חפש מאמרים:
שלום אורח
29.01.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

חברת Nikkiso Clean Energy & Industrial Gases Group הכריזה על הרחבת מתקן הצי בקוריאה

חברת Nikkiso Clean Energy & Industrial Gases Group הכריזה על הרחבת מתקן הצי בקוריאה

טמקולה, קליפורניה, 23 בנובמבר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

חברת Nikkiso Clean Energy & Gases Group (הקבוצה), חברת בת של חברת Nikkiso Co., Ltd. (יפן), גאה להכריז על הרחבת המתקן שלה בבוסאן, קוריאה, על מנת שישמש כמרכז הימי החדש שלה. הרחבה זו ממחישה את מחויבותה לצמיחת תעשיית בניית הספינות הקוריאנית ואת תמיכתה בה.

המתקן החדש, המורחב מספק פתרונות ימיים ברמה מערכתית מלאה, וישמש כבסיס האם של החברה לכל הפעילות הימית בקוריאה. מאחר שהמתקן שייך לחברת ניקיסו המאוחדת, הוא יספק פתרונות ימיים, לרבות משאבות להקטנת לחץ מאוזן, שירות ועוד. המתקן כולל כלי בדיקה קריוגנית מלאים וצוות מורחב הכולל מהנדסי עיצוב וייצור, לצד מנהלי פרויקטים.

ההיבט הימי מהווה מוקד עיקרי בקבוצה, והרחבה זו מעניקה מסגרת תומכת איתנה לצמיחה עתידית. המתקן החדש נמצא במיקום אידיאלי באזור, וזאת על מנת לתמוך בלקוחות הגדולים ולתת מענה מבחינת התרחבותו הצפויה של מוקד האנרגיה הנקייה בתעשייה הימית. המתקן, ששטחו כ- 4000 מטרים רבועים, מתוכנן לייצר ולהרכיב משאבות קריוגניות, בוכנות מאייד FGSS, בוכנות תחנה LH2, בוכנות עיבוד ויכלול גם את מתקן בדיקת בוכנות המשאבה מסוג LN2 העדכנית ביותר. בתוך המתקן ישנו גם מרכז שירות ששטחו 342 מטרים רבועים.

לדברי דריל לאמי, נשיא חברת Nikkiso Cryogenic Pumps, "חברת Nikkiso ACDמהווה ספק בוכנות גז תדלוק לתעשיית בניית הספינות הקוריאנית למעלה מ-20 שנה! בזכות אריזת הבוכנות ומתקן הבדיקה החדשים שלנו, השוכן ליד המספנות בקוריאה, כעת יש בידינו יכולת גבוהה אף יותר לעמוד בעליה העולמית המובהקת בביקוש לבניה חדשה של מטען מתודלק ב-LNFG ולכלי שיט לצורך תעבורה".

לדברי פיטר וגנר, מנכ"ל חברת Cryogenic Industries ונשיא הקבוצה, "מדובר בהתקדמות מסעירה ואבן דרך חשובה לקבוצה שלנו ולשוק הימי המופעל באמצעות LNG, כמו גם ערך מוסף משמעותי עבור הלקוחות הימיים שלנו. Nikkiso CE & IG תוכל כעת לספק מערכות מלאות ולהציע תמיכה ללקוחותינו באמצעות פתרון הנתמך על ידי מפעל שלם".

ליצירת קשר

Nikkiso Clean Energy and Industrial Gases - Korea
Head office & Factory     : 83, Nosan sanup jung-ro, Gangseo-gu, Busan, 46752, Korea
Branch office       : #1912, 170 Ganggyo jungang-ro, Yeongtong-gu, Suwon,
Gyuenggi 16614 Korea
info@NikkisoCEIG-Korea.com

אודות CRYOGENIC INDUSTRIES

חברות חברות של Cryogenic Industries, Inc. (כעת חברה ב-Nikkiso Co., Ltd.) מייצרות ציוד הנדסי לעיבוד גזים קריוגניים ומפעלי תהליכים בקנה מידה קטן לתעשיות הגז הטבעי הנוזלי (גט"נ), שירותים לבארות וגזים תעשייתיים. Cryogenic Industries שהוקמה לפני יותר מ-50 שנה היא חברת האם של ACD, Cosmodyne ו-Cryoquip וקבוצה בשליטה משותפת של בערך כ-20 גופים תפעוליים.

למידע נוסף בקרו באתרים www.nikkisoCEIG.comו- www.nikkiso.com

קשרי מדיה

Anna Quigley
+1.951.383.3314
aquigley@cryoind.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

 תגיות המאמר: נוי תקשורת, GLOBE NEWSWIRE


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת חיים נוי

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים28/01/2220 צפיות
בית החולים הנודע להתמחות והוראה באוניברסיטת עין שמס היה בית החולים הראשון שהציג את Versius · הביקוש ל-Versius ממשיך לגדול ברחבי המזרח התיכון ואפריקה עם התרחבות מהירה של עומסי תרחישים על פני מגוון התמחויות כירורגיות

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים28/01/2218 צפיות
*המכירות נטו של 139.0 מיליון דולר ירדו ב-1.2 מיליון דולר. *הרווח הגולמי של 76.0 מיליון דולר גדל ב-2.8 מיליון דולר, וכאחוז מהמכירות נטו עמד על 54.7% לעומת 52.2%.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים27/01/2221 צפיות
פדרציית סנט קיטס ונוויס הוכתרה כאומה הקריבית בדירוג הגבוה ביותר. זאת, במסגרת דו"ח חדש הבוחן את ערכה של אזרחות דרך עיני האזרח הגלובלי.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי27/01/2226 צפיות
החברה מבקשת לצאת להנפקה בשנה הקרובה באמצעות מיזוג הפוך או באמצעות הנפקה מסורתית בבורסה של סינגפור או בבורסה האוסטרלית

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים27/01/2222 צפיות
ROS הוא משחק ה-4X הראשון המפותח עם טכנולוגיית בלוקצ'יין שמושק בפלטפורמת WEMIX. בנוסף ללוחמה מסיבית בזמן אמת, המשחק הזה, המתרחש ביקום עצום, כולל ספינות מלחמה וכוכבי לכת מעוצבים בקפידה.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי27/01/2227 צפיות
JWA דובאי 2022, מהדורה אזורית של פרסי עולם התכשיטים היוקרתיים (JWA), פרסמה את רשימת הזוכים בפרסי הענף, לכבוד יחידים וחברות ממסחר התכשיטים ואבני החן הגדלים במהירות במזרח התיכון.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים27/01/2231 צפיות
עם העוצמה של now.gg CloudOS ניתן להמיר משחקים ניידים קיימים ל-NFG המקושרים זה לזה ועם המשתמש כדי ליצור מטאברס

מאמרים נוספים בנושא הודעות לעיתונות - כללי

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי27/01/2226 צפיות
החברה מבקשת לצאת להנפקה בשנה הקרובה באמצעות מיזוג הפוך או באמצעות הנפקה מסורתית בבורסה של סינגפור או בבורסה האוסטרלית

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי27/01/2227 צפיות
JWA דובאי 2022, מהדורה אזורית של פרסי עולם התכשיטים היוקרתיים (JWA), פרסמה את רשימת הזוכים בפרסי הענף, לכבוד יחידים וחברות ממסחר התכשיטים ואבני החן הגדלים במהירות במזרח התיכון.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי26/01/2226 צפיות
*פרויקט מגדל סיטי מפגין אמון בלונדון כמרכז פיננסי גלובלי *אחד השיפוצים הגדולים ביותר במקום העבודה באירופה *סיטי רכשה מגדל משרדים בקנרי וורף בשנת 2019

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי26/01/2227 צפיות
רוזן, יועץ למשקיעים מהימן ומדורג מוביל, מעודד משקיעים ב- Sleep Number Corporation שצברו עודף הפסדים העולים על $100,000, לעבור ייעוץ לפני המועד האחרון החשוב של 14 בפברואר בתביעה ייצוגית בניירות ערך – SNBR

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי26/01/2226 צפיות
רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים ב- Redwire Corp. f/k/a Genesis Park Acquisition Corp. שצברו עודף הפסדים העולים על $100,000, לעבור ייעוץ לפני המועד האחרון החשוב של 15 בפברואר בתביעה ייצוגית בניירות ערך – RDW, RDW.WS, GNPK, GNPK.WS

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי26/01/2224 צפיות
רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים ב-Discovery Inc. שצברו עודף הפסדים העולים על $100,000, לעבור ייעוץ לפני המועד האחרון החשוב של 8 במרץ בתביעה ייצוגית בניירות ערך – DISCA, DISCK

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי26/01/2222 צפיות
רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים ב- Faraday Future Intelligent Electric, Inc. f/k/a Property Solutions Acquisition Corp. שצברו עודף הפסדים העולים על $100,000, לעבור ייעוץ לפני המועד האחרון החשוב של 22 בפברואר בתביעה ייצוגית בניירות ערך – FFIE, FFIEW, PSAC, PSACW, PSACU

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica