חפש מאמרים:
שלום אורח
27.01.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

Interactive Brokers מרחיבה כלים למשקיעים גלובליים

Interactive Brokers מרחיבה כלים למשקיעים גלובליים

GlobalAnalyst מסייע למשקיעים למצוא הזדמנויות חדשות ולגוון את תיקי ההשקעות שלהם

גריניץ', קונטיקט, 30 בנובמבר 2021, (BUSINESS WIRE):

Interactive Brokers Group (נאסד"ק: IBKR), חברת ברוקרים גלובלית, הציגה היום את GlobalAnalyst, כלי חדש המאפשר למשקיעים להשוות את הערכות השווי היחסיות והמדדים הפיננסיים של מניות ברחבי העולם.

GlobalAnalyst מיועד למשקיעים המעוניינים בגיוון תיקים בינלאומי כדי לגלות חברות מוערכות בחסר שעשויות להיות להן פוטנציאל צמיחה גדול יותר. מתוך הכרה בכך שזה יכול להיות מאתגר עבור המשקיעים להעריך את היתרונות היחסיים של מניות הנסחרות במטבעות שונים, Interactive Brokers יצרו כלי פשוט אך רב עוצמה להשוות כל מספר של מניות לפי מדדים שונים באחד מ -27 מטבעות לפי בחירת המשתמש. באופן דומה, משתמשים יכולים לקנות ולמכור ולעקוב אחר מניות אלה במטבע לפי בחירתם, והכל בחשבון אחד על מסך אחד.

באמצעות GlobalAnalyst, משקיעים יכולים לחפש מניות לפי אזור, מדינה, תעשייה, שווי שוק ומטבע כדי לזהות מניות מוערכות פחות ברחבי העולם. טבלה מציגה שוק נוכחי ומדדים פיננסיים שונים, כגון יחס P/E/G (PE חלקי קצב צמיחה של רווחים מורכבים לשלוש שנים). PEG מתחת ל- 1.0 מצביע על כך שחברה מוערכת בחסר, בעוד PEG מעל 1.0 מצביע על חברה שמוערכת יתר על המידה.

"בנוסף להצעת אפשרויות השקעה מיותר מ- 135 שווקים גלובליים, אנו ממשיכים לספק למשקיעים טכנולוגיה וכלים מובילים שיעזרו להם לקבל החלטות השקעה מושכלות", אמר תומאס פיטרפי, יו"ר ומייסד Interactive Brokers. "GlobalAnalyst הוא כלי נהדר עבור משקיעים בודדים וסוחרים מתוחכמים להתחיל את החיפוש שלהם, המחפשים לנצל את היתרונות של השקעה ברחבי העולם. נדגיש כי ניתוח יסודי חייב תמיד לעקוב אחר ממצאים ראשוניים".

הפשטות של GlobalAnalyst הופכת אותו לשימושי עבור כל משקיע המריץ חיפוש מהיר אחר מניות בינלאומיות והוא זמין ללא תשלום באתר Interactive Brokers:

ארצות הברית:ibkr.com/ganalyst

בריטניה: ibkr.co.uk/ganalyst

מרכז אירופה : interactivebrokers.hu/ganalyst
מערב אירופה: ibkr.ie/ganalyst
סינגפור:ibkr.com.sg/ganalyst
אוסטרליה:ibkr.com.au/ganalyst
הונג קונג:ibkr.hk/ganalyst

קנדה: ibkr.ca/ganalyst

אודות Interactive Brokers Group, Inc.:

החברות המסונפות של Interactive Brokers Group מספקות ביצוע עסקאות ומשמר ניירות ערך, סחורות ומטבע חוץ אוטומטיים סביב השעון ביותר מ-135 שווקים במדינות ומטבעות רבים מחשבון השקעות משולב IBKR אחד עבור לקוחות ברחבי העולם. אנחנו משרתים משקיעים יחידים, קרנות גידור, קבוצות מסחר קנייניות, יועצים פיננסיים וברוקרים מייצגים. ההתמקדות שלנו במשך ארבעה עשורים בטכנולוגיה ואוטומציה מאפשרת לנו לצייד את לקוחותינו בפלטפורמה ייחודית בתחכומה לניהול תיק ההשקעות שלהם. אנחנו חותרים לספק ללקוחותינו יתרון במחירי ביצוע ומסחר, כלים לניהול סיכונים ותיקים, אמצעי מחקר ומוצרי השקעה, והכל בעלות נמוכה או ללא עלות, וממצבים אותם להשיג תשואות טובות יותר על ההשקעות. Barron’s דירגה את Interactive Brokers במקום הראשון עם 5 כוכבים מתוך 5 בסקירת הברוקרים המקוונים הטובים ביותר שלה מ-26 בפברואר 2021.

אנשי קשר

Interactive Brokers Group, Inc.
Media: Katherine Ewert, media@ibkr.com

מקור:Interactive Brokers Group, Inc.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE

 תגיות המאמר: ביזנס וייר, נוי תקשורת


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, עורך ראשי לשעבר סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת חיים נוי

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי26/01/2213 צפיות
*פרויקט מגדל סיטי מפגין אמון בלונדון כמרכז פיננסי גלובלי *אחד השיפוצים הגדולים ביותר במקום העבודה באירופה *סיטי רכשה מגדל משרדים בקנרי וורף בשנת 2019

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי26/01/2214 צפיות
רוזן, יועץ למשקיעים מהימן ומדורג מוביל, מעודד משקיעים ב- Sleep Number Corporation שצברו עודף הפסדים העולים על $100,000, לעבור ייעוץ לפני המועד האחרון החשוב של 14 בפברואר בתביעה ייצוגית בניירות ערך – SNBR

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי26/01/2215 צפיות
רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים ב- Redwire Corp. f/k/a Genesis Park Acquisition Corp. שצברו עודף הפסדים העולים על $100,000, לעבור ייעוץ לפני המועד האחרון החשוב של 15 בפברואר בתביעה ייצוגית בניירות ערך – RDW, RDW.WS, GNPK, GNPK.WS

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי26/01/2215 צפיות
רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים ב-Discovery Inc. שצברו עודף הפסדים העולים על $100,000, לעבור ייעוץ לפני המועד האחרון החשוב של 8 במרץ בתביעה ייצוגית בניירות ערך – DISCA, DISCK

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי26/01/2213 צפיות
רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים ב- Faraday Future Intelligent Electric, Inc. f/k/a Property Solutions Acquisition Corp. שצברו עודף הפסדים העולים על $100,000, לעבור ייעוץ לפני המועד האחרון החשוב של 22 בפברואר בתביעה ייצוגית בניירות ערך – FFIE, FFIEW, PSAC, PSACW, PSACU

מאת: חיים נויהודעות לעיתונות - כללי26/01/2217 צפיות
המדריך השנתי מציע תובנות על שלושה תחומים חיוניים כולל נתוניo, מדידה ונאמנות לטווח ארוך של הצרכנים

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים26/01/2217 צפיות
אנדרסן גלובל ממשיכה לטפח נוכחות אירופית חזקה כאשר חברת המס והייעוץ הקרואטית Andersen BD d.o.o. (לשעברBD Savjetovanje d.o.o. ) הופכת לחברה החדשה ביותר בארגון שתאמץ את המותג אנדרסן. אנדרסן גלובל מקבלת בברכה גם את חברת KALLAY & PARTNERS, משרד עורכי דין ומשרד שיתוף פעולה שבסיסו בזאגרב משנת 2019. יחד, החברות החברות יספקו פתרונות מיסוי ומשפטיים משלימים, וידגימו את הגישה המאוחדת וההויה של הארגון העולמי.

מאמרים נוספים בנושא עסקים, מימון וכספים

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים26/01/2217 צפיות
אנדרסן גלובל ממשיכה לטפח נוכחות אירופית חזקה כאשר חברת המס והייעוץ הקרואטית Andersen BD d.o.o. (לשעברBD Savjetovanje d.o.o. ) הופכת לחברה החדשה ביותר בארגון שתאמץ את המותג אנדרסן. אנדרסן גלובל מקבלת בברכה גם את חברת KALLAY & PARTNERS, משרד עורכי דין ומשרד שיתוף פעולה שבסיסו בזאגרב משנת 2019. יחד, החברות החברות יספקו פתרונות מיסוי ומשפטיים משלימים, וידגימו את הגישה המאוחדת וההויה של הארגון העולמי.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים26/01/2219 צפיות
סקירה טכנית חדשה של ESG מדגישה את היתרונות ואת החיסכון בעלויות אחסון הגיבוי בשימוש בשכבות הייחודיות של ExaGrid עבור סביבות Commvault עם עלייה של 3:1 במניעת שכפול נתונים הסקירה של ESG מגלה ש-ExaGrid מספקת שיפור פי 3 במניעת שכפול נתונים וניהול קל עם Commvault

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים25/01/2221 צפיות
עם התפשטות וריאנטים חדשים של נגיף הקורונה, הגידול בביקוש לפתרונות מניעת זיהומים באמצעות תאורת UV-C צפוי להגיע ל-18.94 מיליארד דולר עד 2030, וזאת בזכות קצב צמיחה שנתי של 59.7% מ-2021 עד 2030. דבר נוסף שמתדלק את הצמיחה בביקוש היא העלייה בכמות הזיהומים הנרכשים בבתי חולים (HAI) בעולם הגורמים למקרי מוות רבים יותר עקב העלייה בעמידות לאנטיביוטיקה, ואפילו מזיהומים פשוטים.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים25/01/2220 צפיות
קבוצת Nikkiso Cryogenic Industries’ Clean Energy & Industrial Gases (הקבוצה), חברת-בת של חברת Nikkiso Co., Ltd (יפן) גאה להודיע כי קווין שלי מונה למנהל כספים אסטרטגי עבור יחידת המשאבות הקריוגניות של Nikkiso אמריקה.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים25/01/2220 צפיות
בומברדייה הודיעה היום על שינויים אסטרטגיים בצוות הנהלת המכירות הבינלאומי שלה. השינויים, שנכנסים לתוקף לאלתר, נועדו לייעל עוד יותר את חוויית המכירות העולמית של בומברדייה ולנצל את הביקוש החזק למטוסי העסקים המובילים שלה בשוק.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים24/01/2227 צפיות
בהתאם למטרתה לזהות את החשיבות הגוברת של סחר אבני החן והתכשיטים במזרח התיכון, JWA דובאי מינתה את השופטים לאירוע הפתיחה שלה.

מאת: חיים נויעסקים, מימון וכספים23/01/2229 צפיות
משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את ניירות הערך של Berkeley Lights, Inc. (נאסד"ק: BLI) בין התאריכים 17 ביולי 2020 עד 14 בספטמבר 2021 כולל ("תקופת הייצוג") את המועד האחרון החשוב ב- 7 בפברואר 2022 בתביעה הייצוגית.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica