חפש מאמרים:
שלום אורח
01.12.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מעבדות דנטה מינתה את סמנכ"ל התפעול הראשי של חברת "אילומינה", בוב ראגוסה לחבר מועצת המנהלים שלה, על מנת לתמוך ביישום אסטרטגיית רפואה משולבת ומדויקת.

מעבדות דנטה מינתה את סמנכ"ל התפעול הראשי של חברת "אילומינה", בוב ראגוסה לחבר מועצת המנהלים שלה, על מנת לתמוך ביישום אסטרטגיית רפואה משולבת ומדויקת.

· בוב ראגוסה עומד בראש חברת אילומינה תפעול גלובלי ומשמש תורם עיקרי לצמיחתה ולהתקדמותה.

· תרומתן של מעבדות דנטה דיוק ושילוב ממנפת את נקודת המפגש שבין תפעול מעבדה מקומית ובין תוכנה ובסיס נתונים ריכוזיים.

· חזון מעבדות דנטה הוא להאיץ את התקדמות המדע לטובת החולים, על מנת להציל את חייהם של רבים יותר.

קיימברידג', בריטניה, 19 ביולי 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

Dante Labs, מובילה עולמית בתחום הגנומיקה, הודיעה היום על מינויו של בוב ראגוסה (Bob Ragusa ) לחבר מועצת המנהלים. בוב הוא סמנכ"ל התפעול הראשי של חברת Illumina(אילומינה בע"מ, נאסד"ק: ILMN), המובילה העולמית בפלטפורמות ריצוף.

"אני שמח מאוד לעבוד עם דנטה ולעזור להקים את הגשר בין כלים גנומיים משופרים ובין תגליות מדעיות אשר ישפיעו על החולים באופן חיובי", אומר מר ראגוסה.

מנכ"ל מעבדות דנטה, אנדריאה ריפוסאטי אמר, "כלקוחות אילומינה, אנחנו נדהמים לאורך כל הדרך ממצוינות בתחום תמיכה עולמית בלקוחות ובתפעול. בוב אחראי להובלת ההישגים הללו ולמתן תמיכה קלינית ומחקרית למעבדות ברמה הכלל עולמית. בוב הוא כוכב בתחום מדעי החיים ויעזור לנו להפיץ את התרומה המסחרית והקלינית שלנו לטובת מולטי-מיקרופונים ורפואה משולבת ומדויקת. כל הצוות במעבדות דנטה שמח לעבוד בניצוחו ובהדרכתו, אשר יתמכו בתכנית הצמיחה שלנו, השואפת גבוה".

המפגש בין נתונים קליניים ובין תוצאות קליניות

אימוץ מסיבי של ריצוף הגנום מצריך שינוי בפרדיגמת תפעול המעבדה וניתוח הנתונים. Dante Labs למדה זאת בדרך הקשה ורכשה את המיומנויות אשר יאפשרו אימוץ מלא של הריצוף הגנומי ברמה העולמית, זאת, תוך עבודה עם חולים, רופאים וחברות ב-97 מדינות והפקת אלפי דו"חות קליניים ודו"חות מלקוחות מדי יום.

מינוי של בוב ראגוסה לחבר מועצת המנהלים עולה במידה רבה בקנה אחד עם שאיפות החברה להפיכה לבינלאומית ולצמיחה. Dante Labs ממנפת מעבדות מקומיות לפתח מומחיות בטווח המקומי, ובד בבד, לחבר את התפעול המקומי כולו ברשת העולמית. זאת, על מנת לגבש חוכמה קולקטיבית ברמה הגבוהה ביותר בכל שוק.

1. שילוב התוכנה והנתונים מצד Dante Labs, עם הביולוגיה הלכה למעשה במעבדות מניב תובנות ייחודיות ומאפשרת זרם משוב רציף.

2. רכישת CCG על ידי Dante Labs הובילה למצוינות עולמית בתחום האונקולוגיה המדויקת, לצד פוטנציאל להשפיע על חולים רבים בכל העולם, עם שוק גדול מאוד בסך $75 מיליארדי דולרים.

3.Dante Labs הקימה צוות מצטיין, העוסק בגנומיקה של האוכלוסייה וברפואה מדויקת.

4. יותר מ-40 מדינות מעורבות באופן פעיל בתכניות גנומיקה של האוכלוסייה, ורבות אף יותר המדינות שיכולות להנות מרפואה מונעת על בסיס גנומי עבור אזרחיהן

5. Dante Labs נותנת שירות ללקוחות ב-97 מדינות, במסגרת מעבדות קליניות ומרכזי ריצוף בבריטניה ובאיטליה, ולפחות שתי מדינות נוספות המתכננות להרחיב את חותמן העולמי בשנת 2021.

אודות Dante Labs

Dante Labs הינה חברה עולמית לבניית נתונים גנומיים ולמסחור סוג חדש של יישומי בריאות ואריכות ימים הטומנים בחובם שינוי מן הקצה אל הקצה. זאת, על הבסיס ריצוף גנומי שלם ובינה מלאכותית. נכסי החברה כוללים את בסיסי נתוני הגנום הפרטיים הגדולים ביותר, אשר קבלו הסכמה להכלל במחקר, פלטפורמת תוכנה בבעלות החברה, אשר מתוכננת לממש באופן מלא את כוחם של הנתונים הגנומיים תוך תהליכי שכלול וקניין, המאפשרים גישה תעשייתית לריצוף גנומי.

Dante Labs, שהמטה שלה נמצא בקיימברידג', בריטניה, עם מעבדת מחקר בוולברהמפטון, תמכה בדרישה הדחופה מצד ממשלת בריטניה לשכלל פתרון אוטומטי, בעל קיבולת גבוהה לבדיקות קורונה, לרבות נדבקים וכאלה שבגופם נמצאו נוגדנים. דנטה מעבדות הצליחה להגיע לפתרון, תוך מינוף טכנולוגיה קיימת, אשר פותחה לצורך ריצוף גנומי שלם.

למידע נוסף:

Giorgio Lodi, media@dantelabs.com. +39 0862 191 0671

www.dantelabs.com*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

 תגיות המאמר: נוי תקשורת, GLOBE NEWSWIRE


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת חיים נוי

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים30/11/2114 צפיות
חברת Riskified Ltd. (NYSE: RSKD), פלטפורמת ניהול הונאות המאפשרת חווית מסחר אלקטרוני חלקה, הודיעה כי היא תשתתף בדיון בצ'אט לצד האח ותארח פגישות אחד על אחד עם משקיעים בוועידת ברקליס העולמית לטכנולוגיה, מדיה וטלקומוניקציה

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי30/11/2115 צפיות
InVeris Training Solutions, הספקית המובילה של מערכות אימון משולבות באש חיה ונשק וירטואלי עבור הצבא, סוכנויות אכיפת חוק ומטווחי ירי מסחריים, הכריזה על SRCE™ (See, Rehearse, Collectively Experience או Source), מדמה אימוני נשק פורץ דרך וחופשי מבוסס מציאות רבודה.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי30/11/2144 צפיות
החברה תקים חברה בת בבעלות רוב, 3CL Sciences, ישות המתמקדת בפיתוח של תרופות אנטי-ויראליות אגנוסטיות לקוביד-19 כגון Tollovir המשתמשות ב- 3CL protease related IP · ד"ר דורית ארד, חוקרת ביולוגיה חלוצית האחראית לגילוי מעכבי פרוטאז 3CL טבעיים , תתמנה למנהלת המדעית הראשית של 3CL Sciences

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים30/11/2115 צפיות
Interactive Brokers Group (נאסד"ק: IBKR), חברת ברוקרים גלובלית, הציגה היום את GlobalAnalyst, כלי חדש המאפשר למשקיעים להשוות את הערכות השווי היחסיות והמדדים הפיננסיים של מניות ברחבי העולם.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים30/11/2120 צפיות
Adagio Therapeutics, Inc, (נאסד"ק: (ADGI חברה ביו-פרמה בשלב קליני המתמקדת בגילוי, פיתוח ומסחור של פתרונות מבוססי נוגדנים למחלות זיהומיות עם פוטנציאל מגיפה, סיפקה היום היום מידע הנוגע לפוטנציאל הטמון בנוגדן SARS-CoV-2, או ADG20, אשר נועד לטפל בווריאנט SARS-CoV-2\, ו-ווריאנטים מוכרים נוספים שעל הפרק. ADG20 הוא מוצר מיועד על בסיס נוגדן בלתי השוואתי למחקרים (mAb), אשר מתוכנן לפעול באופן נרחב וחזק על מנת לנטרל את הווריאנט SARS-CoV-2, לרבות וריאנטים שעל הפרק, וזאת לצורך מניעה וטיפול בקוביד-19, שכושר ההגנה שלו עשוי להמשך עד שנה, בהזרקה אחת.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים30/11/2117 צפיות
משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים מזכיר לרוכשי ניירות הערך של Höegh LNG Partners LP (NYSE: HMLP) בין התאריכים ה-22 באוגוסט 2019 ל-27 ביולי 2021, כולל ("תקופת המחלוקת"), של המועד האחרון החשוב לתביעה הייצוגית ב-27 בדצמבר 2021 בתביעה הייצוגית בניירות ערך שהוגשה לראשונה על ידי המשרד.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים30/11/2121 צפיות
הגרסה האחרונה מאפשרת למנתחי מודיעין איומים לבנות ולשפר בקלות את ספריית האיומים שלהם ולהבין את האיומים עם הקשרים גלובליים עמוקים יותר

מאמרים נוספים בנושא הודעות לעיתונות - כללי

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי30/11/2115 צפיות
InVeris Training Solutions, הספקית המובילה של מערכות אימון משולבות באש חיה ונשק וירטואלי עבור הצבא, סוכנויות אכיפת חוק ומטווחי ירי מסחריים, הכריזה על SRCE™ (See, Rehearse, Collectively Experience או Source), מדמה אימוני נשק פורץ דרך וחופשי מבוסס מציאות רבודה.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי30/11/2144 צפיות
החברה תקים חברה בת בבעלות רוב, 3CL Sciences, ישות המתמקדת בפיתוח של תרופות אנטי-ויראליות אגנוסטיות לקוביד-19 כגון Tollovir המשתמשות ב- 3CL protease related IP · ד"ר דורית ארד, חוקרת ביולוגיה חלוצית האחראית לגילוי מעכבי פרוטאז 3CL טבעיים , תתמנה למנהלת המדעית הראשית של 3CL Sciences

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי28/11/2129 צפיות
טכנולוגיית New EarthWork מביתASTERRA תוצג בכנס RailLive! במדריד, ספרד, בין התאריכים 30 בנובמבר – 1 בדצמבר 2021. אסטרה מיועדת להציג את הפרויקט החדשני הראשון באירוע, וזאת תחת הכותרת, "מתי יופיע כשל המדרונות הבא?"

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי28/11/2131 צפיות
ZOVOO, כוח חדשה ומוביל בתעשיית האטומיזציה, קיימה את כנס המפיצים שלה לשנת 2021 באופן מקוון. בכנס השתתפו מפיצים מארצות הברית, בריטניה, צרפת ומדינות אחרות. בינתיים, ZOVOO גם הציגה לציבור לראשונה את סדרת המוצרים החד פעמיים שפיתחה, DRAGBAR. סדרה זו משכה תשומת לב רבה ממפיצים ברחבי העולם.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי26/11/2149 צפיות
מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעיםמודיע על הגשת תביעה ייצוגית בשם רוכשי ניירות הערך של Lightspeed Commerce Inc. f/k/a Lightspeed POS Inc. (NYSE: LSPD) בין התאריכים 11 בספטמבר 2020 ל- 28 בספטמבר 2021 כולל ("תקופת הייצוג"). כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 18 בינואר 2022.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי26/11/2135 צפיות
מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את רוכשי ניירות הערך של Snap Inc.( NYSE: SNAP) בין התאריכים 22 ביולי 2020 עד ל- 21 באוקטובר 2021 כולל ("תקופת הייצוג") של המועד האחרון החשוב לתביעה הכללית ב- 10 בינואר 2022 בתביעה הייצוגית בניירות ערך שהוגשה לראשונה על ידי המשרד.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי24/11/2137 צפיות
חברת Dante Labs, מובילה עולמית בגנומיקה וברפואה מדויקת, הכריזה היום על הצעת בלק פרידיי שלה לבדיקת ריצוף גנטי שלם ופענוח ב-50% הנחה ממחיר המחירון שלה, שאינו בר תחרות מלכתחילה, ובנוסף, משלוח חינם לכל מקום בעולם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica