חפש מאמרים:
שלום אורח
18.09.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

בהמשך לכניסתה ל-NYSE, ריסקיפייד מציגה צמיחה חזקה של 47% בהכנסות ברבעון השני

בהמשך לכניסתה ל-NYSE, ריסקיפייד מציגה צמיחה חזקה של 47% בהכנסות ברבעון השני

החברה נסחרת בבורסת ניו יורק תחת הסימול "RSKD"

הנהלת החברה תקיים שיחת ועידה היום, 9 בספטמבר, בשעה 8:30 בבוקר (איזור זמן מזרחי)

ניו יורק, 9 בספטמבר 2021, (BUSINESS WIRE) :

חברת Riskified Ltd. ("NYSE: RSKD"), פלטפורמה לניהול אירועי הונאות המאפשרת מסחר אלקטרוני ללא קושי, דיווחה היום על תוצאותיה הכספיות לרבעון ולששת החודשים שהסתיימו ב-30 ביוני 2021. החברה תקיים שיחת משקיעים על מנת לדון בתוצאות אלו היום בשעה 8:30 בבוקר (שעון אזור זמן מזרחי)

"הצמיחה החזקה בסך 47% בהכנסות וצמיחה של 55% בהיקף הסחורות ברוטו, שסיפקנו ברבעון השני של 2021 בהשוואה לרבעון השני של 2020, מעידות כי רבים מאתרי המסחר המקוונים הגדולים בעולם רואים יותר ויותר את פתרון למידת המכונה של ריסקיפייד כפרדיגמה החדשה בניהול הונאות", אמר עידו גל, מייסד שותף ומנכ"ל ריסקיפייד. "אנו גאים מאוד בקבלת הפנים החיובית בשוק להנפקה הטריה שלנו, ונרגשים לקראת המסע הצפוי לנו, בעת שאנו ממשיכים ליהנות מרוח גבית מכיוונם של מספר גורמים שאנו צופים כי ימשיכו להניע את המשך הביקוש לפלטפורמה שלנו".

דגשים עסקיים לרבעון השני של 2021

*לפלטפורמה הצטרפו מספר סוחרים חדשים בולטים במספר קטגוריות מסחר אלקטרוני הצומחות במהירות, בהם כמה שריסקיפייד לא שירתה בעבר (למשל פלטפורמות תשלומים)

*המשך התרחבות במספר שווקים בינלאומיים גדולים, בהם אוסטרליה, סין ובריטניה.

*המשכנו לייעל ולפתח את הפלטפורמה של ריסקיפייד בתגובה לדרישות הדחופות ביותר של הסוחרים שלנו. אלגוריתמי למידת המכונה של ריסקיפייד נחשפו ליותר מ-150 מיליון עסקאות מסחר אלקטרוני חדשות שעובדו דרך הפלטפורמה במהלך הרבעון. החברה גם התאימה אישית את הפלטפורמה שלה עבור מספר סוחרים ארגוניים באמצעות שילוב בין מספר מוצרים של ריסקיפייד.

*חידשנו את השותפות עם Wayfair, אחד מהאתרים הפופולאריים ביותר בעולם למוצרים ביתיים. הרחבת שותפות זו תאפשר לריסקיפייד ו-Wayfair להמשיך ולפתור בעיות מורכבות הקשורות לתהליכי השיטוט באתר, הרכישה והתשלומים.

*לאחר תום הרבעון השני, הושלמה ההנפקה הראשונית לציבור (IPO) ב-2 באוגוסט 2021, שבה גויסו נטו כ-386.7 מיליון דולר.

עיקרי התוצאות הפיננסיות ברבעון השני של 2021

*הכנסות ונפח סחורה ברוטו ("GMV")(1)בסך 55.7 מיליון דולר ו-21.5 מיליארד דולר, בהתאמה, המייצגים צמיחה משנה לשנה של 47% ו-55%, בהתאמה.

*צמיחה ברווח הגולמי מ-20.1 מיליון דולר בשלושת החודשים שהסתיימו ב-30 ביוני 2020 ל-33.3 מיליון דולר בשלושת החודשים שהסתיימו ב-30 ביוני 2021, המייצגים צמיחה שנתית של 65%.

*ההפסד הנקי גדל ב-13.2 מיליון דולר, מהפסד של 7.3 מיליון דולר בשלושת החודשים שהסתיימו ב-30 ביוני 2020 להפסד של 20.5 מיליון דולר בשלושת החודשים שהסתיימו ב-30 ביוני 2021.

*EBITDA מתואם(2)הציג צמיחה של 2.7 מיליון דולר מ-1.1 מיליון דולר שלילי בשלושת החודשים שהסתיימו ב-30 ביוני 2020 ל-1.6 מיליון דולר חיובי בשלושת החודשים שהסתיימו ב-30 ביוני 2021.

*מזומנים ושווי מזומנים, מזומנים מוגבלים ופיקדונות לטווח קצר בסך 149.7 מיליון דולר נכון ל-30 ביוני 2021, גידול של 29.0 מיליון דולר מ-120.7 מיליון דולר נכון ל-31 בדצמבר 2020, שאינו כולל הכנסות נטו בסך 386.7 מיליון דולר מההנפקה שהושלמה לאחר ה-30 ביוני 2021.

"אנו מרוצים מתנופת הצמיחה הכוללת שלנו משנה לשנה, ואנו מצפים להמשיך ליהנות מצמיחה חזקה בבסיס המסחר האלקטרוני העולמי, המונעת על ידי הרחבת אפשרויות רכישה רב-ערוצית ושיעורי חדירה גבוהים יותר למסחר אלקטרוני", אמרה אגליקה דוצ'בה, סמנכ"לית הכספים של Riskified. "בכוונתנו למנף את הטכנולוגיה הקניינית שלנו, את רשת הסוחרים המורחבת שלנו ואת הנתונים העוצמתיים שאנו ניגשים אליהם כדי להמשיך להניע את ההשקעה עבור הסוחרים שלנו וליצור חוויות קנייה ללא חיכוך עבור הצרכנים. בפרט, אנו נרגשים להמשיך את תוכניות ההתרחבות הגלובליות הממוקדות שלנו".

תחזית פיננסית

בשלושת החודשים שיסתיימו ב-30 בספטמבר 2021, אנו צופים כי נציג:

*הכנסות שינועו בין 50.7 מיליון דולר ל-51.2 מיליון דולר בשנה שתסתיים ב-31 בדצמבר 2021, אנו צופים כי נציג:

*הכנסות בין 224.4 מיליון דולר ל-225.4 מיליון דולר

*הפסד EBITDA מתואם שינוע בין 26.3 מיליון דולר ל-25.3 מיליון דולר(3)

פרטי שיחת ועידהושידור אינטרנט

החברה תארח שיחת ועידה כדי לדון בתוצאותיה הכספיות היום, 9 בספטמבר 2021 בשעה 8:30 בבוקר שעון מזרח (15:30 שעון ישראל). ניתן לגשת לשידור חי של השיחה מאתר קשרי המשקיעים של Riskified בכתובת ir.riskified.com. כשעה לאחר השלמת השיחה החיה, תהיה זמינה גרסה מאוחסנת בארכיון של שידור האינטרנט באתר קשרי המשקיעים של Riskified ir.riskified.com. כדי לגשת לשיחת הוועידה באופן טלפוני, מתקשרים בארצות הברית רשאים לחייג 1-877-311-0521 או 1-470-495-9499 למתקשרים מחוץ לארצות הברית ולהיכנס באמצעות מספר מזהה הועידה 8798659. שידור חוזר טלפוני של שיחת הוועידה יהיה זמין עד 16 בספטמבר 2021, החל משעתיים לאחר סיום שיחת הוועידה. כדי לגשת להפעלה החוזרת, מתקשרים בארצות הברית רשאים לחייג 1-855-859-2056 או 1-404-537-3406 ולהזין את אותו מזהה שיחת ועידה המפורט לעיל עבור השיחה החיה.

מחווני ביצועי מפתח ומדדים על Non-GAAP

הודעה לעיתונות זו מכילה אינדיקטורים מרכזיים לביצועים כולל GMV, וכן מדדים non-GAAP, כולל EBITDA מותאם והוצאות תפעול non-GAAP.

אנו מגדירים את GMV כערך הדולרי ברוטו של הזמנות שהתקבלו על ידי הסוחרים שלנו ונבדקו באמצעות פלטפורמת ניהול הסיכונים של המסחר האלקטרוני שלנו במהלך התקופה שצוינה, כולל הזמנות שלא אישרנו.

אנו מגדירים את ה- Adjusted EBITDA כרווח נקי (הפסד) המותאם להסרת השפעות ההפרשה למס הכנסה, הכנסות מריבית, נטו, הכנסה אחרת (הוצאה), נטו, פחת והפחתות והוצאות פיצוי מבוססות מניות.

אנו מגדירים הוצאות תפעוליותnon-GAAP כהוצאות תפעול GAAP המותאמות להסרת ההשפעות של פחת והפחתות והוצאות פיצוי מבוססות מניות.

הוצאות תפעול מותאמות של EBITDA ו- non-GAAP הן מדדי non-GAAP שההנהלה והדירקטוריון שלנו משתמשים בהם כמדד משלים לביצועים שלנו מכיוון שהם מסייעים לנו להשוות את הביצועים התפעוליים שלנו על בסיס עקבי, מכיוון שהם מסירים את ההשפעה של פריטים שלדעתנו אינם משקפים ישירות את פעולות הליבה שלנו. אנו משתמשים גם ב- Adjusted EBITDA למטרות תכנון, כולל הכנת התקציב התפעולי השנתי הפנימי שלנו והתחזיות הפיננסיות שלנו, כדי להעריך את הביצועים והיעילות של היוזמות האסטרטגיות שלנו ולהעריך את היכולת שלנו להרחיב את העסק שלנו.

אין לראות בהוצאות התפעוליות המתואם של EBITDA ו- non-GAAPבבידוד, כחלופה או עדיף על הרווח הנקי (הפסד) או על מדדי ביצועים אחרים הנגזרים בהתאם ל- GAAP של ארה"ב. מדדים אלה משמשים לעתים קרובות על ידי אנליסטים, משקיעים וגורמים מעוניינים אחרים כדי להעריך חברות בתעשייה שלנו. על ידי מתן מדדים אלה על non-GAAPיחד עם התאמה למדד ה-GAAP הדומה ביותר בארה"ב, אנו מאמינים שאנו משפרים את ההבנה של המשקיעים לגבי העסק שלנו ותוצאות הפעילות שלנו, כמו גם מסייעים למשקיעים להעריך עד כמה אנו מבצעים את היוזמות האסטרטגיות שלנו.

אין לפרש מדדים אלה שאינם GAAP כאל תוצאה שהתוצאות העתידיות שלנו לא יושפעו מפריטים חריגים או אחרים. להוצאות התפעוליות המותאמות של EBITDA ו- non-GAAP יש מגבלות ככלים אנליטיים בכך שהן אינן משקפות את תשלומי המס שלנו ועלויות מזומנים מסוימות אחרות שעשויות לחזור על עצמם בעתיד, לרבות, בין היתר, דרישות מזומן לעלויות להחלפת נכסים שהוצאו מפחת ומנוטרלים. ההנהלה מפצה על מגבלות אלה על ידי הסתמכות על תוצאות ה-GAAP שלנו בנוסף לשימוש ב- Adjusted EBITDA ובמדדים אחרים שאינם GAAP כמדדים משלימים לביצועים שלנו. המדדים שאינם GAAP המשמשים כאן אינם בהכרח דומים לכיתובים בעלי כותרת דומה של חברות אחרות בשל שיטות חישוב שונות.

עיין בטבלאות שלהלן לקבלת התאמה של מדדים פיננסיים אלה שאינם GAAP לאמצעי GAAP הדומים ביותר באופן ישיר.

אודות Riskified Ltd

Riskified מאפשרת לעסקים לממש את הפוטנציאל המלא של מסחר אלקטרוני באמצעות הפיכתו לבטוח, נגיש ומבוצע בצורה חלקה. ריסקיפייד בנתה את הדור הבא של פלטפורמת ניהול הסיכונים במסחר אלקטרוני, המאפשרת לסוחרים מקוונים לייצר יחסים של אמון עם לקוחותיהם. באמצעות מינוף למידת מכונה המסתמכת על הרשת הגלובלית של הסוחרים, הפלטפורמה של ריסקיפייד מזהה את האדם מאחורי כל פעולה מקוונת, ומסייעת לסוחרים – הלקוחות של ריסקיפייד – לנטרל את האיום וחוסר הוודאות מעסקיהם. ריסקיפייד מניעה מכירות רבות יותר ומקטינה את היקף ההונאות והוצאות תפעול אחרות עבור הסוחרים, ושואפת לספק חוויות לקוח טובות יותר בהשוואה לביצועים שרשמו הסוחרים טרם תחילת השימוש בריסקיפייד. לקבלת מידע נוסף: www.riskified.com

ליצירת קשר:

Investor Relations:
Chris Mammone, The Blueshirt Group for Riskified
ir@riskified.com

Corporate Communications:
Rowena Kelley
press@riskified.com


מקור: Riskified Ltd

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

 תגיות המאמר: ביזנס וייר, נוי תקשורת


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת חיים נוי

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים18/09/2115 צפיות
רוזן, עורכי דין מובילים במשפט, מעודדים משקיעים ב- Generac Holdings Inc. עם הפסדים העולים על 100 אלף דולר לעבור ייעוץ לפני מועד האחרון החשוב של 19 באוקטובר בתביעה ייצוגית בניירות ערך שהוגשה לראשונה על ידי המשרד – GNRC

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי18/09/2113 צפיות
רוזן, היועץ המוביל למשקיעים גלובליים, מעודד משקיעים ב- Yalla Group Limited Investors לעבור ייעוץ לפני המועד החשוב של 12 באוקטובר בתביעה ייצוגית בעניין ניירות ערך שהוגשה לראשונה על ידי המשרד – YALA

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי18/09/2116 צפיות
רוזן, היועץ המוביל למשקיעים גלובליים, מעודד משקיעים ב- PayPal Holdings, Inc. שצברו עודף הפסדים העולים על $100,000, לעבור ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בעניין ניירות ערך שהוגשה לראשונה על ידי המשרד – PYPL

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים18/09/2114 צפיות
רוזן, עורכי דין מובילים במשפט, מעודדים משקיעים ב- Concho Resources Inc. עם הפסדים העולים על 100 אלף דולר לעבור ייעוץ לפני מועד האחרון החשוב של 28 בספטמבר בתביעה ייצוגית בניירות ערך – CXO

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים17/09/2119 צפיות
Nikkiso Cryogenic תעשיות אנרגיה נקייה & גזים תעשייתיים (הקבוצה), חברת בת של Nikkiso Co., Ltd (יפן), שמחה להודיע כי Nikkiso Cosmodyne הזמינה לאחרונה TGNO-1000 של גזים מסוג חמצן וחנקן. המפעל החדש מכוון לייצור זכוכית צפה ונמכר לחברת גזים תעשייתית.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים17/09/2120 צפיות
Madison Realty Capital, חברה להשקעות פרטיות בנדל"ן משולבת במלואה שמתמקדת באסטרטגיות השקעה בחוב ובהון עצמי, הודיעה היום כי סיפקה הלוואה של 450 מיליון דולר לקבוצת רבסקי, אחת היזמות הגדולות ביותר למגורים ומסחר בברוקלין ובקווינס,

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי17/09/2117 צפיות
Dante Labs, מובילה עולמית בגנומיקה וברפואה מדויקת, הודיעה היום על מינויה של רייצ'ל היברפילד להנהלת החברה כיועצת כללית להנעת הצמיחה וההיקף של העסק וההזדמנות.

מאמרים נוספים בנושא עסקים, מימון וכספים

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים18/09/2115 צפיות
רוזן, עורכי דין מובילים במשפט, מעודדים משקיעים ב- Generac Holdings Inc. עם הפסדים העולים על 100 אלף דולר לעבור ייעוץ לפני מועד האחרון החשוב של 19 באוקטובר בתביעה ייצוגית בניירות ערך שהוגשה לראשונה על ידי המשרד – GNRC

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים18/09/2114 צפיות
רוזן, עורכי דין מובילים במשפט, מעודדים משקיעים ב- Concho Resources Inc. עם הפסדים העולים על 100 אלף דולר לעבור ייעוץ לפני מועד האחרון החשוב של 28 בספטמבר בתביעה ייצוגית בניירות ערך – CXO

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים17/09/2119 צפיות
Nikkiso Cryogenic תעשיות אנרגיה נקייה & גזים תעשייתיים (הקבוצה), חברת בת של Nikkiso Co., Ltd (יפן), שמחה להודיע כי Nikkiso Cosmodyne הזמינה לאחרונה TGNO-1000 של גזים מסוג חמצן וחנקן. המפעל החדש מכוון לייצור זכוכית צפה ונמכר לחברת גזים תעשייתית.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים17/09/2120 צפיות
Madison Realty Capital, חברה להשקעות פרטיות בנדל"ן משולבת במלואה שמתמקדת באסטרטגיות השקעה בחוב ובהון עצמי, הודיעה היום כי סיפקה הלוואה של 450 מיליון דולר לקבוצת רבסקי, אחת היזמות הגדולות ביותר למגורים ומסחר בברוקלין ובקווינס,

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים17/09/2121 צפיות
סקר שנערך בקרב קרוב ל-1,000 מנכ"לים גלובליים חושף שהאתגרים החברתיים והכלכליים האחרונים הובילו לרמות חסרות תקדים של השתקפות עצמית והתפתחות – שינוי נקודת המבט של המנכ"לים ותפקיד המנהיגות

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים17/09/2120 צפיות
כששוק השוקולד באסיה-פסיפיק מגוון וטעם הצרכנים נמשך לתחכום, Sweegen הרחיבה את טביעת הרגל שלה לסין על ידי פיתוח שוקולד קונדיטוריה דל קלוריות פרימיום למותג TeChoco.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים17/09/2120 צפיות
מחקר חדש שפורסם היום על ידי Sustainable Energy for All - אנרגיה בת קיימא לכל (SEforALL) ויוזמת מדיניות האקלים (CPI) מדגיש מגמה מטרידה במאבק נגד שינויי האקלים ודוחף לספק גישה אוניברסלית לחשמל: למרות אתגרים סביבתיים, כלכליים ועוד רבים אחרים העומדים בפני פחם, כיסי המממנים ממשיכים לממן קיבולת ייצור פחם נוספת בדרום אסיה ובאפריקה שמדרום לסהרה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica