חפש מאמרים:
שלום אורח
18.09.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

קבוצת נמלי AD וקבוצת CMA CGM מכריזות על הסכם להשקעה של 570 מיליון דולר בטרמינל חדש בנמל ח'ליפה

קבוצת נמלי AD וקבוצת CMA CGMמכריזות על הסכם להשקעה של 570 מיליון דולר בטרמינל חדש בנמל ח'ליפה

*על פי הסכם זיכיון ל-35 שנה, הטרמינל החדיש ייפתח בשנת 2024 עם קיבולת ראשונית של 1.8 מיליון יחידות TEUs

*נמל ח'ליפה הופך למרכז אזורי עבור שלוש מארבע חברות הספנות המובילות בעולם

אבו דאבי, איחוד האמירויות הערביות, 9 בספטמבר 2021, (BUSINESS WIRE) :

AD Ports Group, המנחה המובילה באזור של לוגיסטיקה, תעשייה ומסחר, וקבוצת CMA CGM שבסיסה בצרפת, מובילה עולמית בתחום הספנות והלוגיסטיקה, הודיעו על חתימת הסכם זיכיון ל-35 שנה.

על פי תנאי ההסכם, יוקם מסוף חדש בנמל ח'ליפה, יציאת המכולות החצי אוטומטית הראשונה באזור GCC, שתנוהל על ידי מיזם משותף בבעלות חברת הבתCMA CGM מסופי CMA (עם נתח של 70 אחוז) וקבוצת נמלי AD (נתח של 30%). השותפים צפויים להתחייב לפרויקט בכ-570 מיליון דירהם (154 מיליון דולר).

מסוף חדשני המלווה את צמיחת נמל ח'ליפה

עם תחילת הבנייה בשנת 2021, הטרמינל החדש אמור להימסר בשנת 2024 ובשלב 1, אורך המזח הראשוני יהיה של 800 מטר וקיבולת שנתית מוערכת של 1.8 מיליון TEUs. קבוצת נמלי AD תהיה אחראית על פיתוח מגוון רחב של עבודות ותשתיות ימיות תומכות. זה כולל עד 1,200 מטר של קיר מזח, שובר גלים 3,800 מטר, רציף רכבת בנוי לחלוטין, ו- 700,000 מ"ר של חצר מסוף.

הטרמינל יספק ל- CMA CGM מרכז אזורי חדש ויאפשר לקבוצה לפתח את היצע השירותים שלה בין אבו דאבי לדרום אסיה, מערב אסיה, מזרח אפריקה, אירופה והים התיכון וכן המזרח התיכון ותת היבשת ההודית.

עם השקעה גדולה זו, קבוצת CMA CGMדוחפת קדימה עם אסטרטגיית ההתרחבות הגלובלית שלה כמפעילת מסוף מובילה. הקבוצה מפעילה כיום 49 מסופי נמל ב-27 מדינות באמצעות חברות הבת שלה CMA מסופי טרמינל וטרמינל לינק.

נמל ח'ליפה, מרכז לשלוש מארבע חברות הספנות המובילות בעולם

קבוצת CMA CGM היא השלישית מארבעת גופי הספנות המובילים בעולם שמשלבים כוחות עם המנחה המוביל של אבו דאבי בסחר, לוגיסטיקה ותעשייה. ההסכם מאשר את מעמדו של נמל ח'ליפה כאחד הנמלים הגדולים היחידים בעולם המספקים מרכזים לשלושה מקווי הספנות המובילים בעולם, וכן משמש כחלק אינסטרומנטלי מהסחר הימי העולמי המחבר בין השווקים ממזרח למערב.

CMA CGM, שותף מחויב לכלכלת איחוד האמירויות

מיקומן הגיאוגרפי המרכזי של איחוד האמירויות ואבו דאבי, במרכז נתיבי הסחר הבינלאומיים, מאפשר לקבוצת CMA CGMליישם תוכניות פיתוח אסטרטגיות, לחזק את מעמדה במפרץ ולספק את השירותים הטובים ביותר כדי לענות על צרכי לקוחותיה.

קבוצת CMA CGM, הנמצאת באיחוד האמירויות מזה 15 שנה, מעסיקה כ-450 עובדים ב-10 משרדים כדי לספק ללקוחות את פתרונות השירות הימי והלוגיסטי הטובים ביותר. הקבוצה מחברת את איחוד האמירויות לעולם עם 13 שירותים שבועיים ל-9 נמלים.

יו"ר קבוצת נמלי AD, פאלח מוחמד אל-אחאבי, אמר: "אחד הגורמים המרכזיים שתרמו רבות לצמיחה הכלכלית של אבו דאבי ואיחוד האמירויות היה הסביבה הכלכלית היציבה שלנו בשלה להשקעות זרות. יחד עם אזורים חופשיים תחרותיים ויוזמות מעורבות עסקית המסייעות לעסקים זרים לבסס נוכחות במדינה בקלות, איחוד האמירויות הפכה ליעד השקעה מרכזי בקרב רבים מהשחקנים המובילים בעולם המבקשים להרחיב את תפוצתם למזרח התיכון.

"הסכם ציון דרך זה עם קבוצתCMA CGMהוא דוגמה מצוינת לאותם מאמצים מתמשכים והסכם שיאיץ באופן משמעותי את הסחר ואת התפתחות התעשייה באיחוד האמירויות ומעבר לה".

"בנוסף להגדלת נפחי הסחר דרך הנמל שלנו והעלאת הפיתוח הכלכלי של איחוד האמירויות, אנו צופים כי קיבולת המתקן וקשרי סחר נוספים עם יעדי נמלים בעלי פרופיל גבוה אחרים יניעו השקעה בעסקים מקומיים ובאזורי התעשייה שלנו, יזרזו את הפיתוח של מגזרים מרכזיים כולל ייצור ולוגיסטיקה, ויגדילו את הביקוש לכוח אדם".

"הסכם זה יסייע לנו לממש את שאיפותינו ארוכות הטווח להפוך למפעיל מוביל ב-10 הנמלים, התעשייה והלוגיסטיקה על ידי הרחבת הקיבולת והצמיחה שלנו ברחבי האזור ומעבר לו. בסך הכל, אנו צופים כי בחמש השנים הקרובות המיזם המשותף של מסופי CMA יניע את המשך הפיתוח של אזור התעשייה ח'ליפה באבו דאבי (KIZAD), ובמקביל יתרום משמעותית לתוצר הלאומי".

קפטן מוחמד ג'ומה אל שמעיסי, מנכ"ל AD Ports Group, אמר: "הוספת מסוף מכולות חדש בנמל ח'ליפה, שינוהל על ידי מיזם משותף שהוקם בשיתוף עם מסופי CMA, פותחת פרק חדש במאמצי הארגון שלנו להפוך למנחה מרכזי של הסחר העולמי, ומעלה את מעמדה של אבו דאבי כמרכז אזורי ובינלאומי לסחר ימי.

"עם הוספתה של חברת ספנות מובילה נוספת בעולם, תהפוך את נמל ח'ליפה למרכז עבור שלוש מארבע חברות הספנות המובילות בעולם. תוספת זו יוצרת הזדמנויות לפתוח נתיבי סחר לשווקים חדשים באירופה, אפריקה, מערב אסיה ודרום אסיה. בבית אנו מצפים לנוכחותו של מסוף קווי הספנות, שיתחבר ישירות למסוף הרכבות הקרוב של נמל ח'ליפה וינצל את שירותיו, כדי להאיץ את זרימות הסחר הנכנסות ויוצאות מאיחוד האמירויות, ובמקביל לעודד את לקוחות קבוצת CMA CGMלשקול הקמת נוכחות באבו דאבי".

רודולף סעדה, יו"ר ומנכ"ל קבוצת CMA CGM, אמר: "הפרויקט השאפתני שאנו משיקים היום באבו דאבי מסמן אבן דרך חשובה באסטרטגיית הפיתוח של CMA CGMבאזור.

טרמינל חדשני זה יתרום לשיפור מעמדו של נמל ח'ליפה כמרכז עולמי מוביל ולהגברת כלכלת האזור, האצת זרימת הסחר לאבו דאבי ומחוצה לה.

זה גם יאפשר לקבוצה שלנו להרחיב את רשת השילוח והלוגיסטיקה שלה באזור, שם אנו רואים פוטנציאל צמיחה רב".

כדי לצפות בסרטון וידאו על ההסכם, בקרו: https://youtu.be/hvW0sgIOonY

אודות AD Ports Group

למידע נוסף, אנא בקרו: adports.ae

 

Twitter @AbuDhabiPorts

LinkedIn: linkedin.com/company/abudhabiports

Instagram: instagram.com/AbuDhabiPorts

Facebook: facebook.com/AbuDhabiPorts

אודות CMA CGM

עקבו אחר CMA CGM Group ב:

https://twitter.com/cmacgm

https://www.linkedin.com/company/cma-cgm

https://www.facebook.com/cmacgm

http://instagram.com/cmacgm/

https://www.youtube.com/channel/UCAMAVVaqikbzeE3znzw6lVQ

*מקןר: AETOSWire

ליצירת קשר:

AD Ports Group
Sana Maadad
sana.maadad@adports.ae
+971506250890

CMA CGM
Media Relations
media@cma-cgm.com

מולטימדיה:

Photo

שיח' ח'אלד בן מוחמד בן זאיד אל נהיאן, חבר מועצת המנהלים של אבו דאבי ויו"ר המשרד המנהל של אבו דאבי, נפגש עם גורמים בקבוצת נמלי AD וקבוצת CMA CGMכדי לחזות בחתימה על הסכם זיכיון ביניהם. (צילום: AETOSWire)

Logo

מקור: AD Ports Group

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

 תגיות המאמר: ביזנס וייר, נוי תקשורת


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת חיים נוי

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים18/09/2115 צפיות
רוזן, עורכי דין מובילים במשפט, מעודדים משקיעים ב- Generac Holdings Inc. עם הפסדים העולים על 100 אלף דולר לעבור ייעוץ לפני מועד האחרון החשוב של 19 באוקטובר בתביעה ייצוגית בניירות ערך שהוגשה לראשונה על ידי המשרד – GNRC

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי18/09/2113 צפיות
רוזן, היועץ המוביל למשקיעים גלובליים, מעודד משקיעים ב- Yalla Group Limited Investors לעבור ייעוץ לפני המועד החשוב של 12 באוקטובר בתביעה ייצוגית בעניין ניירות ערך שהוגשה לראשונה על ידי המשרד – YALA

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי18/09/2116 צפיות
רוזן, היועץ המוביל למשקיעים גלובליים, מעודד משקיעים ב- PayPal Holdings, Inc. שצברו עודף הפסדים העולים על $100,000, לעבור ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בעניין ניירות ערך שהוגשה לראשונה על ידי המשרד – PYPL

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים18/09/2114 צפיות
רוזן, עורכי דין מובילים במשפט, מעודדים משקיעים ב- Concho Resources Inc. עם הפסדים העולים על 100 אלף דולר לעבור ייעוץ לפני מועד האחרון החשוב של 28 בספטמבר בתביעה ייצוגית בניירות ערך – CXO

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים17/09/2119 צפיות
Nikkiso Cryogenic תעשיות אנרגיה נקייה & גזים תעשייתיים (הקבוצה), חברת בת של Nikkiso Co., Ltd (יפן), שמחה להודיע כי Nikkiso Cosmodyne הזמינה לאחרונה TGNO-1000 של גזים מסוג חמצן וחנקן. המפעל החדש מכוון לייצור זכוכית צפה ונמכר לחברת גזים תעשייתית.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים17/09/2119 צפיות
Madison Realty Capital, חברה להשקעות פרטיות בנדל"ן משולבת במלואה שמתמקדת באסטרטגיות השקעה בחוב ובהון עצמי, הודיעה היום כי סיפקה הלוואה של 450 מיליון דולר לקבוצת רבסקי, אחת היזמות הגדולות ביותר למגורים ומסחר בברוקלין ובקווינס,

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי17/09/2117 צפיות
Dante Labs, מובילה עולמית בגנומיקה וברפואה מדויקת, הודיעה היום על מינויה של רייצ'ל היברפילד להנהלת החברה כיועצת כללית להנעת הצמיחה וההיקף של העסק וההזדמנות.

מאמרים נוספים בנושא הודעות לעיתונות - כללי

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי18/09/2113 צפיות
רוזן, היועץ המוביל למשקיעים גלובליים, מעודד משקיעים ב- Yalla Group Limited Investors לעבור ייעוץ לפני המועד החשוב של 12 באוקטובר בתביעה ייצוגית בעניין ניירות ערך שהוגשה לראשונה על ידי המשרד – YALA

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי18/09/2116 צפיות
רוזן, היועץ המוביל למשקיעים גלובליים, מעודד משקיעים ב- PayPal Holdings, Inc. שצברו עודף הפסדים העולים על $100,000, לעבור ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בעניין ניירות ערך שהוגשה לראשונה על ידי המשרד – PYPL

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי17/09/2117 צפיות
Dante Labs, מובילה עולמית בגנומיקה וברפואה מדויקת, הודיעה היום על מינויה של רייצ'ל היברפילד להנהלת החברה כיועצת כללית להנעת הצמיחה וההיקף של העסק וההזדמנות.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי17/09/2115 צפיות
תוכנית Zoom Phone Bring Your Own Carrier מציעה הזדמנויות להכנסות חדשות עבור מפיצים, וגמישות מרבית עבור הלקוחות

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי15/09/2130 צפיות
Perimeter 81, בגישה לרשתות Zero Trust ו-SASE (Secure Access Service Edge), הכריזה כי החברה שהיקף הפעילות שלה צומח במהירות נבחרה כזוכה בפרס השנתי SINET 16 Innovator. פרס זה מוענק בידי ארגון רשת החדשנות באבטחה (Security Innovation Network) ל-16 החברות החדשניות והמשכנעות ביותר בשוק האבטחה נגד פגיעויות ואיומי סייבר.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי15/09/2126 צפיות
Sphera הודיעה היום כי קרנות השקעה פרטיות המנוהלות על ידי בלקסטון (NYSE: BX, "בלקסטון") השלימו את רכישתה שהוכרזה בעבר על ידי Sphera, ספקית מובילה של שירותי תוכנה, נתונים וייעוץ סביבתיים, חברתיים ומשילות (ESG), מ-Genstar Capital. העסקה, שמעריכה את שווי החברה ב-1.4 מיליארד דולר, ממשיכה את התמקדות ההשקעה הנושאית של בלקסטון במגזר ה-ESG ומספקת לספרה הון שיסייע להאיץ את הצמיחה ואת היצע המוצרים שלה.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי14/09/2123 צפיות
מערכת היחסים הבלעדית מאפשרת ללקוחות אינטלקס לנהל את מחזור החיים המלא של אסטרטגיית ה-ESG שלהם, כולל ניתוח חומרים וזיהוי סיכונים

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica