חפש מאמרים:
שלום אורח
13.08.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

חברת Adagio Therapeutics מדווחת כי אף אחת מהמוטציות המצויה בוואריאנט CoV-2, אומיקורן, אינה קשורה לנטרול ADG20 חוץ-גופי

חברת Adagio Therapeutics מדווחת כי אף אחת מהמוטציות המצויה בוואריאנט CoV-2, אומיקורן, אינה קשורה לנטרול ADG20 חוץ-גופי

נמשכים מחקרי הפריה נוספים לקביעת פעילות הנטרול של ADG20 נגד האומיקורן

מתוכננות הצעות ADG20 לאיחוד האירופי לדרכי מניעת בקוביד-19 והטיפול בו באמצע 2022

בניית המלאי נמשכת מתוך ציפייה לאישור שימוש חירום של האיחוד האירופי במחצית השנייה של 2022, כאשר הצפי הוא 4 מיליון מנות זמינות להפצה במהלך השנתיים הקרובות

וולטהאם, מסצ'וסטס, 29 בנובמבר 2021, (GLOBE NEWSWIRE) :

Adagio Therapeutics, Inc, (נאסד"ק: (ADGI חברה ביו-פרמה בשלב קליני המתמקדת בגילוי, פיתוח ומסחור של פתרונות מבוססי נוגדנים למחלות זיהומיות עם פוטנציאל מגיפה, סיפקה היום היום מידע הנוגע לפוטנציאל הטמון בנוגדן SARS-CoV-2, או ADG20, אשר נועד לטפל בווריאנט SARS-CoV-2\, ו-ווריאנטים מוכרים נוספים שעל הפרק. ADG20 הוא מוצר מיועד על בסיס נוגדן בלתי השוואתי למחקרים (mAb), אשר מתוכנן לפעול באופן נרחב וחזק על מנת לנטרל את הווריאנט SARS-CoV-2, לרבות וריאנטים שעל הפרק, וזאת לצורך מניעה וטיפול בקוביד-19, שכושר ההגנה שלו עשוי להמשך עד שנה, בהזרקה אחת.

"הימשכותה של מגפת קוביד-19 בעולם הובילה לעליה ברמות הלחץ החיסוני על הנגיף, אשר גורם להופעת וריאנטים, הכולל מוטציות הקשורות לזליגה מהסוגים הקלאסיים של נוגדנים מנטרלים, אשר נוצרים מכוח זיהום טבעי או חיסון. להבדיל מרוב הנוגדנים הזמינים תחת EUA, ADG20 הוכח כבעל יכולת לתקוף נגיפים בעלי עמידות גבוהה, המשתייכים לקבוצה I, סרבקווירוסים, אשר אינו מגיב בקלות לתגובת הנוגדן המנטרל הפנימי," אומרת ד"ר לורה ווקר, מייסדת שותפה והמנהלת המדעית הראשית בחברת Adagio. "בשל אופיו העמיד והבלתי מגיב לחיסון של הנגיף אשר זוהה על ידי ADG20, אנו צופים כי ADG20 ימשיך לפעול נגד האומיקורן, כפי שצפינו במסגרת מודלים במעבדה, בהקשר לכל הווריאנטים שעל הפרק, וזוהו קודם לכן. יתרה מכך, לא נמצא קשר בין אף אחת מהמוטציות הקיימות בחלבון הספייק המצוי באומיקורן ובין הזליגה מנטרול ADG20. ADG20 הונדס לצורך פעילות ראויה ונרחבת, בציפיה לאבולוציה אנטיגנית מהירה של SARS-CoV-2 והופעת נגיפים דמויי סארס בעלי פוטנציאל להתפתח לכדי מגפה".

"ADG20 תוכנן באופן ייחודי על מנת לכלול שילוב של רוחב, חוזק ואורך חיים מבחינת הגנה כנגד SARS-CoV-2 עד שנה, בזריקה אחת. עשינו זאת על סמך הצפי כי SARS-CoV-2 ימשיך להתפתח וככל הנראה להפוך טיפולים וחיסונים קודמים לבלתי יעילים," אמר ד"ר טילמן גרנגרוס, מייסד שותף ומנכ"ל חברת Adagio. "הניסויים הקליניים העולמיים שלנו מתקדמים מבחינת הגשות EUA פוטנציאליות באמצע שנת 2022, הן לשם מניעה והן לשם טיפול בקוביד-19. אנו ממשיכים לעמוד בקשר עם FDA, גופי פיקוח ואכיפה אחרים ומשרדים ממשלתיים על מנת לדון בהאצה אפשרית של תוכניות פיתוח ובצורך בתלקיט פתרונות טיפול על מנת להיאבק במגפת הקוביד-19".

בהתחשב במשבר הבריאותי המשמעותי שעלול להגרם כתוצאה מהופעת האומיקורן, חברת Adagio לוקחת על עצמה מספר פעולות על מנת לקדם את תועלת ADG20 בטיפול בווריאנט החדש שעל הפרק, כדלקמן:

*עריכת מחקרים במעבדה לצורך הערכת פעילות הקשירה והנטרול הצפויה של ADG20 נגד האומיקורן. הנתונים הראשוניים מהמחקרים הללו צפויים להתקבל בסוף השנה.

*גיוס חולים בשלב 2 מתוך 3 של חברת Adagio בניסוי הטיפול בקוביד-19, המוכר כ-STAMP במספר אתרים קליניים בדרום אפריקה (לצד ניסויים קליניים בתהליך ברחבי העולם). זאת, מתוך ניסיון להפיק נתונים קליניים ל-ADG20 נגד זיהומים בשל וריאנט אומיקורן.

בהתבסס בנתונים המופקים, חברת Adagio מתכננת לחבור אל רשויות בתחום הבריאות ואל משרדים ממשלתיים על מנת להאיץ פיתוח ואספקת ADG20 לטובת המלחמה בנגיף SARS-CoV-2 והווריאנטים שלו, העומדים על הפרק.

ADG20 והווריאנטים של הווירוס

תגובת הנוגדן המנטרל, אשר נגרמת על ידי זיהום SARS-CoV-2 והחיסון נשלטת על ידי שלושה סוגים של נוגדני קולטנים קושרים מכווני-תחום (סוג1, 2, 3), אשר בדרך כלל חולקים מוטציות זליגה. וריאנט האומיקורן החדש (B.1.1.529) אשר זוהה בדרום אפריקה מכיל מוטציות הקשורות לעמידות בפני מספר גדול של אותם נוגדנים המופקים בדרך כלל, אשר עלול להיות תולדה של לחץ חיצוני המופעל על אותם אזורים אנטיגניים. נתונים לגבי רוב הנוגדנים הזמינים תחת EUA או בשלב מתקדם של פיתוח קליני מצביעים על כך שהם תוקפים את אחת מאותם שלושה אזורים אנטיגניים דומיננטיים בתחום הקולטנים הקושרים.

מחקרים במעבדה מצביעים על כך ש-ADG20 מתקשר לנגיפים עמידים מאוד בתחום הקולטנים הקושרים, אשר אינם מותקפים על ידי סוגי נוגדנים מנטרלים נפוצים, אשר נוצרים מכוח זיהום וחיסון SARS-CoV-2. אי לכך, להבדיל מנוגדנים אחרים בשלב הקליני, אשר בודדו מחולי קוביד-19 ומזהים נגיפים אשר מותקפים אף הם על ידי נוגדנים מנטרלים אנדוגניים, ישנו לחץ חיסוני מוגבל על אזור קשירת ADG20. ADG20 נשמר ב-99.99% מתוך כמעט 4 מיליון רצפי SARS-CoV-2 באורך מלא, אשר הוזנו אל מאגר GISADI, נכון ל-15 באוקטובר 2021, וכן, כפי שמוכיחים המחקרים במעבדה,ADG2שומר על פעילות נגד וריאנטים קודמים העומדים על הפרק, לרבות אלפא, בטא, דלתא וגאמא. באשר לווריאנט אומיקורן, אף אחת מהמוטציות הנמצאות בחלבון הספייק אינה קשורה לזליגה מנטרול ADG20. על סמך מיפוי הנגיפים שפורסם, והמחקרים המבניים, חברת Adagio צופה כי ADG20 ימשיך לפעול לנטרול וריאנט אומיקורן, ואילו מוצרי mAb אחרים יאבדו נתח משמעותי מפעילות זו נגד הווריאנט.

נתוני מעבדה אשר פורסמו קודם לכן המחישו המשך פעילות נטרול של ADG20 נגד קשת רחבה של וריאנטים הסובבים סביב SARS-CoV-2, לרבות החדשים, למבדה, מו ודלתא פלוס. ראוי לציון כי ממצאים מאותם מחקרי מעבדה הצביעו על כך ש-ADG20 מראה יכולת נטרול בולטת נגד כל הווריאנטים של SARS-CoV-2 אשר נבדקו, לרבות אלו שעמידים יותר למוצרי mAb, שכעת זמינים תחת EUA או מצויים בשלב פיתוח מתקדם.

אודות ADG20

ADG20, נוגדן חד שבטי המתמקד בחלבון ספייק של SARS-CoV-2 ווירוסים קשורים, מפותח למניעה וטיפול בקוביד-19, המחלה הנגרמת על ידי SARS-CoV-2. ADG20 תוכנן להחזיק בעוצמה גבוהה ונטרול רחב נגד SARS-CoV-2 ו- clade 1 sarbecoviruses נוספים, על ידי מיקוד אפיטופ שמור מאוד בתחום איגוד הקולטן. ADG20 מציג פעילות נטרול חזקה נגד זן SARS-CoV-2 המקורי, כמו גם את כל גרסאות הבדיקה הידועות של ווירוסים נוספים דמויי סארס במחקרים פרה קליניים. ADG20 מורכב מזריקה תוך שרירית אחת, ותוכנן להיות בעל מחצית חיים ארוכה, במטרה לספק הגנה מהירה ועמידה כאחד. עד כה, ADG20 היה נסבל היטב בניסוי שלב 1 ללא בעיות בטיחות שזוהו באמצעות מעקב של לפחות שלושה חודשים על פני כל הקבוצות. ADG20 לא אושר לשימוש באף מדינה, ובטיחות ויעילות טרם נקבעו.

אודות Adagio Therapeutics

Adagio (נאסד"ק: (ADGI היא חברה ביו-פרמה בשלב קליני המתמקדת בגילוי, פיתוח ומסחור של פתרונות מבוססי נוגדנים למחלות זיהומיות עם פוטנציאל מגיפה. סל הנוגדנים של החברה עבר אופטימיזציה באמצעות יכולות הנדסת הנוגדנים המובילות בתעשייה של Adimab ונועד לספק למטופלים ולקלינאים שילוב מרבי של עוצמה, רוחב, הגנה עמידה (באמצעות הארכת מחצית חיים), יכולת ביצוע וזמינות. הפורטפוליו של נוגדני SARS-CoV-2 של אדג'יו כולל נוגדנים מרובים, שאינם מתחרים, מנטרלים באופן נרחב עם אפיטופים מחייבים מובהקים, בהובלת ADG20. Adagio הבטיחה את יכולת הייצור לייצור ADG20 עם יצרני חוזים של צד שלישי באמצעות השלמת ניסויים קליניים, והשקה מסחרית ראשונית, נתון שמבטיח נגישות רחבה לאנשים ברחבי העולם. לקבלת מידע נוסף, אנא בקרו www.adagiotx.com.

ליצירת קשר:

Media Contact:
Dan Budwick, 1AB
Dan@1abmedia.com

Investor Contact:
Monique Allaire, THRUST Strategic Communications
monique@thrustsc.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

 תגיות המאמר: נוי תקשורת, GLOBE NEWSWIRE


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת חיים נוי

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי12/08/2212 צפיות
*ההיצע והביקוש של כישרונות בתחום הבלוקצ'יין העולמי יוצא מאיזון בגלל חוסר במועמדים *הביקוש לכישרון ליבה עבר מהתמקדות בפיננסים להתמקדות טכנית *הכהונה הממוצעת של כישרונות בתחום הבלוקצ'יין היא 1.2 שנים, קצב התחלופה גבוה וזרימת העובדים היא בעיקר בתוך תעשיית הבלוקצ'יין

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים11/08/2215 צפיות
Insilico Medicine, חברת גילוי תרופות מונעת בינה מלאכותית (AI) מקצה לקצה שנמצאת בשלב הקליני שלה, הודיעה כי השלימה סגירה שנייה של סבב סדרה D שלה, בהובלת Prosperity7 Ventures, קרן הצמיחה המגוונת של Aramco Ventures, נתון שמביא את סך המימון בסדרה D ל-95 מיליון דולר. השתתפו גם משקיעים גלובליים אחרים בעלי מומחיות בתחום הביו-פרמצבטיקה ומדעי החיים.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי11/08/2218 צפיות
Lakemore Partners LTD והישויות האחרות בקבוצה שלה (Lakemore), חברת השקעות אשראי פרטית מובילה המשקיעה בעיקר בשליטה בהון CLO, הודיעה כי מינתה את פול גיירה ליו"ר העצמאי של ועדת הביקורת של Lakemore Partners. מר גיירה הוא מנהל עסקים ותיק עם למעלה משלושה עשורים של ניסיון בבנקאות השקעות וניהול נכסים.

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי11/08/2217 צפיות
ניקוד סיכונים בזמן אמת, ניטור סחיפה, אנטי-שיבוש ואימות מוצא נדרשים יותר ויותר כדי להבטיח שרשרת אספקת תוכנה מאובטחת

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים11/08/2215 צפיות
Pacific Green Technologies, Inc., (OTCQB:PGTK)) מודיעה כי השלימה בהצלחה את אבן הדרך הראשונה שלה בתהליך של גיוון והסדרה של זרמי ההכנסה שלה. פסיפיק גרין עוברת מספקית ציוד טכנולוגי יחיד במגזר הימי לחברת פיתוח מונעת נכסים של "בנייה-עצמית-הפעלה" של אנרגיה מתחדשת ומערכת אגירת אנרגיה סוללות ("BESS"), בהובלת הסגירה הפיננסית ביוני 2022 של הפרויקט הראשון שלה בסך 99.98 מגה-וואט בפארק האנרגיה ריצ'בורו, כחלק מצינור 1.1 ג'יגה-וואט של פסיפיק גרין של פיתוחי BESS בבריטניה.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים11/08/2218 צפיות
חברת Elektros (OTC PINK:ELEK), מובילה מתפתחת באספקת פתרונות ניידות חשמלית, הודיעה כי Ludlow Researchפרסמה חוות דעת מחקרית על החברה בהתבסס על העברת חוק האקלים ותמריצי מס לרכבים חשמליים (EV) שעברו לאחרונה.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים11/08/2211 צפיות
חברת Elektros (OTC PINK:ELEK), מובילה מתפתחת באספקת פתרונות ניידות חשמלית, הודיעה כי Ludlow Researchפרסמה חוות דעת מחקרית על החברה בהתבסס על העברת חוק האקלים ותמריצי מס לרכבים חשמליים (EV) שעברו לאחרונה.

מאמרים נוספים בנושא עסקים, מימון וכספים

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים11/08/2215 צפיות
Insilico Medicine, חברת גילוי תרופות מונעת בינה מלאכותית (AI) מקצה לקצה שנמצאת בשלב הקליני שלה, הודיעה כי השלימה סגירה שנייה של סבב סדרה D שלה, בהובלת Prosperity7 Ventures, קרן הצמיחה המגוונת של Aramco Ventures, נתון שמביא את סך המימון בסדרה D ל-95 מיליון דולר. השתתפו גם משקיעים גלובליים אחרים בעלי מומחיות בתחום הביו-פרמצבטיקה ומדעי החיים.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים11/08/2215 צפיות
Pacific Green Technologies, Inc., (OTCQB:PGTK)) מודיעה כי השלימה בהצלחה את אבן הדרך הראשונה שלה בתהליך של גיוון והסדרה של זרמי ההכנסה שלה. פסיפיק גרין עוברת מספקית ציוד טכנולוגי יחיד במגזר הימי לחברת פיתוח מונעת נכסים של "בנייה-עצמית-הפעלה" של אנרגיה מתחדשת ומערכת אגירת אנרגיה סוללות ("BESS"), בהובלת הסגירה הפיננסית ביוני 2022 של הפרויקט הראשון שלה בסך 99.98 מגה-וואט בפארק האנרגיה ריצ'בורו, כחלק מצינור 1.1 ג'יגה-וואט של פסיפיק גרין של פיתוחי BESS בבריטניה.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים11/08/2218 צפיות
חברת Elektros (OTC PINK:ELEK), מובילה מתפתחת באספקת פתרונות ניידות חשמלית, הודיעה כי Ludlow Researchפרסמה חוות דעת מחקרית על החברה בהתבסס על העברת חוק האקלים ותמריצי מס לרכבים חשמליים (EV) שעברו לאחרונה.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים11/08/2211 צפיות
חברת Elektros (OTC PINK:ELEK), מובילה מתפתחת באספקת פתרונות ניידות חשמלית, הודיעה כי Ludlow Researchפרסמה חוות דעת מחקרית על החברה בהתבסס על העברת חוק האקלים ותמריצי מס לרכבים חשמליים (EV) שעברו לאחרונה.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים11/08/2219 צפיות
CleverTap, פלטפורמת B2B SaaSגלובלית מובילה למעורבות ושימור לקוחות הודיעה היום כי חתמה על הסכמים סופיים לגיוס 105 מיליון דולר בסבב גיוס D בהובלת CDPQ, קבוצת השקעות גלובלית שהתחייבה ל-75 מיליון דולר, בהשתתפות קרן הטכנולוגיה של IIFL AMC, יחד עם המשקיעים הקיימים Tiger Globalו- Sequoia India. הכספים ישמשו לתמיכה בהתרחבות הגלובלית של CleverTap ולהגברת הפיתוח של הפתרונות והטכנולוגיה ברמה עולמית שלה

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים10/08/2220 צפיות
החברה תעדכן את בעלי המניות על ההתפתחויות האחרונות של תוכנית הסוללות Endurion שלה וטכנולוגיית CHS, ותאיר את תוכניותיה לצמיחה ופיתוח עד סוף 2022

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים09/08/2222 צפיות
משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את ניירות הערך של Yext, Inc. (NYSE: YEXT) בין התאריכים 4 במרץ 2021 עד 8 במרץ 2022, שני התאריכים כוללים ("התקופה הייצוגית") את המועד האחרון החשוב לתביעה הייצוגית ב- 16 באוגוסט 2022.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica