חפש מאמרים:
שלום אורח
25.10.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

קבוצת ממברשיפ קולקטיב בע"מ הכריזה על תמחור הנפקה ראשונית לציבור

קבוצת ממברשיפ קולקטיב בע"מ הכריזה על תמחור הנפקה ראשונית לציבור

לונדון, 15 ביולי 2021, (BUSINESS WIRE):

Membership Collective Group , ("MCG") פלטפורמת חברים עולמית הכוללת את החברות הבאות: Soho House, Soho Works, The Ned, Scorpios Beach Club, Soho Home ופלטפורמות דיגיטליות קשורות, הודיעה היום על תמחור ההנפקה הראשונית שלה, 30,000,000 מניות מהמניה הרגילה סוג A במחיר הנפקה ציבורית ראשונית של $14.00 למניה. נוסף על כך, MCG מעניקה לחתמים פרק זמן של 30 יום לרכוש עד 4,466,535 מניות נוספות מהמניה הרגילה סוג A שבבעלותה. זאת, במחיר הנפקה ראשונית לציבור, עם הנחות חיתום וניכוי העמלות. המסחר במניה הרגילה סוג A צפוי להתחיל בבורסה בניו יורק תחת סימן הזיהוי ''MCG'' ב-15 ליולי 2021, ולהסגר ב-19 ליולי 2021, בהתאם לעמידה בתנאי הסגירה המקובלים.

הודעה לעיתונות זו כוללת מולטימדיה. ראו את ההודעה במקור כאן: https://www.businesswire.com/news/home/20210714005956/en/

ג'יי. פי מורגן, מורגן סטנלי ו-BofA Securitiesמשמשים בשיתוף כחתמים הראשיים לצורך ההנפקה. החברותGoldman & Co. LLCו -HSBC משמשות בשיתוף כחתמים. החברות סיטיגרופ, ויליאם בלייר ולופ קפיטל מרקטס משמשות כמנהלות בשיתוף.

ההנפקה בארה"ב מתבצעת רק באמצעות תשקיף שהוגש לרשות ניירות הערך האמריקאית (SEC). עותקים של התשקיף, כאשר הם זמינים, ניתן להשיג מ:

J.P. Morgan Securities LLC, c/o Broadridge Financial Solutions, 1155 Long Island Avenue, Edgewood, NY 11717, by email at prospectus-eq_fi@jpmorgan.com or by telephone at (866) 803-9204 or Morgan Stanley & Co. LLC, Attention: Prospectus Department, 180 Varick Street, 2nd Floor, New York, NY 10014 or by email at prospectus@morganstanley.com.

הצהרת רישום בטופס 1-S הקשור להצעת הנפקה הראשונית הופקדה בידי ועדת הבטוחות והבורסה, SEC, ונכנסה לתוקף ב-14 ביולי 2021. התשקיף והצהרת הרישום האמורים לעיל לא יהוו הצעה למכור או בקשה להצעה לרכוש את הבטוחות הללו מכל אדם או לכל אדם בבריטניה או בכל אזור שיפוט שבו הצעה או בקשה מעין זו נחשבים בלתי חוקיים. התשקיף וההצהרה האמורים לעיל אינם מכוונים ליחידים בבריטניה ואינם מופצים ואין להעבירם אל כלל הציבור בבריטניה. אף אדם בריטניה או בכל אזור שיפוט אחר בו הדבר אינו חוקי, אינו רשאי להירשם כבעל מניות או לרכוש אותן מחברת MCG או להסתמך על תוכן תשקיף כזה. נוסף על כך, הודעה זו לעיתונות אינה מהווה הצעה למכור או בקשה להצעה לרכוש את הבטוחות הללו, וגם לא תתקיים מכירה של אותן בטוחות בשום מדינה או אזור שיפוט, בהן הצעה, בקשה או מכירה כזו אינן חוקיות, טרם הרשמה או דרישה על פי חוק הבטוחות בכל מדינה או אזור שיפוט בקטגוריה זו.

אודותMembership Collective Group

חברת ממברשיפ קולקטיב גרופ - The Membership Collective Group (MCG)הינה פלטפורמת חברים המציעה חללים פיזיים ודיגיטליים, ומחברת קבוצת חברים תוססת ומגוונת מרחבי העולם. החברים הללו משתמשים בחברת MCG כדי לעבוד, ליצור קשרים חברתיים, להתחבר, ליצור ולפרוח בכל העולם. התחלנו בפתיחת בית סוהו הראשון בשנת 1995, ואנחנו עדיין החברה היחידה שבנתה רשת חברות פרטית בעלת נוכחות עולמית. חברים ברחבי העולם מתחברים אל MCG באמצעות הפורטפוליו שלנו, המכיל 30 בתי סוהו, 9 חללי עבודה של סוהו, ה"נד" בלונדון, סקורפיו'ז ביץ' לקאב במיקונוס, בית סוהו – מותג עיצוב הפנים וסגנון החיים הקמעונאי שלנו, והערוצים הדיגיטליים שלנו.

בריטניה: הודעה זו נועדה לצרכי מידע בלבד ואינה מהווה הצעת בטוחות לציבור בבריטניה או בכל אזור שיפוט אחר. כתבה זו מהווה קידום פיננסי למטרות סעיף 21 לחוק השירותים והשוק הפיננסיים (2000) ואושר על ידי חברת PrimaryBid Limited, המורשה ומפוקחת על ידי הרשות להתנהלות פיננסית (FRN 779021).

כל הרשמה להנפקה אפשרית תתבצע אך ורק על בסיס מידע המצוי בתשקיף הרלוונטי, אשר יופק על ידי MCG. המידע בהודעה זו נתון לשינויים. טרם הרשמה למניות או רכישתן, על יחידים הקוראים הודעה לוודא כי הם מבינים באופן מלא ומקבלים על עצמם את הסיכונים המוצגים בתשקיף הרלוונטי.אין להסתמך על המידע בהודעה זו לשום מטרה, על דיוקו או על שלמותו. הודעה זו, או כל חלק ממנה, אינה מהווה הצעה או הזמנה למכור או להנפיק, או בקשה מכל סוג שהוא לרכוש, בין אם באמצעות הרשמה ובין אם באמצעות רכישה, מניות או בטוחות אחרות. כמו כן, הודעה זו, או כל חלק ממנה, או עובדת הפצתה מהוות בסיס או, הבטחה, קשר או תמריץ להיכנס או לחתום על כל התחייבות שהיא.

על משקיעים פוטנציאליים להימנע מלבסס את החלטתם הפיננסית על הודעה זו. רכישת השקעות הקשורות להודעה זו, עשויה לחשוף משקיע לסיכון משמעותי לאובדן כל הסכום שהושקע. על יחידים השוקלים להשקיע להיוועץ באדם המורשה לייעץ בנוגע להשקעות מעין אלה.

הודעה זו אינה מהווה המלצה הנוגעת להצעה אפשרית. ערך המניות עשוי לרדת, כשם שהוא עשוי לעלות. על משקיעים פוטנציאליים להיוועץ ביועץ מקצועי באשר להתאמת ההצעה האפשרית לאדם לו היא נוגעת.

שום מידע הנכלל בהודעה זו מהווה או אמור להיתפס כ (i) ייעוץ השקעות, מס, פיננסי, חשבונאי או משפטי, (ii) ייצוג לכך שהשקעה או אסטרטגיה כלשהי מתאימה לנסיבותיך האישיות, או (iii) המלצה אישית.

הודעה זו אינה מהווה תשקיף לפי תקנה מס. 2017/1129 (EU), כמתוקן על ידי תקנות התשקיף (תיקון וכו') (EU Exit) לשנת 2019, המהווה חלק מהחוק המקומי בבריטניה מכוח חוק (יציאה מ) האיחוד האירופי 2018, אלא מודעה. ייתכן פרסום תשקיף בבריטניה, בבוא הזמן באתר החברה: www.membershipcollectivegroup.com

ראו את ההודעה במקור באתר businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20210714005956/en/

ליצירת קשר:

United Kingdom Media Contacts:

Min Shrimpton
press@membershipcollectivegroup.com

Jonathan Sibun
MCG@tulchangroup.com

United States Media Contacts:
Jakob Hesketh
press@membershipcollectivegroup.com

Zach Siegel
MCG@the193.com

מקור:Membership Collective Group (MCG)

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

 תגיות המאמר: ביזנס וייר, נוי תקשורת


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת חיים נוי

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים22/10/2136 צפיות
Acino ו- Aspen Pharmacare Holdings Limitedוחברות הבת שלה (ביחד, "אספן") חתמו על הסכם עבור Acino לרכוש שש תרופות מרשם מדרום אפריקה עבור יותר מ- 105 מיליון אירו (1.8 מיליארד ראנד).

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים22/10/2144 צפיות
JAGGAER מכריזה היום על סדרת הוובינר החדשה שלה ממוקדת :ESG רכש עם מטרה: הגנה על אנשים ועל כדור הארץ. הסדרה בת ארבעת החלקים תספק לאנשי מקצוע בתחום הרכש תובנות ערכיות ומעשיות לקידום יוזמות ESG בתוך הארגונים שלהם. המשתתפים ישמעו ממומחים מובילים בתחום, ביניהם אנליסטים מ- Spend Matters וקבוצת Hackett ומובילי מחשבה מ-EcoVadis, אוניברסיטת הרווארד, riskmethods, TealBook ועוד.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים22/10/2134 צפיות
בומברדייה (TSX: BBD.B) תפרסם את התוצאות הפיננסיות שלה ברבעון השלישי שהסתיים ב-30 בספטמבר 2021 ב-28 באוקטובר 2021.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים21/10/2136 צפיות
אינטלסאט (Intelsat), מפעילת רשת הלוויין והיבשה המשולבת הגדולה ביותר בעולם, הודיעה היום כי המנכ"ל סטיבן ספנגלר החליט לפרוש מתפקיד המנכ"ל עם השלמת תהליך הארגון הפיננסי מחדש של החברה ומינוי מחליף. עד אז, ספנגלר ימשיך כמנכ"ל ויוביל את Intelsat בשלבים האחרונים של תהליך זה, ויבטיח מעבר חלק.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי21/10/2145 צפיות
זום Zoom Video Communications, Inc. (נאסד"ק: ZM), הכריזה כי חברת המחקר גרטנר ציינה כי זום הינה חברה מובילה בריבוע הקסם עבור תקשורת אחודה כשירות (UCaaS) ב-2021. מדובר בפעם השנייה בה כוללת גטרנר את זום בריבוע הקסם עבור תקשורת אחודה כשירות (ההכרה בזום בפעם הראשונה הייתה ב-2020), וזו הפעם השנייה בה היא מצוינת כמובילה.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים21/10/2138 צפיות
DXC זכתה לחוזה בגובה של 40 מיליון דולר מידי ספקית מוצרי החלב המובילה בישראל

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים20/10/2142 צפיות
Hytera, מובילה גלובלית של פתרונות Professional Mobile Radio (PMR), שמחה להכריז כי מספר המנויים בטורקיה לפתרונות Push-to-Talk over Cellular (PoC) שלה הגיע ל-10,000 מאז השקתו ברבעון השני של 2019.

מאמרים נוספים בנושא הודעות לעיתונות - כללי

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי21/10/2145 צפיות
זום Zoom Video Communications, Inc. (נאסד"ק: ZM), הכריזה כי חברת המחקר גרטנר ציינה כי זום הינה חברה מובילה בריבוע הקסם עבור תקשורת אחודה כשירות (UCaaS) ב-2021. מדובר בפעם השנייה בה כוללת גטרנר את זום בריבוע הקסם עבור תקשורת אחודה כשירות (ההכרה בזום בפעם הראשונה הייתה ב-2020), וזו הפעם השנייה בה היא מצוינת כמובילה.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי20/10/2139 צפיות
החברה נכללה ברשימת MSSP Alert היוקרתית לשנת 2021, אשר מדרגת את חברות האבטחה המובילות בעולם

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי19/10/2126 צפיות
Milliken & Company ("מיליקן"), יצרנית גלובלית מגוונת עם יותר ממאה וחצי שנים של מומחיות מדעית בחומרים, רכשה באופן רשמי אתEncapsys, LLC ("אנקפסיס"), מובילה עולמית בטכנולוגיות כימוס, מקבוצת Cypress Performance Group LLC ("Cypress"). העסקה נסגרה רשמית ב-18 באוקטובר 2021.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי19/10/2131 צפיות
ה-TellerScan TSX40 הוא סורק המחאות העדכני ביותר של Digital Check, המיוצר באופן בלעדי עבור השוק הבינלאומי. פלטפורמה חדשה לחלוטין המשלבת את האלמנטים העיצוביים הטובים ביותר של סורקי סדרת TellerScan ו- SmartSource Elite, TSX40 מיועדת ללכידת תמונות קלות ובינוניות בשימוש בבנקאות קמעונאית ובעסקים.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי19/10/2127 צפיות
ההשקה החדשה מציגה תמיכה מלאה בתרחישי FAIR ותרחישי FAIR ממוכנים למחצה חדשניים שתוכננו להוציא מהתמונה סובייקטיביות, לזרז את מהירות האימוץ ולספק תוצאות מובילות פעולה לעסקים שצריכים לקבל החלטות פיננסיות מודעות סביב סיכון סייבר

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי19/10/2130 צפיות
עם הערכת שווי של 5.5 מיליארד דולר, דיל מחזקת את מעמדה כחברה המוערכת ביותר בתחום הגיוס, התשלומים והתאימות העולמית.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי15/10/2154 צפיות
יישום הכלים של TRM Labs יחזק עוד יותר את היכולת של XREX לעקוב אחר עסקאות כדי להבטיח אקו-סיסטם נקי ומאובטח

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica