חפש מאמרים:
שלום אורח
18.10.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

Adagio Therapeutics מספקת עדכוני תוכניות נוגדנים לקורונה, כמו גם נקודות עיקריות עיסקיות ותוצאות כספיות לרבעון השני של 2021

Adagio Therapeutics מספקת עדכוני תוכניות נוגדנים לקורונה, כמו גם נקודות עיקריות עיסקיות ותוצאות כספיות לרבעון השני של 2021

נתונים חדשים התומכים בפוטנציאל של ADG20 הן לטיפול והן למניעת COVID-19 שיוצגו ב- IDWeek 2021

אוכלוסיית המטופלים בניסוי הקליני שלב 2/3 העולמי של ADG20 הורחב בעקבות הערכת IDMC

ההנפקה הושלמה בסך 355.8 מיליון דולר למימון המשך קידום פורטפוליו פתרונות מבוססי נוגדנים למחלות זיהומיות בעלות פוטנציאל מגיפה

וולטהאם, מסצ'וסטס, 20 בספטמבר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

Adagio Therapeutics, Inc, (נאסד"ק: (ADGI חברה ביו-פרמה בשלב קליני המתמקדת בגילוי, פיתוח ומסחור של פתרונות מבוססי נוגדנים למחלות זיהומיות עם פוטנציאל מגיפה, דיווחה היום על עדכונים על תוכנית הנוגדנים המובילה שלה ל- COVID-19, ADG20, כמו גם על נקודות השיא העסקיות האחרונות והתוצאות הכספיות של הרבעון השני 2021.

"ברחבי העולם, COVID-19 ממשיך להיות משבר בריאותי משמעותי המשפיע כמעט על כל קבוצות גיל. עם הופעתם המתמשכת של גרסאות חדשות, נטרול רחב של טיפולים שניתן להשתמש בהם הן לטיפול והן למניעה של המחלה הם קריטיים כדי לטפל באנדמיה הנוכחית, כמו גם בהתפרצויות עתידיות פוטנציאליות", אמר ד"ר טילמן גרנגרוס, Ph.D., מייסד שותף ומנכ"ל Adagio. "הצוות שלנו עובד בשיתוף פעולה הדוק עם שותפי CRO הגלובליים שלנו על ביצוע הניסויים הקליניים הגלובליים המתמשכים שלנו של ADG20, STAMP ו- EVADE, תוך הכנה למסחור העולמי הצפוי של ADG20, אם יאושר.

"ADG20 הוא נוגדן מובחן מאוד שאנחנו מקדמים באמצעות ניסויים מכריעים הן לטיפול והן למניעה של COVID-19. אנו מרוצים מההערכה האחרונה של נתונים לא מאושרים על ידי IDMC לניסוי EVADE, והתמיכה שלהם בתוכניות שלנו להרחיב את ההרשמה כך שתכלול מתבגרים ונשים הרות או מיניקות", אמרה ד"ר לין קונולי, M.D., Ph.D., המנהלת הרפואית של אדג'יו. "עד כה, יצרנו חבילת נתונים משכנעת עבור ADG20 הכוללת נטרול רחב של נגיף SARS-CoV-2 המקורי והווריאנטים הידועים של חששות במודלים במבחנה, כמו גם פרופיל פרמקוקינטי וסבילות נוחה בניסוי שלב 1 שלנו. יתר על כן, ב-IDWeek של השנה, נפרסם נתונים נוספים מניסוי שלב 1 שלנו, כמו גם פרטים לגבי תהליך בחירת המינון שלנו לטיפול ומניעה, שאנו מאמינים שתומכים עוד יותר בתפקיד החשוב שנוגדן חדשני זה יכול למלא במאבק במגפה המתמשכת".

עיקרי תוכנית ADG20 COVID-19

נתוני ADG20 חדשים שיוצגו בכרזות מרובות במהלך IDWeek: בכנס הווירטואלי IDWeek 2021, Adagio מתכננת להציג נתונים נוספים המדגישים את הפוטנציאל של ADG20 לספק הגנה מפני קורונה למשך עד שנה בהתבסס על מחצית החיים הממושכת שלו בבני אדם בשילוב עם יכולת הנטרול הרחבה והחזקה שלה המודגמת בבדיקות מעבדה. בנוסף, הנתונים תומכים בהערכה של מינון של 300 מ"ג, הניתן בהזרקה תוך שרירית אחת, בניסויים הקליניים הגלובליים המתמשכים שלב 2/3 STAMP (טיפול) ו- EVADE (מניעה). הנתונים יוצגו בכרזות מרובות, שיהיו זמינות למשתתפים רשומים בפלטפורמה הווירטואלית לאורך כל תקופת הכנס, שיתקיים בין ה-29 בספטמבר ל-3 באוקטובר 2021. המצגות כוללות:

*1086: מודל פרמקוקינטיקה של מערכת כמותית של כל הגוף המבוסס על פרמקוקינטיקה (QSP/PBPK) ש-priori חוזה פרמקוקינטיקה תוך-שרירית (IM) של ADG20: נוגדן חד שבטי מורחב הפועל לטיפול ומניעה של מחלת קורונה (COVID-19)

*633: תוצאות ראשוניות ממחקר שלב 1 במינון עולה יחיד להערכת בטיחות, סרום נגיפי מנטרל נוגדנים (sVNA) ופרופיל פרמקוקינטי (PK) של ADG20: נוגדן חד שבטי מורחב של מחצית החיים שפותח לטיפול ומניעה של מחלת קורונה (COVID-19)

*1089: שימוש במודל פרמקולוגיה של מערכת כמותית מבוססת פרמקולוגיה מבוססת פיזיולוגית (QSP/PBPK) לתמיכה בבחירת מינון של ADG20: נוגדן חד שבטי מורחב למחצית החיים שפותח למניעת מחלת קורונה (COVID-19)

*1088: מודל פרמקולוגיה של מערכת כמותית מבוססת פיזיולוגית שלמה (QSP/PBPK) לתמיכה בבחירת מינון של ADG20: נוגדן חד שבטי מורחב הפועל במחצית החיים לטיפול במחלת קורונה (COVID-19)

  • אוכלוסיית המטופלים התרחבה ב- EVADE בעקבות הערכת נתוני IDMC: הוועדה העצמאית לניטור נתונים (IDMC)לניסוי שלב 2/3 EVADE של ADG20 למניעת COVID-19 סיפקה לאחרונה המלצה להרחיב את ההרשמה לניסוי שלב 3 כך שתכלול מתבגרים בני 12ומעלה, נשים מבוגרות והרות או מניקות, כמו גם ירידה בפרוטוקול שצוין, זמןניטור לאחר הזרקה במרפאה. המלצות IDMC התבססו על סקירת נתוני הבטיחותוהסבילות הבלתי מאושרים באמצעות הביקור של יום 28 לאחר הטיפול מ-200 משתתפיםשנרשמו לחלק ההובלה שלב 2 של הניסוי.
  • השותפות עם BioconBiologicsמרחיבהאת התפוצה של טיפול נוגדני COVID-19 חזקים ומנטרלים באופן נרחב לחוליםבהודו ושווקים מתעוררים נבחרים: ברבעון השני של 2021, אדג'יו שיתפה פעולה עם BioconBiologics Ltd.כדילהילחם במשבר COVID-19 המתמשך בדרום אסיה. השותפות מספקתזכויות ביוקון לייצור ומסחור טיפול בנוגדנים המבוסס על ADG20 בהודו ושווקים מתעוררים נבחרים נוספים המבוססים על תהליךהייצור המסחרי שפותח עבור ADG20. כחלק מההסכם, Biocon תיתן גישה לנתונים מהניסויים הקליניים שלב 2/3 של Adagio,כמו גם לחבילת אישור השימוש הצפויה שלה לשימוש בשעת חירום והגשות רגולטוריותאחרות לתמיכה באישור או באישור חירום בהודו ובשווקים מתעוררים נבחרים אחרים.

דגשים עסקיים אחרונים

*דיוויד הרינג, מומחה עולמי לחיסונים ל-COVID-19, מונה למנהל התפעול הראשי: אדג'יו מינתה לאחרונה את דיוויד הרינג למנהל התפעול הראשי של החברה. מר הרינג מצטרף לאדג'יו מפייזר, שם שימש לאחרונה כראש עסקי ה-mRNA העולמי, עסק שנוצר במיוחד לניהול מאמצי COVID-19 גלובליים, כמו גם חיסונים עתידיים המשתמשים בטכנולוגיית mRNA, והוביל את השקת החיסון הראשון אי פעם ל-COVID-19 בארצות הברית. לפני תפקידו האחרון בפייזר, מר הרינג היה נשיא צפון אמריקה בפייזר, שם הוביל ארגון של 700 איש על פני סל של מוצרי חיסון למחלות COVID-19 ומנינגוקוק ופנאומוקוק.

*355.8 מיליון דולר ההנפקה הראשונית לציבור הושלמה בהצלחה: באוגוסט 2021 מכרה אדג'יו 20,930,000 מניות רגילות, כולל מימוש מלא של אופציית החיתום לרכישת 2,730,000 מניות משותפות נוספות במחיר הנפקה לציבור של 17.00 דולר למניה. התמורה ברוטו של ההנפקה, לפני הנחות חיתום ועמלות והוצאות הנפקה אחרות ששולמו על ידי אדג'יו, היו כ-355.8 מיליון דולר.

*שיתוף פעולה עם Scripps: אדג'יו חתמה על הסכם מחקר בלעדי עם מכון המחקר Scripps כדי לזהות מועמדים לחיסון מגן רחב למניעת שפעת וקורונה בטא.

* הדירקטוריון התרחב עם מובילי התעשייה כדי לתמוך בצמיחה עתידית: אדג'יו הודיעה לאחרונה על מינויים של שלושה ותיקי תעשייה ומומחי שטח לדירקטוריון שלה:

+ טום היימן, נשיא לשעבר של תאגיד הפיתוח ג'ונסון אנדג'ונסון (JJDC);

+ ד"ר אננד שאה, לשעבר סגן נציב לעניינים רפואיים ומדעיים במנהל המזון והתרופות האמריקני (FDA); ו

+ מייקל ס. ויזגה, נשיא MSW ייעוץ בע"מ וסמנכ"ל הכספים לשעבר של גנזיים

תוצאות כספיות לרבעון השני 2021

  • נכון ל- 30 ביוני 2021, לאדג'יו היומזומנים, שווי מזומנים וניירות ערך סחירים של 392.5 מיליון דולר, הכולליםהכנסות נטו ממימון סדרה ג' שלה שהושלם באפריל. מזומנים פרופורמה, שווה ערךבמזומן וניירות ערך סחירים נכון ל-30 ביוני 2021 הם 719.6 מיליון דולר לאחרשהשפיעו על ההנפקה הראשונית לציבור שלנו שנסגרה ב-10 באוגוסט 2021.
  • הוצאות המחקר והפיתוח הכוללות מחקר ופיתוחבתהליך ברבעון השני של 2021 הסתמו ב- 37.6 מיליון דולר.
  • הוצאות המכירה, הכללית והניהוליות לרבעוןהשני של 2021 הסתמכו על 7.1 מיליון דולר.
  • ההפסד הנקי ברבעון השני עמד על 44.7 מיליוןדולר, או 0.18 דולר למניה.

אודות ADG20

ADG20, נוגדן חד שבטי המתמקד בחלבון ספייק של SARS-CoV-2 ווירוסים קשורים, מפותח למניעה וטיפול ב- COVID-19, המחלה הנגרמת על ידי SARS-CoV-2. ADG20 תוכנן להחזיק בעוצמה גבוהה ונטרול רחב נגד SARS-CoV-2 ו- clade 1 sarbecoviruses נוספים, על ידי מיקוד אפיטופ שמור מאוד בתחום איגוד הקולטן. ADG20 מציג פעילות נטרול חזקה נגד זן SARS-CoV-2 המקורי, כמו גם את כל גרסאות החשש הידועות. ADG20 יש פוטנציאל להשפיע על שכפול ויראלי ומחלות הבאות באמצעות מנגנוני פעולה מרובים, כולל חסימה ישירה של כניסה ויראלית לתא המארח (נטרול) וחיסול תאים מארחים נגועים באמצעות פעילות מפעילות חיסון מולדת בתיווך Fc. ADG20 מנוהל על ידי זריקה תוך שרירית אחת, ותוכנן להיות בעל מחצית חיים ארוכה, במטרה לספק הגנה מהירה ועמידה כאחד. אדג'יו מקדמת ADG20 באמצעות ניסויים קליניים מרובים על בסיס גלובלי.

אודות Adagio Therapeutics

Adagio היא חברה ביו-פרמה בשלב קליני המתמקדת בגילוי, פיתוח ומסחור של פתרונות מבוססי נוגדנים למחלות זיהומיות עם פוטנציאל מגיפה. סל הנוגדנים של החברה עבר אופטימיזציה באמצעות יכולות הנדסת הנוגדנים המובילות בתעשייה של Adimab ונועד לספק למטופלים ולקלינאים שילוב מרבי של עוצמה, רוחב, הגנה עמידה (באמצעות הארכת מחצית חיים), יכולת אי-עוצמה ובמחיר סביר. הפורטפוליו של נוגדני SARS-CoV-2 של אדג'יו כולל נוגדנים מרובים, שאינם מתחרים, מנטרלים באופן נרחב עם אפיטופים מחייבים מובהקים, בהובלת ADG20. Adagio הבטיחה את יכולת הייצור לייצור ADG20 עם יצרני חוזים של צד שלישי באמצעות השלמת ניסויים קליניים, ואם יאושר על ידי רשויות רגולטוריות, באמצעות השקה מסחרית ראשונית. לקבלת מידע נוסף, אנא בקרו www.adagiotx.com.

ליצירת קשר:

Media Contact:
Dan Budwick, 1AB
Dan@1abmedia.com

Investor Contact:
Monique Allaire, THRUST Strategic Communications
monique@thrustsc.com*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

 תגיות המאמר: נוי תקשורת, GLOBE NEWSWIRE


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת חיים נוי

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים17/10/2114 צפיות
Foodics, חברת טכנולוגיה המציעה פתרונות POS כדי להפעיל ולהגדיל את עסקי המסעדנות על סמך נתונים ותובנות, הוכרה לאחרונה כאחד המקומות הטובים ביותר לעבוד בסעודיה, מצרים, איחוד האמירויות, ירדן וכווית לשנת 2021.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי15/10/2131 צפיות
יישום הכלים של TRM Labs יחזק עוד יותר את היכולת של XREX לעקוב אחר עסקאות כדי להבטיח אקו-סיסטם נקי ומאובטח

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים15/10/2131 צפיות
רוזן, היועץ המוביל למשקיעים גלובליים, מעודד משקיעים ב- PolarityTE, Inc שצברו עודף הפסדים העולים על $100,000, לעבור ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בעניין ניירות ערך– PTE

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי15/10/2130 צפיות
מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את ניירות הערך של Hyzon Motors Inc. f/k/a Decarbonization Plus Acquisition Corporation (נאסד"ק: (HYZN, HYZNW, DCRB, DCRBW, DCRBU בין התאריכים 9 בפברואר 2021 ל- 27 בספטמבר 2021 כולל ("תקופת הייצוג") של המועד האחרון החשוב לתביעה הייצוגית של 29 בנובמבר 2021 בתביעה הייצוגית בניירות ערך שהחל המשרד.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי15/10/2132 צפיות
מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את ניירות הערך של Katapult Holdings, Inc. f/k/a FinServ Acquisition Corp. (נאסד"ק: (KPLT, KPLTW, FSRV, FSRVU, FSRVW בין התאריכים 18 בדצמבר 2020 ל- 10 באוגוסט 2021 כולל ("תקופת הייצוג") של המועד האחרון החשוב לתביעה הייצוגית של 26 באוקטובר 2021 בתביעה הייצוגית בניירות ערך שהחל המשרד.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי15/10/2133 צפיות
IHS Holding Limited ("IHS Towers"), אחד הבעלים העצמאיים הגדולים ביותר, מפעילים ומפתחים של תשתיות תקשורת משותפות בעולם, הודיעה היום על תמחור ההנפקה הראשונית שלה לציבור של 18,000,000 מניות רגילות המוצעות על ידי IHS Towers, במחיר הנפקה ציבורית של 21.00 דולר למניה. לחתמים מההנפקה תהיה גם אופציה ל-30 יום לרכוש עד 2,700,000 מניות רגילות נוספות IHS Towers במחיר ההנפקה הראשונית לציבור, פחות הנחות חיתום ועמלות.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים15/10/2132 צפיות
מחקר חדש מדגיש מחסור כרוני במימון שישאיר מיליארדי אנשים באפריקה שמדרום לסהרה ובאסיה ללא חשמל או בישול נקי עד 2030

מאמרים נוספים בנושא הודעות לעיתונות - כללי

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי15/10/2131 צפיות
יישום הכלים של TRM Labs יחזק עוד יותר את היכולת של XREX לעקוב אחר עסקאות כדי להבטיח אקו-סיסטם נקי ומאובטח

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי15/10/2130 צפיות
מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את ניירות הערך של Hyzon Motors Inc. f/k/a Decarbonization Plus Acquisition Corporation (נאסד"ק: (HYZN, HYZNW, DCRB, DCRBW, DCRBU בין התאריכים 9 בפברואר 2021 ל- 27 בספטמבר 2021 כולל ("תקופת הייצוג") של המועד האחרון החשוב לתביעה הייצוגית של 29 בנובמבר 2021 בתביעה הייצוגית בניירות ערך שהחל המשרד.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי15/10/2132 צפיות
מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את ניירות הערך של Katapult Holdings, Inc. f/k/a FinServ Acquisition Corp. (נאסד"ק: (KPLT, KPLTW, FSRV, FSRVU, FSRVW בין התאריכים 18 בדצמבר 2020 ל- 10 באוגוסט 2021 כולל ("תקופת הייצוג") של המועד האחרון החשוב לתביעה הייצוגית של 26 באוקטובר 2021 בתביעה הייצוגית בניירות ערך שהחל המשרד.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי15/10/2133 צפיות
IHS Holding Limited ("IHS Towers"), אחד הבעלים העצמאיים הגדולים ביותר, מפעילים ומפתחים של תשתיות תקשורת משותפות בעולם, הודיעה היום על תמחור ההנפקה הראשונית שלה לציבור של 18,000,000 מניות רגילות המוצעות על ידי IHS Towers, במחיר הנפקה ציבורית של 21.00 דולר למניה. לחתמים מההנפקה תהיה גם אופציה ל-30 יום לרכוש עד 2,700,000 מניות רגילות נוספות IHS Towers במחיר ההנפקה הראשונית לציבור, פחות הנחות חיתום ועמלות.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי14/10/2141 צפיות
פלטפורמת שיתוף הפעולה בקוד פתוח מספקת חלופות לכלים כמו Slack, Trello ו-Notion כדי לסייע לצוותי מו"פ לשפר את הפרודוקטיביות ולהאיץ את התפעול הדיגיטלי

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי14/10/2140 צפיות
Jetcraft Commercial, חטיבת המטוסים המסחריים של ג'טקרפט, חברת המסחר העולמית במטוסים, מודיעה היום על מינויו של כריסטוף פוטוצקי לסגן נשיא המכירות.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי12/10/2135 צפיות
זום חוגגת את השנה השישית ברציפות שלה ברביע המובילות

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica