חפש מאמרים:
שלום אורח
29.01.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ZOVOO ערכה כנס מפיצים, ויצרה סנסציה צבעונית בתעשיית האטומיזציה

ZOVOO ערכה כנס מפיצים, ויצרה סנסציה צבעונית בתעשיית האטומיזציה

שנזן, סין, 26 בנובמבר 2021, (BUSINESS WIRE):

ZOVOO, כוח חדשה ומוביל בתעשיית האטומיזציה, קיימה את כנס המפיצים שלה לשנת 2021 באופן מקוון. בכנס השתתפו מפיצים מארצות הברית, בריטניה, צרפת ומדינות אחרות. בינתיים, ZOVOO גם הציגה לציבור לראשונה את סדרת המוצרים החד פעמיים שפיתחה, DRAGBAR. סדרה זו משכה תשומת לב רבה ממפיצים ברחבי העולם.

הודעה לעיתונות זו כוללת מולטימדיה. ראו את ההודעה המלאה בקישור:

https://www.businesswire.com/news/home/20211126005521/en/

(צילום: Business Wire)

ל-ZOVOO, שנוסדה בשנת 2010, יכולות מחקר ופיתוח מתוחכמות, עיצוב מוצר שפניו לעתיד ומערכת שרשרת אספקה ??מושלמת. לקבוצת המייסדים של ZOVOO יש 10 שנות של ניסיון ועוצמה מוכחים. הם מציעים יתרונות מוחלטים מבחינת חומרי חימום, עיצוב מבנים של תעלות אוויר וכו', והם בונים חמישה קריטריונים. בתהליך הלידה שלו כל מוצר צריך לעבור ממחקר ופיתוח, לעיצוב, לייצור, לבדיקות וכדומה. כל פרט מעובד באופן מושלם, רק כדי להביא חוויה נוחה ובטוחה. לדוגמה, הלידה של כל טעם עשיר מגיעה מחמשת המושגים החדשניים של ZOVOO שהם מתוק, רך, נימוח, ריחני ועוצמתי. ZOVOO חקרה 3,000 משתמשים גלובליים וחקרה מראש למעלה מ-300 טעמים כדי לבנות את מערכת הטעמים הייחודית ביקום שלה.

ZOVOO מחויבת לבניית שותפויות אסטרטגיות עם יצרני ICCPP המבוססות על אמון הדדי. ZOVOO נהנית מניהול שרשרת אספקה ??ברת-קיימא באמצעות תמיכה ושיתוף פעולה בתקני בטיחות, ערכים חברתיים וקיימות סביבתית. ZOVOO תורמת לקיימות הסביבתית על ידי פישוט העיצוב, מיטוב האריזה, שימוש בחומרים חדשים ידידותיים לסביבה, שיפור המחזור והקטנת ההשפעה של תהליך הייצור על הסביבה. בנוסף, היא מתמקדת בהעדפות החושיות של המשתמשים, המתורגמות למחוונים מדעיים, תקני ייצור ושיקולי בטיחות כדי להתאים לצרכים שונים.

משפחת DRAGBAR החשה מורכבת משלושה מוצרים: DRAGBAR 600, DRAGBAR 1000 ו-DRAGBAR 2200. DRAGBAR מאמצת את תהליך ההזרקה הכפול המאוד הפופולרי ומשתמשת בחוכמה בהתנגשות צבע כדי ליצור מוצר בעל מראה נהדר, בעל טעם מעולה באיכות גבוהה. בתגובה לדאגות צרכנים, כמו דליפת שמן ופגיעה יבשה, ZOVOO השתמשה בכותנת פולימר ובעיצוב ארגונומי כדי להציע פתרון, תוך הבטחת הטעם והשיקום של המוצר. ל-DRAGBAR יש עשרה טעמים שונים, כולל קרח שופע, קרח מנגו, קרח ענבים, OMG ועוד, שהינם פופולריים בשוק.

המוצרים של החברה אינם מוגדרים לפי תוויות, ואינם מחויבים לגיל. ZOVOO נולדה להיות ייחודית, ליצור משהו אחר. בעתיד, ZOVOO תקדיש את עצמה לשיפור חווית האידוי העולמית ותספק חלופה למעשנים. ZOVOO תיצור עולם חדש עם יכולת להביע אישיות ונשמה, ותביא חוויה שונה ונהדרת לתעשיית מוצרי האידוי העולמית.

ראו את ההודעה במקור בשפה האנגלית באתר businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20211126005521/en/

אנשי קשר

Media contact: Tingkai Xu
Title: Senior PR Manager:
Phone number: 15957944779

מקור: Shenzhen Woody Vapes Technology

מולטימדיה

Photo

(צילום: Business Wire)

Logo

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

 תגיות המאמר: ביזנס וייר, נוי תקשורת


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת חיים נוי

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים28/01/2223 צפיות
בית החולים הנודע להתמחות והוראה באוניברסיטת עין שמס היה בית החולים הראשון שהציג את Versius · הביקוש ל-Versius ממשיך לגדול ברחבי המזרח התיכון ואפריקה עם התרחבות מהירה של עומסי תרחישים על פני מגוון התמחויות כירורגיות

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים28/01/2223 צפיות
*המכירות נטו של 139.0 מיליון דולר ירדו ב-1.2 מיליון דולר. *הרווח הגולמי של 76.0 מיליון דולר גדל ב-2.8 מיליון דולר, וכאחוז מהמכירות נטו עמד על 54.7% לעומת 52.2%.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים27/01/2222 צפיות
פדרציית סנט קיטס ונוויס הוכתרה כאומה הקריבית בדירוג הגבוה ביותר. זאת, במסגרת דו"ח חדש הבוחן את ערכה של אזרחות דרך עיני האזרח הגלובלי.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי27/01/2226 צפיות
החברה מבקשת לצאת להנפקה בשנה הקרובה באמצעות מיזוג הפוך או באמצעות הנפקה מסורתית בבורסה של סינגפור או בבורסה האוסטרלית

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים27/01/2223 צפיות
ROS הוא משחק ה-4X הראשון המפותח עם טכנולוגיית בלוקצ'יין שמושק בפלטפורמת WEMIX. בנוסף ללוחמה מסיבית בזמן אמת, המשחק הזה, המתרחש ביקום עצום, כולל ספינות מלחמה וכוכבי לכת מעוצבים בקפידה.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי27/01/2227 צפיות
JWA דובאי 2022, מהדורה אזורית של פרסי עולם התכשיטים היוקרתיים (JWA), פרסמה את רשימת הזוכים בפרסי הענף, לכבוד יחידים וחברות ממסחר התכשיטים ואבני החן הגדלים במהירות במזרח התיכון.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים27/01/2232 צפיות
עם העוצמה של now.gg CloudOS ניתן להמיר משחקים ניידים קיימים ל-NFG המקושרים זה לזה ועם המשתמש כדי ליצור מטאברס

מאמרים נוספים בנושא הודעות לעיתונות - כללי

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי27/01/2226 צפיות
החברה מבקשת לצאת להנפקה בשנה הקרובה באמצעות מיזוג הפוך או באמצעות הנפקה מסורתית בבורסה של סינגפור או בבורסה האוסטרלית

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי27/01/2227 צפיות
JWA דובאי 2022, מהדורה אזורית של פרסי עולם התכשיטים היוקרתיים (JWA), פרסמה את רשימת הזוכים בפרסי הענף, לכבוד יחידים וחברות ממסחר התכשיטים ואבני החן הגדלים במהירות במזרח התיכון.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי26/01/2227 צפיות
*פרויקט מגדל סיטי מפגין אמון בלונדון כמרכז פיננסי גלובלי *אחד השיפוצים הגדולים ביותר במקום העבודה באירופה *סיטי רכשה מגדל משרדים בקנרי וורף בשנת 2019

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי26/01/2227 צפיות
רוזן, יועץ למשקיעים מהימן ומדורג מוביל, מעודד משקיעים ב- Sleep Number Corporation שצברו עודף הפסדים העולים על $100,000, לעבור ייעוץ לפני המועד האחרון החשוב של 14 בפברואר בתביעה ייצוגית בניירות ערך – SNBR

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי26/01/2226 צפיות
רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים ב- Redwire Corp. f/k/a Genesis Park Acquisition Corp. שצברו עודף הפסדים העולים על $100,000, לעבור ייעוץ לפני המועד האחרון החשוב של 15 בפברואר בתביעה ייצוגית בניירות ערך – RDW, RDW.WS, GNPK, GNPK.WS

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי26/01/2224 צפיות
רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים ב-Discovery Inc. שצברו עודף הפסדים העולים על $100,000, לעבור ייעוץ לפני המועד האחרון החשוב של 8 במרץ בתביעה ייצוגית בניירות ערך – DISCA, DISCK

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי26/01/2223 צפיות
רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים ב- Faraday Future Intelligent Electric, Inc. f/k/a Property Solutions Acquisition Corp. שצברו עודף הפסדים העולים על $100,000, לעבור ייעוץ לפני המועד האחרון החשוב של 22 בפברואר בתביעה ייצוגית בניירות ערך – FFIE, FFIEW, PSAC, PSACW, PSACU

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica