ'רלס ארוג'ו, אנליסט ראשי, Intellyx

תמחור וזמינות

פלטפורמת הבינה העסקית של Zoho, הכוללת את האפליקציות Zoho Analytics ו-Zoho DataPrep, זמינה במיידי בשתי גירסאות, בענן ובשרת. על בסיס חודשי, גרסת הענן עולה שמונה דולרים למשתמש בחודש. גרסת השרת עולה $30 למשתמש בחודש. על בסיס שנתי, גרסת הענן עולה $96 דולרים למשתמש בחודש. גרסת השרת עולה $360 דולרים למשתמש בחודש.

Zoho DataPrep זמינה גם בפני עצמה. העלות ההתחלתית למסלול הסטנדרטי היא $40 לחודש לשתי מיליון שורות, לרבות שלושה משתמשים, ואילו מסלול היזמות גמיש מאוד ונתון במידה רבה להתאמה אישית, אשר מהווה בסיס לתמחור. למידע נוסף, בקרו https://www.zoho.com/analytics/

הצהרה: כל הסימנים המסחריים, שמות המוצרים ושמות החברות המופיעים כאן הם רכושם הבלעדי של בעלי החברות להן הם שייכים.

אודות Zoho

תאגיד Zoho, שבבעלותו מעל 50 אפליקציות כמעט בכל קטגוריה עסקית מרכזית, לרבות מכירות, שיווק, תמיכת לקוחות, הנהלת חשבונות ותפעול בק אופיס, לצד מגוון כלים ליצרנות ולשיתופי פעולה, מהווה את אחת מחברות התוכנה הפוריות ביותר.

החברה הינה בבעלות פרטית, רווחית ומעסיקה מעל 9,000 עובדים. מטה החברה נמצא באוסטין, טקסס, והמטה העולמי נמצא בצ'נאי, הודו. ישנם סניפים נוספים בארה"ב, בהודו, ביפן, בסין, בסינגפור, מקסיקו, אוסטרליה, הולנד ואיחוד האמירויות הערביות.

חברת Zoho מכבדת את פרטיות המשתמש ואין לה מודל הכנסות ממודעות בשום מחלקה עסקית, לרבות מוצריה החינמיים. מעל 60 מיליון משתמשים ברחבי העולם, במאות אלפי חברות מסתמכים על חברת Zohoיום-יום בניהול עסקיהם, לרבות חברת Zoho בכבודה ובעצמה. למידע נוסף, בקרו אותנו: www.zoho.com

קבצים מצורפים:

  • Statement Image from Raju Vegesna, ChiefEvangelist, Zoho
  • 6_DataStories_Ask_Zia_Embed
Sandra Lo
Zoho Corporation 
1-925-924--9500
slo@zohocorp.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

 תגיות המאמר: נוי תקשורת, GLOBE NEWSWIRE


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת חיים נוי

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים22/10/2136 צפיות
Acino ו- Aspen Pharmacare Holdings Limitedוחברות הבת שלה (ביחד, "אספן") חתמו על הסכם עבור Acino לרכוש שש תרופות מרשם מדרום אפריקה עבור יותר מ- 105 מיליון אירו (1.8 מיליארד ראנד).

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים22/10/2144 צפיות
JAGGAER מכריזה היום על סדרת הוובינר החדשה שלה ממוקדת :ESG רכש עם מטרה: הגנה על אנשים ועל כדור הארץ. הסדרה בת ארבעת החלקים תספק לאנשי מקצוע בתחום הרכש תובנות ערכיות ומעשיות לקידום יוזמות ESG בתוך הארגונים שלהם. המשתתפים ישמעו ממומחים מובילים בתחום, ביניהם אנליסטים מ- Spend Matters וקבוצת Hackett ומובילי מחשבה מ-EcoVadis, אוניברסיטת הרווארד, riskmethods, TealBook ועוד.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים22/10/2134 צפיות
בומברדייה (TSX: BBD.B) תפרסם את התוצאות הפיננסיות שלה ברבעון השלישי שהסתיים ב-30 בספטמבר 2021 ב-28 באוקטובר 2021.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים21/10/2136 צפיות
אינטלסאט (Intelsat), מפעילת רשת הלוויין והיבשה המשולבת הגדולה ביותר בעולם, הודיעה היום כי המנכ"ל סטיבן ספנגלר החליט לפרוש מתפקיד המנכ"ל עם השלמת תהליך הארגון הפיננסי מחדש של החברה ומינוי מחליף. עד אז, ספנגלר ימשיך כמנכ"ל ויוביל את Intelsat בשלבים האחרונים של תהליך זה, ויבטיח מעבר חלק.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי21/10/2145 צפיות
זום Zoom Video Communications, Inc. (נאסד"ק: ZM), הכריזה כי חברת המחקר גרטנר ציינה כי זום הינה חברה מובילה בריבוע הקסם עבור תקשורת אחודה כשירות (UCaaS) ב-2021. מדובר בפעם השנייה בה כוללת גטרנר את זום בריבוע הקסם עבור תקשורת אחודה כשירות (ההכרה בזום בפעם הראשונה הייתה ב-2020), וזו הפעם השנייה בה היא מצוינת כמובילה.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים21/10/2138 צפיות
DXC זכתה לחוזה בגובה של 40 מיליון דולר מידי ספקית מוצרי החלב המובילה בישראל

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים20/10/2142 צפיות
Hytera, מובילה גלובלית של פתרונות Professional Mobile Radio (PMR), שמחה להכריז כי מספר המנויים בטורקיה לפתרונות Push-to-Talk over Cellular (PoC) שלה הגיע ל-10,000 מאז השקתו ברבעון השני של 2019.

מאמרים נוספים בנושא הודעות לעיתונות - כללי

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי21/10/2145 צפיות
זום Zoom Video Communications, Inc. (נאסד"ק: ZM), הכריזה כי חברת המחקר גרטנר ציינה כי זום הינה חברה מובילה בריבוע הקסם עבור תקשורת אחודה כשירות (UCaaS) ב-2021. מדובר בפעם השנייה בה כוללת גטרנר את זום בריבוע הקסם עבור תקשורת אחודה כשירות (ההכרה בזום בפעם הראשונה הייתה ב-2020), וזו הפעם השנייה בה היא מצוינת כמובילה.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי20/10/2139 צפיות
החברה נכללה ברשימת MSSP Alert היוקרתית לשנת 2021, אשר מדרגת את חברות האבטחה המובילות בעולם

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי19/10/2126 צפיות
Milliken & Company ("מיליקן"), יצרנית גלובלית מגוונת עם יותר ממאה וחצי שנים של מומחיות מדעית בחומרים, רכשה באופן רשמי אתEncapsys, LLC ("אנקפסיס"), מובילה עולמית בטכנולוגיות כימוס, מקבוצת Cypress Performance Group LLC ("Cypress"). העסקה נסגרה רשמית ב-18 באוקטובר 2021.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי19/10/2131 צפיות
ה-TellerScan TSX40 הוא סורק המחאות העדכני ביותר של Digital Check, המיוצר באופן בלעדי עבור השוק הבינלאומי. פלטפורמה חדשה לחלוטין המשלבת את האלמנטים העיצוביים הטובים ביותר של סורקי סדרת TellerScan ו- SmartSource Elite, TSX40 מיועדת ללכידת תמונות קלות ובינוניות בשימוש בבנקאות קמעונאית ובעסקים.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי19/10/2127 צפיות
ההשקה החדשה מציגה תמיכה מלאה בתרחישי FAIR ותרחישי FAIR ממוכנים למחצה חדשניים שתוכננו להוציא מהתמונה סובייקטיביות, לזרז את מהירות האימוץ ולספק תוצאות מובילות פעולה לעסקים שצריכים לקבל החלטות פיננסיות מודעות סביב סיכון סייבר

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי19/10/2130 צפיות
עם הערכת שווי של 5.5 מיליארד דולר, דיל מחזקת את מעמדה כחברה המוערכת ביותר בתחום הגיוס, התשלומים והתאימות העולמית.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי15/10/2154 צפיות
יישום הכלים של TRM Labs יחזק עוד יותר את היכולת של XREX לעקוב אחר עסקאות כדי להבטיח אקו-סיסטם נקי ומאובטח

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica