חפש מאמרים:
שלום אורח
18.10.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

DXC Technology ולנובו משתפים פעולה עם ד"ר פיטר סקוט-מורגן בפתרונות נגישות טכנולוגיים חדשניים ליצירת עתיד טוב יותר לאנשים עם מוגבלויות

DXC Technology ולנובו משתפים פעולה עם ד"ר פיטר סקוט-מורגן בפתרונות נגישות טכנולוגיים חדשניים ליצירת עתיד טוב יותר לאנשים עם מוגבלויות

לונדון ומשולש המחקר, צפון קרוליינה, 20 בספטמבר 2021, (BUSINESS WIRE) :

DXC Technology (NYSE:DXC) ולנובו הודיעו היום על שיתוף פעולה עם מדען הרובוטיקה בעל החזון ד"ר פיטר סקוט-מורגן והקרן הפילנתרופית שלו לפיתוח פתרונות טכנולוגיים מסייעים שאפתניים על ידי שילוב טכנולוגיות החומרה, התוכנה והבינה המלאכותית (AI) העדכניות ביותר כדי להעצים אנשים עם מוגבלויות, מחלות ותנאים מאתגרים אחרים.

סקוט-מורגן, הידוע כ"סייבורג האנושי הראשון בעולם", רותם את הטכנולוגיה להאריך ולהעשיר חיים. הוא אובחן בשנת 2017 עם מחלת נוירון מוטורי (MND) – הידועה גם בשם טרשת אמיוטרופית לרוחב (ALS). כאשר הופיעו הסימפטומים הראשונים, סקוט-מורגן החל לחקור אמצעים להאט את התקדמות המחלה הטיפוסית באמצעות אמונתו בפוטנציאל הבלתי מוגבל של הטכנולוגיה. החזון של סקוט-מורגן הוא: "להפוך את הפגיעים לבטוחים, חסרי האונים חזקים, הלא ממומשים".

"הבסיס של שיתוף הפעולה שלנו הוא אמונה בפוטנציאל הלא מנוצל של הטכנולוגיה לשחרר את החלומות שלך - מה שלא תהיה, לא משנה מה הרקע שלך, לא משנה מה הנסיבות שלך, לא משנה מה השאיפות שלך", אמר סקוט-מורגן. בתחילה נאמר על ידי רופאים שיש לו רק שנתיים לחיות, אך לסקוט-מורגן יש מנטרה: "הוסף תקווה עם AI ורובוטיקה!".

DXC ולנובו – לצד צוות מתנדבים וטכנולוגים מובילים – יספקו מומחיות בחומרה, תמיכה בתוכנה, אינטגרציה ובינה מלאכותית. יוזמות מרכזיות כוללות:

*פיתוח כסאות גלגלים אוטונומיים בנהיגה עצמית לניווט בבתים ומעבר להם;

*שמירה על אישיות עם אווטאר שמעבד במהירות בפירוט פוטו-ריאליסטי;

*מינוף מציאות רבודה (AR) כממשק משתמש הנשלט בתנועות עיניים בלבד;

*האצת הדור וההתאמה האישית של קולות דיגיטליים אקספרסיביים רגשית; ו

*הטמעת טכנולוגיה חכמה בכל בית המשפחה כדי לשפר את חייהם של כל דייריו.

בנוסף לפיתוח פתרונות מותאמים אישית, לנובו תרמה ציוד מחשוב למשרד הביתי של סקוט-מורגן. קלווין קרוסלין, מנהל הגיוון הראשי של לנובו ונשיא קרן לנובו אמר: "יש לנו אחריות להפוך את הטכנולוגיה החזקה לנגישה ככל האפשר וליצור הזדמנויות חדשות. זו בדיוק הסיבה שאנחנו מתלכדים מאחורי הרעיון של טכנולוגיה חכמה יותר לכולם, ואני אסיר תודה לד"ר סקוט-מורגן שהזמין אותנו לשתף פעולה ולשתף חלק קטן מהחזון יוצא הדופן שלו".

DXC תפעל כמשלבת טכנולוגיה. פריסת יכולות מערימת הטכנולוגיה הארגונית מ- DXC תביא ידע וניסיון טכנולוגיים כדי להבטיח שילוב חלק ומאובטח בין תשתיות, יישומים, ניתוחים ופתרונות הנדסיים.

"פיטר הוא השראה מדהימה", אמר סטיב טורפי, נשיא EMEA ב-DXC. "צוות DXC יציע ייעוץ ותמיכה להגדרת דרישות, ארכיטקטורת היעד ומפת הדרכים הטכנולוגית. באופן ספציפי, הם יאפשרו את הפונקציות למעקב אחר העיניים, מקלדות וירטואליות, דיבור וביצועי אווטאר. לפיטר, עם הקרן, יש תשוקה בלתי נלאה לאתגר את החשיבה שלנו על האופן שבו ניתן להשתמש בטכנולוגיה כדי לשפר את חייהם של אנשים וחברה".

למידע נוסף על ד"ר פיטר סקוט-מורגן, כולל הרקע שלו, מחקר מתמשך, והזדמנויות לפעילות באמצעות קרן סקוט-מורגן.

"יישמתי חיים שלמים של מחקר כדי לשכתב את העתיד שלי - הפסקה יוצאת דופן! אבל הרבה יותר חשוב, יש לנו עכשיו את ההזדמנות לשכתב את העתיד עבור מיליונים - בסופו של דבר מיליארדים - על ידי יישום הלקחים שנלמדו כדי להפוך את הפגיעים לבטוחים, חסרי האונים חזקים, הלא ממומשים. רציתי דרך להשתחרר מגופי הפתאומי ולא מתאים, להתגבר על אבחנה הרסנית ולדמיין מחדש מה המשמעות של 'מחלה סופנית'. אבל אנחנו יכולים לעזור לכל מי שמרגיש מקופח. הם יכולים לעלות כמו עוף החול! עם תמיכה יוצאת דופן מבעלי פרנסיס, אינספור משתפי פעולה אדיבים ומבריקים, ומנהיגי טכנולוגיה כמו DXC ולנובו, אני מוצא את העתיד שהיה פעם אפל, בהיר להפליא."

אודות DXC Technology

DXC Technology (NYSE: DXC) מסייעת לחברות גלובליות להפעיל את המערכות והפעילויות הקריטיות שלהן תוך ביצוע מודרניזציה של המחשוב, מיטוב של מבני הנתונים והבטחת אבטחה ומדרגיות בעננים ציבורים, פרטיים והיברידיים. עם עשרות שנים של יצירת חדשנות, החברות הגדולות ביותר בעולם סומכות על DXC שתתקין את מחסנית הטכנולוגיות הארגוניות שלנו כדי לספק רמות חדשות של ביצועים, תחרותיות וחוויות לקוח. למידע נוסף על הסיפור של DXC והמיקוד שלנו באנשים, לקוחות וביצוע תפעולי, בקרו בבקשה באתר DXC.com.

אודות לנובו

לנובו (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) חברת Fortune Global 500בהכנסות של 60 מיליארד דולר המשרתת לקוחות ב-180 שווקים ברחבי העולם. אנו מתמקדים בחזון נועז לספק טכנולוגיה חכמה יותר לכולם, מפתחים טכנולוגיות משנות עולם המספקות כוח (באמצעות מכשירים ותשתיות) ומעצימות (באמצעות פתרונות, שירותים ותוכנות) מיליוני לקוחות מדי יום ויחד יוצרות חברה דיגיטלית מכילה, אמינה ובת קיימא יותר לכולם, בכל מקום. למידע נוסף:https://www.lenovo.com וקראו על החדשות האחרונות דרך StoryHub שלנו.

אודות Lenovo Tech World 2021וד"ר פיטר סקוט-מורגן

סקוט-מורגן הצטרף ללנובו לאירוע Tech World 2021 שלה ב-8 בספטמבר כדי לשוחח עם תורסטן סטרמלאו, מנהל הייעוץ האסטרטגי של לנובו, על המטרות המשותפות שלהם לספק טכנולוגיה חכמה יותר לכולם.

"אני גאה מאוד לעבוד עם פיטר, מדען מבריק לחלוטין ובן אדם מעורר השראה", אמר סטרמלאו, שמוביל את מאמציה של לנובו. "אנחנו מתמקדים הרבה בהגברת הנגישות והמגוון בלנובו, וזו הזדמנות ייחודית להבטיח שהחדשנות שלנו עושה שינוי אמיתי – גם לפיטר וגם, אני מקווה, לרבים אחרים".

אודות שותפים אחרים התומכים בקרן סקוט-מורגן

משתפי פעולה מרכזיים אחרים שכבר עובדים עם סקוט-מורגן על יוזמה זו כוללים את מתיו איילט מ- CereProc, אמנדה דארבי מ- Optimize3D באולפני פיינווד, וארי שפירו מ- Embody Digital.

ליצירת קשר

Media
Antoine Roussel,

Communications EMEA: aroussel@dxc.com

מקור:DXC Technology

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

 תגיות המאמר: ביזנס וייר, נוי תקשורת


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת חיים נוי

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים17/10/2114 צפיות
Foodics, חברת טכנולוגיה המציעה פתרונות POS כדי להפעיל ולהגדיל את עסקי המסעדנות על סמך נתונים ותובנות, הוכרה לאחרונה כאחד המקומות הטובים ביותר לעבוד בסעודיה, מצרים, איחוד האמירויות, ירדן וכווית לשנת 2021.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי15/10/2131 צפיות
יישום הכלים של TRM Labs יחזק עוד יותר את היכולת של XREX לעקוב אחר עסקאות כדי להבטיח אקו-סיסטם נקי ומאובטח

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים15/10/2131 צפיות
רוזן, היועץ המוביל למשקיעים גלובליים, מעודד משקיעים ב- PolarityTE, Inc שצברו עודף הפסדים העולים על $100,000, לעבור ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בעניין ניירות ערך– PTE

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי15/10/2130 צפיות
מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את ניירות הערך של Hyzon Motors Inc. f/k/a Decarbonization Plus Acquisition Corporation (נאסד"ק: (HYZN, HYZNW, DCRB, DCRBW, DCRBU בין התאריכים 9 בפברואר 2021 ל- 27 בספטמבר 2021 כולל ("תקופת הייצוג") של המועד האחרון החשוב לתביעה הייצוגית של 29 בנובמבר 2021 בתביעה הייצוגית בניירות ערך שהחל המשרד.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי15/10/2132 צפיות
מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את ניירות הערך של Katapult Holdings, Inc. f/k/a FinServ Acquisition Corp. (נאסד"ק: (KPLT, KPLTW, FSRV, FSRVU, FSRVW בין התאריכים 18 בדצמבר 2020 ל- 10 באוגוסט 2021 כולל ("תקופת הייצוג") של המועד האחרון החשוב לתביעה הייצוגית של 26 באוקטובר 2021 בתביעה הייצוגית בניירות ערך שהחל המשרד.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי15/10/2133 צפיות
IHS Holding Limited ("IHS Towers"), אחד הבעלים העצמאיים הגדולים ביותר, מפעילים ומפתחים של תשתיות תקשורת משותפות בעולם, הודיעה היום על תמחור ההנפקה הראשונית שלה לציבור של 18,000,000 מניות רגילות המוצעות על ידי IHS Towers, במחיר הנפקה ציבורית של 21.00 דולר למניה. לחתמים מההנפקה תהיה גם אופציה ל-30 יום לרכוש עד 2,700,000 מניות רגילות נוספות IHS Towers במחיר ההנפקה הראשונית לציבור, פחות הנחות חיתום ועמלות.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים15/10/2132 צפיות
מחקר חדש מדגיש מחסור כרוני במימון שישאיר מיליארדי אנשים באפריקה שמדרום לסהרה ובאסיה ללא חשמל או בישול נקי עד 2030

מאמרים נוספים בנושא עסקים, מימון וכספים

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים17/10/2114 צפיות
Foodics, חברת טכנולוגיה המציעה פתרונות POS כדי להפעיל ולהגדיל את עסקי המסעדנות על סמך נתונים ותובנות, הוכרה לאחרונה כאחד המקומות הטובים ביותר לעבוד בסעודיה, מצרים, איחוד האמירויות, ירדן וכווית לשנת 2021.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים15/10/2131 צפיות
רוזן, היועץ המוביל למשקיעים גלובליים, מעודד משקיעים ב- PolarityTE, Inc שצברו עודף הפסדים העולים על $100,000, לעבור ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בעניין ניירות ערך– PTE

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים15/10/2132 צפיות
מחקר חדש מדגיש מחסור כרוני במימון שישאיר מיליארדי אנשים באפריקה שמדרום לסהרה ובאסיה ללא חשמל או בישול נקי עד 2030

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים14/10/2133 צפיות
החברה מרחיבה את היצע המוצרים שלה עם יכולות ייצור חדשות של לוחות רב-שכבתיים, ומרחיבה את הנוכחות שלה באופן משמעותי באירופה ובדרום אמריקה

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים14/10/2134 צפיות
Akinon, פלטפורמת Headless Commerce מבוססת ענן הממוקדת בקמעונאים מובילים ובמותגים צרכניים, גייסה 20 מיליון דולר בסבב מימון מסדרה B בהובלה משותפת של Actera Group ו-Revo Capital, ועם השתתפות של SmartFin Capital ו-Endeavor Catalyst.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים13/10/2130 צפיות
NanoViricides, Inc. (NYSE Amer.:NNVC) מדווחת כי הגישה את הדוח השנתי שלה בטופס 10-K לשנת הכספים שהסתיימה ב-30 ביוני 2021 לרשות ניירות ערך (SEC) ביום שלישי, 12 באוקטובר 2021.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים13/10/2122 צפיות
Andersen Global אנדרסן גלובל המחזקת את טביעת הרגל של הארגון באפריקה, נכנסת להסכם שיתוף פעולה עם חברת רואי החשבון AccPro בבוצואנה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica